>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info CS2 transfery/info/newsy

prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nie podoba mi sie nowy sklad Heroic. Poprzendi byl chyba najlepszy w histori. Nie wiem jak mozna wypchnac Cadiana z druzyny i rozwalic taka druzyne. Ciesze sie natomiast z transferu do Liquid i z miejsca stajesie ich fanem. Liquid ma teraz potencjał ze hoho.


Przeszli otwarte kwale do majora w swojej strefie i w zajebistym stylu
 
Ostatnia edycja:
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Nie podoba mi sie nowy sklad Heroic. Poprzendi byl chyba najlepszy w histori. Nie wiem jak mozna wypchnac Cadiana z druzyny i rozwalic taka druzyne. Ciesze sie natomiast z transferu do Liquid i z miejsca stajesie ich fanem. Liquid ma teraz potencjał ze hoho.


Przeszli otwarte kwale do majora w swojej strefie i w zajebistym stylu
Jeśli chodzi o sytuację z Heroic to tutaj akurat nie można zwalić winy na rozpad tego potężnego składu na nich. Prawda jest taka, że wiele rzeczy leży po stronie stavna i jabbiego. Oświadczenia które wydali są śmiechu warte i cały csowy świat doskonale o tym wie i nawet się z tym nie kryje.
Ten Tweet świetnie to obrazuje
Sama organizacja trochę namieszała z tym Cadianem, ale stavn i Jabbi przyłożyli ogromną rękę to dalszych wydarzeń i tylko głupcy by uwierzyli że o niczym nie wiedzieli. To już przeszłość. Jeśli chodzi o obecne składy to Heroic nie dorasta do pięt swojej poprzedniej piątce i nie wróżę im dobrych wyników.
Cadian i Twistzz mogą stworzyć coś mocarnego, ale tyle już takich bombeczek było w poprzednich latach, że trzeba z lekkim dystansem podchodzić szczególnie do oczekiwań.
Osobiście uważam, że większe sukcesy może osiągnąć Team Spirit niż inne "świeże" składy. Shiro a z nim przyszły najlepszy zawodnik na świecie. Astralis wygląda również na papierze bardzo dobrze. Na pewno zapowiada się bardzo a to bardzo ciekawie. Heroic pokaże jak z prawdziwego TOPU spaść do zwykłego średniaka.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Team Spirit jest to przemocarny aimowo sklad. Potwierdzili to na Betboom Dacha. Szkoda ze poswiecili tego pana w druzynie po to zeby Shiro mogl wejsc za niego.

Image of Counter-Strike player ArtFr0st


ArtFr0st
Chociaz Paravision tez wyglada ciekawie.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Co do Heroic to nigdy bym sie nie spodziewal ze oni sie tam moga nie lubic w druzynie ze jeden drugiego bedzie chcial wypchnac z druzyny i robic intrygi. Mysalem ze tam zajebista chemia...
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
No w końcu. Ciężko cokolwiek powiedzieć formacja niby ok. Simple po streamach których oglądałem ciągle w gazie. Nie wiem czego możemy oczekiwać. Zmienil się trochę jako gracz w mojej ocenie i poszedł w prywatę, mocno. To trochę jak jazda na rowerze, tego się nie zapomina. Ale w jakim stylu, wielka niewiadoma. Tutaj na pewno plus bo gracze z CIS często mają problemy z komunikacją w języku angielskim. O niego nie trzeba się martwic na pewno.
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
- BetBoom - zmiana trenera spowodowana odpadnięciem w zamkniętych eliminacjach na majora
- 26-28 luty ASIA eliminacje na Majora w Kopenhadze
- 1-4 marzec AMERYKA eliminacje na Majora w Kopenhadze
- 6-10 marzec BLAST Wiosna
- 17-20 marzec I FAZA Major Kopenhaga
- 21-31 marzec Major Kopenhaga
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
- ZYWOO PODPISUJE NOWY KONTRAKT Z VITALITY DO 2026 ROKU: „OD POCZĄTKU JEST TO VITALITY NA ZAWSZE”
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
- Electronic w Virtus Pro
- zmiana overpasa na dust2 !!!!!
- aktualizacja inferno
- Kaspersky przed ogromną szansą pojawienia się w NIP
- C9 w rozsypce całkowita przebudowa zespołu
 
Do góry Bottom