>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cyfrowy Polsat x2

W 2

wislak

Forum VIP
witam ???? mam takie pytanie: chcialbym miec u siebie w pokoju Cyfrowy Polsat. Moja sytuacja wyglada tak: mam pokoj na 2 pietrze, na 1 pietrze w pokoju z telewizorem jestCyfrowy Polsat. Czy istnieje mozliwosc, zeby na jednym abonamencie i jednym dekoderze na obu telewizorach mozna bylo ogladac? Nawet mogloby byc tak, zebym musial ogladac to co jest włączone na dole... Bo i tak jak juz to tam TV jest uzywany po 20-21, a wczesniej bym mogl Eurosport, Polsat Sport itp sobie luzno ogladac. Głownie mi chodzi o ogladanie tenisa, siedze przy kompie a obok lookam na TV
Czy zna sie ktos na tym? Czy mozna tak zrobic? Jak tak to jaK?
 
erka 1

erka

Użytkownik
Raczej szansy nie ma zebys ogladal cos innego niz na tym drugim telewizorze. Ale zeby to samo to musisz kupic taki sprzet( nie mam pojecia jak sie to nazywa, odbiorniki radiowe moze). Ja mam takie cos i ogladam Cyfre na drugim tv za pomoca tego. To jest tak ze masz dwa takie odbiorniki jeden dajesz na tym telewizorze z Polsatem a drugi u siebie. Tylko nie wiem czy sygnal na pietro by dochodzil ale mysle ze powinien. Czasami mam lekkie zaklocenia ale to lepsze niz nieogladanie meczykow :mrgreen: postaram sie dowiedziec dokladnie co to jest :spokodfhgfh: pozdro
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
O ile się orientuję to dało by radę ale jest jeden warunek, Jak gość wyłączy dekodera to ty też masz 0 oglądania.


Jak każde urządzenie ma ono wyjście do TV, wystarczy dokupić sobie rozdzielacz do wejścia dekodera, dolutować sprzęta zrobić kabelek od tego do Twojego TV i jest ok ;)
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Ja moze cos doradze wiem tyle ze napewno bedziesz musial ogladac to co na dole masz w tv ustawione bo odbierac bedzie z karty 1 i satelity 1.
Tutaj masz linka poczytaj napewno jest wszytsko tam napisane bardzo dobra stronka http://laki.dvhk.pl/
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
ja słyszalem o takich majsterkowiczach co robia takie rzeczy i, ze jest mozliwe dwa inne programy ogladac, ale to naprawde tzreba poszukac, bo takich ludzi jest malo (po za tym to chyba ielegalne :mrgreen: )
 
W 2

wislak

Forum VIP
Nie no ja juz mowilem: rozumiem ze to samo moze byc co na dole, ale wiekszosc czasu TV na dole nie jest uzywany.
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
to moze sprobowalbys do jakiegos nieoficjalnego serwisu cyf.pol. isc....
znaczy sie do jakiegos serwisu w blokach czy cos :mrgreen:
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Ja mam tak :jezora: czyli to co leci na dole u mnie to leci u mnie w pokoju. Mam 3 podstawowe kanały i ten 4 co leci na cyfrowym polsacie. Jesli chodzi o to jak to zostało zrobione to nie wiem za bardzo ;/ mam takie specjalne gniazdko do którego podłączam kabel z telewizora....
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja mam tak :jezora: czyli to co leci na dole u mnie to leci u mnie w pokoju. Mam 3 podstawowe kanały i ten 4 co leci na cyfrowym polsacie. Jesli chodzi o to jak to zostało zrobione to nie wiem za bardzo ;/ mam takie specjalne gniazdko do którego podłączam kabel z telewizora....
jakbys sie mogl dowiedziec od taty czy cos i mi dokladnie napisac na gg to bede wdzieczny ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja mam zrobione tak żę pociągnięty kabel od tamtego telewizora do mojego i oglądam to samo co leci w drugim pokoju ale zawsze coś leci ;)
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Ja mam to samo w domu, tylko ze ja mam kupione z tata drugi dekoder bo ja ogladam co chcem i mama oglada co chce. Jest oczywiscie mozliwosc taka ze z 1 dekodera bedzie lecialo to samo na dwoch telewizorach, np mozesz polaczyc to tak jak ja mialem na starej satelicie:

telewizor - magnetowid [polaczone zlaczem euro] - drugi telewizor


Magnetowid jako medium bedzie podawal sygnal dalej do drugiego telewizora. Tak wiec dlugi kabel, magnetowid z dzialajaca elektronika i masz ten sam kanal ogladania na dwoch telewizorach. :spokodfhgfh:
 
W 2

wislak

Forum VIP
no i kiszka
nie wiem czemu ale koles mi mowi ze nie da sie tego zrobic... wie ktos dokladnie jak? ja tam pewnie wchodze mowie o co mi chodzi a on: &quot;no a jak ty to chcesz zrobic&quot;
to mnei zgasił lekko bo myslalem ze wie oco chodiz, ale on mowi ze na echostarach nie ma takiej opcji
co wy na to?
 
masa 0

masa

Użytkownik
no nie wiem czy nie idzie ja mieszkam na drugim piętrze a moj kuzyn mieszka nade mną i na legalu zrobiliśmy że mamy na pol także on placi abonament caly a ja mu pozniej polowe oddaje oczywiscie jest to nie legalne ale jest i nikt tego nie wykryl i raczej nie wykryje. nie jestem pewien jak to dziala ale chyba zrobilismy to tak ze kupilislmy taki rozdzielnik podlaczylismy do jednego gniazdka i jeden kabelek idzie do kuzyna a drugi przez rurki ogrzewania do mnie na dol i to chyba tyle ale mowie nie jestem pewien czy to dokladnie tak dziala ???? . pozdro
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Ja też bym sobie zrobił coś takiego ;p ale troche zwała bo jak moja mama chce ogladąc jakis program beznadziejny to ja nie moge obejrzec meczu ;/. Najlepsze wyjscie jest takie ;) Kupic cyfrowy polsat jeszcze raz i zamontować u siebie w pokoju ;) beda dwa talerze na chalupie ale to nic ;p
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Z tego co obecnie orientuję się w temacie, to nie ma obecnie możliwości podziału sygnału w CP. Taka opcja jest jedynie w Cyfrze + poprzez splitter i kartę kliencką. Jak tylko coś się zmieni, lub czegoś nowego się dowiem, to dam znać ;-)
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
A ja mam pytanko troche z innej beczki. Ostatnio działał mi Polsat Sport Extra, a teraz został on zakodowany ... wie może ktoś jak go odblokować? Mi się wydaje ze nie mam tego najdrozszego pakietu i mi wlaczyli tylko na turniej w Hamburgu, a teraz zakodowali.
 
Do góry Bottom