>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cytowanie!

panmv 10

panmv

Forum VIP
Pewnie wiele osób sie ze mną zgodzi, ze robi sie burdel przez cytowanie! Mianowicie w działach sportowych bardzo duzo osób cytuje swoje posty zaznaczając ze typ wszedł (oczywiście gdyby nie wszedł to by tego nie robili), a kogo to interesuje czy typ wszedł czy nie? Robi się niepotrzebny śmietnik i nie mozna dojść do rzetelnych postów!
Wnosze o dawanie ostrzeżen dla uzytkowników którzy tak robią.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
dokladnie nieraz ktos napisze analize a jakis wynalazek przysłoni ją wpisem .........,,:spokodfhgfh:tak myślałem super weszło:spokodfhgfh:&#39;&#39; z cytatem starej analizy na pół strony
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No i dobrze.Jesli miał dobra analize to ktos to zobaczy ze trafna i nastepnym razem bedzie wiedział ktos.Poza tym to jest miłe i niejako sie nagradza za to ze poswiecił czas na analizke zobaczy swoja analize a pod nia plusiki.Moze nie piszecie długich analiz i dlatego sie przyczepiacie do tego..
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
No i dobrze.Jesli miał dobra analize to ktos to zobaczy ze trafna i nastepnym razem bedzie wiedział ktos.Poza tym to jest miłe i niejako sie nagradza za to ze poswiecił czas na analizke zobaczy swoja analize a pod nia plusiki.Moze nie piszecie długich analiz i dlatego sie przyczepiacie do tego..
Jeśli ma być nagrodą to wprowadźmy najlepiej obowiązek cytowania ... ;) Bo jeśli analizy są już zacytowane to w 99 % tylko te które weszły więc ;) Jeśli podsumowywać to wszystko a nie, że ktoś zacytuje żeby pokazać co on to nie jest bo trafił typ... Popieram inicjatywę kolegi panmv ... Poza tym na przykład w dziale koszykówka w regulaminie wyraźnie napisane jest, że łamanie tej zasady będzie karane ostrzeżeniem jednak niestety nikt na to nie reaguje :-? Dzień w dzień pojawiają się nowo zacytowane posty z analizami ... Jest to troszeczkę wkurzające bo dział traci dużo na przejrzystości, ale cóż ...
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Niech sie wypowie Marcin ale jak jest zagładany topic na tydzien to masz tam zazwyczaj ejdna strone wiec czy to taki problem...
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Heh nie wiem czy to nie przesada dawac ostrzezenia za to ze ktos cytuje... skoro taka możliwość jest to dlaczego z niej nie korzystać :?: Przeciez znowu taki bałagan sie nie robi tylko trzeba być uczciwym - jak sie cytuje wygrane spotkania to trzeba także cytować te przegrane... Takie jest moje zdanie ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Moze nie piszecie długich analiz i dlatego sie przyczepiacie do tego..
Analiza nie musi być długa lecz przekonująca
Opcja edytuj w tym wypadku jest lepszym rozwiązaniem i ten plusik pod nim...sam kiedys cytowałem swoje analizy dopuki ...moje propozycje z bierzącego dnia po kilkudziesięciu minutach były przysłąniane przez analizy z dnia poprzedniego........
Rozumiem zacytować samo zdarzenie ale nie razem z analizą.
Jak ktoś będzie chciał czytać wczorajszą gazete to będzie ona sobie leżała gdzieś z boku........
Chodzi tu głównie o temat hokeja i piłki nożnej bo w nich znajduje się najwięcej analiz......
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
OMG... Piszesz kupon/analizę, weszła - zacytuj. Czemu nie? Tak zawsze było i mam nadzieję, że będzie...
Co do tego, że jeśli cytować to wszystko, a nie tylko ✅ --- taka zasada TAK, ale w dziale &quot;Kupony ze statystykami&quot;. W pozostałych podliczanie typów to indywidualna sprawa danego typera... Ja zawsze cytuję trafione kupony, natomiast wałki zostawiam za sobą.
Przychodzisz ze szkoły - dostałeś bańkę i piątkę. O czym powiesz chętniej?

EDIT:
@up
Cytując obszerną analizę można przecież usunąć większość tekstu, a zostawić np. sam typ i po krzyku... Bo prawdą jest, że takie przewijanie tych klamotów do przyjemnych nie należy...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam
Oczywiście fajna sprawa jest, jak ktoś napisze obszerną analizę. Nic do takich osób nie ma. Co do cytowania całej tej analizy by stawić tylko sobie plus lub minus raczej nie ma sensu i wpływa negatywnie na czytelność czy przejrzystość danego tematu. Więc jestem przeciwko cytowaniu całego postu. Wystarczy edytować go i wpisać wynik czy też emotkę lub zacytować tylko sam tytuł czyli np. &quot;Arsenal-Man.Utd 3:0 plus&quot;.
Proszę się do tego dostosować, a modzi takie posty usuwają bądź zwracają uwagę takim userom.
Co do ostrzeżeń za to to jestem przeciwko. Za chwilę będą ostrzeżenia za to, że ktoś podał typ, który nie wszedł...
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom