>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czarno na zielonym, czyli mnożymy kapitał...

G 33

green-black

Użytkownik
Witam! W tym temacie będę starał się w miarę regularnie podawać propozycje swoich kuponów, za początkowy budżet przyjmuję 200j. i spróbuję stopniowo go pomnażać.
 
G 33

green-black

Użytkownik
Kupon nr: 1 (bukmacher: Milenium)

Brazylia - Argentyna 1.20
Rosja (-1,5) - Polska 1.35
Isner J. - Kamke T. 1.25

Stawka: 40j.
AKO: 2.03
Wygrana: 73,08

Parę słów o tych spotkaniach:
Zacznę od meczu Polaków z Rosjanami, tak jak pisałem w temacie o F8, już po wczorajszych spotkaniach jestem przekonany, że Nasi w tym meczu niczego nie ugrają. W zasadzie oprócz faktu, że gramy u siebie (jakie wałki wczoraj odchodziły każdy widział) nic za Polakami nie przemawia. Cała nasza gra opiera się na Kurku, który może nie udzwignąć tego ciężaru, bo w tym turnieju nie ma żadnego wsparcia ze strony kolegów. Rosjanie są w dobrej formie, bardzo równy zespół, podoba mi się gra Khtey&#39;a, Musersky&#39;ego, Mikhailova i libero Sokolova, całkiem niezle rozgrywa Grankin, do tego świetnie radzi sobie na bloku Volkov. Daje to niemal kompletny zespół, mocny w każdym elemencie. Nawet jeśli Rosjanom zdarzy się jakiś krótki przestój, to myślę, że w najgorszym razie mogą stracić najwyżej seta, choć i to mało prawdopodobne. W drugim półfinale Brazylia powinna pokonać Argentynę. Tutaj różnica między oboma zespołami jest mniejsza niż w meczu POL-ROS, ale myślę że Brazylijczycy sobie poradzą z rewelacyjnymi Argentyńczykami. Faktem jest, że Canarinhos nie są tak mocni jak przed kilkoma laty ale mimo to dość pewnie weszli do półfinału z mocnej grupy. A Argentyńczycy fajnie sobie pograli w grupie, ale tak naprawdę weryfikacją ich formy będzie faza pucharowa. A tutaj młody skład trenera Webera może trochę nie wytrzymać presji, to dla nich pierwszy tak duży sukces w seniorskiej karierze. O ile w fazie grupowej kombinacyjna gra z De Cecco wychodziła kapitalnie to tutaj poprzeczka idzie znacznie wyżej i jestem przekonany, że Conte czy Quiroga nie będą już tak błyszczeć. W ostatnim meczu myślę, że Isner powinien spokojnie odprawić Niemca Kamke, który miał bardzo łatwą drabinkę i choć swoją grą nie zachwycał to dotarł do półfinału. To dla niego wielki sukces i myślę, że to maks. co mógł osiągnąć. Isner ze swoim mocnym serwisem powinien sobie poradzić.
 
G 33

green-black

Użytkownik
Kupon nr: 2 (bukmacher: Milenium)

Litwa(u20) - Serbia(u20) 1.25
Niemcy - Czechy 2.05

Stawka: 20j.
AKO: 2.56
Zysk: -20j.

Myślę że młodzi Litwini z genialnym Valaciunasem (nr 5 tegorocznego draftu do NBA, rzuca w tym turneiju średnio ponad 20pkt. na mecz) powinni wygrać z Serbami. Ich przewagi upatruję w strefie podkoszowej, gdzie powinni zdominować graczy z Bałkanów. Zresztą na tych mistrzostwach już raz Litwini grali z Serbami i wygrali 71-54.
Drugi mecz to spotkanie Europejskiej Ligi Beach Soccera, gdzie Niemcy podejmować będą w ostatnim meczu turnieju Czechów. Oba zespoły na turnieju w Berlinie grały z Andorą, dużo lepiej zaprezentowali się gospodarze tego turnieju, którzy totalnie zdominowali graczy z Płw.Iberyjskiego i po dobrym meczu wygrali z nimi 4-1. Nasi południowi sąsiedzi mieli duże problemy, wymęczyli zwycięstwo 4-3 ale nie zaprezentowali się zbyt dobrze. Niemcy z roku na rok są coraz lepsi i myślę, że przed własną publicznością powinni sobie poradzić z Czechami.
 
G 33

green-black

Użytkownik
Kupon nr: 4 (bukmacher: Milenium)
Tauras - Den Haag 1.42
EB/Streymur - Karabakh Agdam 1.35
Darcis S. - Gawron M. 1.25

Stawka: 20j.
AKO: 2.39

Zacznę od końca... Darcis jest zawodnikiem kilka poziomów lepszym niż Marcin Gawron, który jako jedyny (!) z naszych ośmiu zawodników przebrnął przez pierwszą rundę challengera w Sopocie (zapewne dlatego, że mierzył się z innym polskim &#39;talentem&#39; Janowiczem). Darcis jeśli tylko nie odpuści tego meczu to powinien spokojnie pokonać Polaka. Pozostałe mecze to oczywiście eliminacje Ligi Europy. Nie jestem w swoich typowaniach oryginalny, ale myślę, że zarówno Den Haag jak i pogromcy krakowskiej Wisły czyli Karabakh powinni już po pierwszych meczach mieć zapewniony awans. Są to dużo lepsze zespoły od swoich rywali, o sile litewskiej ligowej piłki mogliśmy się w ostatnim czasie przekonać, a Tauras to zaledwie 9. drużyna w 12-zespołowej A Lyga. Karabakh w poprzedniej rundzie pokazał się z bardzo dobrej strony, ograł dwa razy litewską Bangę (4-0, 3-0) i myślę, że z wyspiarzami sobie poradzą.
 
G 33

green-black

Użytkownik
Ukraina - Polska + Rosja (1-3) @1,76 totolotek
Ukrainki w sztafecie zawsze radzą sobie dobrze, w Hochfilzen zajęły 2 miejsce, występując w identycznym składzie jak dzisiaj (Dzyma, Pidhrushna i siostry Semerenko). Przede wszystkim dobrze strzelają, do tego w tym sezonie reszta kadry zaczęła równać szybkością biegu do sióstr i przekłada się to na ich dobre wyniki. Polki dzisiaj też startują w takim samym składzie co w Hochfilzen, czyli Pałka, Gwizdoń, Hojnisz i Nowakowska. Jedyną różnicą jest to, że Magda pobiegnie nie będzie kończyć sztafety (w Hochfilzen &quot;wykończyła&quot; sztafetę karną rundą, a była szansa na dobry wynik. Tak jak pisał kolega wyżej, Nowakowska nie w pełni formy, młoda Hojnisz w biegu traci bardzo dużo, nawet przy strzelaniu na czysto powinna sporo potracić. Liczę, że Dzyma na pierwszej rundzie nie straci za dużo do Pałki, bo to będzie kluczowa zmiana wg mnie, na plus działa to że w grupie powinna się trzymać i nie stracić za wiele.
Co do Rosjanek to skład mają chyba najrówniejszy skład ze wszystkich zespołów, w Hochfilzen 3 miejsce w tym samym składzie (Glazyrina, Zaitseva, Shumilova i Vilukhina). Strzelecko wyglądają bardzo dobrze, ciekawe jak po przerwie świątecznej poradzą sobie biegowo, bo póki co w tym sezonie biegały słabo. Podium powinno być planem minimum, bo stawka nie jest szczególnie mocna. Oprócz Norweżek, Ukrainek i Francuzek (z nieobliczalnymi Bescond i Boilley i słabo biegającą Brunet na ostatniej zmianie), Niemki bez Henkel w składzie pewnie pobiegają karne rundy i sporo stracą, Polki i Białorusinki nie mają na tyle dobrych drużyn żeby wskoczyć na podium. Osobiście jeszcze pogram parę Rosja - Niemcy po 1.4.
----------------------------
Dodam pózniej kilka słów wstępu o tym jak temat będzie wyglądał i jak chcę go prowadzić.
Jeśli istnieje taka możliwość, to proszę kogoś z modów o wyczyszczenie tematu ze starych postów, bo chciałbym prowadzić temat na czysto, a nie widzę sensu zakładania nowego tematu.
 
G 33

green-black

Użytkownik
Kraft S. - Pungertar M. (1 seria) 1.40 (skoki) ✅
Gdzie Kraft, zwykle skaczący w PK, ma zapunktować w PŚ jeśli nie na skoczni w Innsbrucku? Ostatnio jest w dobrej formie, 3 wygrane w PK i dzięki temu dostał sie do tzw. grupy narodowej, którą Austriacy dodatkowo mogli wystawić do kwalifikacji. Na Bergisel spisuje się przyzwoicie, niezły skok oddał w kwalifikacjach i co by nie mówić los mu sprzyja. Trafił bowiem na Matjaza Pungertara, który w TCS skacze w typowy dla siebie sposób czyli w kratkę. W Oberstdorfie nie wszedł do konkursu, w GaPa był 29., a jak będzie tutaj? Póki co żadnym skokiem nie zachwycił, najlepszy oddał w kwalach w których był 29. Zmobilizowany Kraft, powinien przed własną publicznością zapunktować po raz pierwszy w PŚ.

Niemcy
- Francja 1.40 (biathlon) 3-13 ✅
Francuzi strasznie osłabieni, brak Martina Fourcade, Jay skończył karierę (chociaż z jego formą to nie jest raczej osłabienie). Skład bardzo eksperymentalny, bo oprócz Bouefa na ostatniej zmianie to będzie loteria. Beatrix bardzo chimeryczny, Simon Fourcade dopiero wraca po kontuzji do formy i do tego młody Desthieaux, dopiero od niedawna pojawiający się w PŚ. Niemcy z kolei w najsilniejszym możliwym składzie, z Schemppem, Lesserem, Peifferem i Birnbacherem. Na strzelnicy duży plus dla Niemców, wreszcie Peiffer nie biegnie na ostatniej zmianie, bo zawsze zawalał. Niemcy powinni tutaj spokojnie znalezc się na podium, patrząc po tym jak wczoraj prezentowała się słabsza od nich sztafeta kobiet to liczę ma podobną mobilizację.
Kowalczyk J. - Johaug T. 1.20 (biegi) 1 - 6 ✅
Justyna wczoraj w dowolnym biegła bardzo spokojnie, co nie dziwi, bo biegnąc samemu musiała stracić sporo ze swojej przewagi w stosunku do grupy pościgowej. Ale to powinno się odbić na dzisiejszym biegu, 3km klasykiem, Justyna w porównaniu do goniących ją wczoraj Kalli, Steiry i przede wszystkim Johaug powinna być bardziej wypoczęta. Johaug w krótkich biegach radzi sobie raczej kiepsko, więc w tych okolicznościach stawiam na Justynę.
Kraft x Niemcy x Kowalczyk J. @2,35 (totolotek) ✅
 
G 33

green-black

Użytkownik
Kowalczyk J. (win) 1.10 ✅
Ulubiony dystans Justyny, przewaga nad Johaug ponad minutę. Po tym co pokazała wczoraj uważam, że dzisiaj będzie starała się szarpnąć i powiększyć jeszcze przewagę żeby na Alpe Cermis wejść spacerkiem. Lokata
Johaug T.-Weng H. 1.20 4 - 7 ✅
Therese (teoretycznie) wciąż walczy o zwycięstwo w TdS. Pokonanie Kowalczyk jest raczej niemożliwe, ale pewnie Norweżka dzisiaj jeszcze powalczy. Startuje z przewagą 1minuty i 19 sekund nad Weng, więc nie widzę tutaj możliwości, żeby nie mająca już motywacji (i sił) Weng mogła tyle odrobić do Therese.
Laahteenmaki K. - Niskanen K. 1.35 3 - 8 ✅
Krista jak cała fińska kadra trafiła z niezłą formą na TdS, dzisiaj jeszcze powinna poprawić swoje miejsce w generalce bo parę zawodniczek jest do przeskoczenia. Niskanen też w dobrej formie, choć kilka miejsc niżej w generalce ale ogólnie spisuje się dobrze. Dzisiaj startuje 59 sekund za Kristą, więc mimo, że dobrze sobie radzi w klasyku (zresztą Laahteenmaki też biega przyzwoicie klasykiem) to takiej straty nie powinna odrobić.
Kylloenen A. (m1-2) NIE 1.15 13m. ✅
Kylloenen startuje z 6 miejsca, o wyprzedzeniu Justyny nie może nawet marzyć. Do Johaug ma 25 sekund straty, po drodze jest jeszcze Jacobsen. Będzie wysoko ale nie na miejscach 1-2.
Kowalczyk J. x Johaug T. x Laahteenmaki K. x Kylloenen A. @2,04 ✅
e:
przepraszam wszystkich za niedopatrzenie, które mogło mieć wpływ na wynik rywalizacji.
 
G 33

green-black

Użytkownik
OEB - Boe T. 1.55 (totolotek) 10 - 25 ✅
Ole dobrze spisał się w sztafecie, Boe dopiero wraca po długiej przerwie i nie wróżę mu dzisiaj sukcesu. Magia nazwiska działa, ale myślę, że trochę bukmacher przeszacował szanse Tarjei, bo dla niego sam start to już jest sukces. OEB powinien się zakręcić koło &#39;10&#39;.
Berger T. - Henkel A. 1.40 2 - 3 ✅
Tora po przerwie świątecznej nadal w wysokiej formie, w sztafecie spisała się bardzo dobrze. Ciągle bardzo dobrze biega, strzela w dobrym tempie i do tego cały czas celnie. Henkel w sztafecie nie biegła z powodu przeziębienia, nie jest w pełni formy i myślę, że to odbije się dzisiaj na jej wyniku biegowym.
OEB x Berger T. @2,17 ✅
 
G 33

green-black

Użytkownik
Laahteenmaki K. - Kalla C. 1.37 (totolotek) 4 - 7✅
Kalla będzie dzisiaj umierać pod Alpe Cermis. Start w TdS ją wykończył fizycznie, wczoraj pobiegła bardzo słabo, wspinaczka pod Alpe Cermis nigdy nie była jej mocną stroną i dzisiaj Szwedka sporo tutaj straci. Krista, jak już pisałem, jest w dobrej formie, wczoraj spisała się świetnie i wskoczyła nawet na podium. Szans na podium w TdS raczej nie ma, ale zawsze można powalczyć o 4 miejsce. Finka startuje 4 sek. wcześniej niż Kalla, pewnie spory dystans pobiegną razem ale przy wspinaczce Kalla odpadnie.
Prevc P. - Hvala J. 1.35 (sts)
Młody Hvala po przerwie świątecznej kompletnie zgasł. W Bischofshofen w każdym skoku był gorszy od Prevca, będzie miał też problem z wejściem do finałowej serii bowiem będzie skakał przeciwko Jacobsenowi a w jego obecnej formie ciężko mu będzie wejść jako LL. Prevc skacze przyzwoicie, za rywala ma Schmitta, którego powinien spokojnie pokonać.

Freund S.
- Bardal A. (k.końcowa) 1.45
Freund ma 8pkt. przewagi, obaj skaczą bardzo podobnie z małym wskazaniem na Niemca. Jeśli Bardalowi nie powieje jakiś huragan pod narty i nie odleci to Severin powinien skończyć TCS wyżej od Norwega.
 
Do góry Bottom