>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czarny koń

P 18

play_with_me

Użytkownik
Byłem w Poznaniu na ulicy opolskiej gdzie punkt działa w saloniku prasowym.
Zagrałem dwa kupony, oferta jak u innych &quot;ziemniaków&quot; - jak dla mnie wszystko ok
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Oferta szersza w zakresie możliwych zakładów nawet od tej u giganta Fortuny, bo jest np. możność obstawiania dla piłki przedziałów wyników jak 0-1;2-3;4-5, Parzyste/Nieparzyste zarówno w piłce nożnej ( tu także i dla HT ) , piłce ręcznej, hokeju - a ponadto dla hokeja wyników 1/3 ; 2/3 i 3/3 tercji oraz under/over 1.5 dla każdej z 3 tercji.

.
 
M 837

marcios

Użytkownik
Tylko co to za buk co nie ma polskich sportów w ofercie brak siatki, piłki ręcznej, kosza czy hokeja polskiego ... itp poza piłką z tego co zauważyłem nie ma nic z polskich sportów
 
D 0

domaitis

Użytkownik
z podstrony nasze punkty na stronie bukmachera...
Spółka Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Czarny Koń S.A. informuję, że z przyczyn formalnych zostaje zawieszone przyjmowanie zakładów we wszystkich punktach sprzedaży. Zawieszenie trwa od dnia 8 listopada od godz. 17.00 do odwołania. Przyjęte kupony utrzymują ważność a wypłata wygranych będzie realizowana bez przeszkód.
pozamiatane...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A może robią fuzję z Totolotkiem - bo mają zezwolenie a Totolotek &quot;budy&quot; w całej Polsce ????
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
[domaitis napisał:
;3177056]z podstrony nasze punkty na stronie bukmachera... Spółka Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Czarny Koń S.A. informuję, że z przyczyn formalnych zostaje zawieszone przyjmowanie zakładów we wszystkich punktach sprzedaży. Zawieszenie trwa od dnia 8 listopada od godz. 17.00 do odwołania. Przyjęte kupony utrzymują ważność a wypłata wygranych będzie realizowana bez przeszkód. pozamiatane...
Może mi ktoś napisać dlaczego ten bukmacher mimo iż zawiesił przyjmowanie zakładów od 8.11 do dnia dzisiejszego wystawia codziennie ofertę? Po co oni to robią skoro nie mogą przyjmować zakładów?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Do niedawna zamiast nazwy domeny posługiwali się jedynie adresem &quot;liczbowym&quot;.
Z domeną &quot;com.pl&quot;, która faktycznie jest jedynie tak naprawdę subdomeną daleko nie pojadą tym koniem. Tracą ruch internetowy czyli Klientów, na rzecz posiadaczy domen czarnykon.pl, czarny-kon.pl.

[...] strona przypomina frortunę i wygrana tygodnia 500 zł :smile:
Strona przypomina &quot;Fortunę&quot; bo ta sam firma wykonała do niej skrypt. Tak jak i na stronę &quot;Millenium&quot;, &quot;STS&quot; czy do niedawna Betako&quot; [zresztą domena betako już jest na sprzedaż].
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Na stronie tego buka, w zakładce promocje znalazłem coś takiego:
Już teraz możesz u nas wygrać tyle co u zagranicznych bukmacherów internetowych. Uruchomiliśmy specjalną promocję, dzięki której rekompensujemy wszystkim naszym klientom regulaminowy współczynnik 0,88. Do każdego kuponu (poza kuponami systemowymi) dodajemy jako BONUS dodatkowe zdarzenie z kursem 1,14.

Wszystko proste, jasne i czytelne !!!

Promocja trwa od dnia 4 kwietnia 2013r do odwołania. Bonus naliczany jest w momencie zawierania zakładu.
Dodatkowych informacji szukaj w regulaminie promocji.

Szkoda, że nie można u nich grać przez neta...
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Bonus dodatkowe zdarzenie za 1,14 też może wyciąć kupon?
Przyznam, że nie czytałem regulaminu, tylko informację na stronie, ale wydaje mi się to nielogiczne żeby zdarzenie dodane przez nich mogło pozbawić kogoś wygranej, skoro ma ono służyć ominięciu podatku.
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
W regulaminie nic takiego niema, ale i tak warto dopytać się w punkcie jak dokładnie działa ta promocja.

Fajny ten buk. Fajne mają oferty, zwłaszcza z działów: wydarzenia społeczne, ekonomia:grin: Można na przykład obstawić &quot;Czy polski ambasador opuści placówkę w KRLD do końca 13.04.2013 r.&quot; Kurs na tak 2,5, na nie 1,25. Na stosunkach międzynarodowych za bardzo się nie znam, ale obstawiłbym nie za 1,25 ????
 
Do góry Bottom