>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Czarny piatek bonus

13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Witam

od razu przepraszam jezeli zly dział to prosze o przeniesienie do odpowiedniego.

Moje zapytanie jest takie co do promocji w 1xbet

Jezeli dajmy na to otrzymałem 30$ bonusu to musze to obrócić 3 x po 3 zdarzenia? (minimum 90$?)

Dajmy na to wygram 300$ i jak bede chcial wyplacic to bede musial mieć na saldzie głownym też 300$?

Czy moge postawić bety na następny dzień czy musze jeszcze znalezc cos dzisiaj? (po 22)

Bardzo proszę o pomoc, bo bardzo slabo to jest sformulowane na stronie

pozdrawiam z fartem!
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
1xbet w ostatnim czasie ma mocno nadszarpniętą renomę jeżeli chodzi o wypłaty.

A od siebie dodam, że nie zakładaj z góry &quot;że wygram X kwotę&quot;, najpierw ją wygraj. Po co się martwić na zapas ;)?

Zapraszam do pytań tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/f149/1xbet-119012.html
Wszystko jest na dobrej drodzę, ale te pytania dotyczą własnie tego, żebym był gotowy, bo jak nie porobie tego dobrze to przepadnie mi wszystko.


Zna ktoś odpowiedzi na moje pytania?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Należy postawić kwotę bonusu trzykrotnie na zakłady akumulatorowe w ciągu 24 godzin od momentu zaliczenia bonusu (inaczej bonus się anuluje).
Ten punkt w warunkach bonusu rozwiewa Twoje wątpliwości. Zawsze najlepiej dokładnie zapoznać się z regulaminem danej promocji.
Poza tym musisz zwrócić uwagę na te punkty:
Cała suma bonusu musi zostać użyta na zakłady, nim klient będzie mógł wypłacić środki z konta, inaczej dowolne bonusy lub wygrane będą anulowane.
Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Ten punkt w warunkach bonusu rozwiewa Twoje wątpliwości. Zawsze najlepiej dokładnie zapoznać się z regulaminem danej promocji.

Poza tym musisz zwrócić uwagę na te punkty:
prosze czlowieka o pomoc to cytuje ruskich co nie umieja przetlumaczyc tak zeby bylo wszystko jasne w 100%. Bo dalej to co zacytowales to nie rozwiazuje moich zagwostek.

Hilfe

zalozmy ze wygralem 300$ za pierwsze 30$ to teraz mam grac za 300$ all in, czy mogę obstawić za 90 czy tam 60, zeby to było uwolnione?
Martwie sie po prostu, poniewaz nie chce stracic szansy, bo te warunki krotko mowiac sa poje*ane
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM
Należy postawić kwotę bonusu trzykrotnie na zakłady akumulatorowe w ciągu 24 godzin od momentu zaliczenia bonusu (inaczej bonus się anuluje).
Dostajemy bonus po zrobieniu depozytu i mamy zrobić trzykrotny obrót w ciągu 24. godzin. Dla przykładu: wpłacamy 30 euro, musimy w ciągu 24. godzin od wykonania depozytu postawić 90 euro, za każdym razem ako składające się z przynajmniej trzech zdarzeń, które mają kurs nie mniejszy niż ten wymagany.
Cała suma bonusu musi zostać użyta na zakłady, nim klient będzie mógł wypłacić środki z konta, inaczej dowolne bonusy lub wygrane będą anulowane.
Nie bezpośrednio, ale oznacza to, że trzeba zagrać za cały otrzymany bonus.
Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.
Tutaj mówią nam, że w ciągu wyżej wspomnianych 24. godzin postawione zakłady muszą być rozliczone, żeby zaliczyły się do obrotu bonusem.
zalozmy ze wygralem 300$ za pierwsze 30$ to teraz mam grac za 300$ all in, czy mogę obstawić za 90 czy tam 60, zeby to było uwolnione?
Warunki nie są dziwne, każdy buk ma swój pomysł na bonus i ruscy wymyślili tutaj coś takiego i moim zdaniem nie ma w tym nic takiego, co byłoby złe, bądź można by na to narzekać. Również moim zdaniem i do tego odwołując się do powyższych punktów odpowiadając na Twoje pytanie stwierdzam, że musiałbyś postawić jeszcze 60 dolków, oczywiście zakładając, że wpłaciłeś właśnie 30 dolków i tyle bonusu otrzymałeś.
 
Do góry Bottom