>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy 2016/2017

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, Dywizja 2
Godzina: 22:15
Spotkanie: Banik Sokolov - 1.SC Znojmo
Typ: 2
Kurs: 4,14
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Czechach. Na początek tabela:

W tamtym sezonie oba zespoły walczyły o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej ale w tym sezonie Banik Sokolov zdecydowanie gra gorzej i walczy o utrzymanie się w lidze. Zespołem lepszym kadrowo bez wątpienia są goście ale ostatnio nieco opuścili z tonu. Wprawdzie goście nie grają już o nic, bo spadek im nie grozi a o awansie mogą tylko pomarzyć a gospodarze musza wygrywać aby utrzymać się w lidze, to mimo wszystko gram tutaj na gości. Mimo, iż dla nich jest to już mecz o pietruszkę to gram na wygraną Znojmo. Oni cały sezon grali lepiej i dziś zagrają bez presji, natomiast na gospodarzach ciąży duża presja, bo jeżeli tego meczu nie wygrają to potem czekają ich bardzo trudne spotkania na wyjeździe z Banikiem Ostrawa, u siebie z Opawą i na wyjeździe z Vlasim a więc z samą czołówką. Ten dzisiejszy mecz jest teoretycznie najłatwiejszy dla nich ale według mnie gracze Banika Sokolov mogą dzisiaj nie wytrzymać presji i to będzie dla nich dziś najtrudniejsze w tym spotkaniu. Znojmo zagra bez presji na luzie a kadrowo są zespołem mocniejszym i myślę, że mogą tutaj zdobyć dzisiaj 3 punkty. Gospodarze dziś zagrają bez swojego kapitana i najlepszego strzelca w drużynie pomocnika Glasera (26 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie) i pomocnika Krajacica (6 występów w tym sezonie). Nieobecność Glasera to bardzo duża strata, bo kapitan z pewnością dodał by większego spokoju w grze swojej drużynie a tak nie dość, że będą występować pod dużą presją do zabraknie jeszcze kapitana i najlepszego strzelca w drużynie. Myślę, że drużyna sobie z tym nie poradzi i 3 punkty zdobędzie dzisiaj zespół Znojmo.
⛔ 1-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, 1.Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Viktoria Pilzno - FC Vysocina Jihlava (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,34
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ostatnia kolejka i sytuacja w tabeli wygląda tak:

Co tu dużo pisać, Viktoria musi wygrać i liczyć na potknięcie Slavi, tylko wtedy mistrzostwo będzie ich. Jihlava już cel osiągnęła czyli utrzymała się w lidze i wątpię aby tutaj goście byli w stanie coś ugrać i powalczyć. Pilnzo u siebie ma bilans 10 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażki, natomiast goście na wyjazdach są drugim najgorzej grającym zespołem w całej lidze notując 1 zwycięstwo, 4 remisy i 9 porażek. Oprócz tego zespół na wyjazdach mało strzela, bo tylko 8 goli w 14 spotkaniach i dużo traci, bo aż 26 goli. Tutaj nie powinno być dużej motywacji po stronie gości. Liczę, że gospodarze minimum dwoma golami wygrają tym bardziej, że goście dzisiaj wystąpią mocno osłabieni.
Absencje w Pilźnie:
obrońca Zeman (16 występów w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoją występy pierwszego bramkarza Kozacika (26 występów w tym sezonie) i obrońcy Hejdy (26 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie)
Absencje w Jihlavie:
obrońcy Krejci (28 występów w tym sezonie), Rosa (24 występy w tym sezonie), Hronek (23 występy w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Tlusty (19 występów w tym sezonie), pomocnik Zoubele (20 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Rabusic (27 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
Myślę, że można również zaryzykować tutaj typu na wygraną Viktori Pilzno z handicapem 0:2
✅ 2-0
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Slavia &quot;czeska Lechia&quot; Praga z automatu już w pierwszym podejściu robi mistrzostwo. Ciekawie jak tam pójdzie dalej ich rozwój (transfery) czy pójdą na całość i zaatakują LM czy raczej usatysfakcjonowani mistrzostwem uspokoją sytuację. Patrząc, że wydali spory hajs w przerwie między rundami oczywiście jak na warunki owej ligi można przypuszczać, że będzie ciekawie. Sparta Praga nagle ni z tego ni z owego zrobiła się drugą siłą w Pradze a trzecią w Czechach. Niezły przewrót.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom