>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy (Gambrinus Liga | Druha Liga) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Już dziś rozpoczynamy sezon w Czeskiej lidze superpucharem


FC Viktoria Plzen - FK Baumit Jablone
Bardzo ciekawie Plzen zaprezentował się w ostatniej potyczce przedsezonowej z Cluj wygrywając 4:1 zespół nadal prowadzi Pavel Vrba bardzo obiecujący szkoleniowiec który prowadzi zespół od 2008 roku, W okienku transferowym sprowadził do swojej drużyny Mialana Petrzele który przyszedł z Augsburga, niestety tam rozegrał na najwyższym szczeblu zaledwie 419 minut. Po stronie strat nie mamy żadnej co jest dużym plusem, Co ciekawe lepsze statystyki bezpośrednie ma Jablonec ponieważ na 34 spotkania rozegrane wygrali 15 przy zaledwie 11 Plzen jednak to tylko statystyka w dzisiejszym spotkaniu faworytem są gospodarze.
Win Plzen @@ 1,67 ⛔ Wygrywali,Przegrywali... gonili ale nie dogonili..​
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Bohemians 1905 - 1 Fk Pribram 2:0

Typ: 2 DNB
Kurs: 1.84


Bohemians 1905 jeszcze nie weszli w sezon. Bo to co wyprawiają woła o pomstę do nieba. 2 mecze i 2 wysokie porażki.. kolejno 5:0 i 5:1. Dzisiaj znowu dostaną &quot;piątkę&quot;? Może Pribram będzie nieco łaskawszy.. Na inaugurację sezonu zremisowali 1:1 z przyzwoitą Mlada Boleslav, natomiast ostatnio ulegli Plazen 2:4. Ale ta ekipa jest poza zasięgiem wszystkich w lidze więc nie ma co się smucić. Pora więc na pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Dzisiaj jadą po komplet 3 punktów i będą chcieli z pewnością wykorzystać słabą postawę ekipy gospodarzy. Widać, że 1 liga chyba nieco przerosła na starcie drużynę Bohemians, która w poprzednim sezonie tak brylowała na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Czechach. W poprzednim sezonie w Gambrinus liga 2012/2013 zespół 1 Fk Pribram uplasował sie na 11 pozycji. A więc daleko było im do spadku i do miejsc premiowanych udziałem w europejskich pucharach. Ten sezon także powinien być podobny. Solidny średniak ligowy, który dostaje baty od czołówki i rozprawia się bez problemu z dołem tabeli. Wydaje mi się, że Bohemians dzisiaj po raz trzeci z rzędu dostaną lekcję piłki, tym razem od 1 Fk Pribram. Zabezpieczam się remisem, bo w końcu gospodarze graja u siebie. Ale to nie powinien być duży atut. Patrząc na statystyki 1 Fk Pribram podobnie prezentował sie w poprzednim sezonie u siebie i na wyjeździe. Na piątek jeden z lepszych betów. No chyba, że gospodarze nagle dostaną olśnienia. Ale wątpię w to. Przełamanie przyjdzie za 3-5 kolejek. Ockną się, tylko że wtedy już będzie duża strata do odrabiania. Maskotka Kangurów znowu będzie posępna po meczu.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Bohemians 1905 - 1 Fk Pribram
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.84
W Marathonbet jest aż 2,02 na ten zakład. Dodam jeszcze, że w Bohemians ma nie zagrać jeden z obrońców: Stochl, także dodatkowe osłabienie już fatalnie spisującej się defensywy. Prześledziłem również mecze przedsezonowe i lepiej w nich prezentował się Pribram. Co ciekawe obie drużyny spotkały się w jednym ze spotkań i 2:1 wygrał Pribram. Bohemians wygrali tylko jedno spotkanie z zespołem Sala (2. liga słowacka). Reszta wyników: Dukla Praga (1. liga czeska) 0:2, Pribram 1:2, Trnava (1. liga słowacka) 1:3, Sparta Praga (1. liga czeska), 1:1 (1:2 po karnych). Mecze Pribram: Bohemians 2:1, Mlada Boleslav (1. liga czeska) 0:2, Karlsruher (2. Bundesliga) 0:1, Vlasim (2. liga czeska) 4:2.
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Spotkanie: Victoria Pilzno - Banik Ostrava 4:0 ⛔
Typ: Over 4,5
Kurs: 4.60
Godz:18.00
Bukmacher: Bwin

Na początek h2h Pilzna:
30.07.13 LIG Kalju Plzen 0 : 4
26.07.13 GAM Pribram Plzen 2 : 4
23.07.13 LIG Zeljeznicar Plzen 1 : 2
19.07.13 GAM Plzen Bohemians 1905 5 : 0
16.07.13 LIG Plzen Zeljeznicar 4 : 3
12.07.13 SUP Plzen Jablonec 2 : 3
09.07.13 MIE CFR Cluj Plzen 1 : 4
06.07.13 MIE Krasnodar Plzen 2 : 2
Jak widać obrona jest naprawdę dziurawa, szczególnie w ostatnich meczach gdzie tych błedów jest mnóstwo, np: z Żelje goście mieli...3 strzały i zdobyli 3 gole! To samo w ostatnim meczu ligowym z Pribramem...wystarczyły 2 kontry aby szybko wyjść na prowadzenie i dopiero pod koniec meczu udało się odrobić straty. Jak widać Victoria ma piekielnie mocny potencjał ofensywny, który niestety nie idze w parze z solidną obroną. Już sam ten fakt skłania mnie na kolejny over w ich meczu, ale dorzucę jeszcze także ostatnie H2H gości z Ostravy.
27.07.13 GAM Ostrava Mlada Boleslav 2 : 1
19.07.13 GAM Slavia Praga Ostrava 1 : 1
13.07.13 MIE Frydek-Mistek Ostrava 1 : 6
05.07.13 MIE Ostrava ROW Rybnik 2 : 1
02.07.13 MIE Trinec Ostrava 1 : 1
22.06.13 MIE Korona Kielce Ostrava 2 : 1
Od momentu zakończenia sezonu W KAŻDYM meczu tej drużyny padł BTS. To oznacza że dzisiaj na pewno można liczyć na jedną - dwie bramkę gości, a Pilzno powinno pokryć resztę.
Myślę że warto również rozważyć BTS po kursie 2,25 a także handicap na gospodarzy po kursie 1,65
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
FK Jablonec - Znojmo (handicap 0:1) @ 2,00 William Hill
wynik: 5:5 ⛔

Jablonec, czwarta drużyna zeszłego sezonu, po czterech kolejkach ma na koncie 7 punktów, dwa ostatnie mecze wygrali (4-0 na wyjeździe z Banik O. i 2-1 u siebie ze Slovacko), przegrali ze S. Pragą 2-1 i zremisowali bezbramkowo z Brno. Ogólny bilans bramkowy to siedem zdobytych i trzy stracone bramki. W czwartek grają mecz eliminacyjny Ligi Europejskiej z Realem Betis, ale pięć dni czasu na regeneracje to nawet aż za dużo.
Goście, Znojmo, awansowali z drugiej ligi, z pierwszego miejsca. W zeszłym sezonie ich gra charakteryzowała się zdecydowanie słabszymi występami na wyjazdach niż na własnym boisku. W tym sezonie, z racji wyższego poziomo gry, będzie podobnie, jeśli nawet nie gorzej. Dotychczas mają na koncie dwa punkty zdobyte w dwóch pierwszych kolejkach w spotkaniach z Dukla Praha i Teplice. Bilans bramkowy to jedna bramka zdobyta, a sześć stracone.
Spodziewam się spokojnej wygranej gospodarzy.
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
FC Slovacko - Viktoria Plzen @ 1,62 William Hill
Slovacko z czterema punktami na koncie po wygranej z Jihlavą w drugiej kolejce i ostatnio po remisie z Bohemians, bilans bramkowy 6/9. W ostatnim meczu dwie czerwone kartki, także pauzuje Lukas Kuban (prawy obrońca, grał dotychczas 244 minuty) i Vaclav Ondrejka (środkowy napastnik, 262 minuty gry).
Pilzno z trzynastoma punktami na koncie, cztery wygrane z rzędu, ostatnio remis 0-0 ze Spartą Pragą mimo znaczącej przewagi w meczu (większe posiadanie piłki, ponad dwukrotnie więcej strzałów na bramkę, zabrakło skuteczności), bilans bramkowy 14/2. W środę grają rewanżowy mecz z Mariborem (pierwszy wygrany 3-1), jednak z uwagi na to, że nie mogą dać odskoczyć punktowo Sparcie (zeszły sezon Pilzno wygrało z przewagą jedynie dwóch punktów), a trzy dni na regeneracje przed meczem z Mariborem to wystarczająco dużo czasu - gram czystą dwójkę.
1-3 ✅
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
CZECHY: Gambrinus liga Jablonec-Liberec 02.09.2013 18:00
Both Teams to Score tak ⛔
kurs 1,7
Bwin

Bardzo ciekawe spotkanie u naszych sąsiadów- moim zdanie warto pograć ze obie drużyny strzale bramkę po takim kursie. Jablonec u siebie gra bardzo ofensywnie stwarza sobie sporo sytuacji bramkowych- maja bardzo dużo rożnych przy takiej grze narażają sie na kontry popełniają błędy w defensywie co przekłada sie na bardzo ciekawe(dramatyczne) mecze. Goście podtrawia grac bardzo skutecznie- pokazali sie z bardzo dobrej strony w europejskich pucharach. Drużyna waleczna, ambitna -obydwie drużyny maja kilku ciekawych zawodników. W Slovanie bardzo groźny skuteczny ostatnio Serhiy Rybatka -myślę ze bramek emocji i rożnych, w tym meczu nie zabraknie, co do zwycięstwa szanse po równo 50-50.Ja skłaniałbym sie bardziej ku gościom ale Jablonec nie zależnie od wyniku będzie u siebie atakował.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Czechy, u21
02.09.2013 17:00
Sigma Ołomuniec - Slavia Praga
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bet365
Na dziś ciekawe spotkanie w czeskiej lidze do lat 21 pomiędzy zajmującym drugie miejsce zespołem Sigmy Ołomuniec a siedemnastym zespołem Slavii Praga. Dość wysokie kursy jeszcze można złapać na zespół gospodarzy a wydają się dziś zdecydowanymi faworytami do wygranej. Sigma ostatnio osiąga bardzo dobre wyniki, wygrali cztery spotkania z rzędu, m.in. z Teplicami na wyjeździe 1:2 i bardzo wysoko również na wyjeździe z Jihlavą 4:0, oraz dwie pewne wygrane u siebie trzema bramkami. Natomiast Slavia gra bardzo słabo, co prawda ma jeden mecz rozegrany mniej, ale to nie zmienia faktu, że są drużyną dużo słabszą, która przegrała 4 z ostatnich 5 spotkań. Zwłaszcza dwie ostatnie kolejki to bardzo słabe występy, przegrali z Bohemians na wyjeździe 2:4 i u siebie 2:6 z Hradec Kralove. Widać jak na dłoni jak dużo dzieli obecnie te drużyny, można spróbować zagrać nawet jakiś handicap w stronę gospodarzy, szkoda że nie udało się skorzystać z błędów sportingbetu, który miał przed chwilę bardzo przeszacowane kursy na handicapy gospodarzy.
 
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
Liczyłem, że znajdę tu jakąś ciekawą analizę do dzisiejszego hitu Gambrinus Ligi, ale widzę jednak, że dawno nikt tu nie zaglądał. Cóż pozostaje mi tylko zostawić swój typ, który opieram zwyczajnie na przeczuciu, i niczym innym. Za gośćmi przemawiają zdecydowanie bramki, których to średnia na mecz (po 7 kolejkach) wynosi 2.86 ! Gospodarze strzelają średnio 1,29 bramki na mecz, a więc tutaj jest widoczna różnica jeśli chodzi o skuteczność obu drużyn. W tabeli góruje zespół Pilzna, któremu po piętach depcze Sparta (oba zespoły ze świetnym dorobkiem 19pkt. z czego remis padł właśnie w meczu między tymi dwiema drużynami). Liberec nie jest jednak wiele dalej, gdyż z dwoma oczkami mniej (17pkt.) zajemuje 3 pozycję. Dzisiejszy mecz na pewno będą chciały wygrać obie drużyny, ale jak dla mnie najbardziej prawdopodobny rezultat to remis. Podkreślam, że analiza opiera się tylko i wyłącznie na tabeli ligowej, ale jakby nie było to odzwierciedla ona w dużym stopniu poziom gry danego zespołu. Jeśli jednak nie remis to grałbym w stronę gospodarzy po bardzo dobrym kursie.
FC Slovan Liberec vs FC Victoria Plzen
Typ: X ✅✅✅
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet-at-home
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
1. SC Znojmo vs Sparta Praha
Jutro nie powinniśmy być świadkami sensacji w ostatnim spotakniu tej kolejki Gambrinus Ligi. Sparta bardzo groźna, bramkostrzelna i egzekwująca błędy przeciwnika na pewno będzie chciała wykorzystać sytuację (Slovan - Victoria) i zasiąść na fotelu lidera, przynajmniej na ten tydzień. Wracając do owych bramek, ciężko jest grać Spartę underowo, bo ich średnia na mecz wynosi aż 2.71! to naprawdę świetny wynik patrząc też na to, że bilans bramek wynosi 19:5. Znojmo z dobrymi zespołami potrafi u siebie &quot;walczyć&quot; o czym świadczą niskie przegrane (0:1) ze Slavią i Pilznem. Jak już napisałem raczej nie jest to dobry pomysł, żeby mimo wszystko grać tu under. Owszem, kursy dość wysokie, ale jak dla mnie nie pokrywają się z ryzykiem.
Typ: 2 (9/10) 1.35 ✅✅✅
EDIT:
bukmacher: totolotek
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Znojmo - Sparta Praga
Typ: Sparta -1,5 @ 2,20 bet365 ✅
Ostatni mecz 8 kolejki Czeskiej Ekstraklasy. Ostatnie w tabeli Znojmo zmierzy się z mogącą objąc fotel lidera po tej kolejce Spartą Praga. Faworytem są goście i to zdecydowanym, ale kursy na ich zwycięstwo są dość niskie. Dlatego zdecydowałem się poszukać tutaj innego typu i zdecydowałem sie na handicap w stronę gości. Zgadzam sie z kolegą powyżej, że Sparta jest drużyną overową w tym sezonie i zwykle te overy pokrywa w dużej mierze sama. Dwa ostatnie mecze to wysokie zwycięstwa 4:0 4:1 z drużynami z dolnej połówki tabeli. Dwa mecze wyjazdowe także wysoko wygrane przez Spartę 4:1 i 3:1, jedyny remis na wyjeździe z Victorią Pilzno, czyli uczestnikiem Ligi Mistrzów. Znojmo z kolei w tym sezonie jeszcze nie wygrało, u siebie maja bilans 0-1-2 w bramkach 0:2. Widzimy, że jeszcze bramki u siebie nie strzelili, a mecz ze Sparta chyba nie jest dobra okazja do przełamania. Zapewne będą się bronić i liczyć na jakieś kontry, 2 razy przegrali tylko 0:1, ale myślę, że dzisiaj Spartę stać na zdobycie 3-4 bramek i nawet jeśli Znojmo jakąś strzeli to hc zostanie pokryty. Dobry kurs na to zdarzenie, także polecam. Można próbować także mniejszych hc, gdzie mamy zwrot przy jednobramkowym zwycięstwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: HFK Olomouc - Slavia Praha
Typ: 1 / 1X
Kurs: 10,50 / 3,77
Bukmacher: Milenium
vs.

Postanowiłem poszukać niespodzianki w jutrzejszym mecz Pucharu Czeskiej Poczty pomiędzy HFK Olomouc, a stołeczną Slavią. Jak zobaczyłem kursy na to spotkanie to od razu jedna rzecz mnie zastanowiła - jak na tak słabą drużynę można dać kurs @1,17. Rozumiem, że Sigma jest dwie klasy rozgrywkowe niżej, ale patrząc na wyczyny piłkarzy Slavii w ostatnich tygodniach jestem skłonny stwierdzić, że przepaści jutro na boisku w Ołomuńcu nie ujrzymy. 8 meczów: 7 punktów (2 wygrane, remis, 5 porażek), bilans bramkowy 7:19. Ze Slavii została tylko groźna nazwa. Ten sezon jest dla nich katastrofalny, potrafili przegrać na własnym stadionie 0-7 (!) z Teplicami w lidze. O dziwo lepiej grają na wyjazdach, gdzie odnieśli dwa zwycięstwa. Mimo wszystko nie takiego ligowego sezonu oczekują kibice i poddaje pod wątpliwość chęć męczenia się w Pucharze. Trener Slavii Juraj Šimurka zapewnia jednak o maksymalnej mobilizacji i koncentracji. Mówi też o osłabieniach w drużynie, nie zagrają:
- Kamil Čontofalský - bramkarz (1/0 - 90 minut)
- Karel Hrubeš - bramkarz (0/0 - 0 minut)
- Ondra Petrák - pomocnik (7/1 - 622 minuty)
- Stepan Vojtech - pomocnik (7/0 - 343 minuty)
- Milan Nitra - obrońca (5/0 - 425 minut)

Pod znakiem zapytania:
- Radek Cerny - bramkarz (6/0 - 540 minut)
Olomouc radzi sobie całkiem nieźle na swoim obiekcie. Na 10 ostatnich oficjalnych spotkań wygrał 6, 2 zremisował i 2 przegrał. W lidze zajmują bezpieczną, ósmą lokatę.
Szukając niespodzianki w tym meczu miałem na uwadze często lekceważące podejście do krajowych pucharów drużyn teoretycznie lepszych. W Polsce mamy co rundę przykłady jak to drużyna będąca czasem nawet o kilka lig niżej pokonuje wyżej notowanego rywala. Zobaczymy jak będzie jutro. Może być spokojna wygrana gości, a może być niespodzianka. Po takich kursach w mojej opinii warto zaryzykować.
Typu nie neguję, ale to jest HFK Olomouc a nie ekstraklasowa Sigma :smile:
E: Mazek dzięki za poprawę, myślałem co innego i pisałem co innego ????
 
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
Banik Ostrava vs FC Slovan Liberec​

Ten mecz najbardziej przyciągnął moją uwagę. Rozumiem, że Slovan w czwartek zagra z Freiburgiem w LE, ale nie wyobrażam sobie tego, że po tym meczu 4 dni na regenerację im nie wystarczą. EDIT: Zacząłem już pisać o tym, że Slovan nie ma szans w Niemczech, ale przyznaję się do błędu (ostatnio trochę odpuściłem Bundesligę i totalnie uszła mojej uwadze forma Freiburga). Tam może się zdarzyć wszystko, ale jak dla mnie fajny typ i dobry kurs to under 2,5 gola na mecz ;) KONIEC EDIT . Wracając do niedzielnej potyczki - Banik słabo rozpoczął sezon, a 7 punktów w 8 meczach daje im 3 od końca lokatę w tabeli. Ostatnie zwycięstwo odnieśli 26 sierpnia przed własną publicznością z Brnem (2:1), które na tę chwilę do spółki ze Znojmem stanowi idealną parę na spadek do niższej ligi. Slovan natomiast ostatnio zatrzymał Pilzno i w mojej opinii ten sezon jak najbardziej może być dla nich udany o ile dalej utrzymają formę. Czwartkowy mecz jak już wyżej wspomniałem nie powinien przynieść niespodzianki, a Slovan swojej szansy zdecydowanie będzie szukał u siebie, więc naprawdę nie przesadzałbym z tym, że zmęczą się w Niemczech i nie będą gotowi na słabiutki Banik. Według mnie świetny kurs na Slovan i na pewno się na niego skuszę, ale wiadomo, że dopó ki piłka w grze... ;)
Typ: 2 ⛔
kurs: 1.80

bukmacher: bet-at-home
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sparta Praga - Slovacko
JUż dziś na stadionie Generali Aren w Pradze miejscowa Sparta podejmie Slovacko. Warto na wstępie zaznaczyć że Sparta w końcu weszła na właściwy tor i zdominowała Gambrinus Ligę, U siebie nie przegrała od siedmiu spotkań.Goście grają w kratkę w dodatku dzisiaj przyjeżdżają osłabieni brakiem Kubana,Trousila,Kuncla czy Doseka. Do składu Sparty wraca weteran Ujfalusi. Sparcie nie zdarzyło się przegrywać ze Slovacko wręcz ich mecze kończyły się pogromem.

Win Sparta @@ 1,28 ✅
Handicap 0:1 @@ 1,70
✅
✅ Handicap 0:2 @@ 2,89
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szelech 120

szelech

Użytkownik
Popieram typy, ale nie z automatu przewagi potencjalu, bo Slovacko to od lat sredniak i wiadomo jak lider moze sobie spokojnie do tego podejsc to sie konczy wpadkami (od Manchesterow po PSG, zdaza sie wtopa nawet przy korzystym H2H). Tutaj H2H to 8-0-0 faktycznie polowa handi by pokryla)
Za 4 dni Sparta ma wyjazd do Zlina (Puchar Czeskiej Poczty) i potem znow wyjazd. Sparta co prawda juz po przygodzie z pucharami kontynentalnymi, niemniej sily trzeba rozkladac, bo pamietaja podejrzewam w Pradze, jak rok temu decydowaly pojedyncze punkty o braku mistrzostwa.
Slovacko swoj wyjazd pucharowy pukneli 0:3 do przodu, wczesniej 0:2 ligowo w Brnie, a teraz u siebie 1:1 z Pribramem. Poprawa jakas tam jest w porownaniu do startu. Strzelali na kazdym wyjezdzie bramki a i u siebie Victorii jedna ukluli (w przegranym 1:3).

Tomas Ujfalusi ma wrocic ale siedziec na lawie ponoc. Co do kontuzjowanych Slovacko to Libor Dosek (FW 1/0), Filip Hlupik (MF 0/0) Lukas Fujerik (MF 1/0) malo grali czyli raczej mala strata, ale faktycznie &quot;Jan Trousil (DF. 8/0) and Lukas Kuban (DF 6/0) are suspended. Another regular defender Martin Kuncl (DF 5/0) is injured.&quot; to juz pewnie bedzie autobus w bramce to jedyne wyjscie, a cholera ich wie kogo tam maja w zastepstwach- po tym jak sprowadzili Lafrance do Widzewa z drugiej ligi czeskiej, ktory gra po prostu zajebiscie, coraz ciekawiej zerkam na Czechy.

Zycze powodzenia, faktycznie jakies 4:0 jest mozliwe, ja bym tam jednak z overami nie przesadzal, Sparta ma u siebie 2:1, 2:1, 4:0 i 4:1 w tym te dwa ostatnie ostatnio(ilez to moze trwac). 05.09 rozegralo u siebie w towarzyskim ze Slovanem 1:0 (pewnie troche rezerwowo bo reprezentacje etc.) i teraz na wyjezdzie 0:2.
Powodzenia, tez mysle o handi, ale drobnym, np. 1,6 kurs Fortuna mnie zadowala do jakiegos tasiemca.
Pzdr
Sparta (-1) 1,6 kurs Fortuna
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Liberec - Sparta Praga

TYP: BTS - KURS: 1,55 ✅

BUK: MILENIUM



Wg mnie najciekawszy mecz tej kolejki w Gambrinus Liga. Sparta idzie jak burza, juz sobie zrobiła małą przewagę nad drugimi Cieplicami (-5 pkt-ów) i trzecim Pilznem (-6 pkt-ów). Gospodarze na piątym miejscu (22 punktów). Ale u siebie Liberec również ma świetną serię (4 zwycięstwa i tylko jeden remis i to z Pilznem, które zremisowało ze Spartą wcześniej 0-0). Jak widac, mecz strasznie &quot;śmierdzi&quot; takim gołym remisem. Ja jednak myślę, że obie drużyny sprzedam i końcowy wynik będzie 1-1 ???? Ale to tylko moje zdanie. Polecam i życzę powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
michupo 79

michupo

Użytkownik
Viktoria Plzen - FK Jablonec BTS @ 1,70 Bwin
wynik: 6:1 ✅

O godzinie 20,15 rozpocznie się pierwsze spotkanie trzynastej kolejki czeskiej ligi. Viktoria Pilzno podejmie u siebie zespół FK Jablonec.
Gospodarze, mistrz ligi ubiegłego sezonu, zajmują drugą pozycję w lidze z dorobkiem 27 punktów. Nie przegrali dotychczas żadnego spotkania ligowego u siebie, bilans ogólny to 8-3-1 (bramkowy 24-9). Na własnym boisku zwyciężyli cztery razy, dwa razy dzielili się punktami (bezbramkowo ze Spartą Pragą i 1-1 ze Slavią Praga, tuż przed spotkaniem LM z Bayernem) - bilans bramkowy 13-3. Ich gra w lidze charakteryzuje się dużym posiadaniem piłki, w sezonie nie było jeszcze spotkania gdzie nie byliby stroną przeważającą. Statystycznie rzecz biorąc - średnio ich posiadanie piłki wynosi 58% (61% na własnym boisku), przy czym tworzą 15 akcji bramkowych (u siebie 16), a 6 z nich kończy się celnymi strzałami na bramkę (u siebie 7). To tyle jeśli chodzi o suche statystyki ???? Trzy dni po tym meczu zagrają rewanżowe spotkanie z Bayernem, sądzę więc że podobnie jak wcześniej (1-1 ze Sl. Praga) delikatnie odpuszczą sobie ten mecz, w końcu jeszcze jest szansa na awans do Ligi Europy. Jak mówi trener, Pavel Vrba nie możemy tracić punktów, tak jak to było z Duklą czy Slavią. Problemy zdrowotne mają Lukas Hejda (obrońca, 6 meczy – 531&#39;) i David Limbersky (również obrońca, 10 meczy 815&#39;), ich występ jest wątpliwy.
Goście są na siódmym miejscu mając 16 punktów. Zeszły sezon zakończyli na czwartym miejscu, aktualny rozpoczęli wyraźnie niefortunnie (bezbramkowy remis z Brno czy remis 5-5 ze Znojmo – drużynami zamykającymi tabelę) i teraz są w zasadzie zmuszeni odrabiać straty. Ogólny bilans to 4-4-4 (12-13), na wyjazdach 2-1-3 (10-9). I znowu, statystycznie - 53% posiadania piłki (52% na wyjazdach), 14 sytuacji bramkowych (13 na wyjazdach) i 8 celnych strzałów (na wyjazdach 7).
Historia spotkań między tymi drużynami również przemawia za tym typem - na dziesięć ostatnich spotkań aż dziewięć zakończyło się BTSem.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Brno - Jihlava / Typ 1 @ 2.05 / William Hill
wynik: 1:0 ✅

vs

Od 9 do 16 miejsca w 1 lidze czeskiej ogromny ścisk tych drużyn. Tu właśnie mamy takie spotkanie pomiędzy 15 a 11 miejscem ! Obie drużyny niczym nie zachwycają ale zainteresuje was na pewno absencja w tym meczu która jest ogromna :

Stawiam w tym meczu na gospodarzy, z racji absencji drużyny przyjezdnej i fakt że 3 ostatnie spotkania na własnym boisku wygrali !​
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
SK Sigma Olomouc - AC Sparta Prag (Typ) 2 1.75 1-1 ⛔
10.11.13 19:00

bah

Sigma bez 3 podstawowych obrońców 2 za kartki i jeden kontuzja z tego co zrozumiałem. Dreksa (zranění), Vidlička (trest za ŽK), Javůrek (trest za ČK) źródło:
http://www.gambrinusliga.cz/clanek/3332-sparta-neprohrla-na-han-patnct-let-sigma-se-t-na-ldra-tabulky.html
Sparta lider w formie, 13-11-2 bilans 33:7, natomiast Sigma 8 w tabeli 13-4-4 bilans 23:25. Na wyjazdach Sparta do tej pory nie pokonana 4-2-0 z bilansem 12-3. Gospodarze u siebie w kratkę 2-2-2 z bilansem 11-10. To do rozwiało moje wątpliwości co do tego meczu to brak 3 podstawowych obrońców u gospodarzy. Tyle w temacie. Powodzenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom