>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport Extraliga 2011/2012

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Hokej, Czechy Extraliga
HC Pardubice - HC Vitkovice
Typ: Pardubice
Kurs: 1,70
bet-at-home

Dzisiaj zdecydowałem się postawić na Pardubice w Pojedynku z Vitkovicami. Mecz play-off czeskiej Extrakligi rozpocznie się o godzinie osiemnastej. Jest to siódme spotkanie mecz drużyn w tej fazie. Jak dotąd stan rywalizacji to trzy do trzech. Pardubice w zasadniczej fazie grali bardzo dobrze u siebie wygrywając trzynaście spotkań i strzelając w nich dziewięćdziesiąt sześć bramek. Ostatecznie zajęli w tabeli trzecie miejsce w ligowej tabeli. Ich dzisiejszy rywal zajął zaś szóste miejsce. Vitkovice to raczej ekipa swojego lodowiska. Na wyjeździe wygrali tylko pięć spotkań z dwudziestu sześciu. Tracili też mnóstwo bramek, ogółem aż osiemdziesiąt dwie. W dwóch pojedynkach tej fazy Pardubice na swoim lodowisku dwukrotnie pokonali Vitkovice pięć do dwóch i sześć zero strzelili w tych dwóch meczach aż jedenaście bramek tracąc przy tym dwie. Zaś trzeci pojedynek zakończył się remisem i po rzutach karnych wygrali goście. Ogólny bilans ostatnich siedemnastu spotkań przemawia także za gospodarzami. Pokonali oni w nich Vitkovice jedenastokrotnie, trzy razy zremisowali i też trzy razy ulegli gościom. Jak więc widać warto zagrać na gospodarzy.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Plzen - Kometa 1 1,80 ⛔ 2:7

Brno w finale? jakoś w to ciężko uwierzyć. Fakt, położenie Plzna jest bardzo trudne, ale nie zdziwię się, jeśli wyjdą z tego wyniku. W ćwierćfinale Kometa odprawiła Spartę i to jest dość spore zaskoczenie. Z tego pojedynku widziałem 2 mecze Komety na własnej tafli, przegrany mecz 2:5 i wygrany 4:1. Szczególnie ten drugi mecz wywołał u mnie mieszane uczucia. Sparta atakowała, była aktywniejsza, Kometa się broniła, głupi błąd i gospodarze wychodzą na prowadzenie po golu Svobody, kilka sekund później jest już 2:0 i Sparcie odechciewa się grać. Szkoda, liczyłem na duże emocje przy rywalizacji Plzna z Spartą. Plzen wymęczył Zlin. Rywalizacja bez historii, wygrywali gospodarze. Pierwszy półfinał dość duże zaskoczenie, gospodarze prowadzą 2:0 i 3:1 a mimo to przegrywają, w drugim i trzecim meczu Plzno nawet nie strzela bramki. 0:3 i dość trudna sytuacja, Brno miało finał na tafli i Plzen wszedł w końcu na właściwe tory. Tutaj wszystko jest jeszcze możliwe, bowiem dla mnie to Plzen jest zespołem kreatywniejszym, dysponujący lepszym i szerszym składem. Praktycznie w każdej chwili któryś z zawodników jest w stanie tchnąć ducha walki z kolegów. Nie tylko Duda, Kovar czy Straka strzelają czy asystują, ostatnio błysnął leciwy Vostrak. Bardzo udany sezon ma młody Jan Kovar, poprzedni miał bardzo dobry a ten jest jeszcze lepszy. Trzeba przyznać wychowali sobie solidnego napastnika. W bramce chyba znowu zobaczymy młodego Marka Mazanca, robi chłopak co może i nie można mieć do niego większych pretensji o wyniki. Ostatnio strzelili bramkę w osłabieniu to tylko pokazuje jak wielki potencjał mają. Na liście kontuzjowanych Johnson, spora strata. Jeśli chodzi o gości, jest to raczej zespół na środek tabeli niż finał ligi, już osiągneli spory sukces. Nie zagra najlepszy zawodnik Holec (18+16), dodatkowo kontuzjowany jest Nemec. Większe straty po stronie gości. Całą grę w PO ciągnie w zasadzie Svoboda... a właściwie ich 3. Kometa nie musi atakować, ma kolejny mecz na własnej tafli, Plzen musi zaatakować, oni nie mają dużo do stracenia. Tak jak pisałem wcześniej, to gospodarze dysponują kreatywniejszymi zawodnikami i mimo nie korzystnego wyniku są jeszcze w stanie nawiązać walkę o finał.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Pardubice - Kometa ⛔ 5:4 k.
Nie spodziewałem się Komety w finale. W drodze do finału pokonali 2 absolutnie topowe ekipy tego sezonu, najpierw Spartę, później Plzen. Na pewno jest to spore zaskoczenie w całych Czechach. Tak u siebie jak na wyjeździe jest to z przekroju całego sezonu przeciętny zespół ale powalczyli. Nie robi na mnie kompletnie wrażenia wynik 7:2 w Plznie, ten mecz przez pierwsze minuty to świetne ataki gospodarzy i kontry przyjezdnych zakończone bramkami. W 4 minuty przyniosło to 3 bramki, ale błędy po stronie Plzna były ogromne, chyba nie udźwigneli presji jaka na nich ciążyła. Kometa w bramce ma Jiria Trvaja, który może pochwalić się solidnymi wynikami w play off (GAA 2.03, SVS% .934) ale młody Martin Ruzicka wcale mu nie ustępuje (GAA 2,06, SVS% .935). Kreatywniejsi obrońcy w Pardubicach, przede wszystkim Ales Pisa i Jan Kolar, no i świetna para napastników Petr Koukal i Jan Kolar (kolejno 18+32 i 26+25), w play off jednak błyszczy również a może przede wszystkim wychowanek szkółki słowackiego Zvolenu któremu wróżono dużą karierę Martin Bartek (6+10). Jeśli chodzi o Kometę to gra w play offach opiera się głównie na Tomasu Divisku, który swego czasu grywał w Pardubicach. Z powodu kontuzji nie zagra najlepszy zawodnik Komety Miroslav Holec (18+16) i Vojtech Nemec. Zabraknie również Jakuba Koreisa. Reasumując - potencjał ofensywny zdecydowanie po stronie gospodarzy, Kometa jednak dysponując słabszy składem odprawiła już jednak zespoły nr 1 i 2 rundy zasadniczej. Czy zdołają pokonać i 3 zespół? Na pewno nie mają nic do stracenia, ale Pardubice mają bodaj najkorzystniejszy bilans bezpośrednich starć z Kometą z wszystkich zespołów, z którymi Kometa się mierzyła.
Pardubice 1,95 DOXXbet
Slovan Usti - Chomutov ⛔ 2:3 d.
Ostatnie spotkanie o awans na zapleczu Extraligi. Stan rywalizacji 3:3. W sezonie zasadniczym Slovan absolutnie po za zasięgiem reszty zespołów, 12 pkt przewagi nad drugimi Piratami i bilans bramkowy +120. W play off bez większych problemów, 4:0 z ćwierćfinale, 4:1 z półfinale. Chomutov 12 pkt za dzsiejszym rywalem po rundzie zasadniczej, w play off już nie tak kolorowo, o ile w ćwierćfinale odprawili 4:1 najeżony kontuzjami Havlickuv Brod, o tyle w półfinale już mieli ogromne problemy z ekipą HC Olomouc i potrzebowali aż 7 spotkań by awansować. Z stanu 3:0 nie potrafili zakończyć serii i dali rywalom wygrać 3 kolejne spotkania. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki to są one w ostatnich latach zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Dużo bardziej produktywniejsi w play off są zawodnicy Lwów, szczególnie para Jan Alinc i Jaroslav Roubik. No i jest ten niesamowity Jan Kloboucek, który jak na warunki zaplecza Extraligi ma świetne statystyki. Trochę więcej spodziewałem sie po Martinie Sagacie i Danielu Bohacu. W zespole przyjezdnych w tych play off strzela przede wszystkim Divis (8 bramek), swoje dokładają Hruska czy Kraft. Nie zagra Milan Prochazka i to na pewno jest spore osłabienie. W bramce gospodarzy 41 letni Zdenek Orct - GAA 1,69 i aż 94.41% wybronionych strzałów. W obwodzie wychowanek Pardubic Vladislav Koutsky. W bramce gości Milan Rehor - GAA 2.19 i 93.14% wybronionych strzałów, choć akurat w tym klubie rotacja bramkarzy jest częsta. Mecz nie będzie łatwy ale to gospodarze powinni wyjść zwycięsko z tej rywalizacji.
Slovan Usti 1,95 DOXXbet
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Spotkanie nr 2 w finale. W pierwszym meczu po karnych wygrali gospodarze. Był to dobry, szybki mecz, bardzo ładny dla oka. Wyrównany (42:43 w strzałach, 6-7 w karach, po 1 wykorzystanej grze w przewadze na obu stronach). Przy stanie 4:3 Ruzicka popełnił błąd po którym chyba wszyscy złapali się za głowy. Zizka pchnął krążek - no bo strzałem tego nazwać nie można - z środka tafli (dosłownie!), ten sunął po lodzie płacząc, w sam środek bramki a Ruzicka mógł zrobić wszystko, miał czas by rozejrzeć się, przemyśleć co zrobić i... zrobił najgorzej jak mógł. Sam chyba nie wie co chciał zrobić, położył rękę na lód by złapać krążek a ten... przeszedł mu między parkanami. Tragiczny gol. Grę na przewagi lepiej rozgrywali gospodarze, szybciej, z większym pomysłem. Ale dobrze spisywał się bramkarz gości. Ogólnie wizualne wrażenie lepsze zostawili gospodarze, ale na każdy gol dostawali szybką odpowiedź. Dobry mecz Radila, bardzo aktywny, wszędzie go było pełno. Drugi mecz powinien mieć podobny przebieg, zawodnicy Komety mieli dużo miejsca i na to muszą jutro gospodarze zwrócić uwagę. Kometa grała zrywami, natomiast Pardubice starały się cały czas atakować. W 3 tercji oba zespoły się otworzyły, większą determinację mieli gospodarze. Szkoda, że rozstrzygnęło się to dopiero po karnym Koukala.
Pardubice 1 1,90 DOXXbet ⛔ 5:6
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kometa Brno-Pardubice

Na tę chwilę jest 3-2 dla gości i dzisiaj Brno gra o być albo nie być.Uważam,że dzisiaj będzie bardzo zacięty pojedynek między tymi drużynami z mało ilością goli,Kometa w ostatnim spotkaniu się odkryła i dostała 4-6 więc ofensywą raczej tego meczu nie wygrają (choć wygrali z Pardubicami wcześniej 6-5).Dzisiaj jednak zapewne to spotkanie będzie wyglądać jak hokejowe szachy,dodatkowo ostatnie pojedynki między tymi zespołami na tafli Komety zachęcają do underów:

Kometa-Pardubice 1-2 po OT
Kometa-Pardubice 2-1
Kometa-Pardubice 1-2 po OT
Kometa-Pardubice 1-4
Kometa-Pardubice 1-4
Kometa-Pardubice 3-2
Kometa-Pardubice 2-1 po OT
Kometa-Pardubice 3-1

under 5,5 1,74
under 6,5 1,33
under 4,5 2,37
Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom