>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Czechy - Tipsport Extraliga - 2012/2013

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Kometa Brno - Kladno
Czas najwyższy otworzyć temat. Tym bardziej że mecz ciekawy. Publiczność w Brnie jest jedną z żywiej reagujących i jeszcze głośniej dopingujących. Do Czech na hokej to tylko tam. Na prawdę atmosfera w hali jest świetna i warto wybrać się na południe kraju, tym bardziej że drogi tam mają przyzwoite i podróż nie jest uciążliwa. No ale wracając do meczu. Kometa w pierwszym meczu ograła 4:2 silne Chomutov, na które podkreślam raz jeszcze warto zwrócić moim zdaniem uwagę bo są w stanie dużo napsuć. Niestety nie normuje się sytuacja kadrowa, w dalszym ciągu nie zdolni do gry jest obrońca Milan Hruska oraz napastnicy Tomas Divisek, Miroslav Holec, Vojtech Nemec i Robert Petrovicky. Divisek, Holec i Petrovicky na pewno z miejsca znaleźli by się w składzie na mecz. Do zdrowia wrócił Svoboda. Z gry zrezygnował fiński bramkarz Sasu Hovi, a największą stratą jest chyba odejście Jaroslava Svobody. Rolę pierwszego bramkarza przypadnie w tym sezonie chyba Jiriemu Trvajovi. Generalnie z mocnym Chomutovem dobrze się zaprezentowali, byli aktywni, momentami prowadzili grę no i ustrzegli się głupich bramek. Co do Kladna. W sparingach wyglądali słabo choć trafiły się zaskakujące zwycięstwa nad Pardubicami czy Nizniekamskiem ale nie przeceniałbym tego. Na dzień dobry porażka u siebie z Libercem 1:2. Odeszli Jason Lepine i Jaroslav Kalla, w ich miejsce sprowadzono Petra Obdrzalka z Skalicy, Jana Hlavaca i Ivana Majeskiego (powroty z Linkoping). I teraz trzymajcie się - mają tutaj też zagrać Jaromir Jagr, który jest emocjonalnie związany z tym klubem, w końcu w Kladnie się urodził i Tomas Plekanec, dla którego również jest to miasto rodzinne. Ogromne wzmocnienia, tych panów chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Nie mniej obaj jeszcze dziś nie zagrają, przynajmniej na tą chwilę nie widzę ich awizacji w składzie. Mają tutaj też zagrać Tomas Kaberle i Ondrej Pavelec ale tych informacji jeszcze nigdzie nie widziałem potwierdzonych. Tak więc w Europie mamy szansę zobaczyć świetnych zawodników, więc warto chyba nie kiedy wybrać się za naszą południową granicę by pooglądać najlepszy poziom. Co do samego meczu po takim otwarciu skłaniam się ku typowi na gospodarzy, Kladno jakoś szczególnym przeciwnikiem dla nich nie jest a ostatni raz goście wygrali tutaj w styczniu zeszłego roku. Tyle na dziś ode mnie.
Kometa Brno 1,75 ✅ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Pardubice - Chomutov
Chyba powariowali z tymi kursami. W porywach 4,40 na Chomutov? biorę z pocałowaniem rączki. Ale po kolei. Pardubice wpadły w dołek, przegrali 4 kolejne spotkania, 2 w European Trophy oba z Libercem 0:3 i 3:4, później towarzysko z Spartą 3:5 i na inaugurację z Trzyńcem 1:4. Do momentu straty bramki w ostatnim meczu grali nawet dobrze, ale później kolejne wykluczenia skutecznie burzyły grę zespołu, który bardzo szybko stracił rytm gry do którego już nie mógł wrócić. Generalnie sparingi, ET nie są dobrym okresem zespołu, dużo przegrywają. Brakuje dyscypliny, do tego głupie wykluczenia i efekt mamy jaki mamy. A na przeciw mają zespół, który na wyjazdach zaskoczył Jyvaskyle, Kalpę czy Spartę. Nie zagra Martin Bartek. Mam takie wrażenie że w Pardubicach wszyscy żyją spotkaniem z Slavią które odbędzie się 28 września a ten mecz jakby przechodzi obok. Zupełnie inne nastroje w Chomutovie, jest bojowo. O wcześniejszych spotkaniach Piratów pisałem, o kadrze też. Fajna ekipa się zebrała, Lusnak, Zalesak, Hruska, Kraft. Chomutov bardzo szybko i płynnie przechodzi do ataku czym zaskakuje rywali. Tutaj nastawią się pewnie na grę z kontry więc ta gra powinna im pasować i mogą wypunktować rywala. Pardubice ma zasilić Ales Hemsky z Edmonton Oilers ale w tym meczu go jeszcze nie zobaczymy.
KLH Chomutov 4,40 Bet365 ⛔ 3:4k.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kladno vs Slavia
W drużynie gospodarzy na pewno zobaczymy Jagra, Tlustego i Zidlickiego, do ostatnich minut niepewne jest czy również do tego grona dołączy Plekanec, ale są na to duże szansę. Co do gości to w ich szeregach wystąpi na pewno Sobotka i być może Cervenka, w przypdaku tego drugiego sytuacja podobna do tej z Plekancem. W takim wypadku, kursy już lecą na głowę na zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie gry. Co ciekawe operator hali O2 w Pradze obiecał zawodnikom Slavi premię w wysokości 200 tysięcy czeskich koron za pokonanie, naszpikowanego gwiazdami Kladna. Osobiście nie wiem co ten mecz nam przyniesie, ale na pewno gracze z NHL jeszcze nie mają rytmu meczowego i taki pierwszy występ wcale nie musi być w ich wykonaniu perfekcyjny, nie mniej jednak w tym momencie potencjał po stronie gospodarzy, więc lekko zabezpieczając się Kladno ML ode mnie.
Kladno ML / 1.60 Expekt ⛔ 2:3
e: 4 z 5 bramek gracze którzy wrócili z NHL, Cervenka i Sobotka załatwili Kladno... 200 tysięcy koron dla Slavi ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Slavia Praga vs Litvinov
Kto zyskał najwięcej po przyjściu graczy z NHL :?: Póki co ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ale po spotkaniu Kladno - Slavia, można stwierdzić że w Pradze na pewno są zadowoleni ze swoich nabytków. Roman Cervenka i Vladimir Sobotka to gracze których już mogą pozazdrościć inne kluby, nie potrzebowali zbyt wiele czasu na aklimatyzację i dlatego też w pierwszym meczu obaj strzelili po bramce i przy dwóch asystowali, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt że Slavia zdobyła 3 bramki to jasnym jest że ta dwójka była zaangażowana w każdą bramkę. Goście z Litvinova żadnych &quot;zamorskich&quot; wzmocnień nie mają, także tutaj nic się nie zmieni, co więcej ich obecna forma to porażka i zwycięstwo, wygrana w domu nad Budejovicami, porażka z Plznem po dość ciekawym meczu zakończonym wynikiem 6:4. Dwa kluczowe nazwiska w ekipie z Litvinova to z pewnością Viktor Hubl który w dwóch spotkaniach odnotował aż 5 asyst, dokładając do tego bramkę oraz Juraj Majdan który strzelił 2 bramki i 2 asystował. Co ciekawe w zeszłym sezonie pojedynki tych ekip wypadały bardziej na korzyść gości, zobaczymy jak Slavia dziś na to odpowie, pierwszy mecz przed własną publiką dla nowych graczy, jeśli będzie odpowiednia motywacja myślę że przewaga jest po stronie gospodarzy i to oni zdobędą komplet punktów.

Slavia Praga win (60&#39;) / 1.67 Bet365 / 1.70 MarathonBet ⛔
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Pirati Chomutov - HC Sparta Praga
Konsekwentnie na Chomutov. Widziałem ich mecz z Pardubicami i ta gra wyglądała dobrze, szczególnie druga tercja. Pardubice przez 40 minut były tłem dla Piratów, niestety w końcówce przycisneli, Stary i Brendl wbili po bramce, moim zdaniem trochę w łatwy sposób, pierwsza gapiostwo, druga niefrasobliwość i mamy remis. Teraz mecz z Spartą którą w European Trophy ograli 2 razy dość wyraźnie. Sparta co prawda oba mecze w lidze wygrała ale nie bez problemów, dużo fauli, dużo wykluczeń, zawodnicy szybko się gotują i muszą grać w osłabieniach, a Chomutov w przewadze grać potrafi. W Sparcie podobno ma grać Michal Neuvirth z Washington Capitals, no ale dziś na lód na pewno nie wyjedzie. Ciekaw jestem jak na to zareaguje Marek Schwarz, bo to pewnie Neuvirth będzie później pierwszym bramkarzem, Marek będzie pod presją no bo nie tak sobie wyobrażał początek pobytu w Pradze. Oba zespoły tracą sporo bramek i dysponują dużą siłą ofensywną, jak gra będzie otwarta to możemy być świadkami ciekawego meczu i wysokiego wyniku.
Chomutov 2,65 ✅ 7:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Bili Tygri Liberec - Pirati Chomutov
No to jedziemy konsekwentnie na Chomutov. Skoro grają dobrze to trzeba korzystać. Ostatnio przewidywałem otwarty mecz i wysoki wynik Piratów z Spartą i skończyło się na 12 bramkach, Schwarz nie wytrzymał i po pierwszej tercji zmienił go Sedlacek. Na niewiele się to zdało. Dużo kar, szczególnie w Sparcie, dało o sobie znać to na co zwracałem uwagę, szybko się gotują, mają słabe głowy i w efekcie w ostatnie 11 minut zaliczyli aż 4 wykluczenia w tym takie głupie jak 6 zawodników na lodzie przy zjeździe bramkarza. Chomutov trochę słabo zagrał w PP no ale Sparta ogórkiem nie jest. Liberec swoją grą nigdy mnie nie przekonywał, też potrafią złapać głupie kary. Liberec solidnie wzmocniony m. in. Pavelcem z Winnipeg Jets, Netikiem, czy Smidem z Edmonton Oilers ale on akurat jest kontuzjowany. Ale trzeba oddać że kilku zawodników odeszło, m. in. Bartovic. Nie zagra też Kudrna a to ważny zawodnik dla Liberca. Liberec od dobrych 2 sezonów rundę zasadniczą kończy w czołówce ale teraz tych zespołów mających aspiracje jest dużo - Pardubice, Plzen, Kometa, Sparta, bardzo trudno będzie im załapać się do top4, moim zdaniem jest to dla nich nie osiągalne w tym sezonie. Podoba mi się gra Piratów i to bardzo, dlatego również tym razem skuszę się na nich po dobrym kursie.
Chomutov 3,65 ✅ 2:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sparta Praga vs Kladno
Goście po porażce u siebie ze Slavią mocno zakasali rękawy i w kolejnym występie dość swobodnie ograli Vitkovice 4:1 Kolejny raz dali o sobie znać panowie którzy dopiero co zjechali do Czech, Plekanec, Tlusty czy Jagr po dwa punkty w tym meczu. Na pewno jest to dobry znak, bo jeśli czołowi gracze tej drużyny, będą główną siłą napędową to na pewno Kladno będzie liczącą się drużyną w ekstralidze. Dziś wyjazd do Pragi i potyczka z tamtejszą Spartą, drużyną która jest dość nieprzewidywalna, tak jak Grzecho napisał odnośnie spotkania Sparty w Chomutovie, gracze z Pragi łapali dużo kar, tzw &quot;dymiące głowy&quot; na pewno nie pomogą im w dzisiejszym spotkaniu, gdzie jak sądzę każde PP może kończyć się bramką dla gości. Nie wiem czy w bramce gospodarzy zobaczymy Neuvirtha już, ale jeśli tak to na pewno będzie to z korzyścią dla Sparty, która straciła w Chomutovie 7 bramek. Ogółem ciężko mi wskazać faworyta, bo liga Czeska już mnie uświadczyła w przekonaniu że nic tu nie jest jasne, dlatego proponuje over na drużynę Kladna.
Kladno over 2.5✅
 
M 0

matelcoin

Użytkownik
Nie wiem gdzie ten post ma być - 2 liga hokeja Czechy...
Pisek - Kadan
Typ 1 FT
Kurs 1.90
Uzasadnienie typu? Niżej
07.03.12CZEKadanPisek4 : 3
04.02.12CZEPisekKadan2 : 1
14.12.11CZEKadanPisek5 : 2
05.11.11CZEPisekKadan2 : 1
28.09.11CZEKadanPisek4 : 2
26.01.11CZEPisekKadan3 : 1
05.01.11CZEKadanPisek4 : 3
20.12.10CZEPisekKadan2 : 1
03.11.10CZEKadanPisek4 : 2
29.01.05CZEPisekKadan6 : 4
15.12.04CZEKadanPisek5 : 1
03.11.04CZEPisekKadan5 : 2
22.09.04CZEKadanPisek2 : 1
Grzecho // na forum już jesteś od jakiegoś czasu ale to Twój pierwszy post widzę więc zostawiam na zachętę. Postaraj się jednak następnym napisać parę zdań od siebie bo wklejenie suchych wyników nic nie wnosi, to może każdy sobie zobaczyć.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
HC Ocelari Trinec - Pirati Chomutov
Niewątpliwie mecz na szczycie, kolejny trudny sprawdzian dla beniaminka, po utarciu nosa faworytom ligi z Pragi i Pardubic pora na kolejnego kandydata do tytułu i tutaj sprawa wygląda już trudniej niż przy poprzednich rywalach. Moim zdaniem Trzyniec w tym sezonie to zespół na finał, przynajmniej na papierze. Został trzon zespołu - Kveton, Peterek, Zib, Hamerlik, do tego doszli Ruzicka i Galvas. Na prawdę jakby nie spojrzeć ta kadra wygląda imponująco. A no i jest Klesla z Phoenix Coyotes a ja słyszałem, że także Wolski ma tutaj zagrać a nie w Sanoku i chyba jednak kierunek czeski jest bardziej realny. Formacja defensywna wygląda dobrze, dobrze prezentują się w osłabieniach. I niby biorąc to wszystko pod uwagę faworytem powinni być gospodarze... no właśnie jest ale. Oni lubią dominować, lubią narzucać swój styl gry, częściej przebywać w tercji obronnej rywala a na przeciw mają Piratów, którzy lubią grać z kontry. I patrząc na ostatnie mecze ta gra z kontry wychodzi im coraz lepiej. Potencjał w ofensywie oba zespoły mają porównywalny, dużo lepiej spisuje się jednak obrona gospodarzy. Ja bez wahania typuję over bramkowy w tym meczu który przy dobrym układzie może być załatwiony już w okolicach 30 minuty.
1 gol do 08:59 @ 1,80 gamebookers ⛔
over 6 @ 1,83 bet365 ⛔
i jednak delikatnie ale jak już tradycyjnie Ckomutov @ 4,40 bet365 ⛔ 2:0
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ocelari Trzyniec - Bili Tygri Liberec
Trzyniec z każdym meczem potwierdza że jest piekielnie mocny w tym sezonie. Kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa a na rozkładzie mają już mocne Chomutov i Spartę. Trzeba przyznać że dolne rejony tabeli wyglądają co najmniej zaskakująco. No bo inaczej pozycji Sparty czy Pardubic nazwać nie można. Liberec też słabo jak na swoje możliwości, ostatnio przerwali kiepska passę kilku porażek z rzędu ale grali z Żlinem, któremu Liberec bardzo nie leży. Być może gra Liberca poprawi się dzięki zawodnikom NHL - Pavelcovi i Smidowi. Od kilku spotkań słabo wygląda gra w przewagach Liberca, w ostatnim meczu już na początku mieli ponad 1,5 minuty gry 5 na 3 i nic, chwilę później mając jeszcze przewagę zawodnika na lodzie dopuszczają do kontry i Visek w głupi sposób wylatuje na 2 minuty. Beznadziejnie spisuje się linia defensywna 23 stracone bramki w 6 spotkaniach mówią dużo i jest to najgorszy wynik w lidze. Na przeciw stanie najlepsza defensywa w lidze i bramkarz jak ściana - 1,4 wpuszczonej bramki na mecz i statystyka bronionych strzałów na poziomie 96,22% tak prezentuje się Hamerlik. Do tego lubiący grać do przodu obrońcy Hrabal i Zib. Dużych szans dla przyjezdnych z taką postawą jaka prezentują nie widzę.
Trzyniec 1,75 ⛔ 5:4d.
 
E 5

elka661

Użytkownik
I na zakończenie analiz na dzień dzisiejszy coś zza naszej południowej granicy.
W czeskiej extralidze hokejowej Sparta Praga podejmuje u siebie Zlin. Tego co wyprawia ekipa ze stolicy na początku tego sezonu nie przewidzieliby chyba najwięksi pesymiści wśród kibiców Sparty i nie tylko oni. Zaledwie dwie wygrane w tym jedna po dogrywce w pierwszych siedmiu grach i ostatnie miejsce w tabeli okupowane przez ekipę która wygrała poprzedni sezon zasadniczy to na pewno duże, ogromne zaskoczenie. Tym bardziej, że Sparta mimo, iż jest czerwoną latarnią ligi ma piąty najlepszy atak ! (23 gole wbite rywalom). Obrona zawodzi jednak po całości, najgorsza w lidze, 26 straconych bramek na tym etapie sezonu chwały nie przynosi. Mimo to ekipa z Pragi jednak na fali wznoszącej (choć cięzko tak powiedzieć po 5ciu przegranych z rzędu). Dwie kolejki temu przed własną widownią wypuścili dwukrotnie prowadzenie z obecnym liderem z Trzyńca natomiast w niedziele nieznacznie ulegli z dobrze dysponowanym na własnym lodzie Pilznem 4:5. Zlin natomiast ostanie dwa mecze zdecydowanie na minus. Najpierw wpuścili worek bramek (7) podczas wyjazdowego meczu w Libercu, a następnie ulegli we własnej hali, świetnie spisującej się w tym sezonie drużynie Piratów z Chomutova. Ponadto Zlin póki co jest ewidentnie drużyną własnego podwórka (9 z 12 punktów zdobyli u siebie) i myślę, że to się jutro nie zmieni. Najwyższy czas na przełamanie Sparty. Kluczem tutaj będzie poprawa gry w defensywie co jest wręcz oczywiste. Wiadomo, że potencjał tej drużynie jest, a czytając wywiady przedmeczowe można z całą pewnością stwierdzić, że jest także wielka wola wygrania nadchodzącego spotkania i chęć przełamania czarnej serii. Myślę, że jutro Sparta sięgnie w końcu po trzy punkty
HC Sparta Praga - Zlin Typ: 1 Kurs: 2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam. Zazwyczaj opisuję PLH ale dzisiaj chciałbym spróbować sił u południowych sąsiadów.Znalazłem ciekawy kurs na mecz Ceske Budejovice- HC Pilzen a mianowicie że goście strzelą więcej niż 2,5 gola w reg. czasie. A podstawy do tego są następujące w bramce gospodarzy jeden z najsłabszych bramkarzy w lidze Pavel Kantor z średnią puszczonych bramek na mecz 3,93 !!!!,podyktowane jest to tym że nieobecny jest pierwszy bramkarz Pavel Kantor.Dodatkowo drużynę opuszcza obrońca ściągnięty z NHL w czasie lockoutu Radek Martinek. Więc osłabienia opisałem ale oczywiście ktoś musi te gole strzelić i tu mamy takich zawodników HC Pilzen jak w 1 ataku Martin Straka i Tomas Valasak odpowiednio 10 i 16 pkt. w kanadyjskiej oraz w 2 ataku Kovar(Smith) i Gulas- 11 i 7 pkt.
Więc puszczać ma kto i strzelać również. Dodatkowo w bramce gości Tukka Rask więc mogą się skupić na ataku.
I na koniec statystyka:na 10 ostatnich meczy między sobą Pilzen tylko raz strzelił 2 gole reszta to overki. A na 10 wizyt w Budejovicach tylko 2 undery 2,5.

Ceske Budejovice -HC Pilzen - zespół 2 over 2,5 w reg. czasie ✅
Kurs: 1,62
Bwin
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Jeszcze jeden meczyk wpadł mi w oko Kometa Brno- Vitkovice. Mecz lidera z 11 drużyną tabeli. Statystyki są zdecydowane na korzyść gospodarzy H2H w Brnie 6-1 na korzyść Komety.W obecnym sezonie Kometa u siebie 4 zwycięstwa 1 po dogrywce bez porażki...a Vitkovice na wyjeździe 1 wygrana z słabymi Budejovicami i 3 porażki. Dodatkowo siła rażenia gospodarzy jest dużo większa...tylko Svoboda Jakub i Hruska z 2 ataku zdobyli 23 pkt. gdzie w Vitkovicach całe dwa pierwsze ataki zdobyły 25 pkt. Dodatkowo jest szansa odskoczyć od grupy pościgowej bo drugi Trinec gra z czwartym Zlin a 3 Kladno ma jeden mecz więcej rozegrany.
HC Kometa Brno- Vitkowice Steel - typ 1 60&#39; ✅ uffff ????
kurs: 1,83
Bwin
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam.Pierwsze typy w Extralidze siadły w 100% więc pasuje próbować dalej ;) .Dzisiaj rozegrane zostanie tylko jedno spotkanie pomiędzy Vitkovicami a Pardubicami. W tym meczu pokuszę się o under 5,5 ponieważ obie ekipy mają w swoich składach dobrych bramkarzy. Malek z Vitkovic ma średnio puszczonych 2,31 bramki na mecz co jest 5 wynikiem w lidze a Salficky z Pardubic 2,27 bramki na mecz ale mniej ich rozegrał i jest to 7 wynik w lidze. Drugim argumentem są napastnicy którzy skutecznością nie grzeszą i tak Pardubice zaaplikowały 27 goli a Vitkovice 21 goli na 10 rozegranych spotkań. Ewentualnie proponuje również do pograć na Pardubice z OT bo jednak mają mocniejszy skład ostatnio po ściągnięciu Krejci i Hemsky, poza tym Vitkovice mocny wycisk dostały w Brnie a następny mecz grają z słabą Pragą i pewnie tam będą szukać długo oczekiwanych punktów a Pardubice będą podejmować lidera więc o punkty będzie ciężko.

HC Vitkovice Steel- HC Pardubice - typ under 5,5 ✅
kurs: 1,83
bwin

HC Vitkovice Steel- HC Pardubice - typ 2 OT ⛔ bo bronił Ruzicka 3,98 puszczonych na mecz goli.
kurs:1,85
bwin
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam. W meczu Zlin - Ceske Budejovice nie widzę innego rozwiązania jak pewne zwycięstwo gospodarzy. Goscie na wyjazdach 1 wygrana 4 porażki ...gospodarze u siebie 4 zwycięstwa 1 porażka po karnych. W bramce gości już wyżej opisywany Pavel Kantor u gospodarz Luboš Horčička obecnie 3 bramkarz ligi z średnią 1,81 puszczonych bramek na mecz przypomnijmy Kantor ma 3.94!!!.Zespół z Budejovic zasilili hokeiści Martin Hanzal Milan Michalek Vaclav Prospal Andrew Ference z NHL ale tylko ostatni ma szanse zagrać w tym meczu.

????PSG Zlin - HC Mountfield Ceske Budejovice- typ : 1 (0-1,5)⛔
kurs:1,95
Bwin

oraz
????PSG Zlin - HC Mountfield Ceske Budejovice- typ: 1 over 2,5⛔
kurs:1,42
bwin
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, Czechy
Spotkanie: Karlovy Vary - Liberec
Typ: 2
Kurs: 3.18
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
To już jedenasta kolejka w czeskiej lidze hokejowej zwanej Extraligą.Zagrają między sobą drużyny z dolnych partii tabeli.Gospodarze zajmują obecnie dziesiąte miejsce a przyjezdni przedostatnie czyli trzynaste.vary ostatnie swoje spotkania przegrały po dogrywkach.Goście tych porażek pod rząd mają aż cztery i moim zdaniem przyszedł czas na wygraną.Dziś ku temu jest wspaniała okazja bo gospodarze nie są w swoje życiowej dyspozycji i kolejna trzecia porażka może się dokonać dziś wieczorem.Mam nadzieję że nie będzie to wynik remisowy w regulaminowym czasie czego się troszkę obawiam.W ogólnym bilansie między tymi zespołami trafiały się różne wyniki ale aby dwa razy pod rząd sie trafił remis było w 2007 roku.Dziś liczę na przebudzenie gości po czterech porażkach z rzędu.Wygrać powinni minimum dwoma bramkami chociaż może być to wynik poniżej sześciu bramek.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Vitkovice – Sparta Praga - wynik 3:2 ⛔ ????
Typ: over 5.5
Kurs: 2.08
Bukmacher: Pinnacle
Klub ze stolicy Sparta jak na razie tragicznie po tak trzeba określić ostatnią pozycję i tylko dwa zwycięstwa na koncie ekipy która w poprzednim sezonie wygrała sezon zasadniczy. O ile w ofensywie nie wygląda to najgorzej bo 30 bramek strzelonych na koncie to w grze defensywnej są drugą najgorszą ekipą ligi 38 strzałów na bramkę znalazło swój cel. W bramce nie pomaga nawet ściągnięty na czas lockoutu Neuvirtha 6 meczy GAA 3.58, 90% dziś ponownie w bramce.Goście też bez rewelacji w tym sezonie 11 pozycja. W meczach u siebie jak do tej pory 3 zwycięstw i 3 porażki bramki 13:12. Dziś w bramce jak we wszystkich dotychczas spotkaniach Malek 2.28 GAA, 92.2% Obie ekip do najlepiej broniących nie należą a w poprzednim sezonie w bezpośrednich pojedynkach było między ekipami overowo i w tym przynajmniej w pierwszym meczu powinno być podobnie.
 
A 0

adamoswp

Użytkownik
Sparta Praga - Pardubice
Witam. Chciałem się dowiedzieć coś o tym meczu kurs 1,9 (bet365)zarówno na Pragę jak i na Pardubice. Sparta nic nie gra, wszystko przegrywa (no prawie, dwa razy się im się udało nie wtopić ) a tu taki kurs?
 
karfus 98,6K

karfus

Użytkownik
Witam. Chciałem się dowiedzieć coś o tym meczu kurs 1,9 (bet365)zarówno na Pragę jak i na Pardubice. Sparta nic nie gra, wszystko przegrywa (no prawie, dwa razy się im się udało nie wtopić ) a tu taki kurs?
Kurs 1,90 to jest kurs na zwycięstwo czyli wliczając dogrywkę. Zakład 3-drogowy masz 2,45 - 2,45. Jeśli chodzi o wyrównane kursy, Pardubice w tym sezonie nie grają też jakiejś rewelki, a czarna seria dla Sparty się kiedyś musi skończyć bo nie da się wszystkiego przegrywać, szczególnie jeśli sezon temu Sparta była 1 po sezonie zasadniczym. Tak więc jutro możliwy jest każdy wynik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom