>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Tak na gorąco. Experci Hokey Buly uznali Pilzno ekipą kolejki. Trudno się nie zgodzić,bo choć mało padło bramek to mecz na wysokim poziomie. Pilzno 41 strzałów i bardzo dobry występ Straki i Gulasa. HK poukładani w obronie.Maxwell trzymał w bramce
W Trincu jak już pisałem sporo do przodu. Wyniki też napawają optymizmem, tylko ta obrona o której pisał Ocelovy Fanda...
Do tego Zlin dzisiaj odwalił Janosika i wtopił z Piratami. Posrał mi kupony,no ale cóż...Życzę im przegranej w meczu z Mladą! Co do Mladej to widziałem wywiad z nowym trenerem i zapowiada szybszą,ofensywniejszą grę. Zobaczymy... jest to jakiś sygnał,potencjał jest...pisałem już o tym
Piraci z kolei wyglądali bardzo fajnie i widać spory progres. Przede wszystkim w podejsciu zawodników, zgraniu i chęci wygranej. Było widać drużynę. Główne skrzypce grają Stransky i Duda
Liberec wchodzi na obroty i są mocni. Bulir z Kvapilem ciągną ofensywe, do tego świetny Hudacek...trener Pesan ze sztabem. Perfekcyjny dzisiaj mecz z rewelacją sezonu Litvinovem. Pokazali klasę. Trzeba jednak pamiętać,że bolączką Liberca są wyjazdy. A następny mecz na lodzie Mistrza!
Pardubice w rozsypce. Widać brak Troncynskeho i haos w grze. Nic ostatnio nie grają. Bilans 2 ostatnich meczy 12-2! Olomouc z kolei zaskakuje mnie pozytywnie i liczę,że u siebie pokonają Dynamo
Taki typ na następną kolejkę mi chodzi po głowie :
Ocelari Trinec - Skoda Pilzno (obie strzelą 2+) @ 1.73 ✅
HK (bez remisu) - Vitkovice @ 1.51 ✅
Olomouc ( bez remisu ) - Pardubice @ 1.50 ✅
Berani Zlin - Mlada Boleslav (over 1.5) @ 1.36 ✅
AKO @ 5.33 fortuna ✅ :dance:

Co myślicie? Czasu sporo na analize ;)
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Trochę mi się nudziło, więc wziąłem pod lupę 1 tercję i tak na szybko wyszło mi:
Chomutov bilans 1 tercji 0-1-9
Kometa Brno nie przegrała jeszcze 1 tercji (na live jeśli pierwsi stracą, można grać &quot;obie strzelą&quot; - do tej pory 2x)
Litvinov od 5 meczy bez strzelonej bramki
Mlada Boleslaw od 5 meczy over 1.5 (do tej pory 7/10)
Mountfield tylko 3x over 1.5
Ołomuniec tylko 3x over 1.5, ostatnio 2x z rzędu
Pardubice over 1.5 5/6 wyjazd, 5x z rzędu
Pilzno over 1.5 5/5 wyjazd, razem 8/10
Vitkovice bez porażki w 1 tercji
Może komuś się przyda.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Pilzno over 1.5 5/5 wyjazd, razem 8/10
Hejka:hokej:
Ano przyda się przyda! Ja właśnie oglądam mecz Pilzna z Banską,widziałem też mecz z HK i muszę przyznać,że jestem pod wrażeniem stylu gry Indianów. Jest to bardzo poukładana taktycznie,zgrana,konsekwentna,szybka ekipa...
I tutaj w kontekście ostatnich przemyśleń OcelovehoFandy na gole w 1 tercji, statystyk od jinxa, fatalnej postawy obronnej we wczorajszym meczu Hamar - Ocelari, a jednocześnie progresu Stalowników w ataku... to ten typ aż się prosi ;)
Ocelari Trinec - Skoda Pilzno (obie strzelą w 1 tercji) @ 3.10 / dupa zbita ???? :sarcastic:
Pozdrawiam ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Tak na gorąco. Experci Hokey Buly uznali Pilzno ekipą kolejki. Trudno się nie zgodzić,bo choć mało padło bramek to mecz na wysokim poziomie. Pilzno 41 strzałów i bardzo dobry występ Straki i Gulasa. HK poukładani w obronie.Maxwell trzymał w bramce
W Trincu jak już pisałem sporo do przodu. Wyniki też napawają optymizmem, tylko ta obrona o której pisał Ocelovy Fanda...
Do tego Zlin dzisiaj odwalił Janosika i wtopił z Piratami. Posrał mi kupony,no ale cóż...Życzę im przegranej w meczu z Mladą! Co do Mladej to widziałem wywiad z nowym trenerem i zapowiada szybszą,ofensywniejszą grę. Zobaczymy... jest to jakiś sygnał,potencjał jest...pisałem już o tym
Piraci z kolei wyglądali bardzo fajnie i widać spory progres. Przede wszystkim w podejsciu zawodników, zgraniu i chęci wygranej. Było widać drużynę. Główne skrzypce grają Stransky i Duda
Liberec wchodzi na obroty i są mocni. Bulir z Kvapilem ciągną ofensywe, do tego świetny Hudacek...trener Pesan ze sztabem. Perfekcyjny dzisiaj mecz z rewelacją sezonu Litvinovem. Pokazali klasę. Trzeba jednak pamiętać,że bolączką Liberca są wyjazdy. A następny mecz na lodzie Mistrza!
Pardubice w rozsypce. Widać brak Troncynskeho i haos w grze. Nic ostatnio nie grają. Bilans 2 ostatnich meczy 12-2! Olomouc z kolei zaskakuje mnie pozytywnie i liczę,że u siebie pokonają Dynamo
Taki typ na następną kolejkę mi chodzi po głowie :
Ocelari Trinec - Skoda Pilzno (obie strzelą 2+) @ 1.73
HK (bez remisu) - Vitkovice @ 1.51
Olomouc ( bez remisu ) - Pardubice @ 1.50
Berani Zlin - Mlada Boleslav (over 1.5) @ 1.36
AKO @ 5.33 fortuna

Co myślicie? Czasu sporo na analize ;)
Pozdrawiam ????
Hej
W świetle tego co sie ostatnio dzieje w Extralidze, co do pierwszego typu to jak najbardziej jestem za, progres Stalownikow w ataku i ser szwajcarski w obronie to trza w to iść,
Mecz Kralove dałbym z x bo Vitki mocne a HK gra na dwóch frontavh i moze sie to gdzies odbić.
Olomunc tez bym dał z x ale mysle ze oni wygrają bo Pardubice ostatnio pod forma i to bardzo.
Co do Mlady to czas w koncu wygrac pod nowa batutą bo kurde jest kim grać a wynik musi w koncu przyjsc, wiec mysle ze te dwa gole to strzela. Ako pewnie mniejsze wyjdzie ale tez warte gry napewno.
To tyle ode mnie.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Hejka:hokej:
Ano przyda się przyda! Ja właśnie oglądam mecz Pilzna z Banską,widziałem też mecz z HK i muszę przyznać,że jestem pod wrażeniem stylu gry Indianów. Jest to bardzo poukładana taktycznie,zgrana,konsekwentna,szybka ekipa...
I tutaj w kontekście ostatnich przemyśleń OcelovehoFandy na gole w 1 tercji, statystyk od jinxa, fatalnej postawy obronnej we wczorajszym meczu Hamar - Ocelari, a jednocześnie progresu Stalowników w ataku... to ten typ aż się prosi ;)
Ocelari Trinec - Skoda Pilzno (obie strzelą w 1 tercji) @ 3.10
Pozdrawiam ????
Coś w tym może być. Pilzno do tej pory 7x obie strzelą w 1 tercji (najwięcej w lidze). 6x Mlada Boleslaw, 5x Vitkovice, 4x Brno.
Trzyniec 2x.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
A ja chyba dzis zaatakuje Liberec ze wygrają u mistrza. Białe Tygrysy na fali ciagnie ich Kvapil z Bulirem dla ktorego jeat to moze ostatni mecz w Ekstralidze bo podpisał kontrakt z Magnitką. Kometa gra na dwoch frontach, moze Liberec ich złapie dziś. Wiem ze ich wyjazdu to pieta achillesowa ale licze na przelamanie.
Liberec ml kurs 2.38 fortuna
EDIT: niestety nie moglem tego wyczaić ale Liberec bez Bulira juz
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Na fali dzisiejszego trafionego ako, to na weekend zaproponuje taki zestaw :
Litvinov - Sparta (over 1.5) @ 1.33 ✅ / Vrana gol ✅
No cóż. Mało bramek,ale Sparta pokazała charakter. Stara gwardia robi wynik, a bramkarz trzyma aż miło, widać doświadczenie i konkretną koncepcję trenera na grę i zespół.
Pirati Chomotov - Ocelari Trinec (bez remisu ) @ 1.71 ✅ / Polansky kb✅
Obie ekipy zwyżkują. Myślę,że bedzie to zacięty mecz i raczej ofensywny. Ocelari już z Ruzicką, Bukartsem, Polanskym i tutaj jest spory potencjał ofensywny po stronie Trinca. Pamiętajmy,że Piraci kuleją w obronie i mają najgorszy bilans w lidze... Ocelari nie wiele lepsi, co obnażyła też LM... Wierzę jednak, że Ocelari zagrają szybciej i ofensywniej wygrają. Alternatywnie over
Mlada Boleslav (under 3.5) - HK @ 1.21 / Vincour /????
Myślałem,że już w meczu ze Zlinem Mlada się obudzi, ale grali fatalnie.Bez charakteru. No niestety,chyba będzie to dłuższy proces naprawczy po Kyhosie. Nowy sztab trenerski jednak w kilka dni nie dał takiego impulsu,żeby to się jakoś samo poukładało. Chyba trzeba czasu i pracy. HK ma bardzo mocną defensywe. Są liderem,na wyjazdach grają mocny hokej pod wynik. Myślę,że Mlada bedzie miała spore problemy z forsowaniem obrony HK

Pilzno (bez remisu)
- Litvinov @ 1.50 ✅ / Gulas ⛔
Pilzno to jest dobrze nasmarowana hokejowa maszyna. Widziałem ich ostatnie kilka spotkań i jestem pod wrażeniem. Wiadomo potencjał ofensywny jest. Gulas często robi gre i dowodzi, power play na poziomie itd...ale oni w obronie ostatnio wyglądają niesamowicie! Grają szbyko, forcheck, nie pozwalają przeciwnikowi złapać rytmu...No a Litvinov po dobrym początku się zaciął, spodziewaliśmy się tego o_O Czy jutro się obudzi na wyjeżdzie w Pilznie? Nie wydaje mi się
AKO @ 4.13 fortuna⛔
No i propozycja kb+, prawdopodobny gol ;)
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Pierwszy w tym sezonie typ na forum, oby trafny. Nie mogłem obok niego przejść obojętnie.
Chomutov - Trzyniec 1 tercja 2 2.66 ⛔ efortuna.pl

Chomutov bilans 1 tercji 0-1-10.
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Panowie kurs na Pilzno warty gry? Zastanwiam sie , mysle , ze Skoda gra bardzo dobrze , tym bardziej u siebie? Ktos ma moze jakas opinie o tym meczu?
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Jedziemy dalej...
Co do piątkowych meczy to głównie liczę na bramki w Werk Arenie. Mlada pod wodzą nowego sztabu zaczyna się rozkręcać. Wreszcie bramkę strzelił Stastny, do tego Vondrka ostatnio grał ponad 20 min ( gol,asysta) i zaczyna wyglądać jak kapitan,do tego Klepis ! Pacovsky, Orsava...tam ma kto grać. Są w tabeli w strefie spadkowej,ale spodziewam się tendecji zwyżkowej
Ocelari też dołują w tabeli,jednak widać spory progres. Przede wszystkim wracają do optymalnego zestawienia a u siebie są zawsze mocni. To drużyna z najwyższymi aspiracjami, doświadczeniem i świetnym składem. Przed sezonem ich notowania były bardzo wysokie. No ale były kontuzje,gra na dwóch frontach&gt; nie będe się tu rozpisywał...
Podsumowując,to uważam,że obie ekipy są na fali wznoszącej i warto zwrócić na nie uwagę, bo spodziewam się,że będą się wspinać w tabeli. Na jutro faworyt nie jest taki jasny jak wskazują to buki. Patrząc jednak z bezpieczniejszej perspektywy to spodziewam się dobrego ofensywnego spotkania.
Ocelari Trinec - Mlada Boleslav (obie strzelą 2+) @ 1.92 fortuna ⛔ 4-1
edit / Ta Mlada mnie wykończy :cholerniezly: Dzisiaj znowu bez charakteru. Ocelari :eek:kay:
Na pewno interesujący jest mecz HK - Pardubice i tutaj uważajcie,bo pozycje w tabeli i ostatnie wyniki mogą mylić. Derby to Derby !✅
Poza tym są jakieś ruskie posiłki w Dynamie...no i widze,że zmienili trenera...hmm
KV na fali, drużyna się rozkręca. Po ostanim pogromie w Pardubicach mogą być mocno podudowani. Grają u siebie,gdzie muszą zdobywać punkty✅ No a Pilzno, to maszyna zawsze na wysokich obrotach, więc i w tym meczu spodziewam się bramek.
Mecz Litvinova z Vitkami ciężki do typwania. Tutaj jednak z overem będę ostrożny. Mam jednak wrażenie,że Litvinov powoli wraca do poziomu z początku sezonu i jutro u siebie powalczą o dobry wynik ✅Liczę,że Hubl się przełamie / kb+✅, gol ✅, no i Lukes kb+ ✅ ostatnio pokazał klase ! Widać,że ciągnie ofensywnie
Tak na moje oko overovy piątek się szykuje ;)
Co myślicie?
Tyle na teraz. Pozdrawiam ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Jedziemy dalej...
Co do piątkowych meczy to głównie liczę na bramki w Werk Arenie. Mlada pod wodzą nowego sztabu zaczyna się rozkręcać. Wreszcie bramkę strzelił Stastny, do tego Vondrka ostatnio grał ponad 20 min ( gol,asysta) i zaczyna wyglądać jak kapitan,do tego Klepis ! Pacovsky, Orsava...tam ma kto grać. Są w tabeli w strefie spadkowej,ale spodziewam się tendecji zwyżkowej
Ocelari też dołują w tabeli,jednak widać spory progres. Przede wszystkim wracają do optymalnego zestawienia a u siebie są zawsze mocni. To drużyna z najwyższymi aspiracjami, doświadczeniem i świetnym składem. Przed sezonem ich notowania były bardzo wysokie. No ale były kontuzje,gra na dwóch frontach&gt; nie będe się tu rozpisywał...
Podsumowując,to uważam,że obie ekipy są na fali wznoszącej i warto zwrócić na nie uwagę, bo spodziewam się,że będą się wspinać w tabeli. Na jutro faworyt nie jest taki jasny jak wskazują to buki. Patrząc jednak z bezpieczniejszej perspektywy to spodziewam się dobrego ofensywnego spotkania.
Ocelari Trinec - Mlada Boleslav (obie strzelą 2+) @ 1.92 fortuna
Na pewno interesujący jest mecz HK - Pardubice i tutaj uważajcie,bo pozycje w tabeli i ostatnie wyniki mogą mylić. Derby to Derby !
Poza tym są jakieś ruskie posiłki w Dynamie...no i widze,że zmienili trenera...hmm
KV na fali, drużyna się rozkręca. Po ostanim pogromie w Pardubicach mogą być mocno podudowani. Grają u siebie,gdzie muszą zdobywać punkty. No a Pilzno, to maszyna zawsze na wysokich obrotach, więc i w tym meczu spodziewam się bramek.
Mecz Litvinova z Vitkami ciężki do typwania. Tutaj jednak z overem będę ostrożny. Mam jednak wrażenie,że Litvinov powoli wraca do poziomu z początku sezonu i jutro u siebie powalczą o dobry wynik. Liczę,że Hubl się przełamie / kb+, może gol, no i Lukes ostatnio pokazał klase ! Widać,że ciągnie ofensywnie
Tak na moje oko overovy piątek się szykuje ;)
Co myślicie?
Tyle na teraz. Pozdrawiam ????
Slusznie prawisz.
Co do Mlady mam nawet przemyslenia zeby isc w ich kierunku bo spodziewam sie zwyzki formy i zdobyczy punktowych, gole tez będą bo jest tam kim grac.
Ja ide dzis Mlada z x kurs 2.15
Co do derbow HK-Pardubice to mimo tych informacji o Pardubicach szedl bym w strone gospodarzy. Goscią zza miedzy zawsze sie tam ciezko gralo. Pardubice zaczną zdobywac punkty ale mysle ze jeszcze nie dzis. Tylko kurs słaby na czystą jedynke bo 1.55 nie wiem czy nie odpuszczę

Mecz Litvinowa z Vitkami trudny ale ja to gram na gospodarzy bo wg mnie wychodzą już z dolka i dwa ostatnie mecze juz dobrze wyglądały. Vitki maja problem na wyjazdach z dobrymi druzynami i tam gubią punkty. Mysle ze nie wygrają tego.
Litvinow ml kurs 1.76
No i Skoda w KV . Gospodarze na fali ale ograli słabe Pardubice i Chomutov no i Vitki tez padly ale jakoś nie idą im wyjazdy. Pilzno mocne ale czy będzie czysta dwójka i w ogóle win tutaj jak już to spotkanie bez remisu Pilzno kurs 1.53.
Dla mnie dzis glowne mecze do grania to Mlada i Litvinow.
To tyle ode mnie.
 
jozzy22 563,2K

jozzy22

Użytkownik
Ja dziś próbuje w taki sposob:
Olomuniec - Chomutov
Typ: 1 (-1.5) Kurs: 2.25 ⛔
Olomuniec niesamowicie mocny na własnej tafli. Nie patrzą z kim grają i wygrywają i to z dużą przewagą. Goście jeszcze u siebie są wstanie być groźni ale na wyjezdzie tracą sporo. Dodatkowo H2H mocno na korzyść gospodarzy. Myślę że warto pograc.
Wynik: 2:3
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Tak na szybko,to jestem pod wrażeniem gry KV po ostatnim pogromie Pardubic i dzisiejszym pewnym zwycięstwie nad Pilznem. Dzisiaj z Pilznem wygrali zasłużenie. Grali lepiej. Nie było tutaj farta. Pilzno walczyło,ale styl gry KV i determinacja nie pozwalały im się rozwinąć. Jest team spirit i wiara w swoje umiejetności.
W ekipę z Olomouca nie wierzę,już o tym pisałem. Jak by brakło Irgla to zaczną kuleć...
Kurs kuszący!

KV (-1,5
) - Olomouc @ 3.75 ✅✅✅ (5-0)
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik

⛔
Chomutov po wcześniejszej serii 0-1-10 2x bez porażki w 1 tercji (remis i zwycięstwo)!!! Typ wygląda na przełamanie i coś w tym jest, ponieważ w ubiegłym sezonie Kometa nie wygrała z Chomutovem ani razu!
W tym sezonie Chomutov tracił bramkę w 1 tercji w każdym meczu.
Druga para, to mecz na szczycie. Sparta wczoraj trochę poszalała, dziś liczę na więcej rozwagi, przynajmniej w 1 tercji. Jeśli chodzi o staty, to gospodarze mają u siebie 3/9 underów, prażanie na wyjeździe 2/7.
Z kolei jeśli miałbym szukać over 1.5, to w meczu Liberec - Pilzno (kurs ponad 2) ⛔. Gospodarze 4/6, goście 6/7 takich przypadków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Dzisiaj wygra Olomouc i Mlada Boleslav ;-)
Ogólnie dziś z okazji 100lecia niepodległości i utworzenia Czechosłowacji będzie figiel i będą dziś same 2 :-D
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja osobiście popieram typ rybarza na Karlove Vary i daje
KV z x kurs 1,59
dalej meczy Trzyńca a Zlinem, mimo ze goście dość nieprzewidywalnie graja to mysle ze Stalowników nie ograja dzis i tutaj typ
Ocelari win ml kurs 1,43
Kometa-Chomutov
Mistrz wygrał po dogrywce ze Zlinem , oststnio chyba troche pod forma bo graja na dwóch frontachalei mysle ze dzis nie bedziemy swiadkami dodatkowego czasu gry i czas na win w regulaminowym
Kometa 60&#39; kurs 1,43
ako 3,25 fortuna
 
sn0w_ 0

sn0w_

Użytkownik
Ceske Budejovice wygrana, kurs 1.50 (fortuna)
Lider przyjezdza do 12 miejsca w tabeli, po imponujacej serii zwyciestw. Przegrali tylko 4 mecze na 18, sa 3 ofensywa w lidze i 1 defensywa. Nie widze tutaj nic innego jak czyste zwyciestwo
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Na jutro tak to widzę + kb :
Zlin / remis - Litvinov @ 1.46 ✅
Mlada Boleslav - KV (over 1,5) @ 1.42/ i znowu Mlada chyba ⛔, KV win było @ 3.60 i skłaniałem się w ta stronę,ale liczyłem,że Mlada powalczy..wrrr
Olomouc - Trinec (over 1.5) @ 1.36 ✅
Pirati Chomotov - HK / remis @ 1.45 ✅
Co do zawodników kb+ to Koukal się musi odbić za Sparte (edit: Koukal został zawieszony na 2 spotkania )...Flek, Honejsek, Bukarts
Ostatecznie w kb+ zdecydowałem się na Honejsek, Paulovic, Vondrka ako@ 5.26 ⛔
No i tak mi jeszcze chodzi po głowie remis
Pilzno - Kometa (podwójna szansa x/x) @ 1.86 ⛔
Największe wąty mam w Zlinie ;)
Co myślicie?
Pozdrawiam ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Ocelari Trinec - KV / (Marcinko kb+) @ 1.90 ⛔ / punktował tylko Werek,który strzelił 2 gole bez asyst,hehe,co za bida!
Moim zdaniem kurs wart gry. Srodkowy pierwszej lini i pierwszej formacji power play Ocelari. Po bokach ma Bukartsa i Ruzicke. Wreszcie po sporych kłopotach ta formacja ma możliwość pograć. Są duże szanse,że ustrzelą gola, a okazje będą w power play.Grają w Werk Arenie,gdzie potrafią strzelać. Dlatego myślę ,że Marcinko się udzieli,a może i sam coś ustrzeli.
Vitkovice - Mlada Boleslav / (Lev kb+) @ 2.00 ✅ / gol :hokej:
Mlada po ostatnim jajeczku u siebie teraz musi się ruszyć ofensywnie. Tym bardziej,że koncepcja gry trenera niby to zakłada,no ale coś im nie wychodzi...Vitkovice pokazały na Sparcie i w ostatnich domowych spotkaniach,że potrafią dużo strzelać i robić ofensywny tłok. Myślę,że jutro kilka bramek zobaczymy. Liczę,że Lev, który w zeszłym sezonie był solidnym strzelcem Vitków (19 goli), świetnie na buli, gra w power play, ma wysoki ice time jutro zapunktuje.Ostatnio prezentuje się przeciętnie,ale uważam,że jego forma będzie zwyżkować i ma spore szanse dołożyć jutro hokejke do którejś z bramek.. Liczę też na gol Zdrahala
Liberec - Chomotov / (Kvapil kb+ ) @ 1.40 ✅ / gol :hokej:
Marek Kvapil to dla mnie fenomen tej ligi&gt; Doświadczony,ofensywny,waleczny, inteligentny w grze... Pamiętam jak z Kometą wywalczył Mistrza! Szacun dla tego zawodnika ! Jakoś ciągle typy w jego strone wydają mi się zbyt oczywiste. I jak w ostatnich typach go mijałem, to jutro już muszę! Najlepiej punktujący 25 (8-17). Liberec gra u siebie z ostatnim w tabeli pogrążonym w kryzysie Chomotovem. Tutaj musi wpaść kilka bramek gospodarzy, no a Kvapil to ciągnie wszystko ! Może i skusze się na +1.5,może gol
Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom