>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Dzisiejsze bety szczęśliwie weszły o_O Dzięki za wszystkie polubienia i reputki :eek:ye: Widze,że czytacie, to popisze coś dalej...
Bily Tigri Liberec (-1.5) - Olomouc @ 2.04 ⛔
W sobote jeden mecz. Liberec zgarnął wyjazdowy win z KV. Wyglądają w grze bardzo dobrze,poprawili wyjazdy,jest kombinowana gra,sporo podań. Solidna, zgrana kadra. Do tego trenerska ręka Filipa Pesana. Potrafią zagrać mocny mecz u siebie. Ostatnie dwa mecze w Home Credit Arena to łatwe wygrane z Ocelari i Mladą i bilans goli 12-4. Nie powinni z Olomoucem pogorszyć statystyk. Bulir w super formie,do tego pewny Kvapil, wracający do dobrej gry Jelinek, Redenbach...
Olomouc w środku tabeli i myślę,że tak zostanie z raczej tendencją spadkową. Nie widzę potencjału w tej ekipie. Grę ciągnie Zbynek Irgl,ale on już ma swoje roki. Jak Liberec dobrze otworzy mecz to Koguty nie nadążą i nawet Zbynek nie wiele pomoże. Swoją drogą szacun dla niego za jakość i profesjonalizm.
Może ktoś coś na temat hitu na szczycie? Ja myślę,że Litvinov ma zadyszkę,odszedł Kubat i rozwalił formacje z Hublem i Lukesem. Do dubelka chyba się skuszę
Litvinov - HK bez remisu @ 2.17
.
Reszta jutro ;)
Pozdrawiam ????
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Ja podkuszony typem rybarza, zgubiony jednak zachlannoscia haha poszedłem krok dalej i zagrałem solo Litvinov - Trinec (-2,5) na kursie bodaj 5,8 :) niewiele brakło :) ale za to weszły na czysto dwie dwojeczki Vitkovice i Pilzno czyli typy które brałem w ciemno bez zastanowienia. Chciało sie dorzucić Sparte, ale obawiałem się że Koguty sie postawią i poniekąd tak było, bo Sparta w zasadzie w samej końcówce przechylila szale ma własną korzyść.
Dziś myślę Olomuniec nie podniesie rekawicy w Libercu. Nie ma sie co silic ma głębsze analizy, rybarz właściwie wszystko co sensowne i potrzebne napisał, nie ma co robić kwadratowych jaj. Jutro pomyślimy bardziej :)
A jutro debry :) :) :) :) pierwszy mecz po dluuuuugiej przerwie :)
J...t Vitky, j...t Vitky pam para ram pararararam :-D
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
To się Radek Smoleňak nagrał w tym Hradec Kralove, czyli jak zamienić czeskiego lidera na szwajcarskiego outsidera :)
Lepsze franki niż korony, gram ja przecież dla mamony :-D
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Dzisiaj mecz się nie ułożył dla Libeerca i stracili punkty . Coś mi mówi,żeby odpuścić kolejkę. No ale w sumie jeden kuponik puszczę ;)
Litvinov - HK / remis @ 1.65
Ocelari Trinec bez remisu - Vitkovice @ 1.57
Pilzno - Mlada Boleslav / obie strzelą 2+ @ 1.94
Ako @ 5.03 ⛔ fortuna / edit: jednak było trzeba odpuścić

To się Radek Smoleňak nagrał w tym Hradec Kralove, czyli jak zamienić czeskiego lidera na szwajcarskiego outsidera ????
Lepsze franki niż korony, gram ja przecież dla mamony :-D
No niestety! Ach te franki ! Tak samo nie potrafiłem ogarnąć odejścia Kubalika z rozpędzonego Pilzna i powrotu do średniaka Ambri w zeszłym sezonie :facepalm: Dajesz coś na Trinec ! wygrają jutro 5 raz z rzędu ? Ja tam wierze,że ogarną,choć mam wąty czy nie lepszą opcją byłby under 5.5 w podobnym kursie. Najbardziej perspetywiczna linia Bukarts, Marcinko, Ruzicka nie istnieje. Mam nadziejeże młodzi się wreszceie pokażą i nie zeżre ich presja. Bo jednak ofensywne wyniki kiepskie. Oby wygrana z liderem ich pobudziła
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Hejka :hokej:
Dzisiaj mecz się nie ułożył dla Libeerca i stracili punkty . Coś mi mówi,żeby odpuścić kolejkę. No ale w sumie jeden kuponik puszczę ;)
Litvinov - HK / remis @ 1.65
Ocelari Trinec bez remisu - Vitkovice @ 1.57
Pilzno - Mlada Boleslav / obie strzelą 2+ @ 1.94
Ako @ 5.03 fortuna


No niestety! Ach te franki ! Tak samo nie potrafiłem ogarnąć odejścia Kubalika z rozpędzonego Pilzna i powrotu do średniaka Ambri w zeszłym sezonie :facepalm: Dajesz coś na Trinec ! wygrają jutro 5 raz z rzędu ? Ja tam wierze,że ogarną
Pewnie, że chce się wygranej Stalowników w derbach. Ale mam wiele obaw, gra nie jest jeszcze ustabilizowana, skład w poszukiwaniu optimum, Vitky na tą chwilę raczej bardziej stabilne i zgrane i motywacja by wygrać u rywala będzie ogromna. W dodatku Ocelari pierwszy mecz u siebie po długiej przerwie. Liczę że wsparcie trybun i atmosfera jak zawsze niesamowita na derbach poniosą. Obawiam się też pewnej tendencji, że często w Hutniczych Derbach wygrywają goście. Czasem generalnie mam wrażenie że kluby sie chyba wręcz ustawiaja. My Wam damy dzisiaj, Wy nam dacie wtedy itd.
Wydaje mi się, że to będzie mecz pierwszego gola, albo objęcia dwubramkowego prowadzenia, kto je obejmie ten już mecz ma w kieszeni.
Ogólnie w Werk Arenie teraz niezły dwupak ???? jutro Vitky, w piątek Sparta ???? czyli samo mięsko sezonu jak dla mnie ???? a na deser jeszcze w sobotę Pardubice
Co do Kubalika.
Kubalik był chyba jednak wtedy zawodnikiem Ambri i pożyczonym do Pilzna, Ambri uznało że go potrzebuja i go sciagneli do siebie z powrotem.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Kubalik był chyba jednak wtedy zawodnikiem Ambri i pożyczonym do Pilzna, Ambri uznało że go potrzebuja i go sciagneli do siebie z powrotem.
Masz rację,tak było,ale pewnie dało by się dogadać. O wszystkim decydowała kasa. Wtedy formacja ofensywna Gulas, Mertl, Kubalik nie miała sobie równych.
Tak jeszcze na jutro
Ciekawe co tam Duda pokaże w Chomotovie, bo to jednak spore wzmocnienie ofensywne i zgranie. Może jutro zapunktuje @ 2.20. Przyszedl mocny fizycznie fin Marjamaki. Mam dylemat co do meczu w Pardubicach,bo jednak Piraci ostatnio 40 strzałów i mimo problemów finansowych i kadrowych chce im się grać. Nie byli tłem dla Vitkovic. Nie twierdze,że wygrają,ale mam wrażenie,że powalczą. Można tutaj coś dziubnąć.
W Komecie na PP świetnie wygląda Holik i Kaspar i tutaj punkty bardzo realne.
Do tego Vondrka się przebudził (niech Piraci żałują!!!) Mlada ma potencjał i tylko ten nieszczęsny Kyhos! Gdyby przebudować sztab trenerski to ta ekipa ma mega potencjał. Šťastný @ 2.20 jeszcze nie zapunktował, a to świetny zawodnik zeszłego sezenu
Pozdrawiam ????
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Piratów na pewno warto próbować na zasadzie przełamania, nie mogą ciągle przegrywać. Ja tak tydzień temu ustrzelilem Novosibirsk. Każda passa ma koniec.
Tak pozahokejowo to serce boli dziś strasznie, bo obstawiajac piłkę przez chwilę moje myśli zatrzymały się na porażkach Realu i Bayernu......dlaczego ja tego nie poslalem :facepalm::facepalm::headbang:
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W świetle informacji które mają koledzy i tego co na lodzie dzis z ligi czeskiej gram coś takiego
Hradec Kralove z x⛔
Trzyniec z x✅
Pilzno z x✅
ako 2,62 fortuna⛔
kurs na Chomutov bardzo kuszacy nawet z x a tak jak piszecie, kiedys trzeba sie przełamac, Parbubice to nie jest twierdza nie do zdobycie a 2,26 z x ⛔to juz warte gry
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze cos z ligi Słowackiej
Nitra - Zvolen
typ x2 kurs 1.82✅
Wg mnie kurs na gości atrakcyjny a skład jakosciowo porównywalny do gospodarzy.
Zagram to w dublu z chomutowem x2⛔
Ako 4.12 , stawka rozsądna⛔
EDIT: Ogólnie niedziela bardziej na czerwono niestety
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Mam zgryz co do tej kolejki,ale 2 spotkania wydają się dobre do typowania.
Ocelari Trinec (bez remisu) - Sparta Praga @ 1.67 / zwrot (4-4) / edit: najlepszy mecz jaki widziałem w tym sezonie w ELH ! I wreszcie się prali po mordach po syrenie ! Polanski położył Berana :punch:
Ocelari grają poniżej oczekiwań. To konsekwencja braku Ruzicki, Polańskiego, ostatnio Bukartsa i słabej siły ofensywnej. Młodzi nie błyszczą jak w końcówce zeszłego sezonu... Widać jednak zmiany na lepsze. Do składu wrócił Bukarts i we wtorek w LM zaliczył 2 asysty, wraca Polański, który wczoraj w meczu frydkowskiej farmy strzelił gola i wygląda ,że jest gotowy do gry. Do tego Trinec zakupił kanadyjczyka Wereka,który już jutro ma zagrać. Poza tym ostatnio wygrane derby z Vitkami. To wszystko napawa optymizmem
Sparta po dobrym otwarciu sezonu teraz trochę zachwiana. Wstydliwa porażka u siebie ze Zlinem (1-5) i wykluczenie Cernocha. Ostatnio przegrywali już z KV 0-2,ale udało im się otocit zapas i w końcu wygrali 5-2. Mam wrażenie,że jutro w Trincu ulegną pod naporem gospodarzy,których poniosą do zwycięstwa rewelacyjni kibice :highhive:
Bukarts kb+ @ 1.70 ✅ (gol i 2 asysty) / Adamsky kb+ @ 1.75
Pirati Chomotov - Mlada Boleslav (obie strzelą 2+) @ 1.78 ✅ 3-2
Mam wrażenie,że będzie to mecz na przestrzelanie przeciwnika. Przegrana seria musi się kiedyś skończyć. Piraci wzmocnieni i zmotywowani. Potrzebują już punktu,a gdzie go zdobyć jak nie u siebie z nie najlepiej spisującą się Mladą. Przyszedł Duda i Marjamaki , obaj ostatnio zapunktowali. Prowadzili już w Pardubicach 1-3,ale ostatecznie Dynamo otocilo zapas i wygrało 5-3.
Mlada ma bardzo silną ekipę z ogromnym potencjałem,tylko trener kiepski i nie potrafi obudzić ducha walki w tej ekipie. Patrząc jednak na potencjał ofensywny Mladej to jutro słabej obronie Piratów 2 gole powinni strzelić. Nie podejme się typowania zwycięzcy,ale liczę na sporo bramek.
Huml kb+ @ 1.70 ⛔ / Duda kb+ @ 1.90✅ (gol i asysta)
Pozdrawiam ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Mam zgryz co do tej kolejki,ale 2 spotkania wydają się dobre do typowania.
Ocelari Trinec (bez remisu) - Sparta Praga @ 1.67
Ocelari grają poniżej oczekiwań. To konsekwencja braku Ruzicki, Polańskiego, ostatnio Bukartsa i słabej siły ofensywnej. Młodzi nie błyszczą jak w końcówce zeszłego sezonu... Widać jednak zmiany na lepsze. Do składu wrócił Bukarts i we wtorek w LM zaliczył 2 asysty, wraca Polański, który wczoraj w meczu frydkowskiej farmy strzelił gola i wygląda ,że jest gotowy do gry. Do tego Trinec zakupił kanadyjczyka Wereka,który już jutro ma zagrać. Poza tym ostatnio wygrane derby z Vitkami. To wszystko napawa optymizmem
Sparta po dobrym otwarciu sezonu teraz trochę zachwiana. Wstydliwa porażka u siebie ze Zlinem (1-5) i wykluczenie Cernocha. Ostatnio przegrywali już z KV 0-2,ale udało im się otocit zapas i w końcu wygrali 5-2. Mam wrażenie,że jutro w Trincu ulegną pod naporem gospodarzy,których poniosą do zwycięstwa rewelacyjni kibice :highhive:
Bukarts kb+ @ 1.70 / Adamsky kb+ @ 1.75
Pirati Chomotov - Mlada Boleslav (obie strzelą 2+) @ 1.78
Mam wrażenie,że będzie to mecz na przestrzelanie przeciwnika. Przegrana seria musi się kiedyś skończyć. Piraci wzmocnieni i zmotywowani. Potrzebują już punktu,a gdzie go zdobyć jak nie u siebie z nie najlepiej spisującą się Mladą. Przyszedł Duda i Marjamaki , obaj ostatnio zapunktowali. Prowadzili już w Pardubicach 1-3,ale ostatecznie Dynamo otocilo zapas i wygrało 5-3.
Mlada ma bardzo silną ekipę z ogromnym potencjałem,tylko trener kiepski i nie potrafi obudzić ducha walki w tej ekipie. Patrząc jednak na potencjał ofensywny Mladej to jutro słabej obronie Piratów 2 gole powinni strzelić. Nie podejme się typowania zwycięzcy,ale liczę na sporo bramek.
Huml kb+ @ 1.70 / Duda kb+ @ 1.90
Pozdrawiam ????
Ciezkie mecze do typowania faktycznie,
Ja osobiscie jakosc widze win Sparty w tym meczu, moze argumentów sportowych mają mniej od Stalowników ale od wczoraj za mną chodzi w tej lidze typ na Sparte i mam dylemat bo Ty masz zupełnie odwrotnie.✅
Z reszty meczy daje Chomutow na przełamanie i tutaj kurs 2,48 całkiem fajny✅
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Emocje po wczorajszej drugiej tercji w Werk Arenie opadły. Siedem bramek, przewagi, wideoweryfikacje, bitka Polanskiego z wyższym od siebie Beranem i dwukrotne powalenie Spartana. Och działo sie!
Ale to co odj...i sedziowie i Sparta w karnych to żenada, kabaret i wstyd. Sparta puszcza Kudrne dwa razy do karnego a sędziowie nic. Gdyby nie ławka Trzynca i trybuny to by się nawet nie kapneli. A co potem? Owszem anulowali gola ale.....pozwolili Sparcie jechać jeszcze raz. Jeśli takie są przepisy to idiotyczne. Apropos przepisów. W pomeczowym wywiadzie trener Sparty mówi że nie wiedział o zmianie przepisów.....nosz kur...gość który wygrał Puchar Stanleya nie wie że już od zeszłego sezonu jedzie się po &quot;piłkarsku&quot; po 5 karnych i dopiero potem może sobie wystawiać tego samego gracza do usranej śmierci. No śmiech na sali. A nawet jeśli nie wiedział, to sztab, zawodnicy nie wiedza? Nie no porażka. Ogolnie sędziowie wczoraj nie ogarniali, tzn ogarniali to by pomóc Prazanon w koncu wygrać &quot;w Polsce&quot;
Dziś ponownie mecz w Trzyncu. Obawiam się, że Ocelari zmęczeni wczorajsza bitwą będą mieli spory problem z wypoczetymi Pardubicami, żądnymi rewanżu za odpadniecie w play off. Kurs 4,60 kuszący.
Ja idę jednak w trochę &quot;bezpieczniejsza&quot; opcje i generalnie chyba zacznę się częściej w nią bawić a mianowicie że obie drużyny strzela w pierwszej tercji. Kursy 3,2-3,4 apetyczne, w miarę realne, w końcu to hokej. Zamiast silic sie na AKO może lepiej grać takie solowki, przynajmniej szybka weryfikacja po pierwszej tercji, weszło albo nie i kropka :)
Ocelari u siebie jak zawsze staraja się usiąść od początku na przeciwnika i wyjść na prowadzenie, co często im się udaje. Ale tym samym narażają się na kontry, a Pardubicy ich tym karcily w play off. Z reszta w obecnej formie defensywy Trzynca strzelenie gola przez Pardubice nie stanowi raczej wielkiego wyczynu. Myślę że to realny typ. Kurs 3,2 - ja w to wchodzę :)
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
A miałem Wam pisać typ na Ocelari i gol Bukartsa. Brakło czasu !
Mlada Boleslav - Olomouc (over 4,5 z dogrywką) @ 1.48 ⛔
Co mnie bardzo cieszy to nareszcie wreszcie wyje...Kyhosa z Mladej !!! Co za tym idzie ... uważam,że możemy spodziewać się progresu Mladej i punktów Vondarki , Stastneho i starej gwardi pewnie też... w najbliższej przyszłości. Jak już kilka razy pisałem to ekipa z potencjałem, tylko trza to poukładać i obudzić ducha drużyny. Na pewno zmiana sztabu szkoleniowego pomoże drużynie i da kopniaka do lepszej gry i nowe perspektywy.
Ale czy już jutro się uda? Tutaj mam wątpliwości. Mlada podejmuje zgrany,bardzo solidny kolektyw z Olomouca i będzie to pierwszy mecz nowego sztabu...hmm. Mam wrażenie,że tutaj trzeba iść w over albo win Kogutów. Dlaczego? bo stabilizacja którą mają Koguty to w Mladej dopiero nadejdzie. Olomouc sporo strzela mimo bardzo przecietnej ofensywy. Może być tak,że zawodnicy Mladej będą chcieli się pokazać i coś wydaje mi się ,że najbezpieczniej postawić over
Pirati Chomotov - Berani Zlin / remis @ 1.59 ⛔
Piraci w końcu zdobyli punkty. No ale z kim? Z będącą w kryzysie przed zmianą sztabu Mladą. I to stracili gola w ostatniej minucie. Wzmocnienia w składzie przyniosły efekt, jednak trzeba pamiętać,że to ekipa,która w 8 kolejkach nie zdobyła punktu...Mam wrażenie,że to zwycięstwo było impulsem dla kibiców i zarządzających klubem. Piraci mają spore problemy finansowe&gt; Może uda się im to poukładać,ale jutro goszczą niezwykle waleczny Zlin. Mam w pamięci mecz Beranów na wyjezdzie ze Spartą,gdzie wręcz upokożyli przeciwnika wygrywająć 1-5. Potem u siebie gładki win z Pardubicami 6-1. Mam wrażenie,że drużyna Zlina jest w gazie i jutro zawalczą z Piratami. Rozmyślam nad czystym win a nawet handi
Vitkovice - Kometa Brno / (under 5.5) @ 1.50 ⛔
Tutaj obie ekipy ewidentnie defensywne w tym sezonie. Spodziewam się taktycznego meczu gol za gol i może remisu ze wskazaniem na Komete. Vitki u siebie w 3 meczach gole 7-4,ogólnie w sezonie 19-19 czyli 4.2 na mecz. Kometa na wyjezdzie 5. Biorąc pod uwagę specyfike i taktyke gry obu ekip spodziewam się raczej nieskiego wynku
Typy oczywiście do modyfikacji po analizie jak kogoś kuszą wyższe kursy ;)
OO Ocelari !!!!!
To tak jeszcze dodam i podkreśle dzisiejszy gol i 2 asysty Polańskiego! Potwierdził,że jest walczakiem i głównym ogniwem Ocelari i wraca!!! Poznałem gościa osobiście,rozmawiałem z nim wiele razy bo mamy wspólną pasje (nie hokej,hehe) i trzymam kciuki za jego zdrowie i dobrą formę. Pamiętajmy,że są kumplami z Adamskym i ten duet jeśli bedą garć w formacji (a pewnie bedą) to tutaj trzeba łapać kb+. Dzisiaj mieliśmy przedsmak
Pozdrawiam ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jutrzejszą Extralige widze tak
Liberec - Litvinow
Liberec win ml kurs 1,5
Trudny mecz ale ja ide w strone gospodarzy, dobry mecz w Kralove ale przegrana. Goscie trzymaja poziom ale mysle z liberec u siebie da rade
Pilzno - Hradec Kralove
Pilzno z x kurs 1,4
Pilzno przegralo ostatni mecz z kogutami w Olomuncu , goscie wygrana z Libercem, oba zespoły mocne w tym sezonie, jednak teren Skody nie lezy graczom z Kralove ale zabezpieczam sie podporka
Mlada Bolesław - Olomunc
Mlada z x kurs 1,37
Ta Mlada to potrafi wtopic z czerwoną latarnia ligi i wygrac z najlepszymi, skłąd przyzwoity, na srodek tabeli spokojnie. U siebie ostatnio zaczynaja coś grać i mysle ze nie przegraja w regulaminowym z zawsze groźnymi i nieobliczalnymi Kogutami.
To tyle co sobie umyśliłem. Typy rybarza oczywiście jak najbardziej popieram.
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Dzisiejszy typ się nie powiódł, no ale cóż Pardubice były tak słabe, że myślę iż Frydek-Mistek dałby dziś rade. Totalny chaos w tej ekipie. Nie dziwi więc ze w tym tygodniu to już druga &quot;szóstka&quot; jaką zarobili na wyjazdach. Ciężko jednoznacznie na tle takiego rywala stwierdzić czy Trzyniec to już ekipa na powrót do czołówki, bo jeszcze sporo trzeba poprawić, głównie w obronie, co wczorajszy mecz ze Spartą pokazał dobitnie. Łotewski nabytek Galvins jak dla mnie bardzo niepewny mimo bogatego doswiadczenia, z kolei Gernat na razie wzmocnienie przez duże &quot;W&quot;. Kanadyjczyk Werek też myślę będzie dobrym ruchem, wczorajsza bramka a tymbardziej karny gdy położył bramkarza i z ostrego kąta wbił na luzaku pod tyczkę - czapki z głów. Wreszcie obudził się Bukarts i dobrze współgra z Marcinko, uzupełnia ich walczący staro-nowy Ocelar Martynek, którego pewnie zmieni Ruzicka gdy wróci do zdrowia. Aron jak zawsze ciagnie ekipę - walczak. Wreszcie znowu bracia Kovarcik razem z Ciencialą, a Polansky z Adamskym to wiadomo ???? No i zaczyna to wyglądać. Ale spokojnie. Bo jak widzę komentarze na FB po dzisiejszym meczu to już wszyscy znowu hurraoptymizm i mistrzostwo a jeszcze tydzień temu wszyscy ich chcieli zwalniać itp hehe
Co do jutrzejszych meczy postaram się jutro coś dopisać ???? Generalnie bardzo cieżka kolejka, aż chciałoby się dać same remisy.
Tak na szybko to kusi mnie Chomutov tak na przekór, dlaczego? A dlatego, ze w końcu wygrali, to musi dać chociaż mały impuls, ale przede wszystkim Zlin. Tak coś czułem tydzień temu, że oni jak zwykle coś odpie...ą w tej Pradze ???? teraz gładkie punkty z Pardubicami, które dziś widziałem i żal patrzeć było. Dlatego tak na zasadzie, ze Zlin potrafi wygrać w Pradze, zrobić serię a potem oddać punkty czerwonej latarni ???? takie nieobliczalne Janosiki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Hejka :hokej:
Vitkovice - Kometa Brno / (under 5.5) @ 1.50
Tutaj obie ekipy ewidentnie defensywne w tym sezonie. Spodziewam się taktycznego meczu gol za gol i może remisu ze wskazaniem na Komete. Vitki u siebie w 3 meczach gole 7-4,ogólnie w sezonie 19-19 czyli 4.2 na mecz. Kometa na wyjezdzie 5. Biorąc pod uwagę specyfike i taktyke gry obu ekip spodziewam się raczej nieskiego wynku
Pozdrawiam ????
Nie strasz ???? . Będę na tym meczu i chcę zobaczyć kawał dobrego hokeja. Do tej pory Kometa kojarzy mi się z ładnym dla oka, technicznym hokejem. I niech tak zostanie ????
Tak jak rybarz przewidział - wyrównany mecz z okazjami z obu stron. Do połowy 2 tercji wydawało się, że to Kometa wygra. Później się to obróciło i zrobiło się 3:2 (bliźniacze bramki na 2:2 i 3:2 - niemalże w ten sam sposób nawinięty obrońca i strzał pod poprzeczkę). I kiedy się wydawało, że Vitkovice kontrolują mecz, pada wyrównujący gol z niczego. A później to już loteria.
Fajne są dogrywki 3 na 3, zupełnie inna intensywność gry i co chwilę gorąco pod bramkami.
PS.
Na live ustrzeliłem ???? obie strzelą w pierwszej tercji i pierwszy gol w 2 tercji dla Komety. Mecz na żywo jednak zmienia optykę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Dzisiaj nietypowo zacznę od Słowacji. Tam dwa ciekawe spotkania w szeroko rozumianej czołówce. Liderujacy Zvolen podejmuje u siebie niedawnego hegemona Kosice. Z kolei Poprad gości Trenczyn. Spodziewam się tutaj dwóch jedynek. Zvolen po prostu walcuje, wystarczy spojrzeć na klasyfikacje kanadyjska, gdzie czterech graczy Zvolena przoduje całej stawce. To świadczy o sile zespołu. Z kolei Poprad bardO mocny u siebie, w porownaniu do mizernego na wyjazdach Trenczyna, ktory mimo ciekawego składu nie umie się jakoś pozbierać do kupy. W dodatku na ostatnie 10 spotkań w lidze słowackiej Poprad zdobył niemal dwa razy tyle możliwych punktów co Trenczyn, to też ma swój wydźwięk.
Wróćmy jednak do Czech.
Dziś ciężkie mecze, ciężkie.
W Ostravie spodziewam się mimo wszystko wygranej urzędującego mistrza. Vitkovice chyba w lekkim dołku. Wymeczona wygrana w Chomutovie, porażka z Trzyncem, ktory póki co też nie zachwyca(ł), i kompromitujaca porażka z beniaminkiem. Fakt były to wyjazdy. Niemniej wydaje mi się, że mimo wszystko Kometa ma o wiele silniejszy skład. W play off nie dali Vitkovicom zrobić sztycha. A od tego czasu skład Komety nie zmienił się diametralnie, wręcz został wzmocniony. Poza tym Kometa jak na mistrza przystało musi zacząć wygrywać na wyjazdach, bo dotad jedynie w pierwszej kolejce z mizernym Chomutovem zdobyli komplet 3 punktów poza własną tafla.
Ciekawi mnie mecz Mladej z Olomuncem. Goście podbudowani zwycięstwem z Pilznem, gospodarze w przebudowie po zmianie całego sztabu. Wydaje się dwójka. Ale....jak to czesto bywa może zadziałać syndrom &quot;nowej miotły&quot; i Mlada zaskoczy. Poza tym Olomouc poza wygraną w Trzyncu na wyjazdach same porażki. W dodatku na lodzie w Mladej tez im się nie wiedzie w ostatnich latach. Kursy również wskazują na Mlada....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom