>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Mówiłem że będzie 4:2? ;-) kurcze a swędział mnie też nos na strzelca Marcinko i Chmielewskiego, obaj z bramką ehh :)
A bramkę jaką strzelił Adamsky powinni dziś puszczać w wieczornych Wiadomościach, cud miód malina :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Z tego co widzę, to dzisiaj sa dosyć trudne mecze, wyrównane. Tak na pierwszy rzut oka powiedziałbym że Vitkovice-Chomutov i Pardubice -Mlada może być sporo bramek. Mlada ogólnie w gazie, można się pokusić o czystą dwojeczke. Podobnie dałbym w ciemno ma Komete, ale coś podejrzanie niski kurs na Mountfield, ktory musi też w końcu wygrać za 3 punkty, a w tej parze raczej zazwyczaj gospodarz wygrywał. W Libercu raczej miejscowi, aczkolwiek wcale bym tak nie lekcewazyl Karlovych. Ciekawe czy Kvapil zapunktuje. Obecnie ma serię bodaj 17 meczy z rzedu z punktem kanadyjskim co zakrawa o trzeci wynik w historii ligi. Sparta po blamazu w Chomutovie musi się odkuć, musi jednak poprawić dyscypline bo ma najwiecej minut karnych w lidze, a na takie zespoły jak Ołomuniec to woda na młyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Trochę mi się nudziło, więc wrzucam suche liczby dotyczące pierwszej tercji odnośnie dzisiejszego zestawu par:
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dla mnie tez dzisiejsza kolejka dość trudna:
Mlada z potencjałem nie powinna przegrać w Parbubicach i tutaj typ
Mlada z x kurs 1,54 ( 1-2) ✅✅
Hradec u siebie mocni, mistrza jednak nie mozna lekcewazyc, mam nadzieje ze Kometa ma w mysli rewanz w Finlandii, gdzie Tappara wraca z dalekiej podrózy i forma jest no ale zaliczka 4 goli jest.
HK z x kurs 1,38 (6-3)✅✅
ako 2,13✅✅✅
mozna by dołozyć win liberca,✅✅ w pilznie mimo ze gospodarze maja pake to tez LM, a Żlin to niewygodny przeciwnik i mam wrazenie ze nie dają sie zlać miejscowym✅
I jestem ciekawy co pokażą Vitki u siebie bo start słaby po przerwie a Chomutow ładnie sie pokazał ze Spartą, która na wyjazdach sobie radzi dobrze, tutaj spodziewam sie meczu na styku
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Liga Mistrzów Ligą Mistrzów ale na Słowacji dziś kilka fajnych spotkań. Niegdyś moja ulubiona liga z którą zaczynałem przygodę z hokejem, później oczko w głowie za czasów moderowania tutaj trochę już zapomniana przeze mnie... dobra, do rzeczy. Zvolen obok Popradu gra chyba najlepszy hokej w lidze, mega ofensywny. Póki co 6 wygranych z rzędu w tym z wiceliderem Koszycami i to w Koszycach aż 7:2. Dziś mecz z Mikulaszem czyli głownym kandydatem do spadku. Chovan, Kytnar, Spirko mega atak. Dobra obrona, mieszanka czesko kanadyjska, dołączył nie dawno Matthew Pufahl w ostatnim meczu z golem. Jak dla mnie to jest głowny kandydat do tytułu w tym sezonie. Mikulasz nie gra nic ciekawego, mieli prosty pomysł na utrzymanie - zebrali zawodników ogranych w lidze ale bez większych indywidualnych wyników. Do tego ten bramkarz, grający ostatnio ogony w VHL. Różnica klas widoczna aż nad to każdy inny wynik od kpl punktów gości będzie niespodzianką. Dokładam do tego Koszyce, podrażnione po ostatniej klęsce. Detvę ogrywają w kazdym spotkaniu, ten rywal im leży. U sieie słabo, 9 porażek w 13 spotkaniach i aż 39 straconych goli. Koszyce na wyjazdach szału nie robią ale powinni to dziś zgarnąć. Detva wbrew pozorom nie ma słabego zespołu, jest Pulis, Hrasko, Dałoga, ten zaciąg solidnych zawodników z Zvolenu jest fajny. Koszyce to jednak więcej jakości i kreatywności. Kafka, Netik, Hascak, Ladislav Nagy, solidna jak na warunki ligi linia defensywna, doczepilbym się bramkarza. Habal mnie nie przekonuje. Nie mniej, Koszyce są wyraźnym faworytem.
Zvolen @ 1,45
Koszyce @ 1,50
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Zvolen bez problemu powinien wygrać, ja gram i polecam:
2/+4.5 @1.88 ⛔ 2-1
2/+5.5 @2.50
Do tego co napisał Grzecho dodam, że mecz zostanie rozegrany w Żylinie.
edit. Może nie uwierzycie, ale w przeciągu kilku tygodni grałem na Zvolen tylko 2 razy. W meczu z Popradem u siebie(przegrany) i z MAC na wyjeździe(remis). Powiedzenie do 3 razy sztuka w tym przypadku się nie sprawdziło.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Na początku to prosiłbym nie zaśmiecać tematu i usunąć posty, których tutaj być nie powinno. Jeśli chcecie stworzyć coś fajnego, to ja zawsze mogę podzielić się wiedzą,ale takową mam tylko w temacie ELH. Więc konkursy z działu NHL proszę umieszczać w dziale NHL. Może by taki stworzyć, apropos lig europejskich (poza KHL) to ja chętnie wezmę udział,hehe. Bez urazy :]
KV / remis - Vitkovice @ 1.62
KV pokazało dzisiaj w pojedynku z Mistrzem z Brna,że ich forma wcale się nie załamała, a u siebie są bardzo mocni i potrafią grać jak równy z równym z najlepszymi. Drużyna bardzo fajnie poukładana, nakręcona na dobry hokej, bez kompleksów i z grą do przodu. Atmosfera na własnym lodzie ich niesie, hokej bawi i wygląda,że wszystko jest ok. Fakt jutro grają dzień po dniu, ale znowu u siebie i po dzisiejszej wygranej powinni być nakręceni. Vitkovice w piątek przegrali derby w Trincu i jak popatrzymy na ich wyjazdowe wyniki to ogólnie jest bida. Co do zawodników to jutro widzę kb+ Fleka
Mlada Boleslav - Pirati Chomotov (over 1,5) @ 1.52
Mlada ma problemy w ofensywie. W ostatnim meczu u siebie nie strzelili gola. Ogólnie ich hokej jest nie poukładany. Owszem u siebie są zdecydowanym faworytem, bo u nich jest gra góra dół i jutro czas na górę ;-) Ja jednak myślę,że nie będzie to pogrom na Piratach. Dlaczego? Ano dlatego,że Chomotov uszczelnił bramkę doświadczonym Justinem Petersem, a ich gra zaczyna nabierać dyscypliny, taktyki i tempa. Spodziewam się zaciętego meczu i uważam,że Piraci nie są bez szans. Kurs na Piratów kusi
Liberec (bez remisu) - HK @ 1.54
Zapowiada się świetny mecz. Obie ekipy bardzo mocne i walczące w czołówce tabeli. Liberec w meczu z Olomoucem bez Kvapila, nie wiem jak jutro, ale...no właśnie. Po stracie najlepszego strzelca początku ligi Bulira Liberec stale zasila swoje szeregi. Do klubu przyszli dwaj doświadczeni gracze z KHL, którzy w Libercu już grali, czyli Filippi i Birner. O jakości tych graczy chyba nie muszę pisać...myślę,że jest to świetny ruch klubu w kwesti utrzymania ofensywnej koncepcji trenera Pesana. Owszem HK też zasilone walczakiem Smolenakiem i szybkim Lessio, ale mam wrażenie,że jutro na Liberec ich nie starczy.
Sparta Praha lub remis - Ocelari Trinec @ 1.46
Hit kolejki. Jako fanda Ocelari chciałbym,żeby wygrali,ale w O2 Arenie będzie ciężko.W niedzielne wczesne popołudnie możemy spodziewać się sporej frekwencji. Sparta musi zbierać punkty, a Ocelari są po zwycięskiej serii u siebie. Niby Ocelari w lepszej formie,ale to jest wyjazd, a Sparta ostatnio przejechała się na wyjezdzie po Beranach. Trzeba podkreślić też,że Sparta ma serie porażek u siebie, którą pewnie bedzie chciała przełamać. Ostatni mecz tych ekip w Trincu był bardzo szybki i obfity w bramki (4-4). Obyśmy zobaczyli podobne spotkanie W kb+ widzę Wereka i Blaina
Aha, dodam jeszcze,że Litvinov jutro gra bez kapitana Travnicka zawieszonego na dwa spotkania po faulu na Piche w ostatnich sekundach w meczu z HK, co może mieć wpływ na wynik jutrzejszego meczu z Kometą. Szkoda,że nie prali się ze Smolenakiem, bo ten był gotowy a to dwa fest borcy i mogło być ciekawie ;)
Pardubice z kolei zasilają ofensywe Jeremym Welshem, który ma rozegrane 27 meczy w NHL, 277 w AHL , 93 w DEL (53 punkty ) i powinien być sporym wzmocnieniem szeregów ofensywnych Dynama.

Pozdrawiam ????
Edit: Dzisiaj kolejka na⛔:worry:
Z zawodników trzeba wyróżnić Lukesa,Klepisa, M. Ruzicke, Petruzalka, Filippiego, Fleka, Romana, Vondrke...
Do toho,do toho! jedem Trinec do toho!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
rybarz; Ocelovy poratujcie:
Trzyniec -Pardubice
Typ: Pardubice under 1.5 gola kurs: 1.95 ✅
Chodzi mi po głowie taki typ na jutro.
Trzyniec całkiem przyzwoicie jeśli chodzi o obrone. 2 bramki to już wyższa sztuka aby stracili zwłaszcza ze goście również nie są jacyś bramkostrzelni. Ostatnie dwa spotkania to tylko 1 bramka. Wyjazdy w wykonaniu Pardubic dają spora nadzieje na powodzenie bet.
Wynik: 4:1
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
rybarz; Ocelovy poratujcie:
Trzyniec -Pardubice
Typ: Pardubice under 1.5 gola kurs: 1.95
Chodzi mi po głowie taki typ na jutro.
Trzyniec całkiem przyzwoicie jeśli chodzi o obrone. 2 bramki to już wyższa sztuka aby stracili zwłaszcza ze goście również nie są jacyś bramkostrzelni. Ostatnie dwa spotkania to tylko 1 bramka. Wyjazdy w wykonaniu Pardubic dają spora nadzieje na powodzenie bet.
Wynik:
Jeśli pytasz o moje zdanie to ja bym nie ryzykował. Niby wydaje się,że mecz do jednej bramki, bo Ocelari złapali formę i mają serię 8 zwycięstw, formacje się fajnie rozegrały, wygląda to naprawdę dobrze. Trinec dłuższa międzymeczowa przerwa, są liderem tabeli,grają u siebie...no i raczej zdecydowanie wygrają,ale czy będzie to mecz do jednej bramki z niskim wynikiem. Raczej wątpię. Dlaczego? A no dlatego,że Pardubice muszą się przełąmać. I jeśli nie wygrać, to przynajmniej pokazać dobry hokej. Trenerzy szukają rozwiązań, włodarze zatrudniają nowych graczy. No coś z tym trzeba zrobić. Atak wzmocnili Welsh, Prochazka, do obrony J.Mikus. To solidni gracze. Dynamo musi poprawiać swoją formę, co za tym idzie też strzelać bramki... Ja to bym tak na jutro postawił na kb+ Rotha, niestety przez kontuzję z początku sezonu nie widnieje w ofercie fortuny. Asysta Marosza lub gol prawdopodobne, bo on się spina na pojedynki z Trincem.Ja osobiście zastanawiam się co zagrać w tym spotkoniu, a może nie ruszać.
Dla mnie najlepiej wygląda kurs na Trinec / over 4,5 @ 1.86 ✅
Może Cienciala kb+1,5 @ 6.80 (gol) hehe, pamietając jego dobre mecze i rekord przeciw Pardubicom, z play off zeszłego sezonu, M. Ruzicka się już rozkręca gol @ 2.80✅, kb+ 1.53✅...sporo opcji na ten mecz ;)
No to teraz do tablicy wywołujemy Oceloveho Fande.
Piąteczka ekipa :highhive:
Przypominam wszystkim fanom hokeja o konkursie, który rusza już pierwszego grudnia. Można zaczynać typować zamieszczone kolejki - więcej info znajdziecie tutaj https://forum.bukmacherskie.com/forums/liga-typera-nhl.625/
Poraz kolejny proszę o nie zaśmiecanie działu konkursami z NHL
Pozdrawiam ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Z bierzących info to Gulas z Pilzna i Klepis+Latal z MB zawieszeni na następną kolejkę. Gulas nawet dwie. Oj bedzie go brakować bo to czołowa postać Pilzna. Ostatnio mają problemy w lidze, a jak jeszcze zabraknie Gulasa...hmmm.
Jutro grają Lige Mistrzów ze Skelleftea i tutaj Gulas powinien zagrać mocny mecz, mając w perspektywie ligową stopkę. Ogólnie to w dotychczasowych meczch LM Pilzno spisuje się wyśmienicie. Kurs na X/2 @ 2.13 kuszący. Indrak jest tam też w czołówce strzelców, wiec może warto coś wrzucić w jego stronę. Temat do przemyślenia apropos kolejnych meczy skodówki w LM i ELH.
W czwartek ze Spartą ma zagrać już w barwach Komety Tomas Plekanec oraz wraca Martin Erat. Ponoć będą zestawieni z jednej lini. Obaj gracze to zacne osobowości czeskiego hokeja. Co z tego wyjdzie? Czy to dobra taktyka Zábranskýeho. Marketingowo pewnie dobra a hokejowo? Zobaczymy. Jutro Kometa jeszcze bez obu graczy i mecz LM z najlepszą ekipą w historii tych rozgrywek Frolundą. Myślę,że może to być dla Komety cięzki do ogarnięcia mecz w kwesti utrzymania tempa gry. Do tego problemy z bramkarzami mimo przyjścia Kasika, który coś nie może znalezc formy z zeszłego sezonu. Obrona nie pomaga... Już ostatni mecz z ofensywnym Libercem trochę obnażył ekipę z Brna. Jeśli miałbym kogoś wyróżnić na jutrzejszy mecz to Zatovica
Trzyniec jedzie ostatnio jak walec. Mają już 10 wygranych z rzędu. We wtorek grają wyjazd z HK. Trudny mecz ale z pewnością będzie ciekawy. Ekipy grały ze sobą dwa tygodnie temu w Werk Arenie (3-1) i mimo undera mecz był aktywny, z tego co pamiętam to 56 strzałów na brame, dwie tyki HK ,sporo szans i dobry mecz bramkarzy. Działo się. W sumie to mecze obu ekip nie obfitują w bramki,ale jutro może być inaczej. Może warto postawić na remis? Może 2-2, hehe ;) Co do zawodników to może trzeba by jutro coś wrzucić na centrów Marcinka i Smolenaka?
Vitki z kolei we wtorek grają u siebie z osłabioną Mladą. I tutaj raczej faworyt dla mnie jest oczywisty @ 1.82. Mlada bez Klepisa i Latala sporo straci w ofensywie.... Co do zawodników, to Roman, Lev , Vondrka
Jak Wy to widzicie?
Pozdrawiam ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Z bierzących info to Gulas z Pilzna i Klepis+Latal z MB zawieszeni na następną kolejkę. Gulas nawet dwie. Oj bedzie go brakować bo to czołowa postać Pilzna. Ostatnio mają problemy w lidze, a jak jeszcze zabraknie Gulasa...hmmm.
Jutro grają Lige Mistrzów ze Skelleftea i tutaj Gulas powinien zagrać mocny mecz, mając w perspektywie ligową stopkę. Ogólnie to w dotychczasowych meczch LM Pilzno spisuje się wyśmienicie. Kurs na X/2 @ 2.13 kuszący. Indrak jest tam też w czołówce strzelców, wiec może warto coś wrzucić w jego stronę. Temat do przemyślenia apropos kolejnych meczy skodówki w LM i ELH.
W czwartek ze Spartą ma zagrać już w barwach Komety Tomas Plekanec oraz wraca Martin Erat. Ponoć będą zestawieni z jednej lini. Obaj gracze to zacne osobowości czeskiego hokeja. Co z tego wyjdzie? Czy to dobra taktyka Zábranskýeho. Marketingowo pewnie dobra a hokejowo? Zobaczymy. Jutro Kometa jeszcze bez obu graczy i mecz LM z najlepszą ekipą w historii tych rozgrywek Frolundą. Myślę,że może to być dla Komety cięzki do ogarnięcia mecz w kwesti utrzymania tempa gry. Do tego problemy z bramkarzami mimo przyjścia Kasika, który coś nie może znalezc formy z zeszłego sezonu. Obrona nie pomaga... Już ostatni mecz z ofensywnym Libercem trochę obnażył ekipę z Brna. Jeśli miałbym kogoś wyróżnić na jutrzejszy mecz to Zatovica
Trzyniec jedzie ostatnio jak walec. Mają już 10 wygranych z rzędu. We wtorek grają wyjazd z HK. Trudny mecz ale z pewnością będzie ciekawy. Ekipy grały ze sobą dwa tygodnie temu w Werk Arenie (3-1) i mimo undera mecz był aktywny, z tego co pamiętam to 56 strzałów na brame, dwie tyki HK ,sporo szans i dobry mecz bramkarzy. Działo się. W sumie to mecze obu ekip nie obfitują w bramki,ale jutro może być inaczej. Może warto postawić na remis? Może 2-2, hehe ;) Co do zawodników to może trzeba by jutro coś wrzucić na centrów Marcinka i Smolenaka?
Vitki z kolei we wtorek grają u siebie z osłabioną Mladą. I tutaj raczej faworyt dla mnie jest oczywisty @ 1.82. Mlada bez Klepisa i Latala sporo straci w ofensywie.... Co do zawodników, to Roman, Lev , Vondrka
Jak Wy to widzicie?
Pozdrawiam ????
Ja Ci powiem ze co do jutrzejszych dwóch meczy, to moja pierwsza mysl to oba z x o ile kierunek Vitki wydawał mi sie prostszy przy osłabionej mladzie o tyle w drugim meczu pierwsze co pomyslałem ze ide w kierunku Stalownikow, jednak HK tez skład mocny i moze byc róznie , tutaj mam dylemat
Co do LM pewnie kilka zdań w zakładce skreśle.
Mysle ze ekipy w ten weekend troche sie oszczedzały i markowały swoja rzeczywista forma
ale sadze ze kurs na Pilzno ciut za wysoki bo Skele wcale szału nie gra i tutaj kierunek Skody dobry
Co do Komety to ciezko bedzie, ale ekipy z Czech pokazały ze potrafia grac ze szwedami z Froludą włącznie, a przykład Liberca z roku poprzedniego niech bedzie wzorcem, bo mam wrazenie, ze Froluda na ten moment nie ma optymalnej formy,
Pozdrowionka ????
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Vitkovice - Mlada
Over 2,5 gola gospodarzy
1.81 fortuna
Myślę, że typ jak najbardziej do grania. Mlada z problemami w defensywie, a Vitki dodatkowo lubią grać z nimi. ostatnie 6 meczów H2H, to 6 wygranych Vitkovic (1 po dogrywce), a w pięciu strzelali minimum 3 gole. Zawodnicy z Ostrawy w tym sezonie u siebie tylko raz (Pilznowi) nie strzelili trzech goli.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Takie przemyslenie co do jutrzejszego meczu Komety ze Spartą
W ekipie mistrza maja zadebiutowac Erat i Plekanec( wspominał o tym rybarz ) jakiej klasy sa to zawodnicy to kazdy wie i przedstawiać ich nie trzeba. Kometa w ciagu 10 dni rozgrała 5 spotkań , z druzynami nastawionymi ofensywnie miała problemy , przegrywajac te spotkania ( patrz Olomuniec, Liberec i Froluda w lidze mistrzów). Sparta w ciagu 10 dni do porównania rozegrała 2 mecze, wczesniej wygrali na trudnym terenie w Żlinie, polegli u siebie z walcem o nazwie Trzyniec, i wygrali z niewygodnym beniaminkiem z Karlowych. Jutro jadą do Brna a tak sie im jakoś w tym sezonie układa, że lepiej graja na wyjazdach, w kadrze Sparty tez sa doswiadczeni i sprytni gracze, kursy na nich ida w góre a na Komete spadają, moze i dobrze bo czy u mistrza juz w pierwszym meczu z nowymi nabytkami wszystko zagra,? czy bedzie zgranie? moze tak , moze nie. Ta ilosc meczy w tyle dni moim zdanie mimo ze to zawodowcy moze miec znaczenie. Dwa dni temu bardzo ciezki mecz z Froludą, nie wiem jak Wy i jakie macie przemyslenia? ale ja ide w kierunku Sparty,
Sparta z x kurs 2,1 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Takie przemyslenie co do jutrzejszego meczu Komety ze Spartą
W ekipie mistrza maja zadebiutowac Erat i Plekanec( wspominał o tym rybarz ) jakiej klasy sa to zawodnicy to kazdy wie i przedstawiać ich nie trzeba. Kometa w ciagu 10 dni rozgrała 5 spotkań , z druzynami nastawionymi ofensywnie miała problemy , przegrywajac te spotkania ( patrz Olomuniec, Liberec i Froluda w lidze mistrzów). Sparta w ciagu 10 dni do porównania rozegrała 2 mecze, wczesniej wygrali na trudnym terenie w Żlinie, polegli u siebie z walcem o nazwie Trzyniec, i wygrali z niewygodnym beniaminkiem z Karlowych. Jutro jadą do Brna a tak sie im jakoś w tym sezonie układa, że lepiej graja na wyjazdach, w kadrze Sparty tez sa doswiadczeni i sprytni gracze, kursy na nich ida w góre a na Komete spadają, moze i dobrze bo czy u mistrza juz w pierwszym meczu z nowymi nabytkami wszystko zagra,? czy bedzie zgranie? moze tak , moze nie. Ta ilosc meczy w tyle dni moim zdanie mimo ze to zawodowcy moze miec znaczenie. Dwa dni temu bardzo ciezki mecz z Froludą, nie wiem jak Wy i jakie macie przemyslenia? ale ja ide w kierunku Sparty,
Sparta z x kurs 2,1 fortuna
Fakt, obciążenie Komety ostatnio spore,ale są to na tyle doświadczeni gracze,że raczej nie patrzał bym w tym kierunku. Grają jednak u siebie. Ja nie ruszam. Co do Plekanca,to nie spodziewam się cudów, on skupia się na Kladnie, gdzie z Jagrem chcą wprowadzić Rycerzy do ELH. A Erat to dobry duch Komety. Świetny zawodnik jak jest w formie. I na tyle zgrany,że może dużo wnieść. Czy już jutro? No nie wiem,ale w perspektywie na pewno...
Jeśli już to zaryzykował bym remis @ 4.50 ✅✅✅ o_O
Co do posiłków to Ocelari wzmacniają szyki obronnne. Z Kunlun do Trinca wraca Tomáš Kundrátek :yes:
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
A ja dziś idę w bramki. Over 4.5 powinni pokryć (1.62 ✅), zastanawiam się i ta opcja bardziej mi się podoba nad over 5.5 (2.22 ✅).
Nie potrafię powiedzieć dlaczego (bardziej na czuja), bo staty mnie jednoznacznie nie przekonują - jedyny argument to taki, że dawno takiego wyniku obie ekipy nie miały, a w sezonie im się to zdarza.
A jutro bramka Chmielewskiego (kurs 6.0 ✅). Mam nadzieję, że z Chomutovem dostanie więcej minut niż zwykle i coś strzeli. Ten sezon już jest dla niego najlepszy (5 bramek), teraz śrubuje swój rekord.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Mountfield HK - Mlada Boleslav
Typ: Mountfield HK
Kurs: 1.75
eFortuna
1:1 ( 2:1 OT ) ⛔⛔⛔
Bardzo dobry kurs oferują dzisiaj bukmacherzy na zwycięstwo Mountfield HK więc nie pozostaje mi nic innego jak z niego skorzystać. Gospodarze w zeszłej kolejce ograli w przyzwoitym stylu lidera 4:2 na własnej tafli i dzisiaj mają kolejna okazje do zgarnięcia kompletu punktów gdyż przyjezdza drużyna z dołu tabeli która im wyjątkowo leży co zresztą wyraznie pokazuje H2H pojedynków w ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach HK wygrało aż 9 z nich. Gospodarze na własnej tafli prezentują się najlepiej w lidze w 14 spotkaniach zgromadzili 32pkt ( 11zw/3p ) w bramkach 49/32. Goście ostatnio coś tam rozpoczeli punktować na wyjazdach i sprawili kilka niespodzianek jak chociażby trzy dni temu ale to nadal tylko Mlada. Zespół na pewno ciekawy który moim zdaniem do play-offów się załapie, posiada kilka doświadczonych nazwisk jak Vondrka czy Klepis którzy ciągną ten zespół ale mają swoje mankamenty i to wyraznie pokazuje tabela. Gospodarze to zdecydowanie mocniejszy zespół kadrowo, u siebie piekielnie mocni, przeciwnik im leży jak nikt inny w tej lidze. Kadry bez zmian aniżeli w ostatniej kolejce.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro wg mnie trudne mecze w Extralidze, ja bede celował w jeden
Vitkovice - Litvinow
Chemicy po przyjsciu Lukasa Kaspara bardzo zyskali w ofensywie, ale i również w szatni bo to doskonały lider i mentor, ostatnie dwa mecze bardzo dobre wygrana z Libercem u siebie i punkt w spotkaniu ze Skodą z Pilzna, Vitki dały sie pokonac u siebie Mladzie a w Libercu nie mieli szans i zakonczyli mecz z zerowym dorobkiem bramkowym, niby passa czterech porazek powinna byc przerwana, ale nie jestem pewny czy to juz dzis
Litvinow x kurs 1,97 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom