>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czeki webdollar.

popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Witam.
Dziś chciałem zlecić wypłatę na mbank poprzez webdollar.
Pomyliłem się i zleciłem czek. Mam do Was kilka pytań. Jak jest z realizacją takiego czeku w Polsce? Jaka jest prowizja oraz jak długo czeka się na czek.
Szukałem odpowiedzi z internecie jednak nic nie znalazłem.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Jezeli masz konto w mbanku to nie zrealizujesz czeku.Mozesz probowac zalozyc konto w innym banku i tam sprobowac zrealizowac.
 
O 0

odil007

Użytkownik
Moim zdaniem najlepsza opcja to konto walutowe w BZWBK, prowizja 25 zł za realizację czeku (nigdzie taniej nie będzie)! Jak już założysz konto to czekasz minimum 30 dni na realizację czeku. Trzeba powiedzieć, że w takich rzeczach Polska jest 100 lat za murzynami.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Nie chce zakładać kolejnego konta bankowego. Nie mogę iść poprostu do BZWBK dać im czeku 25zł i dostać gotówkę ? Nie będzie można tego jakoś szybko zrealizować?
No i czek czekowi nierówny. Chodzi mi o czeki, podkreślam webdollara.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
skad wiecie ze czeku nie zrealizuje? Co ? No na e-maile nie odpowiadaja telefonu nie odbieraj. Doszedl mi e-mail ze czek zlecony w jezyku polskim
 
E 0

east-side

Użytkownik
No to masz ten sam problem co ja kilkanaście miesięcy temu. Też przez pomyłkę zleciłem wypłatę poprzez &quot;bankowe polecenie wypłaty&quot; czyli czek ( dotarł on do mnie listownie). Następnie musiałem odesłać im ten czek. Pisałem do nich mnóstwo maili w języku angielskim,trwało to około 3 tygodni ale ostatecznie kasa wróciła na moje konto gracza. Pani w banku poinformowała mnie że ten czek będzie szedł 2 lub 3 miesiące ( dokładnie nie pamiętam) ,dodatkowo będzie pobrana prowizja. Jak najszybciej radzę to odkręcić.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Greg obrazilem Cie kiedys? Nie znasz mnie wiec mnie nie krytykuj.

Hm.... no to 154euro chyba pojdzie sie paść.

Dziwne że w Polsce nie można nigdzie tego zrealizować.
Moja mama jest w norwegi może tam by sie dało ? Webdollar jest szwedzki. Wrrrrrr!

Czek już wysłany. Powiedz mi jeszcze jak długo szedł on z webdollara do Ciebie do domu.

No i ty taka sytuacje miales kilkanascie miesiecy temu. Cywiilizacjia idzie w dobrym kierunku może jednak już sie coś zmieniło ? ????
 
E 0

east-side

Użytkownik
Z webdollara ten czek szedł kilka dni (2-3),następnie pewnie tyle samo ode mnie do nich. Musisz do nich pisać ,upominać się,przypominać,konkretnie wszystko wyjaśniać jak małemu dziecku. Długo to trwało ale skończyło się szczęśliwie w moim przypadku.
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
W tym wypadku to w Polsce już praktycznie odchodzi się od instytucji czeku. Czek charakterystyczny sposób obrotu w krajach anglosaskich po prostu się nie przyjął w Polsce ;) i nie ma co liczyć że kiedykolwiek to się zmieni
 
P 0

przecinek

Użytkownik
W Polsce Pani/Pan z okienka patrzą się na czek jak na kawałek kolorowego papierka który sam sobie mogłeś wydrukować :kwasny4565:

Taka mentalność, jak było powiedziane -&gt; nie przyjął się bo może za dużo wałów by odchodziło hehe
 
baz 25

baz

Użytkownik
nie wiem jak czek z webdollar, ale ja realizowalem juz czek z wyplaty z jednego kasyna, i byly z tym problemy, ale dalo rade, prowizja za taki czek 0d 30-40zl . Bylem w kilku bankach w kraku i w koncu sie udalo w banku PKO !
nie zauwazylem ze temat juz stary
i co popek udalo sie ??
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Mozna bylo zrealizowac w BGŻ jednak na czeku nie było mojego imienia było tylko nazwisko. Zadzwoniłem, mają polski support powiedziałem jaka sprawa i cofneli po jakis 2tyg pieniądze na moje konto PokerHour a czeku nawet nie musiałem odsyłać.
 
Do góry Bottom