>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czemu nie moge na skrilla wyplacic?

L 0

lucas27

Użytkownik
Witam zalozylem konto, zeby zadac pytanie i udzielac sie na forum
Mam problem, chcialbym wyplacic pieniadze z bet365 na skrilla. Kiedys juz wyplacalem i bylo ok. Probowalem dzis i zauwazylem ze moge tylko na konto bankowe... co odpada odrazu
Ostatnio doladowywalem bet365 bezposrednio przez paysafecard...
Jesli bym ponownie jakas drobna kwota doladowal bukmachera przez skrill to juz moglbym normalnie na niego wyplacic?
Pozdrawiam
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie. W B365 są twarde zasady jeśli chodzi o kanały wypłat. W tym przypadku musisz na konto, nic się nie da zrobić.
 
L 0

lucas27

Użytkownik
Zaden problem tylko myslalem ze jak doladowalem kiedys konto buka przez skrilla to bede mogl stale na nie wyplacac. Dla mnie to bez sensu jest. Mam teraz konto w banku zakladac by wyplacic 1000zl? Bez sensu...
Sorry, ze was mecze ale od tego jest forum...
Mam 1000zl na koncie u buka plus okolo 1000 zl rozlozonych na mecze ktore sa dzis i w sobote... Jesli np po 20 wrzesnia i 10 pazdziernika wplacilbym juz przez skrilla po 500 zl i troche pogral i zalozmy wieksza kwote ugral to ile bede mogl wyplacic przez skrilla? Tyle co wplacilem? Czemu wiekszosc przez konto bankowe?
Pozdrawiam i dzieki panowie za odpowiedzi
 
kube 17

kube

Użytkownik
Lukas27
dam Ci jedną bardzo cenną życiową radę - jeśli sprawa dotyczy pieniędzy to zawsze czytaj regulaminy, bo Twój &quot;problem&quot; wynika właśnie z nieznajomości regulaminu bukmachera u którego założyłeś konto. Jeśli nie chce Ci się czytać całości to odpal sobie liveczat i się dowiesz co musisz zrobić, żeby móc wypłacać na Skrilla.
PS.
Podobnych tematów na forum jest masa
 
Do góry Bottom