>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy bet365 wypłaci ?

P 9

pawik123

Użytkownik
Witam,

wiem że to jest prawie nie możliwe aby ktoś wygrał milion zł czy nawet 200 000 tyś ale czy bet365 wypłacił by taką kwotę ? Czy by zamkli konto i tyle? :grin:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
https://help.bet365.com/pl/terms-and-conditions
MAKSYMALNE WYGRANE
Piłka nożna
- 2.000.000£ dla wszystkich meczów międzynarodowych (mężczyzn) i następujących rozgrywek - angielskiej Premier League, Championship, League 1, League 2, FA Cup, hiszpańskiej La Liga, włoskiej Serie A, niemieckiej Bundesligi I, francuskiej Ligue 1, Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA.
- 500.000£ dla następujących rozgrywek - australijskiej A-League, szkockiej Premier League i Blue SQ Premier, norweskiej Tippeligaen i szwedzkiej Allsvenskan, oraz Capital One Cup.
- 250.000£ dla następujących rozgrywek - hiszpańskiej Segunda, włoskiej Serie B, niemieckiej Bundesligi II, francuskiej 2. Division, duńskiej Superliga, fińskiej Veikkausliiga, norweskiej Adeccoligaen, portugalskiej Primeira Liga i szwedzkiej Superettan.
- 100.000£ dla następujących rozgrywek austriackiej Bundesligi, belgijskiej Pro League, duńskiej Division 1, fińskiej Ykkonen, holenderskiej Eredivisie, szkockiej 1., 2. i 3. Division, szwajcarskiej Super League, greckiej Super League i tureckiej Super League.
- 50.000£ dla wszystkich innych rozgrywek piłkarskich oraz rund kwalifikacyjnych dla wszystkich rozgrywek, w tym rundy kwalifikacyjne Ligi Mistrzów UEFA, rundy kwalifikacyjne Ligi Europy i rundy kwalifikacyjne FA Cup (nie dotyczy żadnych rund kwalifikacyjnych drużyn narodowych).
Futsal, Piłka nożna plażowa i Piłka nożna halowa nie są objęte tymi ograniczeniami.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ale te limity co podal Edi to sa od jednego zakladu
Poza tym dlaczego system przyjmuje zaklady w ktorych wygrana jest wieksza od &#39;limitu&#39;?
Taka sytuacja powinna byc blokowana automatycznie i stawka redukowana do potencjalnej maksymalnej wygranej a nie ze jak przegral to spoko, a jak wygral wyplacimy maksymalnie tyle
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
ja sporo z bet365 wyplacilem i mi konta nie &quot;ZAMKLI&quot; wrecz przeciwnie jeszcze mnie zapraszaja do ponownego wplacania
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Limity dostaniesz jak będziesz po długim okresie czasu na +, kiedyś dawali ugrać 10k e zysku na koncie przy stawce 200-300e teraz limitują znacznie szybciej. Możesz dostać limit nawet jak będziesz na minusie- grając surebety, typy popularnych typerów niszowych sportów. Mogą Cię zlimitować niezależnie czy jesteś na plus/minus jeżeli system wyłapie coś w Twoim sposobie gry(wykorzystywanie luk, błędów na live). Grając normalnie, dla zabawy raczej nie masz się co martwić o limity, bo tacy gracze przeważnie są dawcami ;-)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No po jednym lepszym typie to raczej limitu ci nie dadzą, no chyba że pograsz jakiś kurs typu @8 za max stake to jakaś szansa jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom