>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy da się wypłacić środki z Betfair?

C 0

chaber99

Użytkownik
Jest to mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich i proszę bez ostrej krytyki ????
Sprawa wygląda tak: założyłem sobie konto w Betfair jakiś miesiąc temu pół godziny przed meczem Polska-Anglia.
Przy wpłacie napotkałem informację, że na przelew z alior banku bede musiał czekać jakieś 24h ponieważ o tej godzinie ten bank już jest zamknięty.
Jako, że do meczu było mniej niż 30 min to zależało mi bardzo na czasie i poprosiłem kolegę aby zalogował się na moje konto i zrobił przelew z PKO BP.
Tak tez się stało 20 euro trafiło na moke konto jeszcze przed rozpoczęciem meczu.
Od tego czasu grałem trochę i uzbierało mi się nieco ponad 50euro.
Zdecydowałem że wypłacę sobie ten poczatkowy depozyt 20e.
Nie byłem specjalnie zaskoczony jak dowiedziałem się, że muszę wysłać skan dowodu zanim będę mógł podjąć jakiekolwiek pieniądze z konta betfair. Wysłałem im skan dowodu i po 2 dniach napisali mi maila, że wiek został zweryfikowany i w celu pełnej weryfikacji tożsamości muszę wykonać kroki podane na stronie kyc.betfair.com.
Wszedłem na tę stronę i dowiedziałem się, że musze im wysłać skan rachunku za media z moim imieniem i nazwiskiem wysłany na adres który mam w dowodzie, skan wyciągu z banku nie starszego niż 3 miesiące na którym widnieje transakcja do betfair. Nie mogę im tego wysłać, bo po pierwsze mieszkam z mamą i żaden rachunek nie przychodzi na mnie tylko na mamę.
Po drugie nie dostaję wyciągów z banku na piśmie [co to w ogóle za przeżytek], a dokumentów generowanych elektronicznie przez bank oni nie akceptują[też średniowiecze]. Poza tym nie przelewałem pieniędzy z mojego konta bankowego więc nawet gdybym dostawał wyciągi to nie mógłbym im przesłać kopii z wyszczególniona transakcja do betfair.
Jak by te wymogi były za mało restrykcyjne i zbyt możliwe do spełnienienia to na stronie kyc.betfair.com można również przeczytać
Please note:

All documents must be certified as true copies of the originals by a professionally qualified community figure.

Documents can be certified by any professionally qualified person or equivalent such as:
A lawyer / solicitor
An accountant / bank manager
A town clerk or civil servant (including police, fire or military officers)
A doctor / dentist / pharmacist
A teacher or professor

Each document must be signed individually by this certifier, who must put their name, signature and rank/title. They must certify that the document that they have seen is the original.
Oznacza to, że te dokumenty o których wcześniej mówiłem muszą być zatwierdzone przez
professionally qualified community figure. I w przykładach mamy:
prawnik, radca prawny, urzednik gminy, policjant, żołnierz, dentysta, aptekarz, nauczyciel. To jest tak niedorzeczne, że aż śmieszne.
Tak skomplikowaną procedurę uzasadniają uniemożliwieniem prania brudnych pieniędzy. &lt;rotfl&gt; Nie wiem czy napisali to w ramach żartu czy na prawde to jest ich oficjalne uzasadnienie. W końcu to brytyjczycy więc może to i żart.

Łatwiej jest założyć konto w banku niż wypłacić od nich pieniądze. Zakładając AliorSync wystarczy wypełnić wniosek i zrobić przelew z innego rachunku i jak dane z przelewu się bedą zgadzać z danymi z wniosku to konto założone.

Przelanie środków do betfair zajęło mi mniej niż 5 minut i nie wymagało żadnych dokumentów. Można powiedzieć, że wzieli te pieniądze z uśmiechem na twarzy nie pytając o nic. Grać też mi pozwolili bez żadnych pytań. Przed wypłatą bronią się jednak jak mogą.

Tutaj pojawia się moje pytanie, czy ktoś wie może czy można wypłacić swoje pieniądze od betfair.
 
K 0

kontrahent

Użytkownik
Misiu - po co Ci to? Po co Ci pełna weryfikacja tożsamości?
Trzeba przyznać, że angielska mentalność różni się nieco od naszej, dlatego z giełdą Betfair wiążą się pewne absurdy i niedociągnięcia, na które bym nie zwracał większej uwagi, po prostu machnął ręką i zainteresował się innym polem manewru, gdyby nie fakt, że ta idea na zasadzie której działa tamtejszy hazard jest genialna...
ale dość już tego lania wody, więc do rzeczy - pełna weryfikacja konta na Betfair jest ZBĘDNA dla wypłacania pieniędzy posiadanych na koncie głównym. No chyba, że zachce Ci się kiedyś obstawiać wyścigi kangurów, czy innych zwierzątek w Australii, to wtedy taka - pełna - weryfikacja jest konieczna, bo tamtejsze prawo wygląda trochę inaczej, niż to angielskie i oni stawiają takie wybujałe wymagania. Ja pełnej weryfikacji nie przechodziłem, bo przyznać trzeba, że dla tej błahości zawracanie tyłka notariuszowego to już lekka przesada.
Reasumując - wypłacisz kasę nawet bez tego (o czym już pewnie wiesz).
PS dopóki nie przepompujesz środków z konta głównego na australijskie i nie będziesz chciał obstawiać żadnych rynków z tamtej części świata - dopóty pełna weryfikacja jest zbędna (nie przelewaj ani centa na konto australijskie!).
 
C 0

chaber99

Użytkownik
No właśnie na tym polega cały żart ze strony Betfair, że nie pozwalają mi wypłacić pieniędzy z konta bez zgody mojego dentysty.

Wchodzę w zakładkę Withdraw Funds from Betfair i widzę następujący komunikat:

Withdraw Funds from your Betfair Account
To comply with anti money laundering regulations you will need to complete a full identity check before being able to withdraw money from your Betfair account
Komunikat jest na samej górze strony, na czerwonym tle.
W tle strony widać nieaktywny linki do wypłaty
Your current card information can be reviewed at any time on the My Card Details page.

Withdraw Funds from your Betfair Account by Bank Transfer

Withdraw Funds by PayPal

Withdraw Funds by Moneybookers

Withdraw Funds by WebMoney

Withdraw Funds from your Betfair Account - NETeller

Withdraw Funds by Cheque
Więc jak widać nie mogę nic zrobić bez pełnej weryfikacji tożsamości.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Kilka lat temu grałem tam i wypłacałem bez żadnych weryfikacji, teraz jednak są one rzekomo niezbędne (wszak mogłem shackować swoje własne konto).
Póki co się niestresuję,bo nie wygralem za dużo( a jeśli wygrałem to na powrót przegrałem) i nie zamierzam tam wpłacać już więcej,a martwił się będe dopiero gdy grubo pomnoże to co mam.
Należy dodać , że te podpisy strażaków i aptekarzy mają zastsowanie tylko w UK,u nas potrzeba notariusza.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Witam,
planuje zacząć grać u nich i chciałbym wiedzieć jak się sprawa potoczyła ?
również mieszkam z rodzicami i wszystkie rachunki są na ich imie i nazwisko.
Jak mam wypłacać od nich kasę ?
edit. Wpłacałbym przez MB, a kasę na MB wpłaciłbym za pomocą Sofort, czyli natychmiastowy przelew z konta bankowego. Mam zwykła kartę bankową.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam,
planuje zacząć grać u nich i chciałbym wiedzieć jak się sprawa potoczyła ?
również mieszkam z rodzicami i wszystkie rachunki są na ich imie i nazwisko.
Jak mam wypłacać od nich kasę ?
edit. Wpłacałbym przez MB, a kasę na MB wpłaciłbym za pomocą Sofort, czyli natychmiastowy przelew z konta bankowego. Mam zwykła kartę bankową.
Wpłać przez mb i wypłacaj przez mb. Żaden gracz nie ma obowiązku przechodzenia pełnej weryfikacji kyc oni jedynie zalecają aby ją przejść chyba że się przeleje środki na konto australijskie to wtedy aby móc wypłacić trzeba przejść pełną weryfikację.Radzę też nie wpłacać przez paysafecard czy ukash po tych dwóch metodach wpłaty kazali mi przejść pełną weryfikację kyc której do tej pory nie przeszedłem. Najlepiej wpłacamy mb wypłacamy mb i weryfikujemy tylko wiek dowodem osobistym i to starcza do wypłat na mb a na konto australijskie nic nie przelewamy.
 
Q 0

qsaliwan

Użytkownik
mistrzpawel masz racje ale tez nie do końca. ja z betfair mam juz kilku letnia przygodę i po osiagnieciu depozytów (nie wypłat tylko depozytów) na poziomie bodajże 1000e zablokowali mi mozliwosc deponowania srodków i zażyczyli sobie jakies pismo imienne z adresem.
w moim przypadku poszlo o tyle prosto ze bylo to w okresie wiosennym więc miałem pismo z OFE które bylo niestarsze jak 3 miesiące i uwzglednili mi je. od tego czasu przez konto przeszli kilka tysiecy euro i juz nigdy wiecej nie slyszalem o dodatkowej weryfikacji.

A co do pełnej weryfikacji na rynek australijski, to owszem wisi mi ok kilku lat taka wiadomosc ale tego nie weryfikuje ;) bo i po co mi topic kase w kangurach ????
 
P 0

p0tw0r3k

Użytkownik
Na koncie BF mam oszałamiające 30 euro, wcześniejszą weryfikację przeszedłem, a teraz przy wypłacie muszę przejść KYC. Da się to jakoś ominąć? Która forma weryfikacji jest najprostsza? Dodam, że nie przychodzą na mnie żadne rachunki etc. Ewentualnie mogę wysłać im rozliczenie podatkowe. Wystarczy mailowo czy trzeba wysyłać pocztą?
 
M 0

mati1304

Użytkownik
Tak ogólnie to jest lekka nieścisłość w tych powiadomieniach o weryfikacji. Po wpłacie przez Przelewy24 dostałem informację w panelu, że muszę przejść weryfikację, aby móc wypłacić środki. Link prowadził do informacji o weryfikacji KYC. Napisałem do supportu, czy mogę prosić o list z kodem, gdyż chciałem przejśc tą formę weryfikacji. Odpisali, że aby otrzymać ten kod muszę coś przelać na konto australijskiego i on wówczas zostanie wysłany. Odpisałem czy, aby korzystać ze zwykłego konta muszę przeprowadzać weryfikację KYC, odpisali, że nie jest to koniecznie, i z racji tego, iż korzystałem z Przelewy24 to przesłałem to co wymagali czyli, potwierdzenie adresu (rachunek, rozliczenie podatkowe lub wyciąg z banku, wysłałem Ewyciąg, trochę obaw było, że nie zaakceptują i będę zmuszony lecieć do banku, ale przyjęli) i dodatkowo weryfikacja płatności ( skan karty lub wyciąg z karty lub wyciąg z banku, wysłałem skan karty) , dodatkowo wysłałem skan wpłaty na swoje konto, aby mieć jakiś stempel banku. I tak po dniu zostałem zweryfikowany.
Więc morał z tego taki, że aby zweryfikować zwykłe konto to nie trzeba notariusza. I prawdopodobnie jak ktoś wspomniał powyżej, jeżeli będziemy korzystać z wpłat poprzez MB czy Netellera i chyba kartą również to pozostanie jedynie weryfikacja wieku, czyli skan dowodu osobistego.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Tak ogólnie to jest lekka nieścisłość w tych powiadomieniach o weryfikacji. Po wpłacie przez Przelewy24 dostałem informację w panelu, że muszę przejść weryfikację, aby móc wypłacić środki. Link prowadził do informacji o weryfikacji KYC. Napisałem do supportu, czy mogę prosić o list z kodem, gdyż chciałem przejśc tą formę weryfikacji. Odpisali, że aby otrzymać ten kod muszę coś przelać na konto australijskiego i on wówczas zostanie wysłany. Odpisałem czy, aby korzystać ze zwykłego konta muszę przeprowadzać weryfikację KYC, odpisali, że nie jest to koniecznie, i z racji tego, iż korzystałem z Przelewy24 to przesłałem to co wymagali czyli, potwierdzenie adresu (rachunek, rozliczenie podatkowe lub wyciąg z banku, wysłałem Ewyciąg, trochę obaw było, że nie zaakceptują i będę zmuszony lecieć do banku, ale przyjęli) i dodatkowo weryfikacja płatności ( skan karty lub wyciąg z karty lub wyciąg z banku, wysłałem skan karty) , dodatkowo wysłałem skan wpłaty na swoje konto, aby mieć jakiś stempel banku. I tak po dniu zostałem zweryfikowany.

Więc morał z tego taki, że aby zweryfikować zwykłe konto to nie trzeba notariusza. I prawdopodobnie jak ktoś wspomniał powyżej, jeżeli będziemy korzystać z wpłat poprzez MB czy Netellera i chyba kartą również to pozostanie jedynie weryfikacja wieku, czyli skan dowodu osobistego.
Przy wpłatach moneybookers wymagają tylko skanu dowodu potwierdzającego wiek. Samemu taką weryfikację przechodziłem. Przy wpłacie kartą trzeba chyba skan karty im wysłać ale nie jestem pewien.
 
Do góry Bottom