>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

czy dobrze oceniłęm skuteczność typowania

M 0

mm002

Użytkownik
oceniam że średnio uda mi się odgadnąć tyle typów z 6 do odgadnięcia
2% prób (na przykładowo 1000 prób)ani jednego typu nie odgadne
8% 1 typ odgadnę z 6
20% 2 typy odgadnę z 6
40% 3 typy odgadnę z 6
20% 4 typy odgadnę z 6
8% 5 typów odgadnę z 6
2% 6 typów odgadnę z 6
razem = 100%
jak źle to proszę mnie skorygować
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
oceniam że średnio uda mi się odgadnąć tyle typów z 6 do odgadnięcia
2% prób (na przykładowo 1000 prób)ani jednego typu nie odgadne
8% 1 typ odgadnę z 6
20% 2 typy odgadnę z 6
40% 3 typy odgadnę z 6
20% 4 typy odgadnę z 6
8% 5 typów odgadnę z 6
2% 6 typów odgadnę z 6
razem = 100%
jak źle to proszę mnie skorygować
Cóż to ma być?
Jakie odgadnę? Mówisz o typach na spotkanie?
Przecież na to wpływa szalenie wiele czynników...
Równie dobrze możesz niczego nie &quot;odgadnąć&quot; lub &quot;odgadnąć&quot; wszystko.
Bez wyjaśnienia ten tmeat raczej nie ma dalszej racji bytu ????
 
M 0

mm002

Użytkownik
Można wiedzieć na jakiej podstawie to oceniłeś?
potrzebuję wiedzieć średnie odgadnięcia 6 typów dla dużych liczb dlatego że mam system na 24 kupony i chciałbym wiedzieć czy stopa zwrotu będzie na plusie dla tego ustawienia jeszcze jest na lekkim minusie jutro sobie dokładniej trochę to policzę .Interesuje mnie to dla współczynników od 1,75 do 2,15.
 
M 0

mm002

Użytkownik
Cóż to ma być?
Jakie odgadnę? Mówisz o typach na spotkanie?

Przecież na to wpływa szalenie wiele czynników...

Równie dobrze możesz niczego nie &quot;odgadnąć&quot; lub &quot;odgadnąć&quot; wszystko.
Bez wyjaśnienia ten tmeat raczej nie ma dalszej racji bytu ????
dla mnie ma dalszą racje bytu potrzebuję tego do tego systemu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e39d1c3322777eec.html
czy mi się zwróci dla dużej ilości gier.1 seria to 6 typowania zakładam ze będę miał 1000 takich serii i w seriach uda mi się odgadnąć takie typy : to wyjdę na plus

2% 0typów
5 % 1 typ
15 % 2 typ
35 % 3 typy
30 % 4 typy
11 % 5 typów
2 % serii odgadnę wszystkie 6 typów.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dalej nie jestem pewien o czym piszesz.
Chodzi o granie zakładów dwu-drogowych (handicapów) z kursem 1.9?
Granie na ślepo? Bez wiedzy i analizy?
Jeśli tak to najgłupszy pomysł o jakim słyszałem...
Jeśli jednak chcesz analizować spotkania to nie sposób określić Twojej skuteczności inaczej niż prowadząc statystyki.
Zacznij sobie zapisywać na kartce, trenuj typowanie &quot;na sucho&quot;, zobacz jaką masz skuteczność a potem zacznij grać...

potrzebuję wiedzieć średnie odgadnięcia 6 typów dla dużych liczb dlatego że mam system na 24 kupony i chciałbym wiedzieć czy stopa zwrotu będzie na plusie dla tego ustawienia jeszcze jest na lekkim minusie jutro sobie dokładniej trochę to policzę .Interesuje mnie to dla współczynników od 1,75 do 2,15.
Teraz dopiero przeczytałem...
czyli Ty na prawdę chcesz grać na ślepo?
Przecież to zależy od tego jak zdarzenie ocenia bukmacher. Nie dość, że mają marżę to Ty jeszcze chcesz dać im za siebie oceniać szanse drużyn?
Strzał w kolano... lepiej w kasynie pograj :|


i... co chyba najważniejsze:
Nie próbuj znaleźć &quot;cudownych systemów&quot;, które zagwarantują Ci zysk.
Coś takiego nie istnieje...
(przynajmniej bez nielegalnego użycia bonusów u buków-czego absolutnie nie polecam :| )
 
M 0

mm002

Użytkownik
Dalej nie jestem pewien o czym piszesz.
Chodzi o granie zakładów dwu-drogowych (handicapów) z kursem 1.9?
Granie na ślepo? Bez wiedzy i analizy?
Jeśli tak to najgłupszy pomysł o jakim słyszałem...
Jeśli jednak chcesz analizować spotkania to nie sposób określić Twojej skuteczności inaczej niż prowadząc statystyki.
Zacznij sobie zapisywać na kartce, trenuj typowanie &quot;na sucho&quot;, zobacz jaką masz skuteczność a potem zacznij grać...



Teraz dopiero przeczytałem...
czyli Ty na prawdę chcesz grać na ślepo?
Przecież to zależy od tego jak zdarzenie ocenia bukmacher. Nie dość, że mają marżę to Ty jeszcze chcesz dać im za siebie oceniać szanse drużyn?
Strzał w kolano... lepiej w kasynie pograj :|


i... co chyba najważniejsze:
Nie próbuj znaleźć &quot;cudownych systemów&quot;, które zagwarantują Ci zysk.
Coś takiego nie istnieje...
(przynajmniej bez nielegalnego użycia bonusów u buków-czego absolutnie nie polecam :| )
tak narazie interesuje mnie typowanie spotkan handicapow na ślepo.I interesuje mnie to jakie skuteczności mają inni po lekkiej analizie
 
M 0

mm002

Użytkownik
A mnie nadal interesuje skąd żeś wytrzasnął te Twoje założenia?
dlatego że na tych założeniach dla dużych liczb które zachowywaćpowinny sięzgodnie z prawdopodobieństwem współczynnika dla typowania na ślepo wyszła mi stopa zwrotu dodatnia lepiej jak bym zrobił bardziej optymistyczne założenia które by były możliwe do zrealizowania
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
te swoje zalozenia wytrzasnal z tego ze jak sie narysuje pradopodobienstwo trafienia w zaleznosci od ilosci trafien wykorzystujac jego dane to wychodzi mu krzywa Gaussa jeden z dosc znanych wykresow ktory akurat kompletnie nie ima sie do bukmacherstwa
 
M 0

mm002

Użytkownik
te swoje zalozenia wytrzasnal z tego ze jak sie narysuje pradopodobienstwo trafienia w zaleznosci od ilosci trafien wykorzystujac jego dane to wychodzi mu krzywa Gaussa jeden z dosc znanych wykresow ktory akurat kompletnie nie ima sie do bukmacherstwa
wiec jak wygląda krzywa w zakładach bukmacherskich
wiec co z tym systemem i moja wstępna skutecznością typowania czy tym razem trochę dobrze założyłem bo to ustawienie wychodzi na minimalny plus:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/19adac0ef9eaf82c.html
odgaduje % tak typy:
ile razy nie odgadne ani 1 typu na 1000 prob: 5%
1 typ na 6 typow na 1000 prob(serii) 8%
2 typy na 6 typow na 1000 prob(serii) 12%
3 typy na 6 typow na 1000 prob(serii) 40%
4 typy na 6 typow na 1000 prob(serii) 22%
5 typow na 6 typow na 1000 prob(serii) 8%
6 typow na 6 typow na 1000 prob(serii) 5%
razem 100%
plus:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e69a82ca530dc6e.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b248d210f9e34348.html
i jeszcze jedno z 6 % marży bukmachera zrobilem swój zysk długoterminowy grając na ślepo wg mnie:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8bcb9aa879fd0cb6.html plus 2,8 % jak dobrze oceniłem skuteczność typowania dla dużych liczb
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Opisz to wszystko językiem który ktokolwiek będzie w stanie zrozumieć.
dlatego że na tych założeniach dla dużych liczb które zachowywaćpowinny sięzgodnie z prawdopodobieństwem współczynnika dla typowania na ślepo wyszła mi stopa zwrotu dodatnia lepiej jak bym zrobił bardziej optymistyczne założenia które by były możliwe do zrealizowania
Grając &quot;na ślepo&quot; w dłuższym okresie gry nie jesteś w stanie wyjść na plus. Kursy u bukmacherów są niższe, niż wynika to z pradopodobieństwa zajścia zdarzenia.
 
M 0

mm002

Użytkownik
Opisz to wszystko językiem który ktokolwiek będzie w stanie zrozumieć.

Grając &quot;na ślepo&quot; w dłuższym okresie gry nie jesteś w stanie wyjść na plus. Kursy u bukmacherów są niższe, niż wynika to z pradopodobieństwa zajścia zdarzenia.
ale zamiast wysłać 6 pojedynczych kuponów i mieć zysk te gwarantowane 90 %(190) wysyłam kupony w połączonych 2 systemach czyli 70 i mogę je wszystkie wygrać i mieć zysk 205 %,mam te same szansa to samo prawdopodobieństwo wygrania 6 kuponów i 70 kuponów te same 6 typów.
 
Do góry Bottom