>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy Expekt oferuje zakłądy na rzuty rożne- 3 drogowe ?

talizmo 12

talizmo

Użytkownik
Witam wszystkich !

Czy expekt oferuje zakłady na rzuty rożne w ligach europejskich takich jak hiszpańska, angielska, włoska, niemeicka, belgijska, szkocka, polska czy francuska ? I czy są to zakłady pre czy na live też ? Interesują mnie zakłady z 3 możliwymi wynikami ( chodzi o wykorzystanie bonusu cashback 222pln) tj:
powyżej X rożnych
dokładnie X rożnych
poniżej X rożnych

??
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dawno nie grałem w Expekt/Betclic, ale na topowe mecze raczej mają takie zakłady. Jutro Liga Mistrzów, więc dla przykładu oferta poboczna tego typu zdarzeń jest bardzo rozbudowana.

Z ligową bywa już różnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
talizmo 12

talizmo

Użytkownik
Albo jestem ślepy albo nie mam dostępu. jak znajdę tą zakładkę specjalną ? Link nie działa - tzn przerzuca mnie do meczy aktualnie rozgrywanych. A w zakładach na ligę mistrzów mam to co widać na grafice.
W ,,Inne&quot; też nie ma rogów...
EDIT: OK, znalazłem ! . Czy rożne zawsze są w takiej zakładce specjalnej? Są szanse, że w weekend przed meczami ligowymi też się pojawią ?
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Raczej rzadko - bardzo rzadko - takie zakłady dotychczas pojawiały sie w expekcie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
talizmo 12

talizmo

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi- lecą reputy. Jacy bukmacherzy w takim razie oferują zakłady na rożne w wymienionych ligach ? ( Oprócz bet365 i unibet)
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Chyba - o ile pamiec mnie nie myli - Winmasters możesz dopisać do swoich powyższych (ma na pewno w popularniejszych ligach/meczach )
 
Do góry Bottom