>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy ktoś pomorze wydostać mi się z małych tarapatów?

Status
Zamknięty.
J 0

jarszo

Użytkownik
Witam.
Może trochę wyolbrzymiłem ten tytuł... No ale sytuacja ma się tak, że gram na bwinie - obstawiam tylko piłkę nożną... Już gram jakiś tam czas z przerwami. Ostatnio wpłaciłem 40 zł na bwina - obstawiłem kilka zakładów, niby &quot;pewniaki&quot; a jak sie okazywało z np. 7 meczy nie wchodziły 2/3 mecze... No można dostać po prostu krwotoku wewnętrznego z nerwów.
Teraz jestem w ciężkiej sytuacji, bo zostało mi 3 zł na koncie bwin i muszę zrobić coś, żeby się podnieść bez konieczności wpłacania pieniędzy po raz kolejny.
Musiałbym jakoś odbić się od (prawie)dna tymi 3 złotymi, muszę obstawić jakiś zakład... Czy pomożecie mi obrać jakieś typy?
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
pamietaj ze nie ma pewniakow, j stawiasz to analizuj mecz jest pelno linkow pomocnych na forum. nie stawiaj pn- jest wg mnie skorumpowana i mozna na niej sie przejechac
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Z 3 złotych ciężko się odrobić
Moja rada to graj to czym się interesujesz, nie graj na siłę i nie graj po 7 typów na mecz. Najlepiej single / duble
Osobiście odradzam grać piłkę nożną ( chociaż na pewno są na forum ludzie którym idzie dobrze granie tej dyscypliny sportu ) mnóstwo niespodzianek ;)
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
masz na prawde szczęście że dzisiaj to Ci sie przydarza, bo pewniak jest : &gt;
koszykówka -&gt; Grecja -&gt; Panathinaikos - Marousi -&gt; poniżej 150 pkt.
później podziękujesz, nie musisz sie spieszyć : &gt;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Najlepiej stwórzmy jeden temat i zacznijcie dyskutować, który typ jest lepszy.
Podobnych tematów jak z niczego zrobić coś było sporo.
Powodzenia i zamykam temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom