>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy mogę spokojnie wyplacić hajs?

bdk 20

bdk

Użytkownik
Mam pytanie do graczy którzy wypłacają większe pieniądze od buków. Ostatnio trafila mi sie dobra passa ???? wygrałem ok. 5 tys.zł i wyplaciłem na mb, a z tamtąd na swoje konto. zostawilem sobie 700 zł i następnego dnia ugrałem z tego... 15 tys. zł. Czy mogę bez obaw, że się przyczepią w banku, wyplacić te pieniądze? zależy mi żeby to zrobić, bo nie chcę tego przegrać ???? . Miesięcznie wpływa mi na konto ok 1500 zł, a tu nagle 20... czy wogóle mają prawo sprawdzać źródło tej kasy?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
do 4 tys możesz wypłacić na konto w banku.
Powyżej tej kwoty bank obojętnie jaki zadzwoni do Ciebie w celu wyjaśnień skąd są te pieniądze. W przypadku nie udokumentowania tych wpływów bank kieruje sprawę do US.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
A przykladowo - jak bysmy wyplacali na raty ta kase, na przyklad w odstepach tygodniowych, przez 5 tygodni po 3 kola... to wtedy tez sie przyczepia?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jeżeli masz już tą kasę na mb to znajdź kilku znajomych co mają konto na mb i ją podziel. Wtedy znajomi zleją ją na swoje konta bankowe. Drugi sposób, to załóż konto gdzieś za granicą i wtedy porozsyłaj na różne konta znajomych w Polsce.
A tak szczerze to myślę, że i tak bank się nie przyczepi, wiem z własnego doświadczenia. 15 tys to za mało.
 
ester 87

ester

Użytkownik
do 4 tys możesz wypłacić na konto w banku.
Powyżej tej kwoty bank obojętnie jaki zadzwoni do Ciebie w celu wyjaśnień skąd są te pieniądze. W przypadku nie udokumentowania tych wpływów bank kieruje sprawę do US.
Skąd takie informacje? Jakby bank chciał analizować każdą transakcję powyżej 4 tyś to bezrobocie w Polsce wynosiłoby 0%, wszyscy by siedzieli w bankach i i zajmowali się wyjaśnianiem pochodzenia podejrzanych przelewów. Bank ma obowiązek zgłaszać do US transakcje powyżej 10 tyś euro, tak więc w przypadku autora tematu trochę do tej kwoty brakuje. Co oczywiście nie znaczy, że bank nie może zgłosić i mniejszych sum, bo może zgłosić każdą transakcję, która wyda mu się podejrzana, ale to naprawdę trzeba być mieć sporego pecha, żeby trafić na takiego nadgorliwca.
 
travism 190

travism

Forum VIP
to chyba zalezy tylko od banku, pamietam ze ktos na forum zakładał temat bo po przelaniu 10 tys. na konto bank go wezwał do wyjasnienia tej sprawy. Więc zeby lepiej nie wdawac sie w jakies zbedne utarczki to lepiej wyplacac powoli ;)


PS. Jak ugrałeś ta kase ? Zakłady sportowe czy Poker ? :jezora:
 
ester 87

ester

Użytkownik
to chyba zalezy tylko od banku, pamietam ze ktos na forum zakładał temat bo po przelaniu 10 tys. na konto bank go wezwał do wyjasnienia tej sprawy. Więc zeby lepiej nie wdawac sie w jakies zbedne utarczki to lepiej wyplacac powoli ;)
Jeśli dobrze pamiętam chodziło o 4x wyższą kwotę.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Skąd takie informacje? Jakby bank chciał analizować każdą transakcję powyżej 4 tyś to bezrobocie w Polsce wynosiłoby 0%, wszyscy by siedzieli w bankach i i zajmowali się wyjaśnianiem pochodzenia podejrzanych przelewów. Bank ma obowiązek zgłaszać do US transakcje powyżej 10 tyś euro, tak więc w przypadku autora tematu trochę do tej kwoty brakuje. Co oczywiście nie znaczy, że bank nie może zgłosić i mniejszych sum, bo może zgłosić każdą transakcję, która wyda mu się podejrzana, ale to naprawdę trzeba być mieć sporego pecha, żeby trafić na takiego nadgorliwca.
napiszę Ci tak..

Wygrałem trochę kasy w kasynie a tej było sporo, i zanim chciałem zrobić pierwszy przelew to mam znajomą która mieszka w tej samej miejscowości co ja i pracuje w banku i w zaufaniu mi powiedziała że lepiej bym przelewał kwoty tylko takie jakie mi wpływają na konto z pensji. To jest taka przykrywka na wypadek rozliczenia podatkowego.
Wierz czy nie, w każdym jest system który kontroluje napływ pieniędzy z zagranicy i może być tak że jakaś upierdliwa babka która chce się wykazać w pracy może to zgłosić nawet jak kwota będzie 500 zł..
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Trochę mi was żal , jak już pisałem wcześniej , i jeszcze raz wcześniej i podam swój argument że jakoś nikogo za to US w Polsce nie ścigał , nawet jeżeli po telefonie banku powie się skąd są pieniądze.
Ba druga sprawa telefon po 4 tyś to taka sama głupota jak prawdziwe cycki Dody...
Ja bym się bardziej martwił że MB zablokuje niż ktoś w Polsce się przyczepi.
Wpłać z MB do betclicka a z tamtąd na kredytową...
Ja już duże sumki tak przelewałem z betclicka , operacja że od nich wszystko ładnie nikt się nie przyczepia.
Prawda że proste....
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
tylko jęsli wpłąci do betclicka , będzie musiał zagrać za cały depozyt lub jego częśc.i do tego chyba by musiał zrobić wczesniej depozyt ta samą drogą . a tak pozatym to gratulacje za taka wygraną !!! takz ciekawości w jakim buku grałeś ?
 
V 0

vvojtaszek

Użytkownik
witam, odswieżam temat ale jak ktoś wyżej napisał moneybookers to niepewna firma, pozatym po co płacić za przelewy z MB na konto skoro można posłużyć się bukiem ja zawsze kase z MB przelewam na centrebet a z tamtąd za darmo na konto idzie MAX 2dni
 
Do góry Bottom