>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

czy na pewno value?

krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Witam,
mam pytanie do doświadczonych graczy, jednocześnie proszę o radę.

stawiam wysokie kursy, i chce się dowiedzieć czy na pewno stawiam value. do tej pory stawiałem płaską stawką, teraz chce przejsc na Kellyego (z analizy wynika, że zysk byłby 7 razy większy). Jeżeli gram value to Kelly się sprawdzi, ale nie jestem co do tego przekonany. Proszę o podpowiedź.

postawiłem 553 zakłady w płaskiej stawce.
średni kurs wyniósł 8,16
średni wygrany kurs około 6,70
skuteczność 17,36%
yield 18,33%

mam nadzieje ze podpowiecie mi cos na temat value. wiem, ze im wyzszy kurs tym wieksza musi byc proba, ale nie wiem czy 500 wystarczy, czy moze 5 000? proszę o szybką odpowiedź, będę wdzieczny za jakies wskazowki ;)

Pozdrawiam
KS
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Ja gram trochę niższe kursy, średnia 4,5. W twoim wypadku próba ok 800 - 1000 bylaby wystarczająca, 5000 to za dużo ????
Yield oznacza średnią wartość valuebetów prze ciebie zagranych. 18% to bardzo dobry wynik, lecz może być zawyżony. Mając próbę z 1000 spotkań yield może troszkę spaść (choć nie musi).
Im wyższ kurs, tym rzadziej pada wygrana, więc musisz mniejszą stawkę stawiać i przygotować się na dlugą czarną serię.
Takie stawkowanie jest bardzo efektywne:
13% budżetu / kurs. W twoim przypadku byłoby to 8 - 10%.
Więc np. przy kursie 6.0 stawka wynosi 10% / 6.0 = 1.66%budżetu
Najlepiej zrób symulację w excelu (zakładam, że masz archiwum zakładów) i porównaj plaską stawkę, kelly i te stawkowanie które podalem. Ustal najoptymalniejszy wariant ryzyka do zysków i wybierz dla siebie odpowiedni.
Jeśli chodzi o stawki kelly&#39;ego to możesz więcej zyskać w krótkim okresie czasu, lecz w przypadku dlugiej czarnej serii nie jest ciekawie.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam,
mam pytanie do doświadczonych graczy, jednocześnie proszę o radę.
stawiam wysokie kursy, i chce się dowiedzieć czy na pewno stawiam value. do tej pory stawiałem płaską stawką, teraz chce przejsc na Kellyego (z analizy wynika, że zysk byłby 7 razy większy). Jeżeli gram value to Kelly się sprawdzi, ale nie jestem co do tego przekonany. Proszę o podpowiedź.
postawiłem 553 zakłady w płaskiej stawce.
średni kurs wyniósł 8,16
średni wygrany kurs około 6,70
skuteczność 17,36%
yield 18,33%
mam nadzieje ze podpowiecie mi cos na temat value. wiem, ze im wyzszy kurs tym wieksza musi byc proba, ale nie wiem czy 500 wystarczy, czy moze 5 000? proszę o szybką odpowiedź, będę wdzieczny za jakies wskazowki ;)
Pozdrawiam
KS
Z tego co napisałeś to wynika że faktycznie grasz valuebety. Skoro średni kurs to 8,16, to matematycznie powinieneś mieć skuteczność lekko ponad 12%. Następnie średni wygrany kurs to 6,70 czyli wg matematyki powinieneś mieć skuteczność prawie 15%. A w rzeczywistości masz ponad 17%. Innymi słowy grasz valuebety.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
dzieki za odpowiedzi, bukzaplac, miales racje co do kellyego, dluzsza czarna seria niezle nadwyrezyla mi budzet, ale przynajmniej mam nauczke :] od sierpnia nowy sezon, na pewno do tego wrócę, może zastosuję Twoją metodę stawkowania, chociaż nie wiem z czego ona wynika, możesz mi to podpowiedzieć? dlaczego akurat 13% ? albo 10?
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
Moi przedmówcy wszystko świetnie napisali, a wynika, że i z ciebie dobry typer jest, bo Twoje value grubo powyżej 1.1 .
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
dzieki za odpowiedzi, bukzaplac, miales racje co do kellyego, dluzsza czarna seria niezle nadwyrezyla mi budzet, ale przynajmniej mam nauczke :] od sierpnia nowy sezon, na pewno do tego wrócę, może zastosuję Twoją metodę stawkowania, chociaż nie wiem z czego ona wynika, możesz mi to podpowiedzieć? dlaczego akurat 13% ? albo 10?
zależy od średniej kursów i stopnia ryzyka jakie jesteś w stanie podjąć. im większy procent budżetu na kupon tym większe prawd bankructwa.
np. w swoim temacie przy średniej 4.0 gram za 7%, więc bardzo ostrożnie. jeśli posiadasz archiwum meczy, to tak jak pisałem wcześniej zrób symulację i sprawdź czy przypadkeim byś nie zbankrutował ???? , jeśli tak to obniż ten procent
 
Do góry Bottom