>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu?

S 0

scy12

Użytkownik
Czy obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu?
Mam przykładowo dwie drużyny A i B, drużyna A prowadziła 2:1 z drużyną B. Wtedy odpowiedziałem na pytanie &quot;Czy obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu?&quot; odpowiedziałem że nie. Drużyna B strzeliła gola na 3:1. Wynik spotkania zakończył się wynikiem 3:1. BAH napisał że źle odpowiedziałem na pytanie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czy obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu?
Mam przykładowo dwie drużyny A i B, drużyna A prowadziła 2:1 z drużyną B. Wtedy odpowiedziałem na pytanie &quot;Czy obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu?&quot; odpowiedziałem że nie. Drużyna B strzeliła gola na 3:1. Wynik spotkania zakończył się wynikiem 3:1. BAH napisał że źle odpowiedziałem na pytanie.
W tym przypadku to drużyna A strzeliła na 3:1 a nie B jak piszesz...
 
S 0

scy12

Użytkownik
Czy obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu?
Mam przykładowo dwie drużyny A i B, drużyna A prowadziła 2:1 z drużyną B. Wtedy odpowiedziałem na pytanie &quot;Czy obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu?&quot; odpowiedziałem że nie. Drużyna a strzeliła gola na 3:1. Wynik spotkania zakończył się wynikiem 3:1. BAH napisał że źle odpowiedziałem na pytanie.
Czy obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu?
W tym wypadku jedna strzeliła bramkę a druga nie, w transmisji live powinna być zaksięgowana prawidłowo ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zanim temat zostanie zamknięty , to gdy będziesz miał już 10 postów to wrzuć tu skan tego zakładu , ale także korespondencję z bukiem w trybie reklamacji opisanego zakładu - bo dopiero to razem powie nam co grałeś i jak umotywowano takie a nie inne rozliczenie...
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Skoro grałeś na live i był już wynik 2:1 to zakład Czy obie drużyny zdobędą przynajmniej 1 bramkę ? dotyczy meczu od tego danego momentu. Strzeliła tylko 1 drużyna więc zakład jest przegrany.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Dziwna sytuacja. Albo Cię bukmacher oszukał, albo ja czegoś tu nie rozumiem.
Było 2:1. Postawiłeś, że obie drużyny nie strzelą bramki. Od tego momentu tylko jedna drużyna strzeliła bramkę, więc zakład powinien być wygrany, chyba że...
I tu muszę przywołać sytuację jaka mi się przydarzyła na początku gry live. Grałem zdarzenia typu między X minutą, a X+10 nie padnie bramka. Był jakiś tam mecz 53. minuta i postawiłem w Expekcie, że między 51 a 60 nie padnie bramka. Z tym, że bramka padła w 51. minucie. Myślałem, że chodzi o to, iż do 60 minuty już więcej bramek nie będzie, tak jest np. w bet365, że jak padnie 1. bramka w 51 to można postawić brak 2. gola do 60. Bukmacher rozliczył mi zakład jako przegrany. To było rok temu, teraz takich sytuacji nie spotykam, ale ciekawe czy jakbym postawił, że bramka padnie (a padła 2 minuty wcześniej) to czy buk by mi rozliczył jako wygrana. Wątpię.
Więc możliwe, że bukmacher Cię oszukał. Postawiłeś, że obie nie strzelą, kiedy już było wiadomo, iż obie strzeliły gola.
 
Do góry Bottom