>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy taka strategia zda egzamin?

Z 0

zamiet

Użytkownik
Witam,

Jestem nowy na forum, więc witam serdecznie wszystkich użytkowników. Chciałbym przedstawić mój sądzę dosyć popularny system/strategię w celu otrzymania wskazówek i konstrukcyjnych uwag odnośnie jego wprowadzenia w życie, za co będę ogromnie wdzięczny.

Moja przygoda z bukami rozpoczęła się kilka lat temu i szybko zakończyła po przegraniu 200 zł w expekcie z chęcią szybkiego odegrania się...Mineło kilka lat i podchodzę dzisiaj do bukmacherstwa jak do długofalowej inwestycji.

Po kolei:

Kwota przeznaczona na &quot;inwestycje&quot;: 20 000 pln trzymana w moneybookers w formie płynnej gotówki

Jeśli to możliwe, prosiłbym o wskazanie kilku buków internetowych, gdzie warto założyć konto/bądź kilka kont, takich, aby nie zostały od razu nałożone limity przy stawce 500pln na zakład

Gram wszystkie typy 6 typerów wybranych z kilku stron internetowych. Obstawiam tylko single. Miesięcznie wychodzi średnio 140-180 typów dawanych przez tych typerów (trochę dużo). Swoich nie gram, bo nie ma czasu znać się na sporcie.


Mój rozkład:

1j=50 pln czyli 0,25% bankrolla (może i procent niewielki, ale przy obstawianiu 10/10 przy bardzo wielu typach, na jeden zakład przeznaczam już 500pln a to 2,5% całości budżetu. Zakładając, że nie wejdzie 10 typów z rzędu, robi się ciepło...
Czy będę w stanie wyrobić obrót sporej ilości typów przy j=50pln, czy też powinienem zmniejszyć jednostkę np. j=25pln?

Obliczyłem, że gdybym grał tym sposobem od początku roku, czysty zysk wyniósłby: 23,260 pln!


Tak jak napisałem na początku będę wdzięczny za uwagi, rady i spostrzeżenia. Z góry proszę, aby nie zachęcać mnie do progresji, idź na całosć i innych tego typu wynalazków. Interesuje mnie analiza i korekta tego co napisałem powyżej. Modów proszę o przeniesienie tematu jeśli napisałem w nieodpowiednim dziale.

Dziękuję i Pozdrawiam
zamiet
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Jak masz dobre typy to mozesz spokojnie grać za 200 zl (1%). Całą kwota obrócisz po 100 kuponach. Np po 100 kuponach wylicz na nowo 1% budżetu i puszczaj za to kolejne 100 kuponow. I rada nie graj wszystko co leci, wybiesz 1-2 typy dziennie a yeld bedzie większy ;-)
 
Z 0

zamiet

Użytkownik
200pln za jednostkę to jedank trochę dużo, zwłaszcza, że będę obstawiał 10/10, czyli 2 000pln na zakład. Po pierwsze na pewno zaraz będą limity, po drugie istnieje duże ryzyko utraty sporej ilości kapitału w przypadku miesiąca na minusie.

Nie jestem hazardzistą, interesuje mnie stabilny zysk w dłuższym terminie przy ograniczonym ryzyku. Po 3 miesiącach mam zamiar zrobić korektę bankrolla i wewntualnie zwiększyć/zmniejszyć jednostkę.

Nie wydaje mi się, że grając 1-2 typy dziennie osiągnę większy yeld. Jak napisałem wyżej, nie mam zamiaru zajmować się analizą, ale chcę zagrać dokładnie to, co szóstka, którą wybrałem, ponieważ &quot;strzelając&quot; 1-2 typy z 6 dawanych przez tych typerów nie będę w stanie &quot;ugrać&quot; tyle jednostek ile im się udaje.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Zamiet takiej kasy nie radzę ci trzymać na moonebookers, jeśli już to na nettelerze, dużo bezpieczniejsza i godniejsza zaufania firma. Monebookers w każdej chwili może ci zamknąć konto od tak, a potem przez kilka miesięcy bedziesz sie o kase wykłócał, której i tak mozesz nie odzyskać.Jeśli możesz to większość typów graj na giełdzie zakładów betfair, ewentualnie innych-zależy z jakiej dziedziny są to typy, w tedy na pewno nie trafisz na limity, następna firmą nad którą warto się zastanowić to pinnacle, jako że mają bardzo wysokie limity oraz polską walutę. A na samym końcu stawiać w firmach takich jak unibet, expekt jeśli już nie będzie tych typów w wyżej wymienionych firmach
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
Swoich nie gram, bo nie ma czasu znać się na sporcie.

zamiet
mysle ze to zdanie wyjasnia twoje podejscie albo sie za cos brac albo i nie ja bym sobie na twoim miejscu odpuścił juz????????????
 
Z 0

zamiet

Użytkownik
lewy serdecznie dziękuję za wskazówki i rady. Trochę mnie przeraziłeś opinią o moneybookers, zwłaszcza tym, że mógłbym nie odzyskać kasy...wydaje mi się to trochę nieprawdopodobne... Chciałbym poznać Twoją opinię dotyczacą wartości jednostki w mojej rozpisce.

rajdon serdecznie dziękuję za konstruktywną krytykę. Spodziewałem się, że za to zdanie będziecie po mnie psy wieszać. Gwoli wyjaśnienia: Napisałem przecież wcześniej, że podchodzę do tego jak do inwestycji kapitału, a nie pasji/zawodu/sportu jak kto woli. Zdaję sobie sprawę ile czasu poświęcacie na analizę, aby dobrze typować. Ja zaś wdzięczny jestem dobrym typerom, że przy udziale ich wiedzy i zastosowaniu matematyki, niektórzy laicy mogą trochę zarobić. Liczby nie kłamią...więc po co psuć coś, co dobrze prosperuje?
 
F 0

fruwak

Użytkownik
Majac taka gotoweczke zaloz sobie konta tam gdzie dostajesz bonus X% do jakiejs wysokosci pierwszego depozytu.

Np 100% do 200 zl - wplacasz 200 masz 400, zakladasz konta u kilku i stawiasz u 2 roznych na przeciwne zdarzenia. Np po 100zl na under/over w jakims meczu po kursie powiedzmy 1,95 (troche straty bonusu ale szybko sie to zalatwi). Zamachasz tak kilku bukow kilka K wpadnie ci do portfelika. Otwierasz konto na betfair i grasz tam bo sa tam wyzsze (czasamu duzo wyzsze) kursy niz u normalnych bukow.
 
B 0

bmwmn

Użytkownik
Troche stary temat lecz niedawno dolaczylem wiec wczesniej nie moglem sie udzielic a tak dobrze sie ten temat zaczal..

zamiet ma bdb podejscie do tego co robi i widac iz idzie w dobrym kierunku.. po pierwsze traktuje to jako inwestycje - i nie musi znac sie na sporcie zeby osiagnac cel.. - uniknie to moze stresu i blednej analizy wyboru :spokodfhgfh:

Po drugie - stawka jak najbardziej dopasowana patrzac iz grasz w przedziale 10/10
Firm bukmacherskich zaloz jak najwiecej mozesz gdyz nigdy nie za duzo.. I tak z czasem beda na polowie limity ale to nie problem wszystko mozna obejsc ????

Co do moneybookers to cos kiedys mi sie obilo o uszy ze blokuja konta - pytanie dlaczego ? Ja mam z nimi stycznosc dosc dlugo i nigdy nie mialem najmniejszego problemu..

Zycze powodzenia
 
B 0

byczydzien1

Użytkownik
bmw, na sporcie nie musisz sie znac, lepiej gractypy ludzi znajacych sie niz bez planu i wiedzy gracx swoje, widac, ze z glowa podchodzisz do bukmacherki i tylko przy bardzo duzym pechu, zaliczysz jakis wiekszy minus
moglbys podac na priv, z jakich serwisow/typerow korzystasz?
 
Do góry Bottom