>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy to dobry sposób na zdobycie Vipa?

P 53

piwoor

Użytkownik
Jak dobrze wiemy, najgorszy VIP czyli poziom bronze to obrót 6000€(ponad 25000 zł) w ciągu ostatnich 3-ech miesięcy. Gdybym chciał szybko zdobyć vipa, mógłbym wpłacić do buka po prostu te 25000. Niestety mało kto jest w stanie wpłacić tyle na konto bukmachera więc moje pytanie brzmi: czy można wpłacić 1000 -&gt; obrócić po 1,01 -&gt; wypłacić z powrotem na skrill i to powtórzyć 25 razy(w sumie 26 bo 6k€ to 25,5k pln)? Czy w taki sposób też zostanie zaliczony nam obrót i nikt się nie przyczepi?
 
K 12

kretol

Użytkownik
W ónibet można wpłacić i wypłacić bez obrotu to nawet byś nie musiał grać ale czy to to zaliczą to już nie wiem.
 
R 0

reex86

Użytkownik
Jak dobrze wiemy, najgorszy VIP czyli poziom bronze to obrót 6000€(ponad 25000 zł) w ciągu ostatnich 3-ech miesięcy. Gdybym chciał szybko zdobyć vipa, mógłbym wpłacić do buka po prostu te 25000. Niestety mało kto jest w stanie wpłacić tyle na konto bukmachera więc moje pytanie brzmi: czy można wpłacić 1000 -&gt; obrócić po 1,01 -&gt; wypłacić z powrotem na skrill i to powtórzyć 25 razy(w sumie 26 bo 6k€ to 25,5k pln)? Czy w taki sposób też zostanie zaliczony nam obrót i nikt się nie przyczepi?
czy taki sposob bedzie dzialal z bet365 ?
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Z dniem 1 lipca kończy Skrill z takim zliczaniem i kończy się progam loyality points ????
Sprawdzałem ten nowy regulamin i nic takiego nie znalazłem , jedynie to
Transakcja spełniająca kryteria wyboru oznacza transakcje związane z wysyłaniem
pieniędzy do partnerów handlowych Skrill. Poniższe transakcje nie spełniają kryteriów
wyboru:
(i) Transakcje realizowane przy pomocy karty przedpłaconej Skrill, zarówno
online, jak i w stacjonarnym punkcie sprzedaży;
(ii) transakcje indywidualne, w tym przelewy między własnymi rachunkami
użytkownika
 
A 205

amindada

Użytkownik
Do programu VIP liczy się każdy przelew od ich partnera handlowego, czyli praktycznie od każdego buka bądź kasyna. Ktos podał linka z partnerami Skrill, tam jest kilkanaście firm, a do programu VIP liczy się każdy przelew. Ja mam poziom brązowy, który tak naprawdę niewiele daje, przez krótki czas miałem srebrny i to dawało limit wypłaty z bankomatu 1500 E i każda wypłata bez prowizji.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Nie powinno być problemów, ważne żeby po prostu przelać do jakiegoś buka równowartość 6k EUR, czy przez kilkanaście transakcji czy za pomocą jednej to przecież żadna różnica.
 
D 7

dreamtox

Użytkownik
W b365 trzeba dokonać obrotu przed wypłatą depozytu? Chcę zrobić VIP i nie wiem którego buka wybrać aby nie było zbyt dużo kłopotu z obrotem ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Praktycznie w każdym trzeba 1x. Niektórzy akceptują po kursach @1,01, inni wymagają trochę wyższych.
Poza tym, gdzieś tutaj w tematach forumowych była wzmianka o tym, że taki sposób wbijania VIP-a może nieść za sobą konsekwencje.
@down
Nie miałem na myśli gry u buka, tylko takich powtarzających się, błyskawicznych transakcji na Skrillu. Z reguły przelew wychodzący i przychodzący na identyczną sumę.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
kiedys nabilem sobie tak vipa...
zrobilem ze 200k obrotu gralem w b365 cos tam na live po 1.001 ... w sumie pare zloty wpadalo gdy obstawialo sie 40k na raz hehehe ????
i problemow nie mialem...
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Obstawiałeś pewnie wynik 1x drużyny która prowadziła minimum 1-2 golami parę minut przed końcem meczu. Oczywiście problem by się pojawił dopiero gdyby padły te 2-3 bramki co się zdarza i sam widziałem kilka razy że taki kurs nie wszedł ???? Nie życzę nikomu straty 40 tys w ten sposób i lepiej takich dużych kwot na tego typu zakłady nie stawiajcie bo wszystko się może zdarzyć ;)
 
Do góry Bottom