>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy to jest realne??

F 0

fcbarca4ever

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy to jest realne??
jeśli postawię w sts zakłąd rozpisowy np. 2 z 9. to jeśli wyjdą mi tylko 2 mecze to zgarnę całą wygraną. czyli np:
1.04
1.02 (zakłądam że takie niskie kursy mi wyjdą)
i dalej jak najwyższe kursy żeby podwyższyć kurs czyli np
8
9
7
itp itd
i czy jeśli wyjdą mi te 1.02 i 1.04 to zgarne z 72 zł 3500 zł.
Nie wiem czy mnie zrozumiecie nie chcę grać na pewniaki chce dać jak najwyższy kurs ale z zastrzeżeniem że np 7 z 9 mi niewychodzi ale i tak wygrywam całą kumulację kursu.
Jeśli to by to było możliwe to grałbym tak:
1.04
1.04( zakłądam że na 100% siądą)
a potem jaknajwyższe kursy
i na 2 z 9 siadają mi 2 i mam wypłatę z tych 2 zł czyli w rzeczywisości na kalk. sts 2 zł przy tym to jest 72 zł wkładu i mam 3500 zł wygranej.
Czy życie może być tak piękne czy ja się po prostu nie znam i jest jakiś kruczek zabraniający takiego obrabiania buków?
 
M 0

mejlo

Użytkownik
Jeżeli Ci wejdą tylko te 2 pozycje i po najniższych kursach to będziesz na wielkim minusie . Zrozumiałem , że stawka na 1 rozpis to 2zł
czyli 2złx(1,04x1,02) = 2,12 zł
Taka byłaby Twoja wygrana zakładając , że wejdą jedynie pozycję po kursie 1,02 i 1,04 . Zainwestowałeś 72zł więc raczej jesteś na minusie;)

Więcej na temat systemów poczytaj na odpowiednich stronach. Sorry , że napisałem tak niezbyt jasno i krótko ale strasznie styrany jestem . Pozdro.
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
czyli 2złx(1,04x1,02) = 2,12 zł
zapomniałes o podatku ????
1,8zł (1,04x1,02) = 1,909zł
Czyli nawet na tym bedziesz na minusie bo nie odzyskasz 2zł a patrzac na całośc to porazka na całej lini:p do tego typu rozpisow potrzebne sa dośc wysokie kursy, do tego raczej nie opłaca sie grania akurat 2:9 :zoltakartka:
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Powtorze po kolegach ze nie masz racji, przeciez kazdy by tak gral i kazdy by tak sobie codziennie wygrywal tysiące... a jakby niechcaco komus wszedl jeszcze kurs 7 to co 40tys zł za 70 ???? ? zastanow sie ????
 
Do góry Bottom