>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy to zda egzamin ...

K 0

kimbo

Użytkownik
No wiec zaczynamy, Stawka początkowa x złotych(małego budżet)

1. W pierwszym tygodniu gramy na zakłady ako 1.2-2,3 tak aby za każdym razem zysk był równy złotówkę licząc ze nasza skuteczność będzie wynosiła około 65% - 80% ( żeby mieć 65% 80% procent skuteczności było potrzebujemy fuksa, ale jest to możliwe)

2. W drugim tygodniu patrz punkt pierwszy tylko żeby ewentualna wygrana była równe 5zł.

3. Tutaj liczę ze x (stan początkowy) wynosi już minimalnie więcej. Czyli w skrócie mówiąc jesteśmy na malutkim plusiku ✅. Teraz po ,,zapoznaniu&#39;&#39; się z z naszym bukiem zaczynamy zabawę. Ako od 1,2 do 1,8 gramy.

Stawka ....Wynik
10zł-........ przegrana
20zł-.........wygrana
10zł- ....... wygrana
10zł-........ wygrana

Czyli jak przegrywamy dodajemy ciągle 10zł aż do czasu kiedy wygrywamy, wtedy minus 10zł. Patrz wyżej.

4. Teraz jak już po prawie miesiącu zaczynamy naprawdę poznawać na czym polega ta zabawa i sami na własnym doświadczeniu szukamy dla siebie najlepszego rozwiązania.

Prosze pisać komentarze co sądzicie o tym co napisałem czy jest to dobry sposób dla osób które dopiero zaczynają grę. Czy tez ????????????. Mam nadzieje ze komos pomogłem.. Nie ma złotej recepty najważniejsze to trzymać emocje na wodzy.​
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
10zł- przegrana
20zł- wygrana
10zł- wygrana
10 zł- wygrana
Jak będziesz grał ako, to nie wiem czy uda Ci się utrzymać taką skuteczność. Nie do końca rozumiem tego czy ty chcesz to ako składać z takich kursów(1,2-1,8) czy po akumulacji to da taki kurs. Jeśli po ako kurs ma wynieść np.1,5 to trochę to się nie opłaca. Ponieważ aby wygrać 10zł musisz postawić za 20zł. I jeśli Ci nie wejdzie to następnym kuponem, a nawet dwoma tego już nie odrobisz. Dopiero po 3 kuponie będziesz na zero, jeśli ako=1,5.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W tym co KIMBO podał , te 10zł to stawka a nie wygrana i powinno być tak to opisane:
Stawka ....Wynik
10zł-........ przegrana
20zł-.........wygrana
10zł- ....... wygrana
10zł-........ wygrana
Inaczej mówiąc , w/w metoda zakłada uzyskanie zysku netto 10% przy trafieniu na I etapie gdybyśmy zaczynali grę od stawki 10zł , ponieważ autor napisał o zysku netto 1zł.
Aby to uzyskać przy stawce 10zł i grze bez podatku wystarczy kurs 1.1
Przy stawce 5zł potrzebny dla wygrania 1zł kurs to 1.2
Więc to &quot;gonienie króliczka&quot; dla wygrania 1zł musi przy przegraniu na I etapie powodować albo zwiększenie kursu i grę tą samą stawką , albo zwiększenie stawki...
 
K 0

kimbo

Użytkownik
edi8 zgadza się, przepraszam trochę to tutaj za szybko wrzuciłem wieczorkiem będzie poprawione:grin: Dzięki za skorygowanie mojego błędu ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
KIMBO &gt;&gt;&gt; ależ Ty żadnego błędu nie zrobiłeś w tym co podałeś , tylko uznałem że będzie czytelniejsze jak wyraźnie zaznaczy się co jest stawką , aby nikt nie pobłądził...
 
K 0

kimbo

Użytkownik
heh a tak samo jak ja uważasz że jest to najlepszy sposób dla kogoś kto ma budżet około 50 zł?? Czy też inaczej nowym radzisz grac.

Ok chciałem to poprawić żeby lepiej wyglądało.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
KIMBO &gt;&gt;&gt; może zrób rozpiskę dla gry z tym budżetem startowym 50zł , ukazujące 3 przykłady skrajnego ( w ramach tego budżetu ) możliwego okresu oczekiwania na wygranie tej zakładanej złotówki - dla 3 różnych kursów/ako np. 1.5 ; 1.8 ; 2.1 wg wzoru:
gra na kurs 1.5
Etap.....Stawka.......Koszt...Wygrana....Zysk w j.
I ............
II ...........
III ..........
itd.
gra na kurs 1.8
Etap......Stawka......Koszt.....Wygrana....Zysk w j.
I ............
II ...........
III..........
itd.
gra na kurs 2.1
Etap......Stawka......Koszt.....Wygrana....Zysk w j.
I ............
II ...........
III..........
itd.
 
Do góry Bottom