>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Czy wolicie żeby Lech grał w Lidze Mistrzów czy w Lidze Europejskiej?

R 0

rogerio

Użytkownik
Odpowiadajcie tu na te pytanie.Ja sam powiem że mam mieszane uczucia no bo jeśli Lech wejdzie do LM to najprawdopodobniej trafi na takie silne drużyny jak Barca , Inter czy MU. I wówczas nie ma co się oszukiwać w takim składzie i w słabej ławce rezerwowej Lech najprawdopodobniej przegra większość meczy ale zarobi mnóstwo kasy ( podobno większą połowę rocznych przychodów klubu) ale jeśli bedzie grał w LE to trafi na np. Villarreal czy Zurich a więc zespoły w zasięgu Lecha i wówczas emocje będą większe podczas oglądani meczy i większe szanse na sukces.Jakie wy macie zdanie na ten temat???????/
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ale jeśli bedzie grał w LE to trafi na np. Villarreal czy Zurich a więc zespoły w zasięgu Lecha i wówczas emocje będą większe podczas oglądani meczy i większe szanse na sukces.
???? ???? ????
Od kiedy to Villarreal był w zasięgu Lecha Poznań. No nie rozśmieszaj mnie. Lech męczy się z mistrzem Azerbejdżanu, a ty jeszcze masz czelność pisać, że Hiszpańska ekipa jest w zasięgu ich ręki. ;-)
Ja sobie osobiście nie robię żadnych nadziei na jakiś sukces na tle Europy.
 
H 0

hans1410

Użytkownik
???? ???? ????
Od kiedy to Villarreal był w zasięgu Lecha Poznań. No nie rozśmieszaj mnie. Lech męczy się z mistrzem Azerbejdżanu, a ty jeszcze masz czelność pisać, że Hiszpańska ekipa jest w zasięgu ich ręki. ;-)

Ja sobie osobiście nie robię żadnych nadziei na jakiś sukces na tle Europy.
Za Villareal będzie lepszy kurs :grin:
 
R 0

rogerio

Użytkownik
Człowieku czepiasz się szczegółów , to był tylko przykład który miał pokazać że w LE są łatwiejsi rywale , ( człowiek inteligentny by to zrozumiał)- to oczywiście do AKA SHAKAL
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja będę zadowolony jak zagra gdzie kol wiek; LM czy LE to nie są rozgrywki ani dla Lecha ani dla reszty polskich kopaczy, po prostu poziom jest za wysoki jak na polskie realia.

Szkoda że już niema Pucharu Intertoto, bo tam by może mogli trochę po pykać, a tak każdy klub Polski będzie miał wielkie szczęście jak się gdzieś zakwalifikuje.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Rogerio - to nie pierwszy beznadziejny temat, Twojego autorstwa.
Przenoszę go do HP bo tylko tam widzę dla niego miejsce...
Poza tym: nie ma czegoś takiego jak większa połowa a jeden znak interpunkcyjny na końcu zdania, zazwyczaj wystarcza.
Pozdro.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Człowieku czepiasz się szczegółów , to był tylko przykład który miał pokazać że w LE są łatwiejsi rywale , ( człowiek inteligentny by to zrozumiał)- to oczywiście do AKA SHAKAL
Inteligentny nie pisze o większej połowie. Inna sprawa, że Lech tu i tu nie wyjdzie z grupy, a rachunek ekonomiczny jest na korzyść LM :p
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Niech zagrają gdziekolwiek byle grali.Lepiej zarabia się i większa renoma jest w LM ale ważne jest żeby Polskie kluby wygrywały i się pokazywały z jak najlepszej strony czy to LM czy LE.A poziom czy to w LE czy w LM jest wyższy niż poziom Lecha i na awansy z grupy nie ma chyba co liczyć.
 
tiger2700 0

tiger2700

Użytkownik
Jak się ma aspiracje na grę w LM to nie sprzedaję się najlepszych piłkarzy,tylko wzmacnia się jeszcze lepszymi,niestety Lech zrobił troszkę odwrotnie...
Szkoda,bo w LM mogliby zarobić znacznie więcej niż sprzedając kilku piłkarzy;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Według Mnie LE , ponieważ Miałby Wieksze szanse ..
większe szanse na co ? na wygranie rozgrywek czy na pokazanie się w Europie. na wygranie nie maja szans ani tu ani tu a na lepsze pokazanie się mają/mieli w LM. Jednak LM jest dużo większe zainteresowanie. Ja wolałem Lecha w LM ale skoro się nie udało to będę im gorąco kibicował o wejście do LE bo wiem że jak już ruszy ta liga u nas to Lech znowu może być bardzo mocny. Tak samo było z Wisłą w tamtym roku , po porażce z Levadią Wisła na początku ligi nie miała sobie mocnych
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
teraz to juz sie wszystko wyjasnilo ze LE, ale to tez tylko do czasu bo Dnipro jest dla Lecha zbyt wymagajacym przeciwnikiem. Moim zdaniem LM jest lepsza pod wzgledem ekonomicznym. Zarowno w LE jak i LM polskie druzyny przegralyby wiekszosc spotkan (jak nie wszystkie), ale przynajmniej za sam awans do fazy grupowej Champions League mozna dostac spore pieniadze.
 
Do góry Bottom