>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy wszyscy bukmacherzy akceptują dwa konta na jedno gospodarstwo??

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wiem że większość buków akceptuję więcej niż jedno konto na jedno gospodarstwo jeśli nie korzysta się z tych samych promocji, ale czy na pewno wszyscy?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Każdy buk ma regulamin i to najlepiej w nim szukać odpowiedzi na to pytanie.
Bywały buki, które przywiązywały do tej kwestii bardzo dużą wagę (np. Betway) ale i takie, gdzie nie było żadnych ograniczeń.
Na Twoim miejscu przeczytałbym fragment regulaminu dotyczący tego zagadnienia... a najlepiej cały regulamin (chociaż pobieżnie) co zawsze pozwoli uniknąć trudności i komplikacji
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Odpowiedź z Tobet:
-Zgodnie z naszym regulaminem możliwe jest posiadanie tylko jednego konta w jednym gospodarstwie domowym.
A za chwilę:
-Jeśli ktoś z domowników ma już konto w Tobet inna osoba może założyć swoje konto [...]
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Co do Tobetu to pytałem się jakoś dwa tygodnie temu na live chacie czy można mieć dwa konta na jedno gospodarstwo.
Odpowiedź brzmiała nie. Nawet jeśli ta osoba z rodziny która posiada konto na Tobecie zablokuje je to i tak nie będzie można założyć drugiego konta.
Ja osobiście ubolewam bo jestem akurat poszkodowany w tym wypadku, a szkoda bo Tobet oferte ma świetną (to co ja oczekuje to jest)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tobet po jakiś 30 minutach rozmowy stwierdził:
-Jeśli konto 1. będzie zamknięte będzie Pan mógł skorzystać z bonusów na koncie 2, które nie zostały jeszcze uwolnione na koncie 1.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ciekawe jest, że oni sami nie wiedzą...

1.10 Niedozwolone jest zawieranie takich samych zakładów na dane zdarzenie sportowe, w tym użycie ich w różnych kombinacjach, przez użytkowników Tobet będących członkami jednego gospodarstwa domowego i/lub jednej rodziny w celu ominięcia Zasad i/lub przekroczenia poszczególnych limitów.
Każda oferta bonusowa Tobet jest ważna tylko raz i dotyczy jednego użytkownika, komputera, adresu IP i gospodarstwa domowego bądź innego lokalu, w którym dostęp do komputera ma więcej niż jedna osoba (biuro, biblioteka, uczelnia itp.)
Tyle nt mają w regulaminie, czyli nie mają nic.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
A nie było problemu przy wypłacaniu pieniędzy ?
Na 100% nie bedzie zadnego problemu! Kiedy ja zarejestrowalem sie na Tobecie i wplacilem spora sumke moj ojciec genialnie poinformowal mnie ze tez gral w tobecie. Pomimo ostrej weryfikacji obu kont, wszystko jest w porzadku. Regularnie realizuja wyplaty z obu kont. Super sprawa
 
Do góry Bottom