>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy wszystkim chodzi forum?

telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Kilka osób do mnie pisało z zapytaniem czy chodzi mi forum. Odpowiadałem ze bez problemów. Oni dziwili sie dlaczego im nie chodzi. Wie ktoś ocb?
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Okazalo sie ze od dwoch dni klienci netia.pl nie maja dotepu do forum. Sprawa jest wlasnie wyjasniana. Mozesz przekazac tym osobom, zeby zadzwonily z tym samym pytaniem pod te numery: http://www.netia.pl/kontakt.html Im wiecej osob to zglosi do Netii, tym pewnie szybciej zajma sie nasza sprawa.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Wlasnie otrzymalem odpowiedz od Netii:
W zaistniałej sytuacji problem taki musi zostać zgłoszony przez klienta korzystającego z usług Netii, dopiero wtedy sprawa może zostać przekazana w postaci zgłoszenia technicznego na ręce (w tym przypadku) administratorów.
Poniewaz nie jestem klientem Netii, prosze o powiadomienie znajomych korzystajacych z uslug tej firmy a majacych problem z dostepem do forum, o zglaszanie tego problemu w biurze obslugii klienta. Wystarczy, ze wypelnia krotki formularz na tej stronie: http://www.netia.pl/kontakt.html Prawdopodobnie wystapil jakis blad na ich serwerach, ktory powinni szybko naprawic jesli powiadomi ich kilka osob.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Ja nie korzystam z netii, a ostatnio tez mam spore problemy z wejściem na forum.
Dzisiaj działa dobrze, ale w środę ani razu mi się nie udało wejść na forum, a w czwartek dosłownie na kilka chwil. A przy próbie wejścia na forum miałem fajny napis:
&quot;Przeprowadzka na nowy serwer ???? Zapraszamy wkrótce.&quot;
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Ja nie korzystam z netii, a ostatnio tez mam spore problemy z wejściem na forum.
Dzisiaj działa dobrze, ale w środę ani razu mi się nie udało wejść na forum, a w czwartek dosłownie na kilka chwil. A przy próbie wejścia na forum miałem fajny napis:
&quot;Przeprowadzka na nowy serwer ???? Zapraszamy wkrótce.&quot;
Dwa dni temu przenieslismy forum na nowy, wydajniejszy serwer. Przy zmianie delegacji domeny na inny serwer dns, informacja o tym musi zostac rozprowadzona po calej sieci. Czas ten wynosi, jak niektorzy podaja, max 30h i jest on zalezny glownie od operatora w danym rejonie. Niektorzy po paru minutach moga wejsc na nowy serwer inni musza czekac. Jesli dzisiaj juz nie masz problemow, tak powinno pozostac na stale. Co do Netii sprawa jest bardziej zlozona, ich serwery dns z jakiegos powodu, po tak dlugim czasie, dalej nie kieruja uzytkownikow we wlasciwe miejsce, kiedy maszyny innych operatorow nie maja z tym problemu.
 
czerny1988 0

czerny1988

Użytkownik
Dla osób mających podobny problem do mojego pomoc:

Wchodzimy w menu START.

Klikamy Połącz z/Wszystkie połączenia.

Następnie mamy wypisane połączenia. W telefonicznych jest Speedtouch Conection. Klikamy prawym przyciskiem myszy i właściwości. Następnie zakładka sieć. Mamy tam takie coś jak protokół internetowy TCP/IP . Zaznaczamy go i wchodzimy we właściwości. Zaznaczamy opcję użyj nast. adresów serwera DNS a następnie wpisujesz 195.114.181.130. Klikasz OK.

Zamykasz przeglądarkę. Restartujesz połączenie z internetem i ponownie włączasz.
Porada tylko dla osób, które mają Internet z NETII i nie wyświetlają im się wszystkie strony.

Pozdrawiam czerny1988 ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jeden z userow ma problem i nie moze wejsc na forum:

&quot;mam lacze w blueconnect w erze gdzie nie moge odpalac strony forum bukmacherskiego a inne dzialaja wogle nie wykrywa pokazuje komunikat problemy z serverem&quot;

czy ma zrobic to samo co ci ktorzy maja problemy z netia?
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
mi na necie z kablowki chodzi idealnie, a od jakiegos miesiaca nie dziala na necie z orange bezprzewodowym, nie wiem czy to wina mojego neta bo inne strony dzialaja bardzo dobrze
 
mikeone 0

mikeone

Użytkownik
U mnie problem wyglądal podobnie, w sensie jak wchodziłem na strone to jakby w ogóle takiej nie było. Niewiedziałem co z tym zrobić ale zauwazylem ze po zmiania adresu IP odrazu wchodzi. Najlepiej wpisac w google bramka proxy i przez nia stale wchodzic wszystko wtedy działa idealnie ????
 
Do góry Bottom