>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Czym jest dla Ciebie poker?

matex 0

matex

Użytkownik
Wybrałem odp. &quot;Dobrą zabawą, z dużą dawką adrenaliny&quot; ... ???? wydaję mi się, że tak w moim przypadku własnie jest. Lubie od czasu do czasu zagrać w pokera, a w szczegółności MTT (za Cash Table ostatnio nie przepadam ;)) i trzeba przyznać ze jestem na bardzo sporym plusie (wieksza połowa już wypłacona ???? )

Pozdrawiam
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Hmm , muszę przeanalizować wszystkie odpowiedzi ????
-Zarobkiem, sposobem na życie: w pewnym sensie tak tzn. jest zarobkiem , ale nie sposobem na życie, przy dobrym zarządzaniu budżetem grając przeważnie freerolle i turnieje z niewielkim wpisowym , miesięczne zarobki w granicach 1000zł są realne ( w sierpniu zarobione 1000zł i wypłacone), we wrześniu nadal zbieram , ale jest już blisko celu. Oczywiście z takich kwot nie da się żyć, ale spokojnie najpierw trzeba mądrze budować bankroll ????
-Dobrą zabawą, z dużą dawką adrenaliny: w pewnym sensie tak, adrenaliny i stresu jest dużo, szczególnie grając cash table. Zabawa owszem, ale bez przesady, bawić to się można grając pokera za wirtualne pieniądze ????
-Utrapieniem, fatalne uzależnienie: Myślę , że jest utrapieniem, bo zajmuje mi coraz więcej czasu, zobaczymy jak to będzie w październiku , gdy trzeba będzie chodzić do szkoły. Często też rezyguję z innych zajęć, bo jest akurat jakiś turniej pokera (oczywiście bez przesady , jeżeli jest coś ważniejszego to potrafię zrezygnować z pokera) Dlatego wybieram odpowiedź ostatnią.
 
hali 3

hali

Użytkownik
dla mnie to wyłącznie dobra zabawa, a i czasami adrenalinka jak wzrośnie do wysokiego poziomu ...to lubię ???? na poker wpłacałem kasę tylko po to by móc wypłacić to co miałem, a tak to wszystko z darmowej kasy, w jednym miesiącu jest kilka stówek w drugim nie i tak w kółko ???? i dzięki temu jestem na całkowitym plusie ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja też jestem na całkowitym plusie, zaczynałem na darmowych promocjach jak pokerstrategy, później freerolle jak się wszystko przegrało. ????
Tak się grało i grało...
Nigdy na pokera swojej kasy nie wpłaciłem, a wygraną z jednego z freerolli (70€) przy dobrym zarządzaniu bankrollem najlepiej doprowadziłem do 1000€ ????
 
F 0

fanatykpl

Użytkownik
Dla mnie to sposób na spędzanie miło wolnego czasu .. Zamiast tracić bezproduktywnie czas
gram w pokera .Zawsze uda się coś wygrać , zabawa jest przednia i co najważniejsze bardzo przyjemna .
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
ja podobnie jak bananeq nigdy swojej kasy nie wplacalem a w 2lata zarobilem kolo 6000 nie wiem czy to duzo czy to malo zalezy jak dla kogo, jest to fajna odskocznia od zycia codziennego mozna poznac wielu spoko ludzi podczas gry i dobrze sie bawic nie ryzykujac pieniedzy w fr, choc turnieje z wpisowym sa zdecydowanie ciekawsze i towarzysza im wieksze emocje jak dla mnie
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja jak kilku przedmówców jeżeli mam chwile czasu to dlaczego nie taka rozrywka , jednak zawsze z pieniędzy depozytowych nigdy swoich, Według mnie szkoda na to pieniędzy, Zaznaczyłem zdecydowanie opcję 2.
 
U 0

user007

Użytkownik
Witam ????
W ankiecie zaznaczylem opcje drugą - w zasadzie to jestem na etapie posrednim miedzy nauką gry w pokera, a takim trybem, kiedy to czlowiek zasiada, zarabia i wychodzi ???? Generalnie nie przyjmuje tego jako hazard, od pewnego czasu stalo sie to dla mnie rozrywką, w sensie, ze najwazniejsze zeby nie przegrac, a pograc. Fakt, ze zdazają sie miesiace, kiedy wiecej dokladam do tej zabawy niz wyjmuje, ale na szczescie kontroluje swoj budzet i nie wychodze za mocno nad linie bankrolla ???? I oczywiscie, zdazają sie miesiace, w ktorych przy okazji mile spedzonego czasu uda sie zarobic z 70$ - jednakze nie bardzo daje sobie rade &quot;utrzymac&quot; sie z tego ???? Traktuje to jako fun, przy ktorym moge pare groszy wyciagnac - w ten sposob moglbym to podsumowac ????
 
P 0

prayer89

Użytkownik
dla mnie bardzo dobra zabawa. jednak do tej pory przyszedl mi w potrzebie dwa razy w sensie zarobkowym, wplacajac sto E raz wyplacilem 280 a raz 180. i jeszcze kilka innych wyplat ktore sie nawinely przy okazji. ale to przede wszystkim gra, zabawa ale nastawiona rowniez na zysk ;)
 
U 0

untraceable

Użytkownik
tez wybrał bmy opcje nr 2 bo narazie mało gram i zazwyczaj freerolle ,bo szkola przeszkadza w tym zeby grac zawodowo a przynajmniej na dosc dobrym poziomie
 
luki2602 0

luki2602

Użytkownik
jak dla mnie poker na razie jest tylko odskocznią od codzienności i formą dobrej zabawy , gram tylko we freerollach ???? ale może kiedyś jak się poduczę może pogram na większe pieniądze;)
 
Do góry Bottom