>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

D.N.O. - sezon 2020

d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
Nowy rok, znowu trzeba spróbować swojego szczęścia u buka. Zaczynam z początkiem lutego, w styczniu nie miałem prawie w ogóle czasu więc postanowiłem poczekać. Gram dużo dyscyplin ale głównie skupiam się na tenisie i piłce nożnej. Stawki spokojne, kupony AKO w okolicach 2, wszystko u buków bez podatku. Jeśli typ pojawi się z polskiego buka to tylko przy okazji jakiejś promocji bez podatku. Stawki od 1-100j jak w regulaminie. Odpowiadają one u mnie mniej więcej złotówkom. Gram dla dobrej czystej i zdrowej rozrywki bez jakiegoś cisnienia na wynik, ale jak miałbym sobie stawiać cel to jakikolwiek plus będzie mnie zadawalał. Główną imprezą w tym roku będzie EURO 2020 i na tym turnieju najbardziej będę chciał się skupić. Powodzenia. 

 
 
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik


KUPON #2
 

⚽ Real Madryt - Atletico Madryt  | Czerwona kartka @2,65  

Stawka: 10j
Wygrana: 26,50j
Bukmacher: Unibet


KUPON #3

⚽ Real Madryt - Atletico Madryt | Remis @3,55  1:0

Stawka: 10j
Wygrana: 35,55j
Bukmacher: Unibet

Derby Madrytu na Santiago Bernabeu. Po ostatnim półfinale Pucharu Króla, Simeone i całe Atletico zostawi tutaj wszystko co ma. Być może ktoś się będzie chciał zrewanżować za czerwo i uratowanie meczu przez Valverde. Tak czy siak zawsze jest to ostry mecz z dużą szansą na czerwoną kartkę. A jeśli mam przewidywać wynik to remis po brudnym i cieżkim meczu. Jak jedno wejdzie to będzie ok.

edit: Piękny start w lutym. Nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia jak w obecnych czasach Felipe nie dostał czerwonej kartki. Real jedna akcja gol i po meczu. Leicester też trzy setki zmarnowane w drugiej połowie. Eh nie poddajemy się
 
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik


KUPON #4

⚽ RB Leipzig - Moenchengladbach | Leipzig powyżej 1.5 kartki @2,02  1:7
Stawka: 40j
Wygrana: 80,08j
Bukmacher: Unibet


KUPON #5

⚽ RB Leipzig - Moenchengladbach | Moenchengladbach powyżej 1.5 @2,88  2:2

Stawka: 30j
Wygrana: 86,40j
Bukmacher: Unibet

+56,40j

Edit: Znowu spokojnie możnabyło dać ze dwie kartki dla Lipska, no nic chociaż troche odrobione.
 
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik


KUPON #6

⚽ Valencia - Celta Vigo | Valencia powyżej 4.5 rożnych @1,40   4:7
⚽ Sassuolo - Roma | Powyżej 2.5 @1,56  4:2

Stawka: 43j
Kurs: 2,18
Wygrana: 93,91j
Bukmacher: Unibet

Edit: to już jest niemożliwe. 4 rożne w 50 minucie miała Valencia, pozniej pada rożny sędzia ślepy. I do samego końca nic, już nawet nie myślałem, że się coś może stać. Klątwa forum. Postanowiłem ze względu na to że dużo gram pod każdym postem pisać aktualny stan miesiąca, żeby było czytelniej. Niestety narazie pechowo minusowy.

LUTY: -66,6j
 
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
KUPON #7

???? Novak Djokovic - Dominik Thiem | Poniżej 7.5 przełamania @1,72

Stawka: 50j
Wygrana: 86j
Bukmacher: Unibet

To jest mój typ na finał w Australii. Djokovic miażdzy wszystkich w finałach AO. Spodziewam się tutaj podobnie szybkiego meczu. Serb skupia się na przełamaniu we wczesnej fazie seta a pózniej trzyma swój serwis i pewnie wygrywa sety. Dominik ma w nogach cały turniej, z oczywistych wzgledow spedził na korcie dużo wiecej od Novaka i moim zdaniem w meczu ze Zverevem już było to widać. Moim zdaniem nie będzie wstanie nawiązać walki przy gemach serwisowych Djokovica i widzę tutaj maksymalnie 5-6 przełamań Serba i do domu. Być może dogram coś jeszcze z handi na Djoko ale narazie ten typ wydaje mi się najpewniejszy. 
 
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
KUPON #8

???? Novak Djokovic - Dominik Thiem | Djokovic -1.5 seta @1,56

Stawka: 100j
Wygrana: 156j
Bukmacher: Unibet

Stawiam bo pozniej będe zalował jak po kazdym finale z Djokovicem. Rzadko będzie sie pojawiała stawka 100j, ale uważam, że to jest jeden z najpewniejszych betów w miesiącu czy nawet roku. Djokovic nie stracił jeszcze seta w tym turnieju, nie powinien też stracić dwóch ze zmęczonym Thiemem, który najlepszy mecz zagrał z Nadalem i chyba nie stać go na więcej. Nawet jeśli to Nole jest niepokonany w Melbourne i tyle. 
 
Do góry Bottom