>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dafabet

6 0

69gbhbak

Użytkownik
mam pytanie odnośnie wypłaty w kryptowalutach.
Mam konto w złotówkach i zleciłem wypłatę minimalnej kwoty czyli 100 pln na portfel kryptowalutowy
Trust wallet. Przelew został odrzucony jeszcze nie pytałem supportu dlaczego.
Może ktoś wie co to jest ten Open Node Standartd ? czy czasami nie jest to portfel kryptowalutowy który trzeba założyć i na niego wypłacać ?
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
mam pytanie odnośnie wypłaty w kryptowalutach.
Mam konto w złotówkach i zleciłem wypłatę minimalnej kwoty czyli 100 pln na portfel kryptowalutowy
Trust wallet. Przelew został odrzucony jeszcze nie pytałem supportu dlaczego.
Może ktoś wie co to jest ten Open Node Standartd ? czy czasami nie jest to portfel kryptowalutowy który trzeba założyć i na niego wypłacać ?
Jednym z powodów może być niezweryfikowane konto, jeśli wysyłałeś im już zdjęcia dowodu to staraj się dopytać mailowo na [email protected] (na czacie u nich kiepsko z komunikacją)
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
odnosnie dafy, gra ktos w azji?
Od dobrego tygodnia mam komunikat:

Nie połączono: potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa

Firefox wykrył problem i nie wczytał „prices.dffgames.com”. Witryna jest źle skonfigurowana lub zegar systemowy ma ustawioną nieprawidłową datę.

Certyfikat witryny prawdopodobnie wygasł, co uniemożliwia nawiązanie bezpiecznego połączenia. Jeśli otworzysz tę stronę, atakujący będą mogli przechwycić informacje, takie jak hasła, adresy e-mail czy dane kart płatniczych.

Co zrobić w takim przypadku?

Problem leży prawdopodobnie po stronie witryny i nie masz możliwości jego rozwiązania. Możesz powiadomić administratora strony o problemie.

Na roznych lapach i przegladarkach wiec watpie by to byla moja wina
Ktos ma tak samo w OW Sports?
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
odnosnie dafy, gra ktos w azji?
Od dobrego tygodnia mam komunikat:

Nie połączono: potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa

Firefox wykrył problem i nie wczytał „prices.dffgames.com”. Witryna jest źle skonfigurowana lub zegar systemowy ma ustawioną nieprawidłową datę.

Certyfikat witryny prawdopodobnie wygasł, co uniemożliwia nawiązanie bezpiecznego połączenia. Jeśli otworzysz tę stronę, atakujący będą mogli przechwycić informacje, takie jak hasła, adresy e-mail czy dane kart płatniczych.

Co zrobić w takim przypadku?

Problem leży prawdopodobnie po stronie witryny i nie masz możliwości jego rozwiązania. Możesz powiadomić administratora strony o problemie.

Na roznych lapach i przegladarkach wiec watpie by to byla moja wina
Ktos ma tak samo w OW Sports?
próbowałeś na dafavip . (asia) - ja co prawda tylko na dafa sports ale może zadziała
 
6 0

69gbhbak

Użytkownik
mam pytanie odnośnie depozytu w kryptowalutach. Dotychczasowo do wpłat do Dafabetu wykorzystywałem portfel Trust Wallet. Samo przesłanie Btc z portfela do Dafabetu nie wychodzi drogo(pare pln prowizji). Gorzej jeżeli chcemy wysłać btc z giełdy Binance na portfel Trust wallet. akurat do przesyłu można wykorzystać tylko siec bitcoin gdzie dzisiaj prowizja od transferu 0,0032 Btc to około 56 pln. to jakieś zdzierstwo . Może ktoś ma pomysł jak wpłacać btc albo Usdt z mniejszą prowizją,
 
K 748

kamko53

Użytkownik
mam pytanie odnośnie depozytu w kryptowalutach. Dotychczasowo do wpłat do Dafabetu wykorzystywałem portfel Trust Wallet. Samo przesłanie Btc z portfela do Dafabetu nie wychodzi drogo(pare pln prowizji). Gorzej jeżeli chcemy wysłać btc z giełdy Binance na portfel Trust wallet. akurat do przesyłu można wykorzystać tylko siec bitcoin gdzie dzisiaj prowizja od transferu 0,0032 Btc to około 56 pln. to jakieś zdzierstwo . Może ktoś ma pomysł jak wpłacać btc albo Usdt z mniejszą prowizją,
Ja kiedy używałem dafabet wpłacałem bezpośrednio z swojej giełdy binance kryptowaluty usdt na sieci trx20. Opłata to jeden dolar.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
mam pytanie odnośnie depozytu w kryptowalutach. Dotychczasowo do wpłat do Dafabetu wykorzystywałem portfel Trust Wallet. Samo przesłanie Btc z portfela do Dafabetu nie wychodzi drogo(pare pln prowizji). Gorzej jeżeli chcemy wysłać btc z giełdy Binance na portfel Trust wallet. akurat do przesyłu można wykorzystać tylko siec bitcoin gdzie dzisiaj prowizja od transferu 0,0032 Btc to około 56 pln. to jakieś zdzierstwo . Może ktoś ma pomysł jak wpłacać btc albo Usdt z mniejszą prowizją,
To nie wina Binance, sieć bitcoina jest zapchana i transfery ze zwykłych portfeli też wynoszą po 13$. USDT powinno być taniej, na jakiejkolwiek sieci.
 
6 0

69gbhbak

Użytkownik
Ja kiedy używałem dafabet wpłacałem bezpośrednio z swojej giełdy binance kryptowaluty usdt na sieci trx20. Opłata to jeden dolar.


Miałeś rację. Sprawdziłem i najlepszym sposobem depozytu jest wpłata Usdt przez sieć TRC-20 (opłata tak jak mówiłeś 1 Usd}
Z ciekawości chciałem spytać czemu nie korzystasz już z Dafabetu ?
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
u mnie tam wlatywaly limity blyskawicznie
Jest ktos wogole kto tam regularnie konta jedzie?
Nie ukrywam, ze ten dafa sport to tam kopalnia kasy, azja tez dosc specyficzna i mega czasem spia z kursami
Wyglada to tak jakby nikt juz tam nie gral
 
K 748

kamko53

Użytkownik
u mnie tam wlatywaly limity blyskawicznie
Jest ktos wogole kto tam regularnie konta jedzie?
Nie ukrywam, ze ten dafa sport to tam kopalnia kasy, azja tez dosc specyficzna i mega czasem spia z kursami
Wyglada to tak jakby nikt juz tam nie gral
Usunęli go z betburgera tłumacząc się problemami z skanowaniem . Nie jestm zwolennikiem teorii spiskowych acz nie wykluczam iż sama dsfa zapłaciła betburgerom by te "problemy" się pojawily
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
akurat dafa azjatycka to spamowala niesamowicie na burgerze, od dawien dawna mialem ich wylaczonych
Co nie zmienia faktu, ze recznie da sie sprawdzac value choc wiadomo uciazliwe

Co do dafy grasz tam? nie limituja Cie?
Jakis czas temu dawalo sie grac w miare jako tako, nie wiem jak teraz sprawa wygladala
U mnie problem platnosci jest bo aktualnie chyba tylko krypto, nie wiem jak to wyglada na inne nacje, irlandia, uk itp - moze sa tam portfele
 
czoker 111,1K

czoker

Użytkownik
Limity do 1 zeta (azja i sports)
Przy weryfikacji też potrafili cudować - zdjęcia z oboma stronami dowodu przy twarzy :D Po wysłaniu potrafili się dowalić, że nie widać dokładnie całych rąk i proszę wysłać jeszcze raz.
Także z multi ostrożnie

edit. A i jeszcze jedno. Support tam to jest jakiś mega, mega dramat. Potrafią anulować wypłatę w związku z kolejną weryfikacją ale! kasa wraca na konto i według nich to jest depozyt i trzeba ją znowu obracać :D Przy tym limicie 1 zeta to jest nieśmieszny żart. Później pałowanie się z tym na supporcie
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
support zawsze byl tam dramatyczny, tam sie kompletnie nic nie dalo zalatwic, czat to jakis zart
Limity normalna rzecz akruat, ciekawi mnie poprostu jak teraz limituja
 
K 748

kamko53

Użytkownik
Limity do 1 zeta (azja i sports)
Przy weryfikacji też potrafili cudować - zdjęcia z oboma stronami dowodu przy twarzy :D Po wysłaniu potrafili się dowalić, że nie widać dokładnie całych rąk i proszę wysłać jeszcze raz.
Także z multi ostrożnie

edit. A i jeszcze jedno. Support tam to jest jakiś mega, mega dramat. Potrafią anulować wypłatę w związku z kolejną weryfikacją ale! kasa wraca na konto i według nich to jest depozyt i trzeba ją znowu obracać :D Przy tym limicie 1 zeta to jest nieśmieszny żart. Później pałowanie się z tym na supporcie
Zgadzam sie z Szanownym Kolega powyzej, ich support o najgorsze ścierwo z wszystkich znanych mi firm ( a konkurencja jest doprawdy spora). Najlepsze sa sytuacje, kiedy przez poł godziny tlumaczysz z czym przychodzisz a tu nagle bum - zmian operatora i od poczatku. Nie uzywma ich od czasu, kiedy znikneli w burgerze. Ale dobrym obyczajem tam ( co oczywiste nie tylko tam) jest w celu przedłuzenia zywota konta czste wysyłanie doubli z jakas barcelona i innym realem. Moje ostatnie konto w ten sposob przezylo chyba z pól roku
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
tak dlugo? grales pod burgera?
W obecnych czasach jak konto wytrzyma miesiac to juz jest wyczyn, nawet grajac tasmy i inne gowna na poczatku zakladania konta
 
K 748

kamko53

Użytkownik
tak dlugo? grales pod burgera?
W obecnych czasach jak konto wytrzyma miesiac to juz jest wyczyn, nawet grajac tasmy i inne gowna na poczatku zakladania konta
sam byłem mega zaskoczony, moze im sie cos zawiesiło w systemie. Gralem tak za 10 - 20% max stake i raczje omijalem jakies mega wygibasy. No ale jednak wyczyn nie lada
 
Do góry Bottom