>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

danekjt - piłka nożna/hokej/piłka ręczna/siatkówka

D 0

danekjt

Użytkownik
Witam w tym temacie będę dawał czasem swoje mecze ale przeważnie tylko solo, te z moich kuponów, które moim zdaniem są najpewniejsze oznaczam [P] oraz takie z ciekawym kursem i warte zaryzykowania za drobniaki oznaczane jako [R]. Postaram się miesięcznie rozliczać typy wprowadzając zasadę jednostek przy typach będę pisać jaką stawkę proponuję (1-10). Życzę szczęścia, może akurat moja analiza pomoże.
 
D 0

danekjt

Użytkownik
solo na niedzielę ode mnie
30.10 20:45 Sampdoria vs Inter
typ Inter 2,11
W jutrzejszym meczu Serie A spotka się 16sta Sampdoria z 10tym Interem. Obie drużyny spisują się poniżej możliwości, ale Inter powoli chyba zaczyna coś grać o czym świadczy ostatnia wygrana z nieobliczalnym i niewygodnym w tym sezonie Torino. Natomiast Sampa dostała lanie 1-4 od Juve. Analizując Sampdorię ten sezon 3 zwycięstwa 2 remisy i 5 porażek w lidze. W meczach domowych 2 zwycięstwa z Atalantą i Genuą remis ze słabym Palermo i porażka 0-1 z Milanem bilans goli u siebie 5-4. Natomiast Inter na wyjeździe 2 zwycięstwa i 3 porażki bilans goli 6-7. To zestawienie teoretycznie wskazuje na Sampę, ale w meczach bezpośrednich w zeszłym roku lepszy Inter. Kluczową rolę może tu odegrać posada trenera De Boera, która wisi na włosku i Inter musi wygrywać aby utrzymał posadę. Co ważne do formy wraca Mauro Icardi, co jest dodatkowym atutem Interu. Sporych braków u obu ekip nie ma.
stawka 3 jednostki
e.w. 6,33 j
30,10 2016 15:00 Ac Milan vs Pescara
typ AC Milan +2,5 gola 1,94
Krótka analiza dotychczas oba zespoły zagrały ze sobą 2 razy w sezonie (12/13) dwie wygrane Milanu 4-0 i 4-1. Milan wygrał ostanie 3 mecze domowe a Pescara przegrała 3 wyjazdy z rzędu. Bilans Milanu u siebie 4-0-1 g 10-6, Pescary wyjazdowe 1-1-2 5-7. W meczach domowych Milanu pada średnio 3,2 gola na mecz, Pescary na wyjazdach 3,0 i na 5 wyjazdów tylko z lazio nie strzeliła Pescara a Sassuolo wbiła nawet 3 gole. Ten fakt i chęć rekompensaty za porażkę z Empoli Milanu powinno spełnić moje przypuszczenie
stawka 5 j
e.w 9,7 j
 
D 0

danekjt

Użytkownik
30.10 20:45 Sampdoria vs Inter
typ Inter 2,11 ⛔⛔

30,10 2016 15:00 Ac Milan vs Pescara
typ AC Milan +2,5 gola 1,94 ⛔⛔
bilans -8j
yield -100%
typ na 1.11.2016
18:45 Besiktas vs Napoli
Napoli i obie strzelą bramkę 3,80
stawka 3 j
ew 11,4 j
Wielka szansa dla rewanżu dla Napoli, które poległo u siebie 2-3. Spotkanie pierwszej drużyny w grupie z drugą. Napoli jeśli przegra przy wygranej Benfici spada z pozycji lidera na miejsce trzecie. Obie drużyny lubią strzelać, ale mimo wszystko to jest ten mecz na przełamanie dla Napoli i nie widzę innego wyniku, a że Besiktas strzeli jestem przekonany. Dotychczas oba zespoły strzelały bramki w każdym meczu Ligi Mistrzów a i w lidze mają dobrą skuteczność. Beskitas strzelał minimum jedną bramkę w ostatnich 15 meczach a Napoli w 3 meczach Lm ma 8 goli. Życzę wygranych
 
D 0

danekjt

Użytkownik
18:45 Besiktas vs Napoli ⛔⛔
bilans -11j
yield -100%
05.11.2016
dzisiaj polecam ako z piłki ręcznej
17:00 Ukraina vs Islandia handi Islandia -2,5 (1,68)
17:45 Szwajcaria vs Niemcy hanicap 1 połowa Niemcy -2,5 (1,49)
stawka 3j
ew 7,50
Nimcy to aktualni mistrzowie Europy oraz Islandia etatowy uczestnik wielkich imprez. Ich rywale od lat nie byli na wielkiej imprezie i nie wiele zanosi na to, że to się się zmieni. Niemcy są w dobrej formie, Islandia wygrała pierwszy mecz eliminacji jednym golem i myślę, że dziś będą chcieć podkreślić wygraną okazalszym rozmiarem.
 
Do góry Bottom