>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Darmowe spiny

P 0

polik95

Użytkownik
Witam, co tydzień dostaję darmowe spiny do kasyna. Dziś udało mi się wygrać 6zł które obróciłem do 40zł. Piszą, że można je wypłacić jak obróci się 35 razy, zagrałem chyba więcej i nic.
4. Zasady dotyczące Bonusu
Bonus Darmowe spiny
Wszystkie wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone 35 razy zanim możliwe będzie wpłacenie bonusowych pieniędzy.
Warunki obrotu muszą być spełnione w ciągu 1 dnia od otrzymania bonusu. Jeśli warunki obrotu nie zostaną spełnione, bonus przepadnie.
Wszystkie wygrane z bonusowych pieniędzy pozostaną bonusowymi pieniędzmi, aż do momentu spełnienia warunków obrotu. Wypłacenie bonusowych pieniędzy sprawi, że wszystkie bonusowe pieniądze przepadną.
Gra we wszystkich grach w Kasynie wlicza się do spełnienia warunku obrotu, jednak niektóre gry będą mieć większy procentowy udział niż inne. Oto warunki obrotu dla każdego typu gry:
Sloty, Wideo Sloty, Loterie i inne gry: 100%
Caribbean Stud: 50%
Texas Hold’em: 20%
Ruletka (Wszystkie typy), Bakarat (Wszystkie typy), Punto Banco, Poker Oasis: 10%
Black Jack (Wszystkie typy), Pontoon, Poker Wideo (Wszystkie typy): 5%
Inne gry przy stołach: 25%
Betsson zastrzega sobie prawo do modyfikacji, zmiany, przerwania lub zakończenia jakiejkolwiek promocji w dowolnym czasie z dowolnego powodu. Obowiązkiem klienta jest śledzenie zmian i aktualizacji.
Może ktoś mi poradzi, jak to obrócić
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Takie darmowe spiny są tylko po to ,aby ludzie obracając wygraną 35 razy przegrali,nie tylko tą wygraną,ale i jeszcze coś z depozytu,średnia stopa zwrotu z takich automatów według danych bukmacherów to ok 95%.
 
Do góry Bottom