>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

darmwoy vpn ( do testów)?

G 52

grekuu

Użytkownik
znacie jakiś darmowy vpn do przetestowania głównie chodzi mi żeby się zarejestrować na uk ... w tygodniu kupię jakiś na rok jak będę miał hajsy
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Security Kiss zainstaluj sobie. Jest u nich 300 mb darmowego transferu dziennie. Mają w tej darmowej ofercie brytyjskie serwery. Taki transfer wystarcza na obstawianie. Jedna uwaga tylko. Proponuję dodatkowo zmienić DNS-y na jakieś publiczne, np. Open DNS. Innym darmowym VPN-em jest np. Tunnel Bear. Dają mniej darmowego transferu (o ile pamiętam 500 mb/m,ale można zwiększyć 2 razy za polubienie na fejsie). Jest jeszcze kilka innych darmowych.
 
P 0

picassopawel

Użytkownik
Witam wszystkich,
wobec nowej ustawy hazardowej w końcu się zarejestrowałem, aby napisać parę słów. Z tym VPN to niezły pomysł, ale sam nie wiem co robić. Konto na pinnacle już powoli zamykam, do końca marca można obstawiać, a potem świeczka i pytanie co dalej... Buki legalne STS, Fortuna itp. póki co odpadają. Na jednym z portali wyczytałem, że ustawa hazardowa będzie obowiązywać podmioty, które mają menu w języku polskim, jeżeli to byłaby prawda i te strony będą blokowane to jest jakieś wyjście z sytuacji, bo co zrobią ze stronami, które nie mają menu w j.polskim, nie będą blokować?:
“4. Wpisowi do Rejestru podlega:
1) nazwa domeny internetowej wykorzystywana do urządzania gier hazardowych bez koncesji, zezwolenia lub dokonania zgłoszenia wymaganego przez ustawę, kierowanych do usługobiorców na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w szczególności gdy strony internetowe wykorzystujące nazwy takich domen są:
a) dostępne w języku polskim,
b) reklamowane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;”
Jeżeli chodzi o VPN to jest darmowy program na androida touchVPN (ikona palca wskazującego z wifi). Swego czasu oglądałem transmisje sportowe w aplikacji ran, która jest niedostępna w Polsce, ale po uruchomieniu vpn-a niemieckiego działa bez problemu.
Tak narawdę co będzie po 1 kwietnia, czy raczej 1 lipca tego nie wie nikt.
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
No własnie mozecie wejsc na b365 przez Opere i wtyczke VPN??Jaki serwer(kraj) bym nie wybral to otwiera sie strona i nic na niej nie ma
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
No własnie mozecie wejsc na b365 przez Opere i wtyczke VPN??Jaki serwer(kraj) bym nie wybral to otwiera sie strona i nic na niej nie ma
Do sprawdzenia wyników jak wam się uda wejść to okej ale do gry jak już pisałem za bardzo oklepane się zrobi przez co traci na wartości i płynności podobnie jak darmowe VPNy.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
ale z tym vpn to mozna normalnie się na swoje konto zalogować i grać, czy trzeba zmienić adres, założyć nowe konto itd?? zielony jestem jak coś
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Do sprawdzenia wyników jak wam się uda wejść to okej ale do gry jak już pisałem za bardzo oklepane się zrobi przez co traci na wartości i płynności podobnie jak darmowe VPNy.
Dajcie sobie spokoj z opera ten vpn jest dla wszystkich znowu nie beda sie wczytywac skrypty albo nie bedzie mozna sie zalogowac polecam astrill ktory testuje daja na tydzien trialla bezplatnego jak nie wiesz jak aktywowac trialla wystarczy napisac na ich live chat a ja dzieki astrillowi zalatwilem sobie konto od znajomego w uk i ogladam sobie mecz na bet wozniacki ????
 
G 0

grezor

Użytkownik
Na zagranicznego buka np w Anglii można zalogować się używając karty sim lycamobile wtedy mamy angielskie IP - starter do kupienia w Żabce za 5 pln
 
Do góry Bottom