>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dashbet

J 159

jonaszdt

Użytkownik
www.Dashbet.com
Ktoś próbował? Pojawili się na oddsportalu, na plus dla nich dość szeroka oferta live.
Najważniejsze pytanie - czy są wypłacalni?
Mają bonus 250e, ale nie do końca rozumiem jakie są warunki obrotu. Może ktoś już bonus brał i powie coś więcej ;)
 
yam 93

yam

Użytkownik
Kursy takie jak Vbet (ci najlepszej opinii nie maja) czy Bizonbet, jakie powiazania to nie wiem.
A co trudnego do odczytania w warunkach obrotu?
Bonus 50%, 10krotny obrot depozyt+bonus min kurs 1.80, tylko single.
Do obrotu nie wliczaja sie bety na handi, bety na gole, parzyste/niepatrzyste i win/lose baseball.
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Też jestem ciekaw tego bukmachera, bo maja fajną ofertę powitalną i kursy tez dosyć ciekawe. jakby ktoś tam pograł to poproszę o jakieś info odnośnie samej gry, weryfikacji, wypłat itd, za co z góry dziękuje.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Wpłaciłem i pierwsze wrażenie pozytywne.
Panel live bardzo przyjemny, plusem jest że widzimy maksymalną stawkę jaką możemy zagrać(jak w bet365)
Na niszowe ligi można postawić 130 euro, ekstraklasę za 1300e.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Wpłaciłem i pierwsze wrażenie pozytywne.
Panel live bardzo przyjemny, plusem jest że widzimy maksymalną stawkę jaką możemy zagrać(jak w bet365)
Na niszowe ligi można postawić 130 euro, ekstraklasę za 1300e.
to ze pierwsze wrażenie takie będzie to ja wiedziałem bo ogólnie azjatyckie buki są przyjemne ;) pytanie jak będzie jak będziesz chciał wypłacić.
bonus brałeś ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Bonusu nie brałem, warunki obrotu mi nie odpowiadają.
Weryfikacja standardowa czyli skan dokumentu + rachunek, po godzinie miałem odpowiedź od supportu Dashbet, że konto jest już w pełni aktywne.
Kasa na skrillu po 2 minutach od zlecenia wypłaty :eek:
Ciekawe jak to będzie wyglądać jak ich ogram na parę-parenaście kafli, o tym napisze wkrótce ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Takie pytanie do kogoś kto tam grał i wypłacał pieniądze: zarejestrowałem się i tak mnie ruszyło żeby przeczytać maila od nich z potwierdzeniem rejestracji a tam coś takiego:
To completely verify your account, please send the required documents below to
[email protected]
1. Proof of ID
And any one (1) of the following:
1. Proof of address
2. Bank statement
3. Picture of yourself holding your ID
Wchodzę na czat a tam Pani na pytanie czy przy wypłacie będzie konieczność spełnienia punktu nr 3 wymijająco odpowiada, że teraz tego nie muszę zrobić a w przyszłości jeśli będzie to konieczne to mnie poinformują...
Tak więc czy ktoś przy wypłacie miał taką niespodziankę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Zleciłem drugą wypłatę, tym razem 200euro, znowu kasa po paru minutach na skrillu.
Jak nie będą limitować do groszowych kwot to z taką ofertą i kursami mogą śmiało być w 5 najlepszych buków.
 
A 1

andrzejpaulo

Użytkownik
Zadałem pytanie i mogę powiedzieć że Buk lepszy niż BET365 wypłaty na skrill 1h na koncie weryfikacja konta 1h Dowód faktura za media coś co potwierdza adres zamieszkania bogata oferta Live jak ktoś zna angielski nie ma problemu
 
Do góry Bottom