>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Davey_Watt

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Dobry. Davey_Watt - kolarstwo, zimówki, snooker.
snooker:
#1
1. Knowles - Astley 2 1.2
Połączyłem z żużlową lokatą Obserwatora, by podbić limit. Nie widze tu zupełnie starszego Anglika. W tym sezonie całkowicie odpuścił starty w cyklu PTC, a występ na MŚ seniorów poniżej przeciętnej.
Astley przed rokiem też przebijał się od rund prekwalifikacji, ale w tym roku miał już sporo szans do walki w eliminacjach do niektórych turniejów rankingowych i mecze tam wygrywał. Młodszy Anglik dużo bardziej ograny i powinno to wystarczyć na &quot;dziadka&quot; Tonego.

stawka: 4/5 ✅ 0,8 j
bwin (u niewielu buków jest oferta, a kursy zwykle 1.1)
mecz dziś o 20.30
http://www.oddsportal.com/snooker/world/world-snooker-championship/astley-justin-knowles-tony-1608193/
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
snooker:
#2
Kolejny &quot;specjalista&quot; od prekwalifikacji. Były zawodowiec. Wczoraj widziałem kawałek jego meczu i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył swoją grą, za rywala miał ogórka. Ale gra Pata ze stołem mogła się podobać i wrzucił 4 brejki powyżej 50 punktów. Nie mylił się na łatwych bilach, ściągał ile mógł. Szczególnie w 1 frejmie wbił ładnego brejka z czerwonych w górnej części stołu i niebieskiej.
Tym razem próbuję z handi.
Pat Wallace (-1,5) - Tony Chappel 1 1.75 maraton
stawka: 1/5 ✅ 0,75 j
http://www.oddsportal.com/snooker/world/world-snooker-championship/chappel-tony-wallace-patrick-1617410/
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
kolarstwo-biegi
#3
Weng - Jacobsen 1 1.20
Porte - Contador 1 1.30
AKO: 1.56
Stawka: 2/5 ⛔ 2j
betsafe
Wygląda solidnie. Weng pod nieobecność Marit i Tereski jest 100% faworytką do wygrania na 30km. A w kolarstwie Porte powinien zdemolować towarzystwo jak na Paryż-Nicea. Contadorowi nie daję tu większych szans, to już nie jest ten sam zawodnik co 2-3 lata temu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom