>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

David Haye (25-2; 23KO) vs Dereck Chisora (15-3; 9KO) 14.07.2012

Status
Zamknięty.
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Ja myślę, że ta walka zakończy się decyzją dla Haye&#39;a. Technicznie czy szybkościowo przewysza Chisore, jednak ten jest twardy i nie widzi mi się tu KO z żadnej strony.
Mam jeszcze takie pytanko: Over np. 9,5 rundy wchodzi, gdy zawodnicy wyjdą do 10/przewalczą pełne 9 rund, tak?
 
J 5

jakub88

Użytkownik
Mam jeszcze takie pytanko: Over np. 9,5 rundy wchodzi, gdy zawodnicy wyjdą do 10/przewalczą pełne 9 rund, tak?
Tak jest

Nie wiem co by było jakby się poddał w narożniku miedzy 9 a 10.

Ja również obstawiam pewne zwycięstwo Haye&#39;a który jednak patrząc np. po bokser.org bardzo niedoceniany, ale jednak czuje, że walka potrwa pełen dystans.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Na 10 rund jest zakontraktowana ta walka.
Wiem, pokazuje to przygotowanie do tematu polskiego serwisu bokserskiego...
Jest tyle niewiadomych jesli chodzi o ten pojedynek ze narazie jeszcze sie wstrzymuje do grania czegokolwiek.. Za dyche zagram sobie remis 34,00 w expekt bo moga byc jaja rowniez z werdyktem ;).
 
A 5

asia23

Użytkownik
Remis w tej walce jest moim zdaniem raczej mało prawdopodobny. Najbardziej oczywistym wynikiem jest wygrana Haye na punkty.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Remis ? dlaczego nie, będzie pretekst do Haye Chisora II i kolejnej grubej kasy w stawce. W walki z Kliczkami nie wierzę.
 
S 13

suwix

Użytkownik
z tego co wiem to chyba Chisorze się niedługo kończy licencja tak ? Czy to jakieś głupoty ( czy mają zabrać )
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Walka będzie licencjonowana przez... federację luksemburską, bo ani Haye, ani Chisora nie posiadają licencji brytyjskiej. Ten pierwszy oficjalnie złożył ją, kiedy przeszedł na emeryturę po przegranej walce z Władymirem Kliczką, a ten drugi stracił ją po walce z Witalijem Kliczką, kiedy na konferencji prasowej w Monachium pobił się właśnie z Haye&#39;em.
Chisora, co prawda, złoży apelację jeszcze maju, by zwrócono mu licencję, ale zostanie ona rozpatrzona dopiero w lipcu. - To, co zrobił było głupie i powinien być jakiś rodzaj kary, ale przez to, że nie będzie mógł walczyć przez sześć miesięcy straci pieniądze. Dlaczego pozbawiać go możliwości zarabiania na życie? - pyta promotor Frank Warren, który potwierdził w rozmowie z BBC wcześniejsze doniesienia &quot;Bildu&quot;, że walka odbędzie się 14 lipca na stadionie West Ham United.
Dereck Chisora oprócz tego, że pobił się z Hay&#39;em, przed walką spoliczkowała na ważeniu Witalija, a Władymira Kliczkę opluł wchodzą do ringu.
Tak, więc walka się odbędzie i będzie to na pewno wielkie wydarzenie w Anglii. Dodam jeszcze, że walka odbędzie się na stadionie West Ham United.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Na początek:
http://forum.bukmacherskie.com/f201/vitalij-kliczko-43-2-40ko-dereck-chisora-15-2-9ko-18-02-2012-a-72231-3.html#post2713510
Tu się wywiązała ciekawa dyskusja na temat tej walki.
Ja nie wiem z której strony podejść do tej walki. Haye zapewne będzie punktował , a Chisora będzie szedł jak taran , i albo trafi i skończy albo Haye wypunktuje. Dereck znowu parę kilo do swojej wagi dorzucił ...
Jeśli on myśli, że mnie pokona z takim wiszącym brzuchem, to jest idiotą - drwi z rywala David Haye, mówiąc, że on nawet nie przypomina sportowca.
- W ogóle nie myślał o zrzuceniu wagi, podczas gdy ja jestem najlżejszy od czasu walki z Maccarinellim - chwalił się &quot;Hayemaker&quot;.
Kliczko jak rywal mu pasował , bo Vitek zbytnio tempa nie forsował , a Haye raczej będzie bazował na balansie i szybkości. Chisora stał się bohaterem bo postawił się Kliczce , jakby nie było Haye też wysokie warunki postawił Władkowi. Ale typowanie tej walki na podstawie konfrontacji z Kliczkami nie ma sensu.
Walka z wieloma kontekstami , ludzie to łyknęli to teraz trzeba dać szoł. Kto wygra ? JA bym wolał Chisore jednak ale pod warunkiem , że zademonstruje taki agresywny boks jak pokazał z Vitem. Takich bokserów jest mało teraz więc wygrana z Haye pewno mu się przyda do innych lepszych walk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Haye postawił warunki Kliczce? No bez jaj, wyszedł na ring i czekał tylko na koniec... Haye pewnie będzie chciał wypunktować Derecka i nie rzuci się na niego przynajmniej w pierwszych rundach, Dereck na pewno będzie napalony i rzuci się na Haye, nie sądze żeby te napięcia między nimi były udawane, Chisora będzie chciał bójki i w takim &#39;&#39;stylu&#39;&#39; jest lepszy od Haye. Moim zdaniem jeśli walka skończy się przed czasem to wygra Dereck, jeśli nie to oczywiście Haye. Chciałbym jeszcze przypomnieć stawiającym na Davidka że nie wiadomo czy wyleczył swoją poważną kontuzję przez którą przecież przegrał z Kliczką!
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
David Haye - 1.34 - 9.5/10 - Pinnacle .
Waga przeciwnika - Derecka to 112 kg na dzisiejszym ważeniu czyli około 3 kg więcej niż w walce z Kliczko i to mówi mi wszystko na temat tej walki .
Dereck to nie ten poziom i umiejętności co Haye . Jest to bardzo przeciętny bokser nic specjalnego , dziwie się niektórym ludziom że się nim tak podniecają . Tak naprawdę za Chisorą nic nie przemawia . Uważanie go za gościa który może pokonać Haye&#39;a jest zakrzywianiem rzeczywistości wynikającym z niechęci co niektórych do samego Haye&#39;a .
David Haye wygra walkę dzięki swojej szybkości , refleksowi i sile ciosu . Będzie on po prostu za dobry i za szybki . Easy win for David i tyle w temacie .
haye to tchorz, cienki jest , &quot;piekna&quot; walke stoczyl z valujewem , kazali mu sie utrzymac na nogach to wygra i jak bylo uciekal przez 11 rund zeby nie dostac , nie padl - wygral To nie jest bokser
 
death89 84

death89

Użytkownik
10 rund. gdyby było 12 rund to walka by musiała byc o pas mistrzowski, a wydaje się, że jest ona tylko dla kasy.
zaraz walka, ja postawiłem na to, że Chisora wygra przez KO, TKO, dyskwalifikacja - @7.00 (bet365). Powiem tylko, że dobrze zaprezentował się z Kliczką, ma sporą siłę, jest mega wytrzymały i można próbować po &quot;wariackim&quot; kursie. jeśli Haye wygra to tylko na punkty.
przy okazji, ciekawe czy Haye znów się będzie wywracać/rzucać, jak w czasie walki z Kliczką ????
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Haye - Chisora | 1 [na punkty] | 3,5 (3,54j)
Czekałem do ostatniej chwili na podbicie kursu i złapałem 3,5. Im bliżej walki, tym większe ciśnienie i tym więcej amatorów pompuje pieniądze na rynek. Haye wrócił ze sportowej emerytury, ale treningów nie przerwał zapewne nigdy. Na konferencji z Chisorą wyszło jak wyszło, i teraz ze względu na odebrane licencje pięściarze na luksemburskiej licencji zawalczą na 10 rund w ojczyźnie, na stadionie West Hamu. Obaj zadeklarowali w przypadku porażki przez nokaut wpłacić 25 tysięcy funtów na cele dobroczynne, obaj są pewni siebie. Boks to jest jednak dzisiaj całkiem inna dyscyplina niż kiedyś, teraz liczy się widowisko, pieniądze i cała ta otoczka. W każdym razie czysto sportowo wygląda to tak, że Haye jest mniejszy i szybki, ma teoretycznie mocny cios, ale należy pamiętać że zdecydowaną większą walk i nokautów miał w niższej kategorii wagowej. Chisora z kolei jest jak czołg, można mu zarzucić ubytki techniczne ale wytrzymałość na ciosy ma jak mało kto. Wytrzymał Fury&#39;ego, stawiał dzielnie opór Kliczce. A zaangażowany i zmotywowany jest chyba jak nigdy. Przegrać może jedynie ze samym sobą, ale nie sądzę by rzucił się na rówieśnika od początku, bo wtedy przegra kondycyjnie. To będą bokserskie szachy, bez wątpienia. W punktach też może być blisko remisu, aczkolwiek myślę że Haye wygra początkowe i końcowe rundy, w środku walki punktował będzie zapewne Chisora, ale to nie powinno wystarczyć na zwycięstwo.
 
A 5

asia23

Użytkownik
No i proszę, spodziewałam się raczej zwycięstwa na punkty, a tutaj taka miła niespodzianka. DelBoy za wiele nie pokazał, kurs na Haye i tak był wysoki ????
 
death89 84

death89

Użytkownik
Jeden mały błąd/chaotyczny atak kosztował Chisore ciężkie lanie. Za dużo wiatraków, za mało przemyślanych akcji. Jednak braków technicznych nie idzie nadrobić jedynie siłą i walką &quot;na czołg&quot;...
Swoją drogą, niezłe jaja, wielcy wrogowie, a po walce sobie słodzili jak tępe blondynki na temat nowych tipsów;) Widać, że walka była zoorganizowana na potrzeby rynku, marketingu.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wiadomo w koncu ile jest tych rund ? bet oferuje zaklad na 10 lub wiecej rund wiec cos jest nie rak...
Ja naprawde nie wiem po co sie udzielac jak sie nie ma zielonego pojecia o tym co pisze.. potrzeba napisania czy co ? Jak nie wiesz i nie masz 100 procentowej pewnosci to siedz cicho i to sie tyczy kazdej dyscypliny ;).
Jako ciekawostke powiem ze totomix trzymal do wczoraj linie 10,5 gdzie od 2 dni wiadome bylo ze rund jest 10 czyli byl to zaklad bez ryzyka ktory gladziutko wszedl.
Ale nie powiem, stresik mialem gdy bet365 wystawil n 5 minut przed walka linie 10 lub wiecej rund.
Mimo wszystko dziekuje totomixowi za prezent i zaraz nawiedze wszystkie punkty w moim miescie hehehe

Co do walki to mozna bylo sie spodziewac ze to wszystko cyrk i udawanie. Pociagniecie z bara mysle ze tez rezyserowane. Tak jak jestem sklonny uwierzyc w nienawisc Chisory do Kliczkow tak relacje z Hayem oceniam na obojetne i udawane ale moze to dobrze ze zawiazala sie taka koalicja przeciwko braciom bo mam ich dosc po ostatnich nudnych walkach.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Chisora był do tej walki źle przygotowany fizycznie, na początku żadne mocne ciosy Heya nie dochodziły bo Chisora dobrze trzymał gardę i przyjmował ciosy na ręce, wygrywał na punkty ale potem już nie miał sił. Ten sędzie też świetny, sekunda do końca rundy i kończy walkę choć spokojnie mogli dalej boksować.
 
A 0

arek90

Użytkownik
Jako ciekawostke powiem ze totomix trzymal do wczoraj linie 10,5 gdzie od 2 dni wiadome bylo ze rund jest 10 czyli byl to zaklad bez ryzyka ktory gladziutko wszedl.
Ale nie powiem, stresik mialem gdy bet365 wystawil n 5 minut przed walka linie 10 lub wiecej rund.
Mimo wszystko dziekuje totomixowi za prezent i zaraz nawiedze wszystkie punkty w moim miescie hehehe
mozna wiedziec jak totomix rozliczyl ten zaklad? jako wygrana czy zwrot?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ Soltysiao
Już nie przesadzaj. Gratuluje wygranej, ale skoro poważne buki wystawiają w ofercie over 10 rund, na czacie zapewniają że rund jest 12. Nawet the ring magazine, pisał o 12 rundach http://ringtv.craveonline.com/schedule. Szukałem informacji na stronach WBO i WBA które usatysfankcjonowały tę walkę i nic nie pisali o 10 rundach. Co więcej na różnych zagranicznych forach bokserskich np. boxingscene owszem było lekkie zamieszanie z tą informacją że będzie 10 rund, ale ostatecznie miałobyć niby 12. Także bez urazy, ale research zrobiłem i nadal nie wiem dlaczego podczas transmisji było pokazanych, że ma być niby 10. Boxrec i inne serwisy w ogóle nie biorą tej walki pod uwagę. No cóż ale skoro Haye organizował walkę to nie ma się w sumie co dziwić ...
Chisora nie dał nam szans się o tym przekonać. Ciesz się z wygranej, jakby się okazało że rzeczywiście byłoby 10 rund to miałbyś zwrot i niepotrzebne nerwy a tak Haye dał ci zarobić ;)
Osobiście nie wdziałem, żeby Chisora się podłożył. Po prostu stracił rozum w tej 4-5 rundzie i Haye go zrobił jak dziecko. Do tego widać było te dodatkowe kilogramy. Z Witem wyglądał znacznie lepiej. A że po walce sobie z &quot;dzióbków jedli&quot; to typowe zachowanie krzykaczy. Po walce każdy chce ukazać rywala w lepszym świetle, bo co to wyczyn ograć słabego Chisorę lub dostać łomot od słabego Haye prawda?
//
Jeszcze ciekawostka http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Chisora-wygrywal-u-wszystkich-sedziow,wid,14761228,wiadomosc.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom