>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Davis Cup

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wzywal lekarza i chyba nie jest najlepiej z Del Potro stad taki kurs. Argentyna nie ma po prostu wyjscia, Acasuso nawet w deblu nie gral, Canasa nie ma, jedyny wybor to Calleri - Del Potro. Calleri raczej by przegral (podobno nie zachwycil w deblu) wiec ryzykuja z JMDP. Teraz zdecydowanie blizej Hiszpanie oucharu Davisa. Ja osobiscie nie gram ale mozliwy krecz Del Potro itd. dlatego nie ma sensu.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
w unibecie są dwa mecze: z Del Potro i z Acasuso
pierwszy nawet jak zagra może mieć problemy, jak pisała Roxanne krecz wchodz i grę
o drugim nie mam dobrego zdania i Ferrer powinnien go ograć
dlatego jak ktos pisał na SB lepiej zagrać Hiszpania wygra...
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
Argentyna - Hiszpania - 1.66

Jak dla mnie wydaje się to być w tym momencie bardzo pewny typ. Po pierwszym meczu, w którym David Nalbandian pewnie rozprawil się z Davidem Ferrerem, w drugim pojedynku na Agrentyńczyków spadł zimny prysznic. Faworyzowany del Potro przegrał z Feliciano Lopezem i zrobiło się 1:1. We wczorajszym deblu miał grać del Potro jednak w wyniku urazy jakiego nabawił się w pierwszym pojedynku została zastąpiony.
Co do dzisiejszego występu JdP są rozbierzne opinie (zresztą tak jak wczoraj) - u buków caly czas jest on wystawiony, jednak przy urazie jakiego się nabawił jego gra jest niepewna. W normalnych warunkach pewnie wygrałby bez problemu, jednak nawet jeżeli wystąpi może być bardzo ciężko. Jeżeli nie zagra, wystąpi najprawdopodobniej Acasuso, który z Ferrerem raczej niewiele poradzi i Hiszpan powinien zakończyć rywalizację.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Argentyna - Hiszpania
typ:2
kurs:1,73
GB
Gramy bo kursy leca i poleca jeszcze bardziej mowa oczywiscie o Hiszpanach ktorzy w rywalizaji prowadza 2-1 a dzis prze nami dwa mecze ktora zadecyduja o tym kto wygra Davisa,i tak juz pierwszy pojedynek pomiedzy Acasuco ktory juz napewno zastapi Potro zagra z Verdasco ktory zastapil Ferrera wlasnie zwyciestwo Fernando moze dac Hiszpanom upragnione zwyciestwo,jesli chodzi wlasnie o mecz tych dwoch graczy to bezapelacyjnie faworytem jest Verdasco ktory dysponuje silniejszym serwisem,gra madrzej dysponuje silniejsza psychika ktora w tym meczu bez watpienia bedzie bardzo waznym czynnikiem,jesli chodzi o drugi pojedynek to w przypadku zwyciestwo Verdasco mecz pomiedzy Nalba a Lopezem bedzie bez znaczenia no chyba ze Fernando przegra to wtedy deycydujacy mecz bedzie wlasnie pomiedzy Davidem a Feliciano.Polecam ten typ i radze sie spieszyc bo kursy poleca i to mocno.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jeśli wygrają Hiszpanie mecz numer 4, to w piatym na kort pewnie wybiegnie Grannolers i Calleri. Bo to będzie mecz o pietruchę.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Witam
Wielkie dzięki za info, na Betfair oferują za TB w tym meczu 1,13 (za tyle to mogę postawić że sam kiedys umre), natomiast na GB za 1,57 i to mnie już satysfakcjonuje. Chciałbym jedynie poznać opinie o GB bo na tym forum spotkałem się już z wieloma niepochlebnymi.
Pozdrawiam
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
18.09.2009 15:30
Cilic M. (Cro) - Berdych T. (Cze)
Typ: 2
Kurs: 3,14
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj rozgrywane będą mecze Pucharu Davisa, z których to postanowiłem postawić na Czecha Tomasa Berdycha w spotkaniu z Chorwatem MArinem Ciliciem. Ogólnie wydaje mi się, że to właśnie Czesi wyjdą górą z tego pojedynku z Chorwatami, których prezentuje w grez pojedynczej jeszcze świetny Ivo Karlovic, jednak na przeciw niemu w dniu dzisiejszym wyjdzie Radek Stepanek i to własnie Stepanek jest uwazany za faworyta według bukmacherów. Wracając jednak do pojedynku, opisywanego przeze mnie musze podkreslic, że dziwi mnie aż tak duzy kurs wystawiony przez bwin, Berdych jest świetnym i nieprzewidywalnym tenisistą, którzy dzisiaj według mnie odprawi z kwitkiem Cilicia. Porównując rankingowo obydwu zawodnikóe, lepszy nieco jest jednak Chorwat, który obecnie notuje 15 pozycje w rankingu ATP, w którym to Tomas jest 18. Marin cilic jest obecnie w niezłej formie, podczas swojego ostatniego rozegranego turnieju na US Open został wyeliminowany przez samego triumfatora w ćwierćfinale 1:3. Berdych uległ w trzeciej rundzie w trzech setach dobremu na tym turnieju Fernando Gonzalezowi. Jednak to dzisiaj grają ze sobą od nowa i to liczy sie tylko ten jeden mecz, w którym według mnie lepszy okaże się Tomas Berdych !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom