>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Davis Cup

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jutro jeden glowny mecz, Johansson z Sela 1 1.75 jesli Tomas zagra tak jak z Leym to bedzie 3:1/3:0 kondycyjnie jest ok w razie 5 seta to nie obawiam sie, dzis odpoczywal a debel wygrany przez Izrael i jest 2:1, tylko wygrana ToJo daje szanse Szwedzom bo Levy - Jonas na koniec to loteria 50 na 50. Forma i umiejtnosci po stronie Szweda, kurs spada.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
11-13.04

Cwiercfinal Davis Cup 2008:

Rosja - Czechy Clay (hala)
Argentyna - Szwecja Clay
Niemcy - Hiszpania Hard (hala)
USA - Francja Hard (hala)

Rosja i Czechy najsilniejsze sklady, gospodarze Youzhny, Davydenko, Tursunov i Andreev, Czesi w skladzie: Vizner i Dlouhy debel, Berdych i Stepanek singiel. Argentyna: Monaco, Acasuso, Canas, Nalbandian, rywale Szwedzi: Lindstedt debel, Bjorkman, Soderling i T.Johansson. Ciezko im bedzie na cegle, dla mnie Argentyna pewniak. Bardzo silny sklad Hiszpanow bo jest Verdasco, Nadal, Ferrer i F.Lopez, za to nie najlepszy Niemcow: Petzchner, Berrer, Kohli i Kiefer, mimo, ze hard stawiam na Hiszpanow. USA tradycyjnie bracia Bryan, Blake oraz Roddick, rywale Francuzi: Tsonga, Gasquet, Mathieu i do debla Llodra.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Co myślicie o takim typie :
Nalbandian - T.Johansson (+2,5 seta) 2 po kursie 2,35 w Scandic
Niby to clay ale myśle, że Johansson z jednego seta ugra ??
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja gram mocno Andreeva, Safin chyba przegra bo juz 0:2 a jak dodatkowo przegralby Igor to byloby juz nieciekawie. Rosja zawsze zmobilizowana maksymalnie na puchar. Stepanek nie jest w wysokiej formie i woli korty szybkie, hard i trawe. Andreev powinien sobie poradzic. 1.58
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
No, Rox, za szybko przekreśliłaś Safina ???? Marat walczy. Ja za to zagrałem dziś mocno na Kohlschreibera. Zarówno on, jak i David Ferrer, mają na hali podobny rekord, no ale jednak David, jak to Hiszpan, od hali woli cegiełkę. W 1 spotkaniu w rywalizacji Niemiecko-Hiszpańskiej, Rafa zapewne wygra z Kieferem, więc Philipp będzie musiał wygrać, aby dać szansę Niemcom na awans. A moim zdaniem nasi sąsiedzi nie stoją aż tak bardzo na straconej pozycji, jak wskazują na to wystawione przez buków kursy. Więc dziś....Vamos Kohli! Wiem, że stać go na zwycięstwo.
Na podbicie AKO awans USA, o którym jestem przekonany na 100%.
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Acasuso J. (Arg) - Soderling R. (Swe) typ :2 @ 2.6✅
Kurs na swietnie grajacego w Miami Robina duży bo zmaga sie on w dalszym ciągu z kontuzją nadgarstka i nie widomo jak długo wytrzyma z Argentynczykiem bo w Davis Cup gra sie do 3 wygranych setów.Ta kontuzja trapi go od dłuższego czasu i w meczu z Rogerem sie odnowiła.Johansson przegał z Nalabadianem wiec jedyna nadzieja w Robinie.Argentyńczyk potrafi grac w tenisa i walczyc i jest całkiem niezłym zawodnikiem i być może pokona Robina ale ja wierze w Sode i po takim kursie zaryzykuje na niego choc na pewno nie będzie łatwo.Szwedzi narzekają na wolną cegłe w Argentynie.Acasuso gra u siebie ,Robin ma problemy,gospodarze chcą sie zrewanzować za 1-4 z poprzedniego roku,19 tys ludzi na trybunach,wszytsko przemawia za Argentynczykiem ale jak przemawia wszystko to przeważnie sa jakies wpadki
EDIT:Takie wygrane lubie najbardziej
 
patryk1920 0

patryk1920

Użytkownik
Wie ktos moze co z meczem Massu - Niemeyer??? miał sie niby odbyc wczoraj a nigdzie nie ma wyniku????!!!

R2 - N.MASSU (CHI) v F.NIEMEYER (CAN)
3-6 6-4 6-4 5-7
Played and unfinished
 
K 18

klakson

Użytkownik
Witam. Ja jutro polecam grac mecz :

M. Safin - R. Stepanek na 2 Kurs 2.00 bah


Dlaczego ? Radek stepanek niewatpliwie jest w dobrej formie i wczoraj rozegrał bardzo latwy mecz z z I. Andreev ktory byl niewatpliwie fawortytem tego spotkania. Patrzac na statystyki Marat jest gorszy od swojego rodaka. 2 sprawa to taka ze wczoraj Rosjanin zagrał bardzo ciezki i zaciety mecz z Berdychem. PRZELOZONY

Nalbandian D. - Soderling R. (-1.5/+1.5) kurs 2.00 bah ✅

Nastepnym spotkaniem jest mecz Nalbandiana z Soderlingiem. Warto postawic ten mecz z tego wzgledu ze Soderling latwo pokonał rodaka Nalbandiana w 3 setowym spotkaniu. Nalbandian wygral swoje spotkanie przegrywajac 1 set. Mysle ze Szwed ma szanse urwac argentynczykowi 2 set a nawet wygrac to spotkanie.

Prosze ocenic typy ????
 
K 18

klakson

Użytkownik
Powiem tak. Chodzilo mi o Ranking ATP a nie o statystyki wczorajszych meczów. Moze i Andreev wczoraj grał gorzej ale przeciez Marat tez nie zachwycał ? ledwo wygrał swoje spotkanie z berdychem. Uwazam ze Andreev jest lepszym zawodnikiem od safina. Safin to byl dobry ale pare lat temu. Dlatego mysle ze jutro to stepanek wygra swoje spotkanie .
 
K 0

kubiak

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie Pucharu Davisa

Na dzisiejszym kuponie puszczonym w toto-mixie mam dwa mecze, które są dla mnie kontrowersyjne:
Jose Acasuso - Thomas Johansson 1 i James Blake - Michael Llodra 1

Wszystko pięknie tylko, że zamiast Acasuso ze Szwedem zagrał Juan Monaco (Monaco wygrał 2-0), a w miejsce Llodry wystąpił Richard Gasquet

Co w związku z tym z moim kuponem? Czy mecze zostaną uwzględnione z innymi przeciwnikami, czy zostaną z niego usunięte?

ZWROT
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Davis Cup 19-21.09

Półfinały:

Argentina v Russia
Spain v USA

Play-offs

Chile v Australia
Great Britain v Austria
Switzerland v Belgium
Croatia v Brazil
Israel v Peru
Netherlands v Korea, Rep.
Romania v India
Slovak Republic v Serbia

Hiszpania: Nadal, Ferrer, Verdasco, Lopez
USA: Fish, Bryan, Querrey, Roddick

Argentyna: Del Potro, Canas, Calleri, Nalbandian
Rosja: Davydenko, Andreev, Kunitsyn, Tursunov

Ja polecam tylko Wlochow, Holandie i Chile. Kurs na Hiszpaniw, Chorwatow, Szwajcarow, Brytyjczykow za niski. Anglia 1.20 z Austria to juz komedia jakas?! Izrael z Peru tez ale tam sie kibice nie potrafia zachowac i latwo Peru nie bedzie. Wlosi tylko bez Bolelliego ale gra Seppi i Starace. Holandia na cegle w najsilniejszym skladzie, Korea ma tylko emeryta Lee i cegly nie lubią, Chile u siebie nie przegra z Australia, tym bardziej, ze graja bez kontuzjowanego Hewitta. Te trzy mecze daja tylko 1.64 ale nic innego ciekawego nie ma. Rosja bez Safina ale Argentyna też niepewna bo Calleri i Canas srednio graja a czego sie mozna spodziewac po Nalbim? Nikt chyba tego nie wie, nawet jesli Del Potro wygra dwa single to debel chyba lepszy Rosjan.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ja osobiście wybieram Holandię, Chile i Rumunię. Grają na clayu, a Hindusi nieczęsto grają na tej nawierzchni. Amritraj np w tym roku ani razu nie grał na cegle. Devvarman grał w turnieju w Bukareszcie, przechodząc nawet kwale, co znaczy że już od jakiegoś czasu iedzi w Rumunii i przygotowuj sie do Dejvisa. Jednak to zawodnik o którym za dużo nie wiadomo, raczej anonimowy. Pokazał się dopiero w tym roku, wygrał nawet niedawno challengera na hardzie, ale nie widzę dla niego wielikch szans z Hanescu czy Crivoiem. Crivoi w formie całkiem niezłej, w przyszłym roku zapewne będzie chciał troszke więcj pograc w turniejach wyższej rangi niż challengery. 26-latek z Rumunii gra głównie na cegle, co już stwarza przewagę nad przeciwnikami z Azji. A Hanescu? Forma mocno przeciętna, z tym że jest to zawodnik doświadczony, dysponujący mocnym serwem, liczę na jego serv &amp; volley i ogranie na cegle. W końcu to tą nawierchnię preferuje wysoki Rumun. Tylko debel decydowanie dla Hindusów, bo Bhupati i Paes to zawodnicy najwyższej klasy w grze podwójnej, Cruciat i Tecau za słabi na nich. Prognozuje wygraną Rumunów po 4 spotkaniach.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
J.M. Del Potro - N.Davydenko 1.60 6/10

Raczej nie jest w formie Rosjanin, ostatnie turnieje slabiutkie, US Open porazka z Mullerem, wczesniej w Kanadzie Mastersy beznadziejnie. Gra Kolia bo nie ma Safina, w ogole Davy nie jest ulubiencem trenera i jesli zagra slabo to moze nawet Dime Tursunova wystawic. Andreev - Nalbandian 50 na 50 wiec ten mecz jest kluczowy. Del Potro po 1 u siebie i publicznosci, po 2 wysmienita forma, on musi zdobyc dwa punkty bo ja uwazam, ze debel lepszy ma Rosja, Nalbandian zazwyczaj gral z Acasuso a Chucho nie ma, Kunitsyn specjalnie powolany na deble bo zgrany bardzo z Dima.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Argentyna-Rosja
Typ:1
Kus:1.55

Polfinal , bedzie bardzo ciekawie, Argentyna u siebie to mocarstwo, nie przegrywaja praktycznie nigdy, filarem reprezentacji oczywiscie mistrz pojedynków w pucharze Davisa , David Nalbandian, nie pokonany w Argentynie , 15 zwyciestw na Clayu bez porazki , wynik imponujacy, Davydenko i Andreev napewno beda walczyc, pamietamy walke Andreeva w Chille z przed roku gdzie dokonywal cudów. Dzis zacznie od pojedynku z Nalbandianem i nie widze innej opcji niz wygrana Davida, pojedynek ten ustawi cala rywalizacje i kazdy z graczy zdaje sobie z tego sprawe, nastepnie zaplanowany jest mecz Davydenko z Del Potro, napewno mlody gracz zechce pokazac sie z mocnej strony i potwierdzic ze to jemu nalezy sie miejsce w reprezentacji. Debel jzapowiada sie bardzo ciekawie , planowo ma zagrac Calleri i Canas naprzeciw etatowej parze Kunitsyn\Tursunov - polfinalisci French Open , istnieje jednak mozliwosc zmiany na pare Andreev\Davydenko , bardziej doswiadczonej pary w Davis Cup, mecz deblowy bedzie chyba najwazniejszy i to on moze zadecydowac o wygranej. Trzeba zaznaczyc ze Tursunov przegral 5 deblowych gier, wygral tylko jedna (2 przegral na clayu) , Calleri w deblu bilans 6-2 w tym 5 zwyciestw w domu. Canas na clayu bilans 4-1 wiec rownie doskonale, Kunitsyn do debiutant. Andreev nie ma dobrego sezonu na kortach ziemnych , wieksze sukcesy mial jednak ( co dziwne) na nawierzchni Hard , w tym roku przegral juz z miedzy innymi : Schwankiem, Acasuso , Montanesem , Stepankiem ( u siebie w 3 setach w Davis Cup) , Korolevem, Del Potro (!) Sodrelingiem , Gineprim (!!!) , Rochusem (!) , Hanescu - praktycznie za kazdym razem odpadal w pierwszych rundach, trzeba zaznaczyc ze w wiekszosci nie byli to gracze znaczacy jesli chodzi o korty ziemne. Porazki z takimi zawodnikami swiadczy ze Andreev nie ma czego szukac podczas Davis cup a Argentynie, gospodarze postawia zapewne niesamowicie twarde warunki i watpie zeby byl w stanie dac punkt swojej reprezentacji. Davydenko jak zwykle zagadka ale mysle ze on jednak moze uporac sie z Del Potro , nie mozna jednak tego przesadzac bo mlody ma bardzo dobry sezon. Debel jak dla mnie wygraja pewnie Argentynczycy i to oni awansuja do finalu.
PS: Roxanne , praktycznie w 100 % masz racje , aczkoliwek trzeba uwazac na Davynedko podczas Davis Cup, graja na ziemi, tam Nikolay zawsze byl mocny, w Mastersach mogl grac slabiej ale moim zdaniem on jest najwieksza nadzieją reprezentacji Rosji. Aczkolwiek jesli Del Potro trzyma forme to jak najbardziej jest faworytem zwlaszcza u siebie .
Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
mecz w ktorych sie cos dzieje i jutro rozgrzygniecie:

Wlochy - Lotwa 2:1 ale tutaj starczy wygrac przeciw Jusce

Holandia - Korea 2:1

Huta Galung - Lee 1.80
de Bakker/Middelkoop/Wessels - Im/Sun ok 1.30

Starczy wygrac jeden singiel dla Holendrow tylko kto to ma uczycic. Lee na cegle grac potrafi co juz udowodnil nie raz. Huta to najlepszy gracz w obecnej kadrze Holenderow, ma tez najlepszy sezon w karierze takze szykuje sie super mecz. Kursy rowne i chyba jestem sklonna dac 2/10 na Jesse. Boje sie ze jesli przegra Jesse to znow zagra de Bakker a on slabiutki chociaz rywale tez. Wessels bez formy, powolany na debel wiec zostaje opcja z Middelkoopem i to jest jedyny sluszny wybor, przeciez Matwe jest wyzej w rankingu, ostatnie turnieje lepsze, po cholere wystawiac slabego de Bakkera, kompletnie nie rozumiem. Middel pierwszy raz w karierze jest 198 w rankingu, Thiemo 252! Jesli zagra Huta i Middelkoop mysle, ze jeden z nich wygra. Lee ostatni mecz wygral na RG z Bjorkmanem, potem kontuzje i beznadziejny wystep w Pekinie. Im zajmuje miejsce 485, Jun 256 i on pewnie de Bakera wywali, oby trener Holendrow poszukal mozgu.

Huta Galung - Lee 1.80 2/10

Izrael - Peru 2:1

Sela - Horna
Levy - Miranda

Caly czas ciekawie bo Horna moze z Sela powalczyc, tak samo Miranka z Levym chociaz mysle, ze Dudi zalatwi Peruwianczykow na 3:1, debel puscili.

Wlk.Brytania - Austria 1:2

Murray - Melzer
Bogdanovic - Peya

Jesli wygra Andy to zostaje kluczowy 5 mecz, dosc ciekawy nie podejmuje sie oceny chociaz Peya nie jest w formie i Alex powinien wygrać.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - David Ferrer
Typ: 1
Kurs: 1,65 [Expekt]


Kolejne spotkanie w Pucharze Davisa, Hiszpania walczy z Argentyną w finale, do tej pory trochę niespodziewanie prowadzą Europejczycy. Po wygranej Feliciano Lopeza w singlu i deblu razem z Fernando Verdasco to właśnie Hiszpanie są bliżej zdobycia Pucharu Davisa. Jeszcze nic straconego, dzisiaj czekają nas ostatnie, decydujące mecze, a w każdym z nich wielkim faworytem jest Argentyńczyk. Dlatego także zachęcam do postawienia na Argentynę w typie na to kto zdobędzie ten Puchar. Teraz trochę o dzisiejszym meczu. Potro musi dzisiaj wygrać, jeśli chce się odegrać za porażkę z Lopezem dwa dni temu, dzisiaj szansa jest wielka, ponieważ z Davidem Ferrerem udało już mu się wygrać i to całkiem niedawno, na turnieju w Japonii w Tokio. Mimo to, Ferrer prowadzi w bezpośrednich starciach 2-1 [ zwycięstwo w Holandii i w Australian Open]. Apetyt na zwycięstwo rośnie, Del Potro ma coś do udowodnienia, ten mecz będzie ostatnim ważnym w tym sezonie, jeśli wygra to pokaże, że w tym roku zrobił ogromny skok w karierze, wygranie w Davisie z Hiszpanią i odniesienie ostatecznego triumfy to byłby wielki sukces, marzenia mogą stać się faktem. Gorąco polecam typ na Potro, sam go gram, bo kurs jaki oferuje Expekt jest wręcz wyśmienity.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - David Ferrer
Typ: 1
Kurs: 1,65 [Expekt]


Kolejne spotkanie w Pucharze Davisa, Hiszpania walczy z Argentyną w finale, do tej pory trochę niespodziewanie prowadzą Europejczycy. Po wygranej Feliciano Lopeza w singlu i deblu razem z Fernando Verdasco to właśnie Hiszpanie są bliżej zdobycia Pucharu Davisa. Jeszcze nic straconego, dzisiaj czekają nas ostatnie, decydujące mecze, a w każdym z nich wielkim faworytem jest Argentyńczyk. Dlatego także zachęcam do postawienia na Argentynę w typie na to kto zdobędzie ten Puchar. Teraz trochę o dzisiejszym meczu. Potro musi dzisiaj wygrać, jeśli chce się odegrać za porażkę z Lopezem dwa dni temu, dzisiaj szansa jest wielka, ponieważ z Davidem Ferrerem udało już mu się wygrać i to całkiem niedawno, na turnieju w Japonii w Tokio. Mimo to, Ferrer prowadzi w bezpośrednich starciach 2-1 [ zwycięstwo w Holandii i w Australian Open]. Apetyt na zwycięstwo rośnie, Del Potro ma coś do udowodnienia, ten mecz będzie ostatnim ważnym w tym sezonie, jeśli wygra to pokaże, że w tym roku zrobił ogromny skok w karierze, wygranie w Davisie z Hiszpanią i odniesienie ostatecznego triumfy to byłby wielki sukces, marzenia mogą stać się faktem. Gorąco polecam typ na Potro, sam go gram, bo kurs jaki oferuje Expekt jest wręcz wyśmienity.
sam o tym gorąco myślę, ale co z problemami Del Potro, wzywał lekarza podobno, w normalnych okolicznościach pewna 1, tym bardziej, że Ferrer słabo
ten mecz zadecyduje, bo Nalbandian jeżeli wygra Del Potro pojedzie po Lopezie
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
sam o tym gorąco myślę, ale co z problemami Del Potro, wzywał lekarza podobno, w normalnych okolicznościach pewna 1, tym bardziej, że Ferrer słabo
ten mecz zadecyduje, bo Nalbandian jeżeli wygra Del Potro pojedzie po Lopezie
Kurs na del Potro jest wg mnie podejrzanie wysoki, być może nie jest w pełni zdrowy argentyńczyk. Ja ten mecz odpuszczam, poza tym nie zdziwie sie jak na godzine przed zmieni się para. Ale nie wykluczam zwyciestwa Juana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom