>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

@ !! dawczan typuje !! @

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
#15 (Bet365)
1. ???? K.Kanepi - C.Suarez Navarro --&gt; 2 -1,40
2. ⚽ Atletico Madryt - Eibar --&gt; over 1,5 - 1,33
3. :siata: Włochy - Iran --&gt; 1 - 1,36

STAWKA: 300 j
KURS:
2,54
WYGRANA:
762,38 j

SIERPIEŃ:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
10% bonus za zagranie meczu Polski z Serbią, więc właściwie bez podatku. A te linie do połowy w koszykówce też są dość dobre.

#16
(Totomix)


1. ???? USA - Finlandia (HC HT -17,5/0) --&gt; 1 - 1,85
2. ???? Hiszpania - Iran (HC HT -15,5/0) --&gt; 1 - 1,85
3. :siata: Polska - Serbia --&gt; 1 - 1,55

STAWKA: 100 zł
KURS:
5,30
WYGRANA:
513,04 zł

SIERPIEŃ:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
* Albert Einstein - Szaleństwem jest: &quot;Robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.&quot;
Tak właśnie jest u Ciebie dawczan, sam dobrze wiesz, że kilka razy (dużo wcześniej) ratowała Cię na koniec miesiąca taśma. Ostatnio weszła Ci też 1 taśma co jakoś podratowało Twój bilans, ale gdyby nie ta taśma to by było tutaj grubo w okolicach -1500 na minus jak nie więcej (skoro już teraz jest około -800). Ciągle grasz tak samo, praktycznie żadnych zmian od tylu lat.
Co jest najgorsze w Twojej taktyce typowania? Zdecydowanie wachlarz stawek i widać tą próbę odbicia po złej serii. Nie można tak grać raz za 10-20 za chwile 50 później 100 czy 300 itd. To jest progresja, która od miesięcy prowadzi Cię do powtarzalnego bankructwa. Raz Ci się uda, jakoś dalej to pociągniesz, drugi raz się uda tak samo... ale przychodzi taki moment i jest ciach. Równie dobrze możesz być 6 miesięcy na plusie, po czym nie zdziwiłbym się wcale jakbyś to wszystko stracił i to z nawiązką, czego oczywiście Ci nie życzę.
Widzu z VIPów robił podobnie o czym mu napisałem kiedyś w temacie. Zwiększanie stawek doprowadziło go do minusu takiego, gdzie stracił prawie cały zysk z roku. Dawidbarca też swego czasu zwiększał stawki aż dojechał do minusu -14.000. Mogę Ci jeszcze kilka &quot;prestiżowych&quot; osób szybko wskazać gdzie na takim &quot;hazardowym&quot; zwiększaniu stawki topiło po prostu pieniądze.
I tu nie tłumacz się brakiem szczęścia bo sam dobrze wiesz, że raz ono jest raz nie ma, wychodzi mniej więcej na zero w dłuższej perspektywie. Nie masz systemu gry, żadnego planu, jak Ci wchodzi normalnie typujesz za niskie stawki, jak zaczyna nie wchodzić, zwiększasz, albo robisz taśmy. Kończy się to tak jak sam dobrze wiesz i nie mów, że jest inaczej.
Pozdrawiam i życzę powodzenia, nie traktuj tego jako ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 226

adiqq

Użytkownik
Szczerze mówiąc dla mnie jedna rzecz jest delikatnie mówiąc dziwna
stawianie za j a za chwilę za zł - rozumiem że wymiennie się to stosuje, ale po co?
a jak widzę stawki 15j a później 100j, 150j, 300j to współczucie mi się włącza.
Nie będzie nigdy dobrym typerem ktoś, kto nie potrafi odpowiednio stawkować.
Tzn może być - ale takim wirtualnym. Typy może mieć dobre, ale nigdy na tym nie zarobi w dłuższej perspektywie. (nie ma czegoś takiego jak szczęście ani pech w dłuższej perspektywie)
Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał AKA SHAKAL wyżej
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
boromir 134

boromir

Użytkownik
A ja dodam 3 grosze od siebie.to co on wyprawia to jest amatorka i nie przysloni tego nawet to ze czasem uda sie mu podkreśle uda trafić fajny kupon. To pasmo niepowodzeń i brak szczescia odplaca sie za to ze ten człowiek to konfitura numer jeden na tym forum.
I albo gra na wirtuala albo ma juz pozaciaganych kredytow w bankach na ciul wie jaką kwote.
Mam nadzieję ze rodzina w niedługim czasie odda go na terapie bo jeszcze nie jest za późno.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Oooo widzę jak zwykle pojawiają się fani ;) Szczerze mówiąc nie bardzo mi się chce odpisywać na te mądrości i do tego jeszcze powrócił 15 tysięcy na minusie Wanderlei z rozdwojoną jaźnią proszący bukmacherów o zamykanie kont ????
Ciągle grasz tak samo, praktycznie żadnych zmian od tylu lat.
http://forum.bukmacherskie.com/f35/a-typuje-wygrywam-przegrywam-a-48220-84.html#post3729918 Pierdoły piszesz i tyle. Potrafiłem być 12 miesięcy na ✅ co jest udokumentowane i miałem wtedy całkiem inny styl gry, więc naprawdę pierdoły solidne pociskasz.
Co jest najgorsze w Twojej taktyce typowania? Zdecydowanie wachlarz stawek i widać tą próbę odbicia po złej serii. Nie można tak grać raz za 10-20 za chwile 50 później 100 czy 300 itd. To jest progresja, która od miesięcy prowadzi Cię do powtarzalnego bankructwa. Raz Ci się uda, jakoś dalej to pociągniesz, drugi raz się uda tak samo... ale przychodzi taki moment i jest ciach. Równie dobrze możesz być 6 miesięcy na plusie, po czym nie zdziwiłbym się wcale jakbyś to wszystko stracił i to z nawiązką, czego oczywiście Ci nie życzę.
A ja Tobie shakal życzę założenia tematu i wdrożenia w życie tych mądrości.
I tu nie tłumacz się brakiem szczęścia
A tłumacze się ? Nie. Ale chyba oczywiste jest, że go brakuje jak chociażby przegrana taśma w wygranym meczu przez skurcze i krecz Johnsona, który dzień później biegał w 3 setach w deblu...albo jak wczoraj Hiszpania wygrała 15 pkt a linia 15,5 pkt...
Nie masz systemu gry, żadnego planu, jak Ci wchodzi normalnie typujesz za niskie stawki, jak zaczyna nie wchodzić, zwiększasz, albo robisz taśmy. Kończy się to tak jak sam dobrze wiesz i nie mów, że jest inaczej.
Raz jeszcze napiszę - załóż temat i pokaż jak się zarabia, bo w teorii jesteś mistrzem.
Pozdrawiam i życzę powodzenia, nie traktuj tego jako ataku.
Nie traktuje. A nawet powiem więcej - masz sporo racji, a ja sam sobie zdaję sprawę, że ostatnie miesiące są u mnie bardzo słabe w typowaniu, ale tak to bywa. Póki co raczej dłuższa przerwa się szykuje i może uda się wrócić do takiej dyspozycji jak kiedyś. Chociaż i tak nigdy nikomu się nie dogodzi. Wtedy zarzucano mi, ze grałem &quot;śmiesznymi&quot; stawkami.
Szczerze mówiąc dla mnie jedna rzecz jest delikatnie mówiąc dziwna stawianie za j a za chwilę za zł - rozumiem że wymiennie się to stosuje, ale po co?
Różnica jest taka, że Totomix to legalny bukmacher, więc stawki podałem w złotówkach. Straszne co ?
a jak widzę stawki 15j a później 100j, 150j, 300j to współczucie mi się włącza. Nie będzie nigdy dobrym typerem ktoś, kto nie potrafi odpowiednio stawkować.
Jak się nie gra płaska stawką albo progresją to co widzisz dziwnego w graniu za 20 zł bądź 200 zł ? Stawka jak stawka. Uznałem, ze będzie odpowiednia, ale nie weszło. Życie.
(nie ma czegoś takiego jak szczęście ani pech w dłuższej perspektywie)
Wg mnie jest, ale mniejsza o to, bo to temat rzeka.
No i na koniec komediant naczelny patolog Wanderluj ????
Ty debilu przechulałeś 15 tys zł i kazałeś sobie konta blokować u bukmacherów, wiec po prostu zamilcz, bo jesteś po prostu przygłupem ???? I do tego paranoja powiązana z rozdwojeniem jaźni: boromir pisze w temacie Wanderluja: &quot;Wanderluj prosi o dodanie typów&quot; hahahaha ???? to już trzeba naprawdę być przygłupem wyższej klasy.
A ja dodam 3 grosze od siebie
Ty te 3 grosze to do świnki wrzucaj może uda ci się te 15 tysięcy i pewnie drugie tyle nie podane tu odrobić.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Rozdwojenie jazni rwidentnie wystepuje w twoim przypadku.wszedzie widzisz wanderleia i nie potrafisz rozróżnić wirtualnego grania od prawdziwego.jestes zerem ch.... nie typerem juz ci to mówiłem. Posluchaj rad kolegow i oddaj sie na odwyk bo jeszcze mozes sie uratowac ???? !
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Jak się nie gra płaska stawką albo progresją to co widzisz dziwnego w graniu za 20 zł bądź 200 zł ? Stawka jak stawka. Uznałem, ze będzie odpowiednia, ale nie weszło. Życie.Wg mnie jest, ale mniejsza o to, bo to temat rzeka.
wiesz, to nie jest temat rzeka
jakbyś w 1 poście wątku napisał, np. 1j=20zł, 10j=200zł, to bym nie skomentował, bo słaby wynik dla 10/10 zdarzy się każdemu
Nie wiem czy pisałeś więcej o stawkowaniu w swoim wątku, jeśli gdzieś wcześniej to szczegółowo opisałeś, to ok.
Natomiast twój rozrzut stawkowania w j niestety ale trąci amatorszczyzną (po co w ogóle podajesz w zł? nie lepiej wszystko w j?)
I wcześniejsze 12m na plusie, jeśli były, to niewiele zmieniają. Bo niewłaściwym stawkowaniem można bardzo szybko stracić 12 miesięczny zysk (a właśnie - możesz przytoczyć kompletny bilans razem z yieldem? )
 
A 226

adiqq

Użytkownik
A co do szczęscia i pecha jeszcze - będę się upierać że nie ma.
Co z tego że drużyna którą obstawiłem straci gola w 90+3 skoro w następnym meczu w takich okolicznościach wygra? Jak np. dzisiaj w meczu Porto B -Santa Clara @7,35 0:1 FT &#39;90+3 i nie wiem czy to nie był pierwszy strzał w światlo bramki.
Przy kilkuset typach (że nie wspomne o większej próbie) to nie najmniejszego znaczenia, bo te gole strzelone i stracone się znoszą. Jak tego nie rozumiesz...cóż.....
I nie wiem dlaczego tak bierzesz to do siebie...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
wiesz, to nie jest temat rzeka
Ale sformułowania temat rzeka użyłem w stosunku do szczęścia/pecha w bukmacherce.
jakbyś w 1 poście wątku napisał, np. 1j=20zł, 10j=200zł
Pisałem, że 1j = 1 zł.
Natomiast twój rozrzut stawkowania w j niestety ale trąci amatorszczyzną (po co w ogóle podajesz w zł? nie lepiej wszystko w j?)
Napisałem też, że w złotówkach podaję typy od polskich legalnych bukmacherów.
I wcześniejsze 12m na plusie, jeśli były,
Tak były - wkleiłem linka.
to niewiele zmienia.
Dla Ciebie niewiele dla mnie wiele.
Bo niewłaściwym stawkowaniem można bardzo szybko stracić 12 miesięczny zysk
Prawda.
(a właśnie - możesz przytoczyć kompletny bilans razem z yieldem? )
Zależy o jaki Ci chodzi. Kompletny tego tematu czy wszystkich ? Tematu zrobię - nie mam powodu go ukrywać tak jak robi to 50% userów w tym dziale. Bo miałem też poprzedni. Nie bardzo mi się chce to wszystko liczyć, ale na pewno na minusie, tyle tylko, że ciężko też przytoczyć bilans, żeby był on miarodajny, bo sporo jest różnych promocji, bonusów, freebetów, itd.
A co do szczęscia i pecha jeszcze - będę się upierać że nie ma. Co z tego że drużyna którą obstawiłem straci gola w 90+3 skoro w następnym meczu w takich okolicznościach wygra? Jak np. dzisiaj w meczu Porto B -Santa Clara @7,35 0:1 FT &#39;90+3 i nie wiem czy to nie był pierwszy strzał w światlo bramki. Przy kilkuset typach (że nie wspomne o większej próbie) to nie najmniejszego znaczenia, bo te gole strzelone i stracone się znoszą. Jak tego nie rozumiesz...cóż.....
Ty uważasz tak a ja uwazam inaczej. Kiedyś 3 razy z rzedu postawiłem kosza w buku, gdzie dogrywka liczy się jako X i 3 razy z rzędu &quot;mój&quot; team wygrywał po dogrywkach...Albo chociażby krecz Johnsona i minus, kiedy w innym buku byłby ✅. To jest właśnie szczęście/pech...Jest tego mnóstwo.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
LIPIEC: ✅ 212 ==&gt; YIELD: ✅ 18%
CZERWIEC: ✅
104,19 ==&gt; YIELD: ✅ 1,8 %
MAJ: ✅
823,72 ==&gt; YIELD: ✅ 13,2 %
KWIECIEŃ: ✅
32,51 ==&gt; YIELD: ✅ 1 %

MARZEC: ✅ 171,41 ==&gt; YIELD: ✅ 7,4 %
LUTY: ✅
8,41 ==&gt; YIELD: ✅ 0,5 %
STYCZEŃ: ✅ 52,90 ==&gt; YIELD: ✅ 1,8 %
GRUDZIEŃ: ✅ 149,61 ==&gt; YIELD: ✅ 8,1%
LISTOPAD: ✅ 199,86
==&gt; YIELD: ✅ 7,9%
PAŹDZIERNIK:
✅ 135,72 ==&gt; YIELD: ✅ 6,5%
WRZESIEŃ: ✅ 239,18 ==&gt; YIELD: ✅ 13%
SIERPIEŃ: ✅ 13,76 ==&gt; YIELD: ✅ 0,5%

RAZEM z nie dokończonym lipcem: ✅ 2143,27 ==&gt; YIELD: ✅ 6,65%
RAZEM bez nie dokończonego lipca: ✅ 1931,27 ==&gt; YIELD: ✅ 5,61%
Powyżej statystyka dawczan z tego tematu którym się tak szczyci: Sierpień 2012 - Lipiec 2013
1931,27j przez cały rok ugrane, a w Sierpniu 2013 wszystko przegrane nawet z nawiązką, a dokładnie to tyle:
⛔ 2274,65
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Nie szczycę, tylko pokazuje, ze były i pozytywne okresy baranie. Naucz się czytać ze zrozumieniem.Tak się składa, że połowa z tego to bonus w bahu.
Baranie to możesz sobie mówić do swojego starego pseudo typerze.:grin:
A Ty potrafisz coś oprócz obrażania?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Baranie to możesz sobie mówić do swojego starego pseudo typerze. A Ty potrafisz coś oprócz obrażania?
Starego to może ty masz. Ja mam tatę. I choćby z powodu takich tekstów jesteś właśnie baranem. Nie 1wszy raz masz do mnie jakieś ale i nie mam ochoty z tobą na żadną dyskusje. Bez odbioru .
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Dawczan - tego tematu. nie podając na bieżaco bilansu i yieldu zachowujesz się podobnie jak wspomnianych przez ciebie 50% userów ;)
yield prawdę ci powie. Zawsze
Nikt ci nie kazał obstawiać tych meczów akurat w tym buku, Zrobiłeś to, bo pewnie kurs był lepszy. Coś za coś. Znałeś ryzyko. Ja nie mam pretensji, jak &quot;moja&quot; drużyna straci gola w 90+5 albo jak strzeli w poprzeczkę a nie do bramki. Nie od dziś wiadomo, że
poprzeczki nie są punktowane :p
Tak samo krecze - reguły są powszechnie znane, nie wiem co to ma do rzeczy....czasami wygrasz przez krecza, czasami przegrasz
Są zdarzenia które są postrzegane w kategoriach szczęścia lub pecha(jak te wspomniane przez ciebie czy przeze mnie), lecz w perspektywie długoterminowej nie ma to żadnego znaczenia. I że uważasz inaczej tego nie zmieni.
1j=1zł
nie wiem skąd taka moda - jak zaczynałem stawiać pierwsze kroki w bukmacherce, to mnie uczono, że stawia się w skali 1-10j - a teraz jak widzę że ktoś stawia 300j to wybacz, myślę sobie swoje (są oczywiście wyjątki, ale twój przypadek do nich nie należy)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Starego to może ty masz. Ja mam tatę. I choćby z powodu takich tekstów jesteś właśnie baranem. Nie 1wszy raz masz do mnie jakieś ale i nie mam ochoty z tobą na żadną dyskusje. Bez odbioru .
Masz tatę, a tata ma syna ..., dalej nie kończę bo zrobiłoby Ci się przykro, a i tak pewnie masz już dużo zmartwień pożyczki itp.
Nie masz ochoty na dyskusję, ponieważ po 1 nie masz argumentów, po drugie nie potrafisz dyskutować, bo od razu zaczynasz kogoś obrażać.
Swoją drogą ciekawe jak często dostajesz w twarz za swoje zachowanie?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
nie podając na bieżaco bilansu
Żartujesz sobie ? Pod każdym moim typem jest bilans nawet ten mocno czerwony, więc naprawdę zaczynacie bredzić i kompletnie zamazywać rzeczywistość...
yield prawdę ci powie. Zawsze
Podobnie uważam, ale są tez i tacy i nie jest ich mało, którzy twierdza, ze yield się nie liczy. Ale prawda jest taka, ze liczy się i zysk i yield.
Nikt ci nie kazał obstawiać tych meczów akurat w tym buku, Zrobiłeś to, bo pewnie kurs był lepszy.
Kursy były bardzo podobne jak nie takie same jak u innych.
Znałeś ryzyko. Ja nie mam pretensji
Ja też nie mam pretensji, ale wg mojej oceny jest to po prostu pech tego typu sytuacja, tym bardziej, że gośc miał wygrany mecz i na drugi dzień grał 3 sety debla. I takich zdarzeń jest cała masa w czasie obstawiania.
czasami wygrasz przez krecza
No widzisz mi się właśnie taka sztuka nie udaje. Jeśli mam z kreczem do czynienia to albo wtopa albo zwrot.
I że uważasz inaczej tego nie zmieni.
Dobrze rozumiem Twoja racja jest jedna jedyna i tylko Ty masz rację. Niech tak będzie.
Masz tatę, a tata ma syna ..., dalej nie kończę bo zrobiłoby Ci się przykro, a i tak pewnie masz już dużo zmartwień pożyczki itp. Nie masz ochoty na dyskusję, ponieważ po 1 nie masz argumentów, po drugie nie potrafisz dyskutować, bo od razu zaczynasz kogoś obrażać. Swoją drogą ciekawe jak często dostajesz w twarz za swoje zachowanie?
Przykro to mi jest jak cię czytam. Idź się człowieku leczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom