>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

@ !! dawczan typuje !! @

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dawczan weź głęboki oddech, nie cytuj każdej wypowiedzi, nie tłumacz się, nie mądrz się tylko bierz sprawy w swoje ręce i tyle. Od jutra zaczyna się nowy miesiąc, możesz cały wrzesień typować przynajmniej jakąś płaską stawką, bo podane przez Ciebie przykłady 12 miesięcy na plusie to ja o nich pisałem. Skończył tak samo jak ty i Radula z Vipów i Widzu, Dawidbarca i swego czasu prawie MaciekLeo dobił do tam kuponów za 6000-8000 zł, ale on nadal twierdził, że wszystko jest pod kontrolą. To nie moje pieniądze, ja Wam tylko dobrze radzę. Progresja najszybsza droga do bankructwa, co forum już nie raz potwierdziło.
Zamiast bawić się na live w jakieś śmieszne over 0,5 czy taśmy z typami po kursach 1,20 to lepiej pobawić się w prawdziwe TYPOWANIE. Spójrz na gościa z vipów coyroshi? Czy on wchodzi na stawki 3, 4, 5 itd.? Cały czas jedzie na poziomie 0,5-1,5. Takie rzucanie kuponami tu za 35 zł, tu za 250 zł to mija się z celem.
tyle że coryoshi składa kupony właśnie z takich kursów 1,3 maksymalnie (co moim zdaniem nie jest błędem) więc zdecyduj się czy jest dobrym przykładem wg Ciebie czy nie
Wiem o tym doskonale, dlatego podaje mu przykład, bo dawczan podobnie gra takie kursy, ale nie ma systemu, cierpliwości i nie potrafi pogodzić się z czarną serią. Podbija stawki i kończy się to tak jak sami wiecie.
To się zajmujcie tymi, którzy są w vipach, a nie mną.
Właśnie dawczan teraz przygarnął kocioł garnkowi ???? . Jak sam latasz po tematach, coś tam czepiasz się itd. to jest już w porządku. Jak ktoś zwróci Ci uwagę, to wielkie halo i teksty &quot;idźcie stąd, patrzcie na siebie itp.&quot;.
Pozdrawiam, tyle z mojej strony ???? . Zacznij od jutra grać dobre typy, a najlepiej to single-triple.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
żeby już zaknąć temat gdzie ty tu widzisz bilans i yield z całego tematu??
A czy ja mam obowiązek co chwila wstawiania yieldu i bilansu całego tematu ? Robię bilans pod każdym kuponem jak mało kto więc naprawdę litości. Rozumiem, ze macie swoją chwile triumfu i radości z powodu moich typów, ale zajmijcie się swoimi sprawami. Bo szukanie zaczepki na siłe zaczyna robić się żenujące.
Dawczan weź głęboki oddech, nie cytuj każdej wypowiedzi, nie tłumacz się
Trudno nie tłumaczyć wielu bredni i durnych kłamstw. Jesli ktoś mi zarzuca, że nie robię bilansu, a bilans jest pod kazdym typem to jest po prostu już kpina i szukanie zaczepki na siłę.
To się zajmujcie tymi, którzy są w vipach, a nie mną.
To nie moje pieniądze, ja Wam tylko dobrze radzę.
Jak juz Ci pisałem w poradach jesteś mistrzem. Więc czas przejść z teorii w praktykę.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Zamiast bawić się na live w jakieś śmieszne over 0,5 czy taśmy z typami po kursach 1,20 to lepiej pobawić się w prawdziwe TYPOWANIE. Spójrz na gościa z vipów coyroshi? Czy on wchodzi na stawki 3, 4, 5 itd.? Cały czas jedzie na poziomie 0,5-1,5. Takie rzucanie kuponami tu za 35 zł, tu za 250 zł to mija się z celem.
tyle że coryoshi składa kupony właśnie z takich kursów 1,3 maksymalnie (co moim zdaniem nie jest błędem) więc zdecyduj się czy jest dobrym przykładem wg Ciebie czy nie
 
A 226

adiqq

Użytkownik
A czy ja mam obowiązek co chwila wstawiania yieldu i bilansu całego tematu ? Robię bilans pod każdym kuponem jak mało kto więc naprawdę litości.
nie masz obowiązku
Ale nie dając co jakiś czas bilansu z całości - to też jest takie ukrywanie aktualnego stanu rzeczy (jak dla mnie). ja daje co 1-3 dni bilans z całości. Jak wchodzę w czyjś wątek z typami, to interesują mnie jego dokonania - bilans (z yieldem). Jak się cofie 1,2,3,5 stron i nie ma całościowego bilansu, to ma to dla mnie swoją wymowę - i tyle.
Nie traktuj tego tak personalnie, bo ja naprawdę dobrze ci życzę. A że nie zgadzam się z tobą w pewnych kwestiach to inna sprawa.
AKA SHAKAL dobrze ci radzi - czas coś zmienić, bo dotychczasowa forma chyba się wyczerpała....i tyle
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
nie masz obowiązku Ale nie dając co jakiś czas bilansu z całości - to też jest takie ukrywanie aktualnego stanu rzeczy (jak dla mnie). ja daje co 1-3 dni bilans z całości. Jak wchodzę w czyjś wątek z typami, to interesują mnie jego dokonania - bilans (z yieldem).
OK - jako forma oczyszczenia ???? - podsumuje w wolnej chwili całość, ale naprawdę nic nie ukrywam. Gdybym chciał ukrywać to nie podawałbym w ogóle bilansu miesięcznego.
Nie traktuj tego tak personalnie, bo ja naprawdę dobrze ci życzę. A że nie zgadzam się z tobą w pewnych kwestiach to inna sprawa.
????
AKA SHAKAL dobrze ci radzi - czas coś zmienić, bo dotychczasowa forma chyba się wyczerpała....i tyle
Zgadza się, tylko, że Shakal jest wielkim teoretykiem, ale gorzej u niego z praktyką. Taka mała różnica.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam wszystkich :) napisze cos od siebie z racji swojego doswiadczenia...

1. Podbijanie stawek moze doprowadzic do bankructwa i jest nierozwazne... moze Cie uratowac a moze Cie wpedzic w klopoty... nie ma nic gorszego niz systematycznie ciulanie kapitalu, a pozniej przegranie dosc pokaźnej jego czesci lub calego w jeden, kilka dni...

2. Ja sie podziele swoja metodą, ktora zaczalem grac... i uwaga poki co jestem na plus...

gram na live i gram przewaznie overy... interesuje mnie linia poczatkowa i pozniej czekam na znaczny spadek tej lini w trakcie meczu, np o 7-10 oczek... i wtedy gram na over... dajmy na to stawka X, pozniej dalej sledze spotkanie, jesli linie obnizy sie o kolejne 7-10 oczek gram za 2 X i to jest w zdecydowanej wiekszosci koniec typowania w tym meczu, okazjonalnie zdarza sie kolejne 7-10 punktów i to gram za 3X...

To jest progresja, ale z gory zaplanowana... a w mysl zasady, ze po burzy przychodzi slonce dosc dobrze sie sprawdza... trzeba byc cierpliwym by wyczekac odpowiedni spadek lini punktowej...

Plus jest taki, iz nie musze sie bawic w zadne analizy, sklady itp itd... jedyne co to cierpliwie czekqc na spadek lini...

Pisze u Dawczana, gdyz czesto gra kosza, podobnie jak ja...

Co sadzicie o tym sposobie grania ?
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Z góry przepraszam, że się wtrącę, bo ani to moja działka, ani mój temat, ale po co tak wszyscy zaśmiecacie mu temat?

Gra jak gra, idzie mu jak idzie, raz lepiej raz gorzej -jego to satysfakcjonuje, jakby tak nie było to by nie grał, kropka.

Z mojej strony życzę powodzenia w grze.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dawczan zostal zaatakowany przez wroga

To jest przykre jak sie widzi taki hejt ale niedaj sie kolego!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
SIERPIEŃ: ⛔ 828,67 j
Szczegółowe statystyki później...Chociaż są one tak mizerne, że aż nie chce mi się ich robić...Od bilansu nie uciekam i jest podany.

#1 (Totomix) ✅ 53,40 zł

1. :siata: Finlandia - Korea Płd. --&gt; 1 - 1,48 ✅ 3-0
2. ???? Senegal - Argentyna --&gt; 2 - 1,22 ✅ 46-81
3.
???? C.Berlocqu/L.Mayer - I.Dodig/M.Melo --&gt; 2 - 1,30 ✅ 1-2

STAWKA: 50 zł
KURS:
2,35
WYGRANA:
103,40 zł

WRZESIEŃ: ✅ 53,40 zł

 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Miały być 3 zdarzenia, ale Troicki i set dla Francji powinny być oczywistością...więc dołożeni na dokładkę. Zobaczymy jak będzie.

#2
(Totomix) ✅ 55,80 zł


1. ???? M.Trevisan - V.Troicki --&gt; 2 - 1,14 ✅ 1-2
2. :siata: Iran - Francja (hc 0/+2,5s) --&gt; 2 - 1,23 ✅ 1-3
3.
???? M.Bryan/B.Bryan - S.Lipsky/R.Ram --&gt; 1 - 1,17 ✅ 2-1
4. :siata: Włochy - Belgia --&gt; 1 - 1,28 ✅ 3-1
5. ???? Turcja - Dominikana --&gt; 1 - 1,55 ✅ 77-64

STAWKA: 30 zł
KURS:
3,25
WYGRANA:
85,80 zł

WRZESIEŃ: ✅ 109,20 zł
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
#3 (Totomix) ✅ 50,33 zł

1. :siata: Korea Płd. - Kuba --&gt; 2 - 1,70 ✅ 1-3
2. :siata: Chiny - Bułgaria --&gt; 2 - 1,20 ✅ 0-3
3. :siata: Brazylia - Finlandia (hc -1,5/0) --&gt; 1 - 1,18 ✅ 3-0
4. ???? S.Peng - C.Wozniacki --&gt; 2 - 1,37 (kurs dnia) zwrot S.Peng krecz...:;/:

STAWKA: 45 zł
KURS:
3,30 --&gt; 2,41
WYGRANA:
136,20 zł --&gt; 95,33 zł

WRZESIEŃ: ✅ 159,53 zł
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
#4 (Totomix) ⛔ 32 zł

1. ????
S.Williams - E.Makarova (hc 0/+6,5) --&gt; 2 - 1,55 ⛔ 6-1 6-3
2. ????
L.Vanni - S.Devvarman --&gt; 2 - 1,55 ✅ 1-2

STAWKA: 32 zł
KURS:
2,40
WYGRANA:
67,65 zł

WRZESIEŃ: ✅ 127,53 zł
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Makarova 1wszy set tragedia...
Toto znów - podobnie jak z Finlandią - dało na Iran dużo większy kurs niż gdzie indziej.

#5
(Totomix) ⛔ 50 zł


1. :siata: Bułgaria - Egipt (hc -1,5/0) --&gt; 1 - 1,10
⛔ 3-2
2. :siata: Belgia - Iran --&gt; 2 - 1,45
✅ 1-3
3. ???? N.Djokovic - K.Nishikori --&gt; 1 - 1,16 ⛔ 1-3
4. ???? Dominikana - Słowenia --&gt; 2 - 1,27 ✅ 61-71

STAWKA: 50 zł
KURS:
2,35
WYGRANA:
103,40 zł

WRZESIEŃ: ✅ 77,53 zł
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Bułgarskie dowcipnisie ????
Kurs na Francję bardzo dobry. Biorąc pod uwagę jak fatalnie gra tu Chorwacja trzeba próbować. Wiadomo - mogą nagle zagrać swój najlepszy mecz w turnieju Chorwaci, ale biorąc pod uwagę to co się działo do tej pory - zdecydowanie Francja.

#6 (Totomix) ⛔ 56 zł

1. :siata: Belgia - Iran --&gt; 2 - 1,35
✅ 1-3
2. ???? Francja - Chorwacja --&gt; 1X - 1,70 (kurs dnia) ✅ 69-64
3. ???? Dominikana - Słowenia --&gt; 2 - 1,27 ✅ 61-71
4. ???? N.Djokovic - K.Nishikori --&gt; 1 - 1,16 ⛔ 1-3

STAWKA: 56 zł
KURS:
3,38
WYGRANA:
166,57 zł

WRZESIEŃ: ✅ 21,53 zł
 
Do góry Bottom