>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

DEL - liga niemiecka 2023/2024

sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/DEL
Godzina: 16:30
Spotkanie: Löwen Frankfurt vs Schwenninger Wild Wings
Typ: Carter Rowney strzeli gola
Kurs: 3.60🟥
Bukmacher: Fortuna
Post:
Analiza:

Dzisiaj w Niemczech wyjątkowy wtorek, bo 3 października to Dzień Zjednoczenia, wolne i dlatego też kolejka rozgrywana jest wyjątkowo we wtorek w popołudniowych porach.

W stolicy banków dojdzie do rywalizacji Lwów z Wild Wings i jestem zdania, że gospodarze postrzelają. Przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek były beniaminek znacznie się wzmocnił, Cramarossa, Kunyk, Brace czy ofensywni obrońcy jak Lajunen, czy też Matushkin powoli odnajdują się w nowym środowisku i tym samym forma będzie rosnąć. Już w Monachium wyglądało to dobrze, czas na wygraną dzisiaj. W Schwenninger doszło do zmiany trenera i Harald Kreis zajmuje się już tylko reprezentacja a jego następca ma problemy, aby defensywnie ułożyć swój zespół. Przyjezdni znani byli z solidnej defensywy, teraz tego kompletnie nie widzimy. Stawiam na gola napastnika Frankfurtu. Rowney to doświadczony zawodnik, który rozegrał wiele meczów w NHL i sprowadzenie go nad Men było mocno zaskakujące. W poprzednim sezonie był liderem byłego beniaminka, ale w tej kampanii bramki rozkładają się na wiele zawodników. Do tej pory nie cieszył się z trafienia a w ostatniej kampanii przeciwko Schwenninger zdobył nawet hat tricka w jednym ze starć, łącznie strzelając 5 goli w 4 meczach przeciwko Wild Wings. Mocno liczę na niego i na współpracę z Bokkiem.
Post automatycznie złączony:

Dodatkowo:

Monachium powyżej 2.5 gola✅
Frankfurt powyżej 2.5 gola✅
AKO @2.39 Superbet✅

Wybrałem jeszcze derby Bawarii oraz ciekawy mecz we Frankfurcie. Śledziłem starcie Byków z Lwami i trzeba przyznać, że Mistrz DEL spisał się świetnie. Pomimo to, że rywal dwukrotnie wychodził na prowadzenie, to udało się za każdym razem remisować i 2. oraz 3. tercja była popisem ofensywy gospodarzy. Nurnberg to jedna ze słabszych ekip w stawce, raczej z małymi szansami na play-off, dlatego mocno liczę na ofensywę Byków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Monachium vs Iserlohn: Austin Ortega powyżej 1.5 punktu w kanadyjce @2.49 Fortuna🟥

Mecz już za chwilę się rozpocznie, dlatego szybko wrzucam swoją propozycję na DEL. Stawiam na to, że Austin Ortega będzie cieszył się z minimum 2 punktów kanadyjskich. Koguty kompletnie nie radzą sobie w defensywie i stracić u siebie aż 8 goli z Berlinem to wstyd. Widać, że nie wszystko funkcjonuje tutaj jak należy i różnica klas z Mistrzem będzie widoczna. U Byków nie wystąpi dzisiaj Yasin Ehliz, dlatego odpowiedzialność za zdobywanie bramek rozłoży się na innych hokeistów. Myślę, że Austin cały czas gra na zaciągniętym hamulcu ręcznym i wreszcie odpali. Przy spodziewanych 4-5 golach Monachium stać Ortegę na przynajmniej 2 punkty.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Berlin vs Munchen: powyżej 4.5 gola✅
Augsburg vs Schwenninger: powyżej 4.5 gola✅
AKO @2.30 Superbet✅


Stołeczni zaprezentowali się w poprzednim sezonie katastroficznie. Nie udało się nawet awansować do strefy play-off, co jest sporym osiągnięciem, oczywiście negatywnym. Kibice domagali się zwolnienia trenera Serge Aubina, ale włodarze postanowili go pozostawić i skupić się na przebudowie zespołu. Problemem była przede wszystkim obsada bramki. Brakowało doświadczonego goalkeepera, bo zarówno Juho Markkanen, jak i Tobias Ancicka to przyszłość, ale ten duet popełniał wiele błędów. Tej dwójki nie widzimy już w Berlinie i sprowadzenie Jake’a Hildebranda jest strzałem w 10. Szkoda, że Amerykanin odszedł z Frankfurtu, któremu kibicuje, ale już w DEL 2 był wybrany najlepszym bramkarzem w lidze, a jego debiut w DEL był bardzo owocny. Na ten moment zachował już 2 SO w 9 spotkaniach, co jest naprawdę dobrym wynikiem, jak na niemiecką ekstraklasę. Dodatkowo przyjście takich hokeistów jak Frederik Tiffels, Ty Ronning, Kai Wissmann, czy też Patrice Cormier znacznie wzmocniło ofensywę stołecznych. Czy w niedzielnym hicie uda się pokonać Mistrza?

W Monachium też doszło do zmiany i pomimo osiągnięcia sukcesu, jakim jest tytuł, to swoją karierę trenerską zakończył zasłużony trener Don Jackson. Na jego miejsce przyszedł były selekcjoner reprezentacji Niemiec oraz były zawodnik Byków, a więc Toni Soderholm. Początek kampanii był bardzo udany w wykonaniu przyjezdnych, ale teraz nadszedł pierwszy kryzys, z którym trzeba się zmierzyć. 3 porażki z rzędu we wszystkich rozgrywkach nie są powodem do chluby i Fin stara się znaleźć rozwiązanie na słabsza grę swoich hokeistów. Mocna ofensywa Bawarczyków przestała funkcjonować i tylko 1 strzelony gol w 3 niedawnych meczach to bardzo słaby wynik Byków. Lepszej okazji, niż przełamanie się na tafli lidera nie będzie. Czy Mistrz stanie na wysokości zadania?

Jakiego spotkania się spodziewam? Myślę, że mocno rwanego. Pojawią się sytuacje po obu stronach barykady i jedni i drudzy pograją kilka razy w PP. Stawiam na minimum 5 trafień. Byki po słabych występach z pewnością wyciągną wnioski i posiadają przecież mocną ofensywę. Podobnie jest u Niedźwiedzi Polarnych, gdzie wzmocnienia w linii ataku spłacają się od początku tego sezonu. Czysto statystycznie nasz zakład był pokryty w ostatnich 5 meczach bezpośrednich z rzędu. Liczę na powtórkę.

Nieco wcześniej rozpocznie się rywalizacja w Augsburgu pomiędzy Panterami a Wild Wings. Gospodarze powinni spaść do zaplecza niemieckiej ekstraklasy, ale szczęście sprzyjało, ponieważ nikt z finałów play-off DEL 2 nie spełnił warunków licencyjnych. Tym samym ekipa z Bawarii otrzymała kolejną szansę w elicie i stara się ją wykorzystać. Na ten moment Augsburg jest nad kreską i to, co może imponować, to przede wszystkim ofensywa. Średnia niespełna 3 goli na mecz robi wrażenie i w ostatnim czasie udało się urwać punkty Mannheim, czy pokonać w ważnym starciu Iserlohn. Warto pójść za ciosem na własnej tafli. Czy tak też się stanie?

Schwenninger stara się utrzymać w czołówce DEL. Już w poprzedniej kampanii przyjezdni byli w pewnym momencie jedną z niespodzianek sezonu regularnego. Niestety koniec końców nie udało się nawet awansować do play-off, ale obecne rozgrywki mają być inne. Bracia bliźniacy Tyson Spink oraz Tylor Spink pozostali w klubie i dodatkowo sprowadzono jakościowych hokeistów, jak Kyle Platzer, czy też Thomas Larkin. Ten drugi z miejsca stał się kapitanem swojej drużyny, co tylko pokazuje, jak ważny to był transfer. Goście notują serię 3 wygranych z rzędu. Czy ta passa zostanie podtrzymana również w Augsburgu?

W tym spotkaniu także zdecydowałem się na gole. Jedni i drudzy prezentują się bardzo dobrze w ofensywie, co potwierdzają niedawne mecze. Augsburg w poprzednich dwóch starciach strzelił łącznie 10 bramek, a Schwenninger 9. Uważam, że próg 4.5 jest jak najbardziej odpowiedni. Co ciekawe oba zespoły mierzyły się ze sobą we wrześniowym sparingu i tam padł wynik 5:4 dla Panter. Mam nadzieję, że skuteczność pozostanie na wysokim poziomie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1559
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Frankfurt vs Berlin:

Dominik Bokk zdobędzie punkt @1.57✅
Zach Boychuk zdobędzie punkt @1.52✅
AKO @2.39 Fortuna✅


Dzisiaj zaglądam do Frankfurtu, gdzie spodziewam się po prostu najwięcej goli. Można rzec, że Lwy oraz Niedźwiedzie Polarne to top 4 pod względem zdobywanych bramek w tym sezonie, dlatego warto poszukać punktów liderów poszczególnych drużyn. Ja zdecydowałem się na Dominika i Zacha. Ten pierwszy słabo zaczął kampanię i potrzebował czasu, aby zbudować swoją formę. 12 oczek na 11 rozegranych spotkań robi wrażenie, mając obok siebie ofensywnych obrońców jak Ville Lajunena, czy też Maksima Matushkina jest o to po prostu łatwiej. Bokk wrócił do Niemiec najpierw do ekipy z Berlina i tam się nie odnalazł, ale już we Frankfurcie pokazuje swój talent. Z drugiej strony stawiam na Boychuka, który jest w formie i w ważnych starciach punktuje. Tak było przecież niedawno w rywalizacji z Bykami z Monachium, gdzie zaliczył 2 trafienia. Gospodarze tracą sporo goli i dlatego widzę szanse na oczka lidera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +892
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Berlin vs Bremerhaven: każda drużyna strzeli przynajmniej 2 gole @1.65✅
Munchen vs Augsburg: Austin Ortega punkt @1.42✅
AKO @2.34 Fortuna✅

DEL ostatnio idzie mi chyba najlepiej z hokeja na lodzie i mam nadzieję, że uda się podtrzymać passę z niemieckiej ekstraklasy.
Wybrałem sobie spotkania w Berlinie i w Monachium. Niedźwiedzie Polarne po beznadziejnym sezonie dały szansę trenerowi Aubin i on odpłaca się zaufaniem. Wymieniono najsłabsze ogniwa i przede wszystkim bramkarze są na odpowiednim poziomie. Śmiało możemy powiedzieć, że Jake Hildebrand to jeden z najlepszych bramkarzy w DEL i dzisiaj zapewne będzie pomiędzy słupkami. Tak naprawdę każda 5 jest groźna u stołecznych i kto wie, może po roku przerwy ponownie pojawi się tytuł mistrzowski, ale nie ma co zapeszać. Rywalem będą Pingwiny, które również prezentują się coraz lepiej. Wreszcie obudzili się inni zawodnicy niż pierwsza trójka słoweńskich napastników. Jacob Virtanten wreszcie pokazuje swój potencjał. Stawiam na typ, który mówi o tym, że każda z ekip strzeli po przynajmniej 2 gole. Jest forma w ofensywie, dodatkowo bezpośrednie starcia (4/5) pokrywały nasz typ.

Drugi mecz już krótko, dojdzie do derbów Bawarii pomiędzy Bykami a Panterami. Kiedy jak nie dzisiaj się przełamać i myślę, że Monachium dzisiaj srogo postrzela. Nie lubię jednak grać czystych winów, do tego po takim kursie więc stawiam na Punkt Ortegi. Austin w poprzedniej kampanii za każdym razem punktował w meczach z Augsburgiem (łącznie 4 gole i 3 asysty). Myślę, że lider dzisiaj pociągnie swój zespół do wygranej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1203
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Köln vs Schwenninger:

Nick Bailen punkt w kanadyjce @1.62🔴
Tyler Spink punkt w kanadyjce @1.75✅
AKO @2.84 Fortuna 🔴

Dzisiaj tylko jedno spotkanie, ale bardzo ciekawe. Rekiny zmierzą się z Wild Wings i zdecydowałem się na punkty Nicka Bailena oraz Tylora Spinka.
Ten pierwszy to zdecydowanie najlepszy ofensywny obrońca w poprzedniej kampanii DEL. Pamiętam go z KHL i bardzo lubiłem sposób gry Bailena. Jak dobrze, że przeszedł do naszych zachodnich sąsiadów i tutaj również pokazuje klasę. Niestety w ostatnim starciu z Wolfsburgiem nie zaliczył gola ani asysty, dlatego też liczę mocno na niego dzisiaj. Rekiny to najlepsza ofensywa w stawce, średnio zdobywa ponad 2.5 bramki na mecz, co powoduje, że nie ma nudy z gospodarzami. Nasz bohater do tej pory ma 2 trafienia i 9 asyst i mam nadzieję, że gdy pojawi się PP, to i Amerykanin będzie cieszył się z punktu.

Z drugiej strony atakuje trafienie lub kluczowe podanie Tylora Spinka. Jeden z braci bliźniaków Spink musi wziąć ciężar gdy na swoje barki, ponieważ Tyson leczy kontuzje i trzeba przyznać, że dobrze czuje się na lodzie bez swojej rodziny. W starciach z klubami z Bawarii, a więc z Monachium i Augsburgiem cieszył się z gola i asysty. Jest to kluczowy gracz u gości i wierzę mocno w Tylora, bo sam potrafi tworzyć groźne okazje, a Kolonia nie ma zbyt szczelnej defensywy.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Augsburg vs Frankfurt: każda przynajmniej 2 gole ✅
Iserlohn vs Mannheim: każda przynajmniej 2 gole ✅
AKO @2.29 Fortuna ✅

Hunter Shinkaruk strzeli gola (Iserlohn) @5.00
Fortuna ✅ ładnie Hunter niecałe 2 minuty


W obu parach widzę gole. Pantery u siebie zawsze są groźne i należy się z nimi liczyć, wszak jest tutaj spory ruch kibicowski i spotkania domowe są gorące. Z drugiej jednak strony mamy Lwy, które w ofensywie błyszczą. Sprowadzenie wielu ciekawych napastników, jak Brace, czy Cramarossa oraz obrońców, którzy dobrze czują się po obu stronach lodu jak Matushkin, czy też Lajunen przynoszą dobre rezultaty z przodu. Z tyłu wygląda to już nieco słabiej po odejściu Jake Hildebranda do Berlina, ale Cupper daje radę. Oba kluby mierzyły się ze sobą w tym sezonie i tam padł wynik 2:3 dla gości. Myślę, że jest spora szansa na powtórkę tego wyniku.

Druga rywalizacja to już Koguty z Orłami i gospodarze ostatnio pożegnali się ze swoim pierwszym trenerem. Greg Poss po serii negatywnych wyników został zwolniony i efekt nowej miotły zadziałał w starciu ze Straubing. Spore nadzieje pokładane są w Hunterze Shinkaruk, którego znam z KHL i bardzo cenię sobie tego napastnika. Zamienił ostatnio decydującego karnego na zwycięstwo z Tygrysami i uważam, że to jeden z najlepiej wyszkolonych zawodników, którzy aktualnie znajdują się w Iserlohn. Po drugiej stronie barykady mamy Mannheim. Orły muszą radzić sobie z plagą kontuzji, ale jest coraz lepiej. Matthias Plachta wrócił do gry i robi różnicę na tafli. Dodatkowo nowy napastnik Tyler Ennis dzisiaj debiutuje i oczywiściej ego trafienia nie można nigdzie zagrać, wiec zapewne będzie cieszył się z bramki. Myślę, że ujrzymy tutaj kilka trafień. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami w tej kampanii zakończył się wynikiem 4:2 dla Orłów i to w Mannheim. Odmienione Koguty mogą powalczyć z faworytem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1212
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Köln vs München: każda drużyna przynajmniej 2 gole @1.53🟥
Ingolstadt vs Bremerhaven: każda drużyna przynajmniej 2 gole @1.71✅
AKO @2.69 Fortuna 🟥

Justin Schutz (Köln) strzeli gola @3.00
Fortuna 🟥


Tak jak wczoraj, tak i dzisiaj próbuję z singlem i AKO na DEL. Liczę na gole w Köln i w Ingolstadt. Rekiny to jedna z najlepszych ofensyw w stawce. 50 strzelonych goli daje 2. miejsce pod tym względem zaraz za plecami Niedźwiedzi Polarnych z Berlina. Mocną stroną są przede wszystkim przewagi i przewagi potrafią skutecznie rozgrywać. Niestety nie zawsze idzie to w parze z defensywą i tutaj mamy 42 stracone bramki na 13 rozegranych spotkań, Byki wreszcie się przełamały, ale czy to był dobry występ w ich wykonaniu? Pantery z Augsburga dochodziły do dobrych sytuacji strzeleckich i indywidualności zdecydowały. Myślę, że każda z ekip jest w stanie zdobyć po minimum 2 trafienia, a tak było w 6 bezpośrednich rywalizacjach z rzędu pomiędzy tymi zespołami. Dokładam na singla gola Justina Schutza, który jest byłym napastnikiem Byków. Był mocno aktywny w meczu ze Schwenninger i mało brakowało, aby cieszyć się z bramki. Motywacja będzie spora, aby zagrozić swojemu dawnemu klubowi.

Drugie spotkanie to już Ingolstadt z Bremerhaven i tutaj także widzę gole. Pantery na razie zawodzą, ale zespół ten ma spory potencjał, aby zbudować serię wygranych i może stanie się to od dzisiaj. Bremerhaven ogląda się przyjemnie, tak naprawdę każda 5 jest groźna i nie tylko ta słoweńska. Zaskoczyli bardzo dobrą grą w Berlinie, świetnie przyjął się nowy nabytek Colt Conrad, który zaliczył dublet. Myślę, że w Ingolstadt przyjezdni także zagrają odważnie i wykorzystają swoje PP. 2 poprzednie bezpośrednie rywalizacje w tym roku pokrywały ten typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Mannheim vs Augsburg: Jyrki Jokipakka strzeli gola @6.00🟥

Stawiam na gola Jyrkiego. Jest to ofensywny obrońca, który w ostatnich spotkaniach oddawał wiele strzałów na bramkę przeciwnika. Pantery z Augsburga mają swoje problemy w bronieniu przewag, a to dobra szansa dla Fina, aby strzelić swoją drugą bramkę w sezonie niemieckiej ekstraklasy. Jest aktywny, Mannheim potrzebuje przełamania, próbuje.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Berlin vs Straubing: każda drużyna strzeli 2 gole @1.56✅
Frankfurt vs Köln: każda drużyna strzeli 2 gole @1.39✅
Wolfsburg vs Iserlohn: każda drużyna strzeli 2 gole @1.71🟥
AKO @3.71 Fortuna🟥

Nick Bailen (Köln) strzeli gola @5.00 Fortuna 🟥


Przede wszystkim znów liczę na gole we Frankfurcie. Lwy to najskuteczniejszy zespół w PP w całej niemieckiej ekstraklasie i nie ma co się dziwić, jeżeli oglądamy tutaj wiele dobrych napastników i ofensywnych obrońców. Rekiny trochę słabo rozpoczęły spotkanie z Bykami z Monachium, ale z każdą minutą zyskali na pewności siebie. Szkoda odwołanych bramek, ale myślę, że dzisiaj szczęście dopisze. Nasz zakład był pokryty w bezpośrednim starciu 13 października. Dokładam do tego trafienie Nicka Bailena, który miał swoje sytuacje dwa dni temu. Ten najlepszy defensor z poprzedniego sezonu DEL dawno nie cieszył się z bramki, dzisiaj będzie kilka szans, szczególnie w PP.

Na gole stawiam także w Berlinie i Wolfsburgu. Niedźwiedzie Polarne przeszły małą rewolucję w składzie i jak na razie jest to zasłużony lider DEL. Ofensywa funkcjonuje jak należy, ale defensywa ma swoje problemy, Podobnie jest w Straubing, chociaż Tygrysy bardziej podobają mi się w destrukcji. Jest to hit tej serii gier a nasz zakład był pokryty w w bezpośrednim starciu 13 października.

Nie lubię grać overów w spotkaniach z udziałem Wolfsburga, ale do miasta Volkswagena przyjeżdżają odmienione Koguty i warto spróbować. Iserlohn kompletnie odżyło po zwolnieniu trenera Grega Possa. Cały czas był tutaj spory potencjał w ofensywie i został on poukładany przez Pierre Beaulieu. Uważam, że przyjezdni powalczą z Grizzlys, które poszukają kolejnej wygranej. Nasz zakład był pokryty w bezpośrednim starciu 1. października.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Mannheim vs Frankfurt: każda strzeli 2 gole @1.55
Straubing vs Schwenninger: każda strzeli 2 gole @1.64
AKO @2.54 Fortuna

Można śmiało powiedzieć, że Orły są w kryzysie. 3 porażki z rzędu nie przystoi takiemu zespołowi, jak temu z Mannheim.
Przede wszystkim szkoda przegranej z Panterami, ponieważ wydawało pod koniec czasu regulaminowego i na początku dogrywki były dwie minuty, aby strzelić zwycięską bramkę w grze 5 vs 3. To się nie powiodło i ostatecznie seria rzutów karnych powędrowała do Augsburga. Kiedy się nie przełamać, jak w derbach i należy spodziewać się sporej motywacji ze strony gospodarzy. SAP arena z pewnością będzie zapełniona do ostatniego miejsca, wszak fani przyjezdnych również licznie pojawią się w Mannheim. Cieszy przede wszystkim dobra forma Matthiasa Plachty, który jeszcze niedawno leczył kontuzję i popisuje się kolejnymi golami i asystami. Czy lider Orłów ponownie zapisze się do protokołu sędziowskiego?

Z drugiej strony barykady znajdują się Lwy, które zdecydowanie korzystają ze swojej największej broni. Jest to przede wszystkim ofensywa, a konkretnie PP. Przyjezdni to najskuteczniejsza ekipa w grze z przewagą zawodnika i regularnie trafiają do siatki rywali, gdy dochodzi do tego specjalnego okresu. Kadra Frankfurtu została idealnie zbudowana pod kątem ofensywy, ale niestety traci na tym defensywa. Goście należą do czołówki niemieckiej ekstraklasy pod kątem wpuszczonych bramek. Najwyraźniej filozofia włodarzy znad Menu jest strzelenie większej ilości goli od swojego przeciwnika. Brakuje też najlepszego bramkarza poprzedniego sezonu Jake’a Hildebranda, który zdecydował się kontynuować swoją karierę w Berlinie. Odkąd Lwy wróciły do elity, to nie były w stanie pokonać Orłów w Mannheim. Czy ten negatywny trend się wreszcie zmieni?

Czeka nas naprawdę elektryzująca rywalizacja w Mannheim. Jedni i drudzy za sobą zbytnio nie przepadają i to przekłada się również na hokejowe tafle. W bezpośrednich starciach widzimy bardzo dużo kar mniejszych, dlatego też warto iść w stronę goli. Zdecydowałem się już na standardowy typ w DEL, który mówi o tym, że każda z ekip strzeli po minimum 2 bramki. Odkąd Lwy wróciły do elity, to ten zakład nie był pokryty tylko raz. W tej kampanii oba zespoły mierzyły się w stolicy banków i tam padł wynik 5:4. Liczę na powtórkę, bo zarówno Mannheim, jak i Frankfurt świetnie radzą sobie w ofensywie, ale brakuje solidnej defensywy.

Przenosimy się do Straubing i tam czeka nas starcie Tygrysów z Wild Wings. Gospodarze od kilku lat znajdują się w czołówce niemieckiej ekstraklasy. Zawsze są spore oczekiwania względem tego klubu i również w tej kampanii obserwatorzy DEL liczą na dobre występy zespołu z małej mieściny. Jak na razie obecny sezon jest bardzo dobry w wykonaniu Straubing i zespół prowadzony przez Toma Pokela jest w stanie rywalizować z czołówką ligi. Mocno wyróżnia się nowy nabytek Tygrysów, a więc Nicolas Mattinen i kanadyjski obrońca świetnie czuje się po obu stronach lodu. Jest najlepiej punktującym hokeistą w swoim klubie i potwierdza swoja przydatność u gospodarzy. Czy defensor ten ponownie zaprezentuje się ze świetnej strony?

Schwenninger także pragnie doskoczyć do czołówki DEL, ale na to potrzeba czasu. W tej chwili jest to wysoka 6. pozycja i przede wszystkim udało się przełamać po dwóch porażkach z rzędu. Znów razem są bracia bliźniacy Spink, którzy wzajemnie się uzupełniają i to ten duet jest głównie odpowiedzialny za ofensywę Wild Wings. Naturalnie nie wolno zapominać o Alexanderze Karachun, bo napastnik ten dopełnia atak gości. O ile przyjezdni bardzo dobrze czują się u siebie, tak na wyjazdach wygląda to kiepsko. Tylko dwie wygrane na 8 rozegranych meczów w delegacji to potwierdza. Czy outsider sprawi niespodziankę w Straubing?

Obie ekipy całkiem dobrze spisują się w ofensywie, dlatego ponownie zaatakuje typ, który mówi o tym, że każda z ekip zdobędzie po minimum 2 gole. Ważne są przede wszystkim statystyki i one pokazują, że Straubing pokrywało nasz zakład w 3 ostatnich rywalizacjach, a Schwenninger w 2. Jeżeli chodzi o bezpośrednie starcia, to jest to już 3/5. Gospodarze i goście mierzyli się już ze sobą w tym sezonie i tam padł wynik 4:3 dla Wild Wings. Liczę na powtórkę!
Post automatycznie złączony:

W derbach rozgrywanych w Mannheim postawię jeszcze na liderów:

Plachta punkt @1.33
Bokk punkt @1.67
AKO @2.22 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +523
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ingolstadt vs Wolfsburg: Matt White punkt @1.57 ✅
Koln vs Bremerhaven: Ziga Jeglic punkt @1.57🟥
AKO @2.46 Fortuna 🟥


Rekiny nie najlepiej prezentują się w ostatnim czasie. O ile w ofensywie wygląda to dobrze, tak defensywa kompletnie zawodzi. Aż 11 straconych goli w dwóch spotkaniach z Bykami z Monachium i Lwami z Frankfurtu to za dużo, jak na taki klub, jak ten ze stolicy karnawału. Powrót na własną taflę może być zbawienny, chociaż środowy przeciwnik jest w formie i nie będzie to łatwe zadanie, aby się przełamać. Do śmiesznej sytuacji doszło po rywalizacji z Mistrzami DEL. Bramkarz Tobias Ancicka zgubił swój kask, który jest odpowiednio przystosowany do jego głowy. Poszukiwany jest młody kibic, bo prawdopodobnie to on otrzymał w prezencie ten atrybut od pracownika klubu z Köln. Całe szczęście zguba się znalazła. Czy goalie Rekinów zagra wreszcie na swoim odpowiednim poziomie?

Pingwiny to z pewnością jedna z rewelacji tego sezonu niemieckiej ekstraklasy. Tym bardziej należy cieszyć się z sukcesów przyjezdnych, ponieważ jest tutaj kilku kontuzjowanych hokeistów, jak kapitan Jan Urbas, czy też Miha Verlic. Ekipa z Bremerhaven musi radzić sobie bez dwójki słoweńskiej liderów i jak dobrze, że udało się zakontraktować kanadyjskiego napastnika Colta Conrada. W dwóch pierwszych spotkaniach w nowych barwach zawodnik ten popisał się łącznie 4 golami, co jest świetnym wynikiem, jak na debiutanta. Naturalnie reszta ofensywnych zawodników także daje radę i Skyler McKenzie, czy też Jacob Virtanen dokładają swoje cegiełki. Nic nie odbywa się bez lidera klasyfikacji kanadyjskiej w zespole Pingwinów i Ziga Jeglic regularnie notuje gole i asysty. Czy dzisiaj także zapisze się do protokołu sędziowskiego?

Widząc problemy w defensywie gospodarzy i świetną formę przyjezdnych należy skłonić się w stronę goli/kanadyjki po stronie gości. Zdecydowałem się po raz kolejny zagrać punkt Ziga Jeglica. Jest to center, który wyjeżdża na lód w ważnych momentach, szczególnie jak jest PP. Napastnik ten bierze odpowiedzialność za grę przy nieobecności jego rodaków i mam nadzieję, że dzisiaj także będzie cieszył się z gola i asysty. Rekiny z Pingwinami mierzyły się w tym sezonie ze sobą 3 tygodnie temu w Bremerhaven i tam nasz bohater zanotował dwa kluczowe podania. Liczę mocno na tego zawodnika.

Przenosimy się do miasta Audi i tutaj miejscowe Pantery podejmą Grizzlys. Gospodarze zdecydowanie nie pokazują formy, którą widzieliśmy jeszcze w poprzednim sezonie. Przypomnijmy, że Ingolstadt do samego końca walczył o mistrzostwo DEL z Bykami z Monachium, ale ostatecznie to przeciwnicy sięgnęli po tytuł. Wydawało się, że Pantery będą w tej kampanii także liczyć się o najwyższe cele, ale tego na razie nie widzimy. Gospodarze znajdują się na dalekiej 12. pozycji i ciekawy jestem, kiedy dyspozycja tego klubu się poprawi. Należy wspomnieć, że Ingolstadt awansowało do fazy play-off Hokejowej Ligi Mistrzów, ale najważniejsza jest przecież liga. Jak w tę środę zaprezentuje się outsider?

O Grizzlys możemy powiedzieć same superlatywy. Wolfsburg stara się dołączyć do czołówki DEL i to jak na razie się udaje. Jest to przecież projekt, który za sobą ma bogatego sponsora i finanse jak i dyspozycja idą powoli do góry. Zwycięstwo aż 7:0 z Iserlohn robi wrażenie i warto tę skuteczność przełożyć także na kolejne starcia. W bardzo dobrej formie znajdują się napastnicy i przede wszystkim nowy nabytek Matt White, którego znamy z Niedźwiedzi Polarnych z Berlina. Amerykanin jest pełną gębą liderem swojej drużyny, również w punktacji kanadyjskiej. Na swoim koncie ma 6 trafień i 7 asyst w 13 rozgrywanych do tej pory meczach. Czy kolejne oczko zostanie przypisane w Ingolstadt?

Ponownie zdecydowałem się na punkt kanadyjski i pobieram Matta White. Miałem tutaj kilka pomysłów, jak Andy Miele, ale zaufam Amerykaninowi, który regularnie strzela gole i notuje asysty. Można powiedzieć, że Ingolstadt to jest jeden z jego ulubionych rywali, wszak w barwach Niedźwiedzi Polarnych z Berlina również zapisywał się do protokołu sędziowskiego. Oba kluby mierzyły się już ze sobą w tym sezonie niemieckiej tafli na obiekcie w Bawarii i tam center Grizzlys miał udział przy 4 z 5 trafień Wolfsburga! Jestem zdania, że dzisiaj także będzie miał swoje okazje, aby poprawić dorobek w punktacji kanadyjskiej, bo Pantery nie imponują formą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1074
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Berlin vs Köln: każda 2+ gole @1.48
Frankfurt vs Ingolstadt: każda 2+ gole @1.65
Straubing vs München: każda 2+ gole @1.60
AKO @3.91 Fortuna


Jak co piątek gra DEL i wytypowałem 3 mecze, gdzie widzę gole. Najpierw rywalizacja Lwów z Panterami we Frankfurcie. Gospodarze zagrali naprawdę dobre spotkanie w derbach z Mannheim. Szczególnie 2. tercja była świetna i tutaj należało ukąsić przeciwnika więcej niż 1 raz. Rywale obudzili się w ostatniej części i pierwsza wyjazdowa wygrana nad Orłami musi poczekać. Jest jednak spory potencjał ofensywny i dzisiaj gospodarze z tego skorzystają. Po drugiej stronie jest Ingolstadt, które wreszcie się przebudziło. Jest to przecież zespół, który ma spory potencjał, ale w tej kampanii go w pełni nie wykorzystuje. Myślę, że bramki padną, a nasz zakład był pokryty 23 października podczas ostatniej bezpośredniej rywalizacji.

Kolejny mecz to już Tygrysy z Bykami i gospodarze to obok Mannheim i Schwenninger najlepsza ekipa w stawce pod względem spotkań domowych. Widzieliśmy pokaz siły w spotkaniu z Wild Wings, ale dzisiaj gospodarzy czeka bardziej wymagające zadanie. Mistrz DEL jakby wraca powoli na swoje dobre tory i potrzebuje wygranej, aby wspiąć się wyżej w tabeli. Oba zespoły mierzyły się ze sobą we wrześniu i tam padł wynik 4:2 dla Tygrysów.

Ostatnie stracie to już prestiżowa batalia w Berlinie pomiędzy Niedźwiedziami Polarnymi a Rekinami. Patrząc na formę gospodarzy to jest to drużyna, która z pewnością kandyduje do tytułu. Po poprzednim beznadziejnym sezonie zostały wyciągnięte wnioski i wymiana zawodników jest na plus. Z drugiej strony mamy Rekiny, które są w kryzysie, ale jest okazja, aby przełamać się na tle mocnego rywala. Ofensywne podejście obu ekip powinno zaprocentować golami. Te dwie drużyny mierzyły się już ze sobą w tej kampanii w stolicy Karnawału i padł wynik 2:5 dla lidera DEL.
 
Ostatnia edycja:
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Ingolstadt vs Wolfsburg: Matt White punkt @1.57 ✅
Koln vs Bremerhaven: Ziga Jeglic punkt @1.57✅
AKO @2.46 Fortuna ✅


Rekiny nie najlepiej prezentują się w ostatnim czasie. O ile w ofensywie wygląda to dobrze, tak defensywa kompletnie zawodzi. Aż 11 straconych goli w dwóch spotkaniach z Bykami z Monachium i Lwami z Frankfurtu to za dużo, jak na taki klub, jak ten ze stolicy karnawału. Powrót na własną taflę może być zbawienny, chociaż środowy przeciwnik jest w formie i nie będzie to łatwe zadanie, aby się przełamać. Do śmiesznej sytuacji doszło po rywalizacji z Mistrzami DEL. Bramkarz Tobias Ancicka zgubił swój kask, który jest odpowiednio przystosowany do jego głowy. Poszukiwany jest młody kibic, bo prawdopodobnie to on otrzymał w prezencie ten atrybut od pracownika klubu z Köln. Całe szczęście zguba się znalazła. Czy goalie Rekinów zagra wreszcie na swoim odpowiednim poziomie?

Pingwiny to z pewnością jedna z rewelacji tego sezonu niemieckiej ekstraklasy. Tym bardziej należy cieszyć się z sukcesów przyjezdnych, ponieważ jest tutaj kilku kontuzjowanych hokeistów, jak kapitan Jan Urbas, czy też Miha Verlic. Ekipa z Bremerhaven musi radzić sobie bez dwójki słoweńskiej liderów i jak dobrze, że udało się zakontraktować kanadyjskiego napastnika Colta Conrada. W dwóch pierwszych spotkaniach w nowych barwach zawodnik ten popisał się łącznie 4 golami, co jest świetnym wynikiem, jak na debiutanta. Naturalnie reszta ofensywnych zawodników także daje radę i Skyler McKenzie, czy też Jacob Virtanen dokładają swoje cegiełki. Nic nie odbywa się bez lidera klasyfikacji kanadyjskiej w zespole Pingwinów i Ziga Jeglic regularnie notuje gole i asysty. Czy dzisiaj także zapisze się do protokołu sędziowskiego?

Widząc problemy w defensywie gospodarzy i świetną formę przyjezdnych należy skłonić się w stronę goli/kanadyjki po stronie gości. Zdecydowałem się po raz kolejny zagrać punkt Ziga Jeglica. Jest to center, który wyjeżdża na lód w ważnych momentach, szczególnie jak jest PP. Napastnik ten bierze odpowiedzialność za grę przy nieobecności jego rodaków i mam nadzieję, że dzisiaj także będzie cieszył się z gola i asysty. Rekiny z Pingwinami mierzyły się w tym sezonie ze sobą 3 tygodnie temu w Bremerhaven i tam nasz bohater zanotował dwa kluczowe podania. Liczę mocno na tego zawodnika.

Przenosimy się do miasta Audi i tutaj miejscowe Pantery podejmą Grizzlys. Gospodarze zdecydowanie nie pokazują formy, którą widzieliśmy jeszcze w poprzednim sezonie. Przypomnijmy, że Ingolstadt do samego końca walczył o mistrzostwo DEL z Bykami z Monachium, ale ostatecznie to przeciwnicy sięgnęli po tytuł. Wydawało się, że Pantery będą w tej kampanii także liczyć się o najwyższe cele, ale tego na razie nie widzimy. Gospodarze znajdują się na dalekiej 12. pozycji i ciekawy jestem, kiedy dyspozycja tego klubu się poprawi. Należy wspomnieć, że Ingolstadt awansowało do fazy play-off Hokejowej Ligi Mistrzów, ale najważniejsza jest przecież liga. Jak w tę środę zaprezentuje się outsider?

O Grizzlys możemy powiedzieć same superlatywy. Wolfsburg stara się dołączyć do czołówki DEL i to jak na razie się udaje. Jest to przecież projekt, który za sobą ma bogatego sponsora i finanse jak i dyspozycja idą powoli do góry. Zwycięstwo aż 7:0 z Iserlohn robi wrażenie i warto tę skuteczność przełożyć także na kolejne starcia. W bardzo dobrej formie znajdują się napastnicy i przede wszystkim nowy nabytek Matt White, którego znamy z Niedźwiedzi Polarnych z Berlina. Amerykanin jest pełną gębą liderem swojej drużyny, również w punktacji kanadyjskiej. Na swoim koncie ma 6 trafień i 7 asyst w 13 rozgrywanych do tej pory meczach. Czy kolejne oczko zostanie przypisane w Ingolstadt?

Ponownie zdecydowałem się na punkt kanadyjski i pobieram Matta White. Miałem tutaj kilka pomysłów, jak Andy Miele, ale zaufam Amerykaninowi, który regularnie strzela gole i notuje asysty. Można powiedzieć, że Ingolstadt to jest jeden z jego ulubionych rywali, wszak w barwach Niedźwiedzi Polarnych z Berlina również zapisywał się do protokołu sędziowskiego. Oba kluby mierzyły się już ze sobą w tym sezonie niemieckiej tafli na obiekcie w Bawarii i tam center Grizzlys miał udział przy 4 z 5 trafień Wolfsburga! Jestem zdania, że dzisiaj także będzie miał swoje okazje, aby poprawić dorobek w punktacji kanadyjskiej, bo Pantery nie imponują formą.
Hej, tu jeglic niemal punktu, karby w serii karnyvh się nie liczy js mam nie zalicziby typ na fortunie.
Post automatycznie złączony:

Hej, tu jeglic nie ma punktu, karny w serii karnych
się nie liczy js mam niezalicziony typ na fortunie.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Mannheim vs Straubing: każda 2+ gole @1.63
Wolfsburg vs Frankfurt: każda 2+ gole @1.73
AKO 2.82 Fortuna


Poszukam jeszcze przełamania w DEL. Standardowo atakuje gole i przed nami przerwa reprezentacyjna, dlatego kluby pragną poprawić jeszcze swoją sytuację przed pauzą. Mannheim przeżywa lekki kryzys, a jest on związany z kontuzjami. Wracają jednak liderzy i przede wszystkim nabierają formy jak Matthias Plachta, bez któego ofensywa Orłów ma problemy. Dzisiaj do Mannheim zawitają Tygrysy ze Straubing, które pokonały ostatnio Byki z Monachium. Świetne tygodnie ma za sobą Mike Connolly, który daje decydujące punkty. Myślę, że jednych i drugich stać na bramki.

Drugi mecz to Wolfsburg z Frankfurtem i Grizzlys po wpadce z Ingolstadt i wygrana z Nurnbergiem była bardzo ważna. Teraz jest powrót na własną taflę, gdzie gospodarze czują się bardzo dobrze. W ofensywie bryluje pierwsza trójka atakujących z White i Miele na czele. Z drugiej strony mamy Lwy, które notują praktycznie same overowe wyniki, a jest to spowodowane większą ilością ofensywnych graczy, którzy są na wyższym poziomie niż defensorzy. Przyjezdni w swoim składzie mają przecież najlepszego obrońcę pod kątem strzelonych bramek, a więc Maksim Matushkin. Czeka nas overowe spotkanie pod kątek bramek, taką mam nadzieję.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Frankfurt vs Straubing: każda 2+ gole✅
Mannheim vs Bremerhaven: każda 2+ gole🔴
AKO @2.48 Fortuna 🔴
1 gol oczywiście


Przed nami interesujące rywalizacje i zdecydowałem się na bramki w Mannheim i Frankfurcie. Myślałem jeszcze o 3 trafieniach Byków z Monachium, bo podobała mi się gra Mistrza z Servette, ale ostatecznie zdecydowałem się na te dwa starcia. Mannheim jest w kryzysie, ale jest to na tyle jakościowa ekipa, że za chwilę wyjdzie z dołka. Pojawiły się niedawno kontuzje i kilku kluczowych graczy potrzebuje czasu, aby wrócić do swojej dyspozycji. Dzisiaj przed Orłami bardzo trudne zadanie, bo Pingwiny z Bremerhaven prezentują się świetnie i jest to jedna z rewelacji tego sezonu. Tak naprawdę każda piątka działa jak należy i tutaj również po urazach wraca powoli dwójka podstawowych słoweńskich napastników. Kapitan Jan Urbas i to nie tylko ważna postać na lodzie, ale też w szatni i spodziewam się ciekawego widowiska. Liczę na trafienia.

Jak gra Frankfurt to trzeba iść w bramki, bo zespół ten ma jeden z największych potencjałów w ataku, ale to przekłada się na słabszą defensywę. nad Men interesującego napastnika z AHL, a więc Juliana Napravnika, co dodatkowo wzmocni atak. Maksim Matushkin to najskuteczniejszy defensor w stawce i jego strzały z niebieskiej są bardzo groźne. Po drugiej stronie barykady mamy Straubing, które złapało formę i pnie się po górze. Mam nadzieję, że każda z ekip będzie cieszyć się z minimum 2 bramkami, bo jest na to spory potencjał.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Berlin vs Wolfsburg:

Matt White punkt @1.75✅
Matt White gol @3.00✅
Fortuna


Czas na inną stolicę, a więc Berlin i na spotkanie lidera niemieckiej ekstraklasy z Grizzlys. Co tutaj dużo kryć Niedźwiedzie Polarne szybko zapomniały o beznadziejnym sezonie, w którym to nie awansowali nawet do play-offów i od początku obecnych rozgrywek prezentują się świetnie. Gospodarze od dłuższego czasu znajdują się na pozycji lidera i postarają się to miejsce jak najdłużej zachować. Konkurencja jest spora, ale wiara i zespołowość, to cechuje stołecznych. Krytykowany przez kibiców kanadyjski szkoleniowiec Serge Aubin wraca do łask fanów i pokazuje, że zaufanie popłaca. Dzisiaj przed liderem wymagające zadanie, ponieważ do stolicy zawita Wolfsburg. Przyjezdni również mieli swoje problemy w poprzednich rozgrywkach, ale obecne są już lepsze w ich wykonaniu. Niestety pojawiły się porażki u gości i nie były one do końca sprawiedliwe. Grizzlys tworzyli sobie mnóstwo szans w starciach z Frankfurtem i Schwenninger, zabrakło jednak skuteczności. Jeżeli powiesz Wolfsburg to myślisz Matt White i transfer dokonany z Berlina zdecydowanie się spłaca. Amerykanin świetnie współpracuje ze swoim rodakiem Andy Miele. Czy były zawodnik Niedźwiedzi Polarnych znów zapunktuje?

Uważam, że nie będzie to jednostronne spotkanie. Berlin już w Augsburgu miał swoje problemy i Panterom zabrakło czasu, aby doprowadzić do remisu. Tym razem poprzeczka jest zawieszona jeszcze wyżej i spodziewam się zmotywowanych gości. Stawiam na punkt Matta White’a. Jest to były zawodnik gospodarzy, który świetnie odnalazł się w nowym miejscu. Amerykanin to zdecydowany lider swojej ekipy i regularnie notuje gole i asysty. Od 8 meczów z rzędu cieszył się z minimum 1 punktu. Warto pomyśleć nad jego trafieniem, ja do AKO pobieram oczko. Jeżeli Grizzlys ma powalczyć z liderem, to musi uaktywnić się pierwsza linia ataku z Mattem na czele.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1299
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Bremerhaven vs Frankfurt:
Ziga Jeglic punkt @1.33
Dominik Bokk punkt @1.62

Koln vs Augsburg:
Louis-Marc Aubry punkt @1.52

AKO @3.27 Fortuna

Bremerhaven to z pewnością najbardziej pozytywna niespodzianka tego sezonu niemieckiej ekstraklasy.
Już w poprzednim sezonie oglądaliśmy ten zespół w ćwierćfinale DEL i prowadzenie 2:0 w serii z Bykami z Monachium dawało nadzieję na historyczny tytuł. Niestety rywale podnieśli się po tych dwóch porażkach i ostatecznie zostali Mistrzami. Doświadczenie zdobyte w tamtym czasie procentuje i na ten moment Pingwiny zasłużenie są wiceliderami. Gospodarze cały czas muszą radzić sobie z kontuzjami, ale dzisiaj do składu ma wrócić trzeci ze Słoweńców, a więc Miha Verlic. Dwa dni temu na lód w Mannheim po przerwie wyjechał kapitan Jan Urbas i od razu postawił pieczątkę na swoim występie. Strzelił typowego dla siebie gola z pierwszego krążka i tym samym poprowadził swój klub do triumfu. Niestety kontuzji przy wrzuceniu na bandę przez Korbiniana Holzera doznał Colt Conrad i tym samym Kanadyjczyk wypadnie z kadry na jakiś czas. Niemniej jednak kibice nie mogą doczekać się wspólnych wyjazdów Zigi Jeglica, Jana Urbasa i Mihy Verlica. Czy to trio pozwoli wskoczyć Bremerhaven na jeszcze wyższy poziom?

Tak jak wczoraj, tak i dzisiaj stawiam na kanadyjkę, ponieważ jestem zdania, że ujrzymy w Bremerhaven wiele goli. Zdecydowałem się na punkt Zigi Jeglica oraz Dominika Bokka. Słoweniec bryluje swoimi asystami w ostatnim czasie i regularnie je notuje. Dodatkowo w serii rzutów karnych także jest skuteczny, co pokazał mecz z Koln. Jestem zdania, że wielka słoweńska trójka zrobi zamieszanie w tym sezonie i współpraca tego zawodnika z Janem Urbasem jest piękna. Z drugiej jednak strony mamy niesamowitą ofensywę Lwów i tak naprawdę każdy z hokeistów jest w stanie zamienić dobre podanie na gola. Zdecydowałem się na Dominika Bokka, ponieważ Pingwiny to jeden z jego ulubionych rywali. Jeżeli pod uwagę weźmiemy ten sezon i poprzedni, to w starciach z tym rywalem popisał się łącznie 4 bramkami i 3 asystami. Wierzę, że Niemiec pokusi się o punkt na trudnym terenie.

Przenosimy się do stolicy Karnawału i tam miejscowe Rekiny podejmą Pantery z Augsburga. Gospodarze wreszcie wrócili na dobre tory. Wygrana z Nurnbergiem była 3 z rzędu i tym samym jest szansa, aby odbudować swoją pozycję w tabeli. Na ten moment jest to 5. miejsce, ale ewentualny triumf dzisiaj pozwoli wskoczyć na 4. Rekiny muszą radzić sobie bez najlepszego defensora ligi z poprzedniego sezonu, a więc Nicka Bailena, niemniej jednak ofensywa funkcjonuje, jak należy.

W tę niedzielę do Koln zawita Augsburg, który na początku obecnych rozgrywek skazywany był na spadek. Nic w tym dziwnego, wszak klub ten utrzymał się jedynie dlatego, bo Mistrz DEL2 nie otrzymał licencji.
Te rozgrywki są na tę chwilę udane w wykonaniu gości. Pewna 11. pozycja pozwala nawet myśleć o awansie do strefy play-off, ale do tego bardzo wyboista droga. Outsider postara się zaskoczyć faworyta i ma ku temu argumenty w ataku, co pokazało starcie z Niedźwiedziami Polarnymi z Berlina. Co pokaże Augsburg?

Tutaj również mam swojego kandydata na kanadyjkę i jest nim napastnik gospodarzy. Stawiam na punkt Louis-Marca Aubry. Jest to center, który dawno nie cieszył się z gola lub asysty. Miał swoje sytuacje w poprzednich spotkaniach, niestety nie zostały one wykorzystane. Dzisiaj jest dobra okazja na przełamanie, wszak dla Kanadyjczyka Augsburg jest jednym z ulubionych przeciwników. Jeżeli zajrzymy do statystyk w rywalizacjach z tym rywalem w obecnej i poprzedniej kampanii, to hokeista ten popisał się 1 golem i 8 asystami. Mam nadzieję, ze Aubry nas nie zawiedzie!
Post automatycznie złączony:

A spróbuję jeszcze strzelców w singlach i AKO:

Dominik Bokk gol @3.20
Louis-Marc Aubry gol @3.20
AKO @10.24
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ingolstadt vs Iserlohn:
Hunter Shinkaruk punkt @2.40🟥
Brandon Kozun punkt @1.62✅
AKO @3.89 Fortuna 🟥


Może krótka analiza pomoże. Od rana mam taką czutkę na zawodników w DEL. Obu Panów znam z KHL i bardzo ich lubiłem. Widać, że w niemieckich warunkach powoli się odnajdują, szczególnie Hunter popisał się kapitalnym występem w starciu z Nurnbergiem. Kozun ma być jednym z liderów Panter i Ingolstadt również musi zbudować za chwilę serie wygranych, bo wygląda to słabo. Próbuje takiego dubla, zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +339
Do góry Bottom