>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

depozyt debetową - nie da sie??????????

E 0

evo

Użytkownik
Nigdzie nie mozna placic karta debetowa online. Tego typu platnosci dokonauje sie jedynie za pomoca krat kredytowych lub &#39;ekarta&#39; co oferuje mbank.
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
To nie jest tak, ja mam zwykla karte platnicza Visa (nie elektron) i moge wszedzie robic depozyty za jej pomoca, a visa elektron tylko z intelligo mozna robic depozyty, pozostale karty (poza mastercardem) nie nadaja sie zupelnie.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
ja mam visa elektron w inteligo i nie da sie, oni tam wyamagaja jakies 3 ostatnie cyfry z ciagu cyfr znajdujacych sie na odwrocie karty, moja karta nic takiego nie ma... (na odwrocie katy jest tylko czarny pasek, miejsce na moj podpis i info ze kto znajdzie karte to ma oddac od banku, zadnych cyfr), i co mam zrobic? nie ukrywam ze bylbyto bardzo wygodny sposob skladania depozytow... moze to tylko karty kredytowe moga byc...
 
J 0

joskor

Użytkownik
Nie można, ponieważ karty debetowe są jedynie metodą płatności w standardowych sklepach jak i podejmowania gotówki. Nie można przekroczyć kwoty którą ma się zgromadzoną na koncie, jedynie może zostać pobrana prowizja w takim wypadku saldo może być na minusie.

Jeden bukmacher oferuje możliwość wpłaty poprzez kartę debetową drugi nie, ale raczej zawsze bank odmawia płatności kartą debetową, alternatywą jest karta kredytowa lub (e)karta debetowa mbanku.
 
D 0

donvit

Użytkownik
w sprawie kart debetowych
Z tego co mnie wiadomo mozliwosci dokonywania platnosci internetowych karta debetowa sa regulowane przez bank i umowy bankowe na konta osobiste. W niektorych bankach transakcje takie sa dozwolone, w innych z kolei zablokowane, jeszcze inne maja poblokowane tyko niektore z serwisow. W kazdym przypadku braku mozliwosci dokonania platnosci karta debetowa zalecam kontakt z bankiem w sprawie odblokowania takiego serwisu (o ile oczywiscie jest to mozliwe).
 
1 0

19862804

Użytkownik
Można płacić kartami debetowymi w internecie ! Założyłem konto w inteligo, otrzymałem karte debetową i w przeciwieństwie do kolegi takie 3 cyfry na odwrocie karty są. Posiadam kartę z sercem, koszt utrzymania 99 gr.

Również mozna płacić ekartą mbanku. Kartą debetową mbanku nie można, ponieważ mbank nei wyraża na to zgody. Po to są ekarty aby mozna bylo dokonywac tego typu wpłat.
Oczywiście mowa, że karta w mbanku nic nie kosztuje jest to tylko i wyłacznie czysta reklama, ponieważ żeby płacić w internecie kartą należy ja najpierw zakupić (ekarta) więc nie jest darmowa, a co ważniejsze nie jest tansza od inteligo!

Pamietajcie przed wyborem banku! Nic nie ma za darmo, kazdy bank musi zarabiać!

*&#39;Nie ma czegoś takiego&#39; jak karta debetowa a kredytowa! Płacąc w internecie za pomocą karty, serwis nie ma moziwosci odróżnić czy to jest karta kredytowa czy debetowa, po prostu jedna karta moze wiecej druga mniej a o tym decyduje tylko i wyłącznie bank.

*...przylaczam sie do &#39;&#39;dovit&#39;a&#39;&#39; poniewaz to bank decyduje kto co i za ile moze.

Jzeli nei mozesz zaplacic w necie... skontaktuj sie z bankiem.
 
Do góry Bottom