>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Derby Krakowa z Unibet

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wygraj dodatkowo 200zł!



Każde derby to wielkie wydarzenie w danym mieście. Na niedzielne spotkanie dwóch krakowskich drużyn - Wisły i Cracovii przygotowaliśmy dla was super ofertę! Tylko u nas stawiając na dokładny wynik HT/FT, możesz wygrać aż 200zł dodatkowo!! Jak potoczy się to spotkanie? Typuj z nami!

Wytypuj wynik HT/FT (wynik 1. połowy/2. połowy) spotkania Wisła Kraków - Cracovia, a jeśli twój pierwszy zakład za minimum 25zł wygra - dostaniesz ekstra kasę - 200 zł dodatkowo!

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w tej promocji? To bardzo proste, wystarczy wnieść zakład na HT/FT i tego spotkania, a dodatkowa kasa będzie czekać na Ciebie!


Oferta jest ważna jedynie na Twój pierwszy zakład na HT/FT w meczu Wisła Kraków - Cracovia, 22 listopada 2009 roku
Minimalna stawka 25 PLN.

Nagroda w wysokości 200 zł, będzie przelana na konto użytkownika Unibet w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania i będzie dostępna dla użytkownika zaraz po zalogowaniu.

Promocja nie obejmuję zakładów wniesionych &quot;Na żywo&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
hmm , czyli jak postawie 1/1 Wisłe @ 1.90 dajmy na to , i będzie 1/1 to za free 200 PLN ?
coś za prosto mi się wydaje. a szansa duża na pewno.
 
R 0

radas86

Użytkownik
Dziękuję za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję, że należy wytypować wynik HT/FT (wynik 1. połowy/2. połowy) spotkania Wisła Kraków - Cracovia i jeśli pierwszy zakład za minimum 25zł wygra to dostanie Pan nagrodę 200 zł dodatkowo!
tak mi odpisali, zreszta nie ma innego dostepnego zakladu na polowy oprocz HF/FT
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Gdy zobaczyłem pierwszy raz na stronie Unibet tą promocję to sobie nie zawracałem głowy, bo mało kto trafi dokłady wynik do przerwy i na koniec, ale jak zobaczyłem, że chodzi jednak tylko o np. 1/1 2/1 itp. to pomyślałem, że 1/1 i z 25pln będzie łatwe 250pln
(te 200 można od razu wypłacić, nie trzeba nic obracać), ale właśnie. Może Cracovia będzie się szaleńczo bronić w 1. połowie. Liczę, że nikt w tym meczu nie namiesza i będzie spokojne prowadzenie Wisły w pierwszej połowie i na koniec.
 
dobroduszny 0

dobroduszny

Użytkownik
to zle liczycie
popatrzcie sobie na statystyki derbowe kilku lat to zobaczycie że prawie zawsze był remis w 1 połowie ...
a dopiero w 2 Wisła strzelala bramy ????
 
B 0

bajeczny111

Użytkownik
Siemka mam pytanie moglby mi ktos przelac 40 zeta na moneybookers a ja przeleje oczywiscie pierwszy 40 zeta na czyjes konto bankowe bo mi cholera moj bank bzw bk nie dziala w weekendy a chialem zagrac te derby.Licze na uczciwa pomoc.:-D
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Czy ktoś wie jak jest z tą wygraną?
Zamierzam obstawić za 30 zl na 1/1 (chyba najbardziej prawdopodobny wyniki), i co dalej w przypadku zwycięstwa? Otrzymuję 200 zł dodatkowo i pytanie brzmi: czy tą sumę mam obrócić(jeśli tak to ile razy?), czy mogę od razu wypłacić?
 
crowned 10

crowned

Użytkownik
Siemka mam pytanie moglby mi ktos przelac 40 zeta na moneybookers a ja przeleje oczywiscie pierwszy 40 zeta na czyjes konto bankowe bo mi cholera moj bank bzw bk nie dziala w weekendy a chialem zagrac te derby.Licze na uczciwa pomoc.:-D
Bank Zachodni WBK 00:00-24:00 00:00-24:00 00:00-24:00

Przynajmniej w Unibecie tak jest ;)

Co do typowania wyniku, ja bym się wstrzymał do podania składów. Jeśli wyjdziemy w ustawieniu 4-4-2 w środku z Jirsakiem i Diazem, będzie to ofensywne ustawienie, jeśli zaś Cantoro będzie grał w środku to przez pierwszą połowę będziemy grać ostrożniej. ;)

Co do obrotu, nie ma nic podanego, że jest to kwota bonusowa - jest to kwota wygrana za dobry typ, czyli do wypłaty bez obracania. Przynajmniej ja tak uważam ;)
 
B 0

bajeczny111

Użytkownik
Bank Zachodni WBK 00:00-24:00 00:00-24:00 00:00-24:00

Przynajmniej w Unibecie tak jest ;)

Co do typowania wyniku, ja bym się wstrzymał do podania składów. Jeśli wyjdziemy w ustawieniu 4-4-2 w środku z Jirsakiem i Diazem, będzie to ofensywne ustawienie, jeśli zaś Cantoro będzie grał w środku to przez pierwszą połowę będziemy grać ostrożniej. ;)

Co do obrotu, nie ma nic podanego, że jest to kwota bonusowa - jest to kwota wygrana za dobry typ, czyli do wypłaty bez obracania. Przynajmniej ja tak uważam ;)
Ej a u mnie pisalo ze nie mozna w weekendy w unibecie to nie wiem...ale juz mam kase i stawiam 1/1 takze powodzenia:-D
 
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
kilka lat temu zalozylem konto w unibecie i patrze teraz ze mam euro czy mozna zmienic je teraz na zl? a jak nie to w sumie ile tych euro musze postawic zeby skorzystac z tego bonusu ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom