>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

DFB Pokal - mecze cwiercfinałowe [09-10.02. 2010r.]

Status
Zamknięty.
S 0

solarex

Użytkownik
Bayern pewny, tyle ,że kurs mały, ale over można spróbować lub hc ???? (gra z sredniakiem 2 bundesligi) Uważam, że pewny ponieważ ostatnio Bayern gra piękną, szybką piłkę.Robben w wyśmienitej formie, Olic też wysoki poziom, Ribery wraca do gry ???? .Oglądałem ostatni mecz z Wolfsburgiem i byłem zachwycony ich postawą... Myślę, że over spokojnie wejdzie, hc też ???? .Napewno najpewniejszy mecz ćwierćfinałów.Schalke niby gra z 3 ligowcem, ale to jest lider 3 Bundesligi i w pucharze wyeliminował już HSV, więc na pewno nie jest warty zagrania :p.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
NO tak tylko jak będzie w wyjściowym składem, ciekawe czy wyjdzie podstawowy skład, jeszcze nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji , ale jeżeli wyjdą to z pewnością może być pogrom
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Znalazłem taką dość przydatną informację na jednej ze stron Bayernu:

W meczu w ósma drużyną drugiej ligi Louis van Gaal wystawi drużynę różniącą się od ostatnio świetnie grającej jedenastki na dwóch pozycjach. Bramkarz Jörg Butt i pomocnik Bastian Schweinsteiger nie wystąpią w tym spotkaniu. W składzie powinni pojawić się Michael Rensing i Anatoliy Tymoshchuk. W meczu nie wystąpi również Miro Klose, który zabawił się urazu i zapobiegawczo nie wystapi w środowym spotkaniu. Nie przewiduje się dłuższej przerwy w grze dla tego zawodnika, juz w tym tygodniu powinien wrócić do treningów.

Również goście z Fürth nie mają do dyspozycji pełnej kadry. Z pewnością nie zagra Stephan Schröck – kontuzja łydki, Edgar Prib – staw skokowy i Jasmin Fejzic (operacja kolana). Do dyspozycji trenera pozostają Max Grün, Jan Mauersberger, Stephan Fürstner i Leonhard Haas.
Osłabienia tylko iluzoryczne bo co to jest 2 zawodników, handi biorę w ciemno.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
A Co powiecie na Werder? ✅
Werder Brema - TSG Hoffenheim 1 1.70
W tym meczu spotkają się 2 drużyny które ostatnio nie zachwycają. Pomijając ostatnio wygraną Werderu 2:1 z Hertha, nie wygrali żadnego z 7 ostatnich spotkań. Forma u siebie: 4-3-3. Hoffenheim które zajmuje 3 pozycje niżej niż dzisiejszy rywal TSG H. w Bundeslidze wygrał identycznie jak Werder swój mecz u siebie 2:1 z Hannover. Poprzednie zwycięstwo mieli 21.11.09. Forma wyjazdowa gości: 4-1-6. W dzisiejszym meczu zabraknie u Wieśniaków Andreasa Becka, Chinedu Obasi i prawdopodobnie Marvina Comppera, Josip Simunić i podstawowego bramkarza Timo Hildebrand. Czas na przełamanie?
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Werder Brema - TSG Hoffenheim
Moim skromnym zdaniem typ over 2,5 jest bardzo ciekawy i wielce prawdopodobny w dzisiejszym meczu.
Obie drużyny z aspiracjami na europejskie puchary. Ale niestety miejsca w tabeli nie do końca mogą im dać ten udział.
Więc uważam, że zarówno Werder jak i Hoffenhein nie zamierzają odpuścić Pucharu Niemiec, który może im dać przepustkę do Ligi Europejskiej.

Sam Ibisievic, napastnik Hoffenhein w wywiadzie potwierdził, ze nie zamierzają odpuszczać Pucharu, gdyż to jest dla nich jedyna przepustka do europejskich pucharów.


Przypuszczalne składy:

Werder: Wiese-Fritz,Naldo,Mertesacker,Boenisch-Borowski,Frings,Marin,Ozil-Hunt,Pizarro

Hoffenheim: Hildebrand-Ibertsberger,Simunic,Nilsson,Eichner-Gustavo,Salihovic,Carlos Eduardo-Maicosuel,Ba,Ibisevic

W środowym meczu w składzie Hoffy zabraknie Andreasa Becka, Chinedu Obasiego i Marvina Comppera, gdyż wszyscy są kontuzjowani, a urazów nabawili się w sobotnim meczu z Hannoverem. W Bremie nie mają takich problemów i w środę wszyscy gracze z podstawowego składu powinni być do dyspozycji Thomasa Schaafa.

Liczę na dobry mecz i duża ilością bramke:-|
Może nie aż tyle bramek, co pamiętny mecz ligowy z 27.09.2008 (5;4 dla Werderu) ale over 2,5 wielce prawdopodobny.

Mój typ: Over 2,5
Buk: Bwin - 1,60
Wynik: 2:1✅
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Werder Brema (-1,5) - Hoffenheim
Typ 1 ⛔
Kurs 2.70
Buk Betgun
Więc sytuacja wygląda tak : jest to spotkanie ćwierćfinałowe pucharu niemiec gospodarze ostatnio nie najlepiej spisująca sie ekipa w lidze pomału łapią swoje tempo, szans na zajęcie 1-3 miejsca w lidze raczej niema więc priorytetem będzie puchar.W ostatniej kolejce w lidze przełamali sie ogrywając outsidera ligi Herthe Berlin (2-1) a gra Werderu wyglądała całkiem przyzwoicie tak więc dzisiaj myśle że nie dadzą żadnych szans zespołowi Hoffenheim który na chwile obecną ma sporo kontuzji trener dzień przed meczem sam powiedział że brakuje od pięciu, do ośmiu piłkarzy w jego kadrze z powodu kontuzji i niebędzie mógł skorzystać z usług Andreasa Becka, Chinedu Obasiego (zdobywce pięciu bramek w obecnym sezonie) Marvina Comppera, Simunića,Jaissle, Weis&#39;a pod znakiem zapytania stoi występ Ba oraz Hildebranda tak więc braki są spore - gospodarze całkiem mają całkiem inną sytuacje i do spotkania szkoleniowiec Schaaf będzie miał wszystkich podstawowych zawodników do dyzpozycji do tego ciekawostka Ostatnia porażka Bremenczyków na swoim terenie w pucharze Niemiec sięga ponad 20 lat wstecz a przegrali wtedy z Frankfurtem 0-1 tak więc dzisiaj gospodarze nie powinni mieć problemów z osłabionymi &quot;wieśniakami&quot;
 
vis 0

vis

Użytkownik
FC Bayern München - SpVgg Greuther Fürth
No cóż, dzisiaj wpadło mi w oko spotkanie DFB Pokal czyli Pucharu Niemiec pomiędzy Bayernem oraz Furthem. Kurs na gospodarzy śmiesznie niski ale nic w tym dziwnego - 14 meczy w lidze bez porażki, seria 8 zwycięstw w tym tylko dwa jednobramkowe(w reszcie handi wpada aż miło). Van Gaal ślicznie zaprojektował tą drużynę i jest to prawdziwa maszynka do zdobywania goli. Jak wspomniano wyżej z podstawowego składu wypadnie tylko bramkarz oraz Schweini co jakimś osłabieniem oczywiście jest, ale marginalnym. Fürth natomiast jest obecnie na ósmej pozycji drugiej ligi i w zasadzie tyle o nim można powiedzieć. Że jest. Dla bardziej w temacie ostatnio przegrała z Arminią Bielefeld (poprzedni klub Wichniarka) oraz wygrała z Energie Cottubus grając u siebie (oba kluby w tamtym roku grały w 1. Bundeslidze. Tyle suchych faktów. Aha , dodam jeszcze że za Schweinsteigera najprawdopodobniej wystąpi Tymoschuk przymierzany do miejsca van Bommela i zapewne będzie chciał wystąpić jak najlepiej wietrząc swoją szansę w związku z pogłoskami o powrocie kapitana Bayernu do PSG ;)
Podsumowując :
Furth na Alianz Arena zostanie zjedzone razem z bramką przez wygłodniałych znudzonych golonką Bawarczyków i raczej nie ma się co spodziewać innego przebiegu meczu niż ciągła kanonada Bayernu. Jednakże trzeba pamiętać że to jest Puchar , w bramce nierówny psychicznie Rensing a jak Monachijczycy się nie skoncentrują to może im coś wpaść (van Gaal znowu ich opieprzy :p)
Bayern - Furth 1.15 (oszałamiający kurs) ✅
Bayern - Furth 1.45 (typ dnia ;) ) ✅
Bayern - Furth (over 3.5) 1.9 (dla cfaniaków , jest tu jakiś cfaniak?) ✅
/Edit No cóż ;)
Pozdrawiam :cool:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Apropo meczu Bayernu Monachium to Kicker sugeruje ze dzisiaj wyjdą w takim składzie : Rensing - Lahm, Badstuber, Demichelis, Pranjic - T. Müller, Tymoshchuk, van Bommel, Ribery - Olic, Gomez
DLa rywali to za wysokie progi zdecydowanie. Wiadomo jak gra teraz Bayern, ale mnie zaciekawił kurs na to żę oba zespoły nie strzelą dzsiiaj gola. Kurs @1,85 Unibet jest naprawde ciekawy. Owszem troche zmian w dfensywie jest. Nie ma przede wszystkim Butta i Van Buytena ale Rensing to dla mnie porównywalny poziom z Buttem. Demichelis coś tam miał slabsze występy wcześniej ale dzisiaj idealna okazja by się zrehabilitowac więc myślę nad takim typem bo akurat z przodu Bayern wygląda nadal imponująco mimo iż nie ma Robbena. Tak więc przychyliłbym się do typów na :

Bayern -1 @ 1,36 Unibet✅
Oba nie strzela @ 1,85 Unibet⛔
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


FC Augsburg : 1. FC Köln

Wg. mnie na dzisiaj typ over 2,5 w tym meczu bardzo prawdopodobny.
Drużyna Fc Augsburg to 3 zespół 2 bundesligi z wysokimi aspiracjami na awans. Mimo niedzielnego meczu z Fortuna piłkarze Augsburga nie odpuszczą dzisiejszego meczu, którego stawką jest juz półfinał Pucharu Niemiec. W szczególności, że grają u siebie i przeciwnik jest jak najbardziej do ogrania.

Kolejna bardzo ważna rzecz!! Fc Augsburg ma fenomenalnego Thurka, który w 21 meczach 2 bundesligi zdobył 19 goli!! I jest naturalnie niekwestionowanym liderem.

Drużyna FC Augsburg na 21 meczy w lidze miała 13 overów 2,5.

Goście dzisiejszego meczu drużyna 1. FC Koln w ostatnich 5 meczach ligowych miała stosunek bramek 13:9 !! To średnio daje prawie 4,5 bramki w meczu!!

Ale wiadomo, puchar rządzi sie zdecydowanie innymi prawami niżeli Liga.
W lidze Kolonia 11 pozycja, całkowicie można powiedzieć bez szans na europejskie puchary.

Jedyną przepustką jest właśnie Puchar Niemiec. Dzisiaj Kolonia bez Podolskiego, ale nowo pozyskanym z MU Tosiciem

Mój Typ: over 2,5
Buk: Bwin
Kurs: 1,85

Wynik: 2:0⛔

Co do mobilizacji Augsburga to mi sie udało, ale Kolonia zawiodła na całej długości, nerwy im nie wytrzymały;/ stąd taka ilość żółtych kartek i az 3 czerwone...
 
S 0

solarex

Użytkownik
Wszyscy pewnie zaskoczeni, że Bayern przegrywa, ale nie ma co sie martwić.... wygraja, spokojnie ???? .Sam dałem over 2.5, bo kurs był wiekszy, więc mam szczęście ???? .Trzymam kciuki!!!
 
akarin 0

akarin

Forum VIP


Od razu wylosowano pary półfinałowe:
Werder - Augsburg
Schalke - Bayern
Mecze zostaną rozegrane 23/24 marca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom