>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

DFB-Pokal (Puchar Niemiec) 2012/2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
DFB-Pokal (Puchar Niemiec) 2012/2013






Dziś pojawiły się pary, to wstępnie otworzę temat. Zdaję sobie sprawę, że kogoś może interesować na kogo trafiła Borussia Dortmund (nie ujmuję niczego żadnej drużynie). Dokładnego terminu rozgrywania spotkań jeszcze nie ma, kicker.de &quot;wstępnie&quot; wpisał datę 18 sierpnia. Bardzo możliwe, że jednak piłkarze na boisko wybiegną wcześniej, ostatnia edycja zaczynała się bodaj pod koniec lipca. Mocnych pojedynków nie ma ale chyba w pierwszej rundzie nikt się ich nie spodziewał.
Zapraszam do dyskusji.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Więc zaczynamy, pierwsza runda DFB-Pokal już w najbliższy weekend. 32 spotkania to duża dawka emocji i dużo zdarzeń do typowania. Na pierwszy rzut oka ciekawie wygląda rywalizacja Hansy Rostock z Kaiserslautern czy Alemannii Aachen z Mönchengladbach. W DFB nie ma spotkań rewanżowych, liczy się tylko wynik meczu, ewentualny remis oznacza dogrywkę, a jeśli ta nie przyniesie rozstrzygnięć decydują żuty karne. Tytułu broni Borussia Dortmund, która w pierwszym spotkaniu podejmie na wyjeździe FC Oberneuland, faworyta nie trudno wskazać i bukmacherzy też nie mieli z tym problemu.



Zapraszam do dyskusji.
 
jake_02 35

jake_02

Użytkownik
Hallescher FC- MSV Duisburg ⛔ 0-1
Pojedynek 2 ligowca z 3 ligowcem. Los, że 2 lata temu te same drużyny spotkały się w 2 rundzie pucharu i wtedy Duisburg zwyciężył 3-0. Teraz sprawy mają się nieco inaczej.
Hallescher FC to beniaminek w 3 lidze, jak dotąd po 5 kolejkach z przyzwoitym rezultatem meczów 2-2-1 i bilansem bramkowym 4-1 (6 miejsce). Dużo wskazuje, że drużyna ta podejdzie do tego meczu z bardzo dużym zaangażowaniem i ma szanse na wygraną, przede wszystkim z następujących powodów:
Duisburg początek sezonu zaczął tragicznie od 2 porażek z beniaminkami. Ich obrona prezentuje się marnie, w ofensywie też słabiutko. Brakuje obecnie indywidualności, kogoś kto by wziął na siebie ciężar gry w trudnym dla zespołu momencie na siebie i podjął próbę pokierowania grą. Widać, że gracze, który wyciągnęli w końcówce zeszłego sezonu MSV ze strefy spadkowej są obecnie bez formy. Z tą formą, którą prezentują teraz mogą walczyć jedynie utrzymanie w II lidze. W dodatku w meczu z Hellescher zabraknie rezerwowych: Perthe&#39;al, Koch&#39;a, Gjasula i Bollmann&#39;a i przede wszytskim da Silvy. Krótka ławka rezerwowych spowoduje, że gracze Duisburga nie będą za wszelką cenę walczyć w pucharze, bo już w kolejny weekend czeka ich ciężka przeprawa z Dynamem Drezno o pierwsze i niezwykle ważne punkty w lidze.
Hellescher -0,25 2,30, BET365
Przewiduję, że kurs będzie spadał.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Karlsruher SC - Hamburger SV

Nie wiem dlaczego jest taki kurs na to spotkanie a może jest w tym spotkaniu upatrywana jakaś niespodzianka ale ja gram je w ciemno. W niedziele o 14:30 rozegrane zostanie w Pucharze Niemiec pomiędzy 3 ligowym zespołem Karlsruhe a Hamburgerem SV z Bundesligi. Co do gospodarzy niedzielnego spotkania, to w swojej klasie rozgrywkowej (3 poziom) są już po rozegraniu 5 spotkań i jak zaraz przedstawię statystyki to jakoś wybitnie sobie tam nie radzą. Tak to po 5 spotkaniach maja na koncie 3 punkty (0-3-2) a bilans bramkowy na minusie -3. Spotkania rozgrywane nie są z jakimiś super zespołami, Karlsruhe przegrało spotkania 2-0 z VfB Stuttgart II i Arminia Bielefeld 1-0, remisy zanotowali z VfL Osnabrück (1-1), Hallescher FC (0-0), FC Heidenhein 1846 (2-2). Hamburger SV dopiero za tydzień w weekend rozpocznie zmagania ligowe z FC Nürnberg na własnym stadionie. Wiem że spotkań towarzyskich nie bierze się pod uwagę bo często nie nie mają odzwierciedlenia w meczach o stawkę ale coś napisze o nich. Ostatni sparing to wygrana 5-3 z zespołem Altonaer FC von 1893 (Oberliga) ale tam to można powiedzieć że skład był lekko uszczuplony. Co do poważnych sparingów to Hamburger rozegrał je w okresie przygotowawczym między innymi z Barceloną przegrana 1-2. Co do kadry na jutrzejsze spotkanie to mają być w najsilniejszych składach czyli możemy się spodziewać że wystąpią tacy zawodnicy jak (Adler/Drobny, Aogo, Bruma, Westermann, Jansen, Tesche, Berg, Heung-Min Son bądź może nawet znany z naszje Ekstraklasy Rudnevs). Jedyne ubytki w zespole znaczące dla zespołu to mogą być to straty takich zawodników jak Petrić, Guerrero i Tore. Liczę na gładką wygraną gości w niedzielnym spotkaniu, kurs zachęca do grania.

Typ:2
Kurs:1.78
Pinnacle Sports
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie wiem dlaczego jest taki kurs na to spotkanie a może jest w tym spotkaniu upatrywana jakaś niespodzianka ale ja gram je w ciemno.
HSV w tym roku personalnie słabo wygląda, może być tak że wzorem ubiegłego sezonu powalczą o utrzymanie w lidze, są tego świadomi i puchar odpuszczą.

Skład jaki podał kicker:
Adler - Lam, Bruma, Mancienne, Aogo - Westermann, Skjelbred - Son, Arslan, Jansen - Berg

Aogo i Mancienne ok, w miarę solidni. Lam to jakieś dziecko, pierwsze słyszę ;). Skjelbred - nie wiem czy mam coś z pamięcią ale nie kojarzę, zagrał 8 spotkań w HSV, a jest tu od początku ubiegłego sezonu. Arslan ? kojarzę nazwisko, nie kojarzę piłkarza. W ofensywie Berg, którego zwolennikiem nigdy nie byłem.

Ot, cała zagadka. Słaby skład, marne perspektywy na sezon, spekuluję że mogą odpuścić sobie te rozgrywki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 246

krysti24

Użytkownik
Zgadza się, HSV chciało odmłodzić trochę swoją kadrę i to zrobili, odeszli Petrić, Guerrero czy Jarolim, do tego dochodzi młody ale już niezwykle ważny dla Hamburga Tore. Są to znaczące ubytki w kadrze, bo odeszli zawodnicy, którzy nadawali charakter tej drużyny, jednak prędzej czy później taki moment musiał nadejść w Hamburgu bo wyniki nie przemawiały za drużyną z poprzedniego sezonu.
W ostatnim czasie HSV zrobiło dwa bardzo dobre transfery, a mianowicie ściągnęli do siebie rozgrywającego Dinama Zagrzeb Badelja i młodego perspektywicznego Calhanoglu właśnie z Karlsruhe. Problem tkwi w tym, że Badelj przyjdzie dopiero 31 sierpnia, a młodzian od następnego sezonu.
Co do składu to nie porywa, ale też nie przesadzajmy,
Lam to jakieś dziecko, pierwsze słyszę
, chodzi mi o ten kawałek przede wszystkim, Lam to nie żadne dziecko, chłopak rozegrał już parę spotkań w HSV w poprzednim sezonie i spotkania nie były złe w jego wykonaniu na tle kolegów. Skjelbred miał bardzo długo kontuzję i w zasadzie to nikt nie wie na co go stać, bo nie miał zbytnio okazji do zaprezentowania swoich umiejętności. Jeśli chodzu o Arslana, to chłopak został ściągnięty już dość trochę temu z rezerw Dortmundu, coś tam gra, ale wielki piłkarz to to jeszcze nie jest i nie wiadomo czy będzie.
Podsumowując obecnie słabo to wszystko wygląda w wykonaniu HSV, jednak po dołączeniu do drużyny rozgrywającego z Zagrzebia wszystko może pójść w dobrym kierunku. Kompletnie nie zgadzam się z tym, że Hamburg odpuści sobie te rozgrywki .. nie grają w Europie, zostaje im tylko liga, a obecnie mają większe aspiracje niż walka o utrzymanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Kompletnie nie zgadzam się z tym, że Hamburg odpuści sobie te rozgrywki .. nie grają w Europie, zostaje im tylko liga, a obecnie mają większe aspiracje niż walka o utrzymanie.
Jakiś czas temu też gdzieś czytałem, że chcą powalczyć o Ligę europejską. Ale uważam, że oni to oświadczyli czysto pod publikę. W klubie zgrzyta, składem nie zachwycają, sprzedali Petrića, Guerrero i Jarolima naturalna kolej rzeczy jak wspomniałeś ale nikim wartościowym ich nie zastąpili, Rudņevs to jak rzut monetą, orzeł albo reszka, mimo przykładu Lewandowskiego przeskok z Ekstraklasy do Bundesligi nie jest łatwy.

Jeśli na kogoś mogą liczyć na ten czas to Son się wyróżnia, młody, kreatywny, potrafi sam coś zmontować. Naprawdę przeczuwam trudne czasy dla HSV. W moim przekonaniu sezon u nich zapowiada się jak poprzedni. A teraz może i masz rację, że nie odpaszą, co nie znaczy że nawet bez tego Karlsruher na własnym boisku może im stawić czoła. Oczywiście ich sytuacja w 3 lidze nie napawa do optymizmu, chociaż tym bardziej mogą się chcieć pokazać kibicom z dobrej strony.

Zobaczymy, moim zdaniem nie warto próbować tego meczu, bo niewiele można zyskać, a można się przejechać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Polecam gre na obu drugoligowcow Eintracht i FSV, oboje w pelnych skladach a za przeciwnikow maja slabe druzyny z nizszych lig nie wyrozniajace sie niczym. W dodatku FSV grało niedawno rezerwami z dzisiejszym rywalem i powinni wiedziec co zrobic by wygrac.
0-3 ✅
1-2 ✅
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Jakiś czas temu też gdzieś czytałem, że chcą powalczyć o Ligę europejską. Ale uważam, że oni to oświadczyli czysto pod publikę. W klubie zgrzyta, składem nie zachwycają, sprzedali Petrića, Guerrero i Jarolima naturalna kolej rzeczy jak wspomniałeś ale nikim wartościowym ich nie zastąpili, Rudņevs to jak rzut monetą, orzeł albo reszka, mimo przykładu Lewandowskiego przeskok z Ekstraklasy do Bundesligi nie jest łatwy.
Jeśli na kogoś mogą liczyć na ten czas to Son się wyróżnia, młody, kreatywny, potrafi sam coś zmontować. Naprawdę przeczuwam trudne czasy dla HSV. W moim przekonaniu sezon u nich zapowiada się jak poprzedni. A teraz może i masz rację, że nie odpaszą, co nie znaczy że nawet bez tego Karlsruher na własnym boisku może im stawić czoła. Oczywiście ich sytuacja w 3 lidze nie napawa do optymizmu, chociaż tym bardziej mogą się chcieć pokazać kibicom z dobrej strony.
Zobaczymy, moim zdaniem nie warto próbować tego meczu, bo niewiele można zyskać, a można się przejechać.
Zgadzam się, obecnie gra HSV nie napawa optymizmem, ale jak wspomniałem może gdy Badelj dołączy i jak dobrze wkomponuje się w drużynę to będzie to wszystko lepiej wyglądało, bo Chorwat umiejętności ma, a obecnie właśnie dobrego rozgrywającego ewidentnie brakuje drużynie z Hamburga.
Co do samego wyniku to mimo wszystko wydaje mi się, że jakoś powinni przejść przynajmniej tą pierwszą rundę, choć sam osobiście grać tego raczej nie będę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Zaufam Bawarczykom, kurs na po prostu zwycięstwo to śmiech ale na win do zera nie wygląda źle. Na pewno nie można spodziewać się po Bayernie najmocniejszego składu ale tym lepiej, będzie to doskonała okazja do pokazania się dla wielu zawodników, np. Shaqiri, Pizarro wiec zagrają na full. Tym samym odciążą obronę, a obrona to klucz. Ostatnie lata to był największy mankament, teraz jest tu spora konkurencja i nawet stoper reprezentacji Badstuber czy inny reprezentant Boateng nie mogą czuć się pewnie wiec zagrają na pełnych obrotach. Zwłaszcza, że to będzie też taki mecz w którym to oni są pod obserwacją, zwróćcie uwagę że Bayern zagrał już kilka spotkań, niby wszytko to sparingi + jeden mecz o stawkę, mają ponoć bardzo silną obroną ale ta obrona nieskuteczna, z kim by nie grali to bramką wpuścili. Myślę więc, że teraz się postarają. Jahn Regensburg to 2 Bundesliga, rywal na pewno bardziej wymagający niż chociażby mieli Dortmundczycy ale nie jest to wielka siła w 2 BL. Jeśli słuchać transfermarktu to jest to najbiedniejszy klub w 2 Bundeslidze, wartość wszystkich zawodników to 5,5 mln €, na tle Bayernu nie ma ich.

Bayern do zera Kurs:1,91 Bwin

Uważam taki kurs za okazję, można próbować też handicapów ale tu podobnie jak na samo zwycięstwo są niskie kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 246

krysti24

Użytkownik
Cisza w temacie więc może coś napiszę od siebie.
Dzisiaj z wszystkich meczy pucharu Niemiec moją uwagę najbardziej przykuły dwa spotkania, a mianowicie mecze Norymbergii i Schalke.
Havelse-Nurnberg
Jedno z wielu spotkań pierwszej rundy typu Dawida z Goliatem. Norymbergia poza odejściem z zespołu Wollscheida moża powiedzieć, że utrzymała większość zawodników. Do tego do klubu przyszło parę ciekawych zawodników np. Kiyotake, Gebhart czy Polter. Trenerem zespołu jest Hecking, który jest wymagającym trenerem i jestem przekonany, że zmobilizuje odpowiednio swoich graczy do dobrej gry w pierwszej rundzie DFB Pokal, także sądzę, że motywacji graczom z południa Niemiec nie powinno zabraknąć, a co za tym idzie nie zlekceważą niżej notowanego rywala i spokojnie awansują do drugiej rundy DFB Pokal. Rywal nie powala swoimi występami w lidze, dotychczas remis z rezerwami Wolfsburga czy przegrana na własnym stadionie z drużyną Goslarer.
Norymbergia 2 (1.30) ⛔
Norymbergia handicap 1:0 2 (1.80)
⛔
wynik: 3-2 po dogrywce, Norymbergia się nie popisała ..
Saarbrucken-Schalke
Podobnie zapatruję się na spotkanie Saarbrucken z Schalke. Saarbrucken w lidze radzi sobie conajmniej średnio, dotychczas 3 porażki i 2 wygrane. Na przeciwko 3 ligowca stanie dzisiaj już nie rywal z ligi, a drużyna Schalke, która ma niemałe aspiracje w nowym sezonie i chyba jako jedna z niewielu drużyn może poważnie zagrozić walce Borussii z Bayernem o triumf w Bundeslidze. Oprócz Raula z drużyna nie odszedł nikt wartościowy, a paradoksalnie drużyna bez Hiszpana może być silniejsza niż z nim, gdyż teraz gra drużyny z Westfalii nie będzie się opierac głównie na Raulu, lecz odpowiedzialność za sukcesy drużyny rozłoży się na większą liczbę graczy. Do drużyny doszli m.in Barnetta czy Neustadter, lecz jak wspomniałem ważniejsze jest to, że nikt wartościowy nie odszedł. Uważam, że drużna będzie chciała dobrze wejść w sezon i dzisiaj pewnie pokonają swojego pierwszego przeciwnika w DFB Pokal.
Schalke 2 (1.30) ✅
Schalke handicap 1:0 2 (1.80) ✅
wynik: 0-5

Kursiki z Fortuny.
Inne mecze pozornie mogą się wydawać łatwe dla faworytów, lecz wiadomo jak to w pucharze bywa, puchar rządzi się swoimi prawami, o czym przekonało się wczoraj Hoffenheim (porażka 0-4 z 4-ligowcem).
Napisane krótko, bo mało czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP




Niestraszna zima, gramy Puchar Niemiec. Swego czasu trochę się mówi na temat tego czy Ariel Borysiuk dobrze robi pozostając w Kaiserslautern, które spadło do drugiej ligi. A tu taki myk, że będzie miał okazję zmierzyć się z samy Bayernem Monachium w rozgrywkach DFB-Pokal. Co prawa, w dość niefortunnym momencie, tuż po pierwszej przegranej w BL, co skłania do podopiecznych Henkesa do maksymalnej mobilizacji. Mamy tylko jeden mecz wewnątrz pierwszej Bundesligi, a szkoda bo wówczas są najlepsza kurs, ale na pocieszanie swego rodzaju klasyk Leverkusen jedzie do Bielefeld zagrać z Arminią, mnie osobiście interesuje głownia postawa Wolfsburga i to jak sobie poradzi po odejściu Magatha, a przede wszystkim czy utrzyma formę.
Zapraszam do dyskusji.
 
bdn 3

bdn

Użytkownik
Faktycznie najlepszy kurs jak graja z bundesligi - od 1,33 do 1,4 na Leverkusen, ktore gra wyjazd. ;)
Co do typów, to mysle, ze warto pograc mecz Bayern-FCK. Mecz jest w srode, nastepne 2 bardzo wazne mecze bawarczycy graja juz w sobote i nastepna srode, odpowiednio na wyjezdzie z pnącym się w górę tabeli Hamburgiem w lidze i u siebie z Lille w Champions League. Dwa bardzo istotne mecze, w ktorych Bayern nie moze pozwolic sobie na strate punktów, dlatego uważam, że nie zagrają na 100% w pucharze z Kaiserslautern, co nie znaczy, ze meczu nie wygraja. Mysle, zebedzie to skromne zwyciestwo, dosc szybka bramka i kontrolowanie meczu, tak, zeby nie tracic za duzo sił. Widze tu wygrana maksymalnie dwoma bramkami, dlatego proponuje tutaj taki oto typ: Kaiserslautern (+2,5) po kursie 1,98 na Pinnacle.
 
avezubr 4

avezubr

Użytkownik
Mnie zainteresował typ na mecz BVB, chodzi mi o &quot;powyżej 1.5 bramki w 1 połowie&quot; po dobrym kursie -2 zł na Bet365. Trzeba pamiętać, że w takich meczach nie ma kalkulowania bo przegrany odpada w dlatego liczę na otwarty mecz i kilka bramek. Myślę, że typ warty ryzyka po takim kursie.
 
bezcenny 2,3K

bezcenny

Użytkownik
A co sądzicie o meczu Havelse - Bochum?
Havelse sprawiło niespodzianke pokonując Nurnbergie u siebie po dogrywce.
Bochum bez trenera w tym meczu jako trener ma być asystent Neitzel.
Dwóch podstawowych bramkarzy Bochum kontuzjowanych, po tym ile Luth stracił bramek w ostatnim meczu (6-1 przegrany z Aue) to chyba wyjdzie na plus.
Po za tym Neitzel zapowiedział kilka zmian. Zamiast Dedicia ma zagrać powołany ze składu Bochum II Daniel Engelbrecht, po za tym przemeblowanie w lini defensywnej. Obie druzyny spotkały się w tym sezonie w meczu towarzyskim w Havelse, gdzie gospodarze wygrali 2:1.
Nie wiem jak skład gospodarzy w tym meczu bo nie mogłem znaleźć, ale jak dla mnie to tutaj gospodarze powinni to wygrać i może jakiś over skoro trzeci bramkarz na bramce i obrona która na pewno nie jest ze sobą zgrana.

Kursik ładny 3,60 albo zakwalifikuje sie 2,62 w bet 365
Na over 2,5 1,72 również w bet365
 
H 187

h778

Użytkownik
Mnie zainteresował typ na mecz BVB, chodzi mi o &quot;powyżej 1.5 bramki w 1 połowie&quot; po dobrym kursie -2 zł na Bet365. Trzeba pamiętać, że w takich meczach nie ma kalkulowania bo przegrany odpada w dlatego liczę na otwarty mecz i kilka bramek. Myślę, że typ warty ryzyka po takim kursie.
Otwarty mecz to może być jak grają ze soba dwie równorzędne drużyny. Aalen będzie się broniło, ale to nie jest ekipa z Oberligi, która jest skazana na pożarcie, tylko średniak 2. Bundesligi, w dodatku stosunkowo silny na własnym terenie. Kurs według mnie niewarty gry, pogromu nie będzie.

Niespodzianki poszukałbym w meczu Berliner AK - TSV, kurs na gospodarzy jest zdecydowanie przesadzony, w poprzedniej rundzie berlińczycy ośmieszyli Hoffenheim, tutaj też nie są bez szans. +0,5 po kursie 2,675 warte spróbowania.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Otwarty mecz to może być jak grają ze soba dwie równorzędne drużyny. Aalen będzie się broniło, ale to nie jest ekipa z Oberligi, która jest skazana na pożarcie, tylko średniak 2. Bundesligi, w dodatku stosunkowo silny na własnym terenie. Kurs według mnie niewarty gry, pogromu nie będzie.
spróbowania.
Poczekaj na składy zanim wyciągniesz wniosek że Borussia może męczyć się z rywalem. Z tego co wyczytałem to rytm meczowy &quot;co trzy dni&quot; może zostać zachowany u większości zawodników czyli tym samym mamy co najmniej 3/4 pierwszego składu. Jeśli tak będzie to nie wyobrażam sobie aby Borussia wisiała cały mecz z przewagą tylko jednej bramki. Nie dopuszczam też myśli aby rozgrywać dogrywkę bądź też karne bo jeśli przypuszczenia co do składu się potwierdzą to liczę na wysoką wygraną gości. Aalen wcale nie jest takie silne u siebie i nie można tego beniaminka porównywać do drużny która kilka dni temu pokonała Real Madryt...
 
H 187

h778

Użytkownik
Poczekaj na składy zanim wyciągniesz wniosek że Borussia może męczyć się z rywalem.
Dobra, ale pokaż mi, w którym miejscu napisałem, że będą się męczyć. Równie dobrze mogą strzelić bramkę w 38&#39; i 59&#39; i kontrolować grę do końca. Męczarni nie będzie, pogromu nie będzie, ale over 1,5 w pierwszej połowie też nie.
porównywać do drużny która kilka dni temu pokonała Real Madryt...
A później niemiłosiernie męczyła się ze średnim Freiburgiem... Okej, śnieg i te sprawy, ale to wszystkiego nie tłumaczy.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Info o składach z oficjalnej strony BVB:

VFR AALEN - BORUSSIA DORTMUND

VfR Aalen:
Fejzic - Traut, Barth, B. Hübner, Buballa - A. Hofmann, Leandro - Lechleiter, Dausch, Aydemir - Reichwein
Nie zagrają: Mössmer, Schulz

Borussia Dortmund:
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Kehl - Reus, Götze Großkreutz - Lewandowski
Ławka rezerwowych: Langerak - Kirch, Löwe, Santana, Bittencourt, Leitner, Perisic, Schieber
Niepewni występu: brak
Nie zagrają: Bender, Blaszczykowski, Owomoyela

Obsada sędziowska: Günter Perl (arbiter główny). Asystenci: Michael Emmer, Karl Valentin. Sędzia techniczny: Torsten Bauer.

Jak widać BVB w najsilniejszym składzie i nie wyobrażam sobie aby nie wygrali tego meczu różnicą przynajmniej 2 bramek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom