>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

DFB-Pokal (Puchar Niemiec) 2013/2014

Status
Zamknięty.
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Skąd masz informację, że na Schalke czeka w następnej rundzie BVB?
Przewidziałeś wynik losowania? Mamy tutaj proroka!? Abraham! To Ty?
Czasem w pucharach jest coś takiego jak drabinka. Jednak nie ma bo zasugerowałem się livesportsem.
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Union - Kaiserslautern 0:3✅
Typ: Goście powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365

Bardzo fajny kurs moim zdaniem. Kaiserslautern ostatnie spotkanie z Unionem, które odbyło się 2 tygodnie temu wygrał na własnym obiekcie 3:0. W ostatnich meczach naprawdę dużo strzelają, w ciągu ostatnich 9 spotkań nie wbili 2 goli tylko raz w wyjazdowym meczu z Bochum było wtedy 0:0, w pozostałych 8 meczach wbijali rywalom od 2 do 5 goli. Union natomiast pokazuje, że forma spadkowa oprócz wyżej wspomnianej porażki 0:3, 0:4 w Kolonii czy też w ostatniej kolejce 1:3 z Aalen. Może tym razem Berlinczycy stawią większy opór niż 2 tyg. temu jednakże będzie to wymiana ciosów więc liczę na kilka goli, a mnie interesuje tylko by drużyna gości 2 razy skierowała piłkę do siatki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 283

teilweise

Użytkownik
Union - Kaiserslautern
Typ: Goście powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365

Bardzo fajny kurs moim zdaniem. Kaiserslautern ostatnie spotkanie z Unionem, które odbyło się 2 tygodnie temu wygrał na własnym obiekcie 3:0. W ostatnich meczach naprawdę dużo strzelają, w ciągu ostatnich 9 spotkań nie wbili 2 goli tylko raz w wyjazdowym meczu z Bochum było wtedy 0:0, w pozostałych 8 meczach wbijali rywalom od 2 do 5 goli. Union natomiast pokazuje, że forma spadkowa oprócz wyżej wspomnianej porażki 0:3, 0:4 w Kolonii czy też w ostatniej kolejce 1:3 z Aalen. Może tym razem Berlinczycy stawią większy opór niż 2 tyg. temu jednakże będzie to wymiana ciosów więc liczę na kilka goli, a mnie interesuje tylko by drużyna gości 2 razy skierowała piłkę do siatki...
Radzę uważać na ten mecz. Przede wszystkim mecze wyjazdowe na Lautern to temat na oddzielny artykuł. Patrząć z perspektywy ligi nie mam zaufania do tej drużyny kiedy grają w delegacji. Sam się przejechałem grając na nich podczas meczu w Dreznie, licząc na to, że odrobili po jakimś czasie pracy z Runijacem pracę domową i będzie już tylko lepiej. Ale przegrali z paralitykami głupio tracąc bramki. Przy Alter Foesterei będzie też ciężko. Nieźle dopingująca publiczność, chęć rehabilitacji po meczu z VfR Aalen i odwetu za porażkę w Kaiserlautern.
 
death89 84

death89

Użytkownik
Składy na mecz Saarbrücken - BVB:
  • Saarbrücken: Ochs - Falkenberg, Kern, Knipping, Marque - Forkel, Korte - Plut, Deville, Hoffmann - Ziemer

Ławka: Müller, Schneider, Göcer, Humbert, Kruse, Stegerer, Rathgeber

  • BVB: Langerak - Kirch, Friedrich, Sokratis, Durm - Großkreutz, Kehl - Hofmann, Aubameyang, Mkhitaryan - Schieber

Ławka: Weidenfeller, Piszczek, Sarr, Amini, Błaszczykowski, Ducksch, Lewandowski
Swoje typy kilka postów wcześniej podtrzymuję ;)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
BVB wczoraj po bramce w 50 minucie już bardziej gra w środku, naprawdę było widać że to mecz treningowy niż rozstrzelanie trzecioligowców, a wiadomo w weekend mecz z Bayerem, później Marsylia.

Podobnie miała Schalke która wyleciała z Hoffenheim i to bez znacznego krycia się z tym, a w weekend mecz z BMG, następnie z Bazyleą o wyjście.

Jeszcze jest trochę czasu, ale jednak sądzę że Leverkusen lub Eintracht dołączy do Schalke, Aptekarze wiadomo mecz w weekend z osłabioną BVB, później mecz z Racingiem o wyjście jeśli ManU nie przegra

No i Eintracht aktualnie może na parę dłuższych chwil skupić się na lidze. W Europejskiej awans ale w lidze mecz z Hoffenheim u siebie i strata do rywali trzypunktowa, a za plecami Freiburg z taką samą ilością punktów już nie mówię o Norymberdze która prędzej czy później myślę że wypali...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Augsburg - Bayern AH(1,5:0) 2 1.90 Pinnacle
W Pucharze Niemiec Augsburg podejmuje Bayern. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są oczywiście goście, zespół, który w tym sezonie nie przegrał jeszcze żadnego spotkania, czy to w pucharze Niemiec, mistrzów czy lidze niemieckiej. Bayern ma oczywiście wszystkie atuty we własnych rękach i to tylko od nich zależy jak ten mecz będzie wyglądał. Wydaje się, że Guardiola ma bardzo dobre podejście przed tym meczem, mówiąc o nim, że to najważniejszy mecz przed przerwą. Bo wiadomo w lidze mistrzów awans zapewniony, w lidze niemieckiej jakaś starta punktów mocno boleć nie będzie, a awans do kolejnej rundy pucharu Niemiec zdecyduje się w tym jednym meczu i nie można zlekceważyć rywala. Wydaje się, że trener gości wyżej ceni Puchar Niemiec od klubowych mistrzostwa świata. W siedmiu spotkaniach jakie rozegrał do tej pory Bayern z Augsburgiem siedem razy górą byli Bawarczycy. Pierwsze trzy spotkania wygrywali 2:1 kolejne dwa 2:0 a ostatnie dwa 3:0. Sztab szkoleniowy jednak nie lekceważy rywala, chwalą waleczność rywali i ich dobrą grę z kontry. I takim właśnie zespołem jest Augsburg, niebezpieczni u siebie, z rywalami, z którymi rywalizują o zachowanie miejsca w Bundeslidze na kolejny sezon potrafią u siebie wygrywać, jak przegrywają to raczej z silniejszymi od siebie, a na wyjazdach radzą sobie słabo. Zeszłoroczne pucharowe zwycięstwo Bayernu nie należało do łatwych, ale jednak potrafili wypunktować rywala, w tym sezonie widać, że również nie ma mowy o lekceważeniu Augsburga, na mecz powołani wszyscy zdolni do gry, rotacji większych w jedenastce nie ma co się spodziewać. Bayern jest silny, nie wyobrażam sobie by mogli odpaść z Pucharu, liczę na 2-3 bramkowe zwycięstwo gości.
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Freiburg- Leverkusen ✅ 1-2 ✅
over 2,5
@1,76
bet365
Zacznę od tego, że over 3,5 po kursie @2,8 też pewnie powinien wylądować. Mecz drużyn bijących się na 3 fr ontach, (dzisiaj dla jednej z nich zostaną 2 fronty), pytanie tylko która bardziej nie będzie chciała wygrać, zaczniemy od gospodarzy. strefa spadkowa w BL, wg mnie utrzymają się bo drużyna ma potencjał, ale za ważniejsze obrali Ligę Europy, w której grają o awans z liderem- Sevillą (Sevilli wystarczy remis by mieć 1 miejsce, więc też meczu niemcom nie puszczą) więc Freiburg będzie walczył z Hiszpanami o awans, wcześniej jednak grają mecz z Wolfsburgiem, z Wolfsburgiem, który walczy o europejskie puchary, więc Freiburg ma teraz 2 ciężkie i bardzo ważne mecze, więc któryś z nich trzeba odpuścić, wg mnie padnie na puchar DFB. (tak dla sprostowania to LE im nie leży ale jak jest szansa to ten mecz z Sevillą będą chcieli wygrać, bo wiadomo, kasa za awans, wiosną prawdopodbnie odpadną w pierwszym dwumeczu i skupią się na bundeslidze, by spokojnie zapewnić sobie utrzymanie)
Bayer Leverkusen to na chwilę obecną 2 siła bundesligi, ale wszystko może się zmienić gdy w sobotę ulegną ambitnej, lecz osłabionej Borussi Dortmund, która wczoraj wyszła na mecz pucharowy w półrezerowym składzie (chociaż w konfrontacji z 3ligowcem mogli sobie na to pozwolić) i wygrała 2-0. Więc w sobotę albo Bayer Leverkusen będzie utrzymywał kontakt wzrokowy z fotelem lidera i cały czas będzie gonił Bawarczyków ze stratą 4 pkt albo po porażce zrównają się z punktami z BVB i będą walczyć o vicelidera, bo nie wierzę (jak optymistyczny Lewandowski) w zadyszkę Bayernu (na marginesie Bayern oszczędza siły i nie gromi po 5-0 i dzisiaj też spodziewam się under 3,5 po nawet fajnym kursie @ 1,5 ✅ 0-2 ✅). Aptekarze po ciężkim weekendowym spotkaniu grają w LM mecz z tych o życie, z Realem Sociedad, który nie ma szans nawet na LE. Bayer ten mecz musi wygrać chcąc grać dalej w LM i liczyć na to,że Szachtar nie wygra z MU (ale to czerwone diabły będą rozdawać karty). Przy takim natężeniu i tak ważnych spotkaniach nie mogą sobie pozwolić na jakieś kontuzje i urazy, więc prawdopodobnie ten mecz odpuszczą i zagrają na pół gwizdka, na oficjalnej stronie Bayeru pisze się nawet o kilku zmiennikach którzy dostaną szanse.
Więc jak pisałem na początku obie ekipy raczej nie wyjdą w podstawwych składach, a o ile niezgrny atak może wymienić ze sobą 3 podania i zdobyć bramkę, lub też po indywidualnej akcji to już niezgrana obrona nie funkcjonuje poprawnie i to sprawia że rywale zdobywają gole. tak trochę bez ładu opisane ostatnie zdanie ale chodzi o to, że nie grając podstawowymi składami drużyny błędów się nie wyrzekną i stracą bramki. Gdyby Freiburg nie miał LE to bym grał w stronę gospodarzy, ale przy takiej sytuacji over bramkowy to pewne co będzie bo mecz półpodstawoymi skłądami może się skończyć każdym wynikiem (oby tylko wysokim ???? ) POWODZENIA I POZDRAWIAM.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund
Borussia Dortmund (AWANS) kurs: 1,28 buk: Bet365 ✅
Borussia Dortmund (AH: -1) kurs: 1,962 buk: Pinnacle ZWROT
Dortmund przeżywa swoje problemy i nawet ostatnia wysoka wygrana ligowa nie zmieniła mojego zdania o kryzysie panującym w tym zespole. Nie będzie oczywiście Błaszczykowskiego, Bendera, ale teraz doszedł jeszcze Reus do listy nieobecnych. Zagrać ma jednak Piszczek, a i Frierdich wydaje się grać trochę lepiej niż na początku kiedy łatał dziury defensywy. Jest Lewy i jest Mihitaryan. Jeśli chodzi o gospodarzy to największym problemem jest brak Oczipki, ale i paru innych nie zagra. Jeśli chodzi o motywację wydaje mi się, że Eintracht Frankfurt bardziej skupi się na lidze, a z kolei dla Dortmundu ten puchar to może być jedyne trofeum w tym sezonie stąd typy w stronę gości.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Jeśli chodzi o gospodarzy to największym problemem jest brak Oczipki, ale i paru innych nie zagra. Jeśli chodzi o motywację wydaje mi się, że Eintracht Frankfurt bardziej skupi się na lidze, a z kolei dla Dortmundu ten puchar to może być jedyne trofeum w tym sezonie stąd typy w stronę gości.
No to Ci się niestety źle wydaje. Veh traktuje dzisiejsze spotkanie bardzo poważnie i wystawi na boisko najlepszy skład jaki na daną chwilę będzie miał. Eintracht chce się utrzymać na wszystkich trzech frontach i nie będzie żadnego oszczędzania się na ligę.
Ogólnie nie grałbym dzisiaj nic w stronę Borussii, nie po takich kursach. BVB przystąpi do dzisiejszego spotkania - jak to już często w tym sezonie bywa - bardzo osłabione. Z powodu urazów po raz kolejny wystąpić nie będą mogli: Hummels i Gundogan, do tego po ostatnim ligowym spotkaniu urazów nabawili się - jak już sam napisałeś - Bender oraz Reus; o graczach dłużej kontuzjowanych jak Błaszczykowski czy Subotić, którzy w tym sezonie już nie zagrają, nawet nie wspominam.
Wydaje mi się, że BVB może mieć dzisiaj niemałe problemy z skutecznym rozgrywaniem piłki. Powiedzmy sobie szczerze, że gracze, którzy dzisiaj nie wystąpią w szeregach BVB, to piłkarze bardzo istotni. To głównie oni zawsze nadawali ton grze ofensywnej i kreowaniu akcji w Dortmundzie. Nie zagrają jak już wspomniałem Reus, Bender, Gundo, Hummels. Oczywiście bez Gundogana BVB musi sobie radzić praktycznie od początku sezonu, więc do jego straty drużyna mogła już trochę przywyknąć, jednakże gdy dodamy do tego jeszcze absencje wyżej wymienionych zawodników, to sytuacja wygląda już dużo gorzej. Reus, choć ostatnio może nie zawsze w najwyższej formie, to jednak w każdym spotkaniu ogromne zagrożenie dla drużyny przeciwnej; co również ważne, Marco świetnie pasuje do gry kombinacyjnej i świetnie rozumie się z Lewandowskim. Paradoksalnie również absencja Hummelsa wpływa bardzo niekorzystnie na poziom rozgrywania piłki w BVB; Mats, pomimo tego że jest stoperem, ma ogromny wpływ na kreowanie gry. Jego postać wprowadza do tyłu wiele spokoju. Poza tym Mats jest znany z tego, że potrafi świetnie wyprowadzić piłkę z linii obrony i ją dobrze rozegrać (penetrujące, dokładne, prostopadłe podania do środkowych pomocników); w każdej chwili stać go również na posłanie otwierającej drogę do bramki, długiej piłki. Co do postaci Bendera, to nie jest on może tak istotnym elementem w grze ofensywnej, jednakże odgrywa on nieocenioną rolę w destrukcji i przerywaniu ataków rywali. Poza tym jest jednak dużo bardziej mobilny od swojego starszego kolegi, który go najprawdopodobniej zastąpi dzisiaj w środku pola - Sebastiana Kehla.
Jak widzimy straty w Dortmundzie dość duże; skład powinien wyglądać najprawdopodobniej w ten sposób:
Langerak (chyba, że Kloppo zmieni dotychczasowe postanowienie na mecze DFB Pokal i wystąpi jednak Weidenfeller) - Schmelzer, Friedrich, Sokratis, Piszczek - Kehl, Sahin - Grosskreutz, Mkhitaryan, Aubameyang - Lewandowski.
Spoglądając na powyższy skład, nie bardzo wiem kto miałby zastąpić kreatywnych i dobrych w grze kombinacyjnej zawodników, których zabraknie. Według mnie cała nadzieja spoczywa dzisiaj na Mikim i Lewym. O ile ten drugi trzyma cały czas równy, regularny poziom, o tyle Ormianin jak na razie nie potrafi ustabilizować formy i raz zagra bardzo dobre spotkanie, żeby później znów wrócić do swojej przeciętnej dyspozycji. Poza tą dwójka ciężko to widzę przy takim zestawieniu pomocy dortmundczyków; Kehl jak już pisałem odstaje powoli poziomem od Bendera, zresztą rozgrywanie nigdy nie było jego mocną stroną, to zawsze był raczej typ przecinaka; co do Sahina, to nie jest to jeszcze ten sam piłkarz co kiedyś, brakuje mu mobilności i ogólnie pewności siebie w rozgrywaniu - niestety, ale do poziomu jaki prezentował Gundo przed kontuzją jeszcze wiele mu brakuje; jeśli chodzi o skrzydła, to wystąpią tam dzisiaj zapewne Grosskreutz i Aubameyang - ani jeden, ani drugi nie nadaje się niestety zbytnio do gry kombinacyjnej i ataku pozycyjnego (jest jeszcze jakiś cień nadziei, że to Hofmann zagra za któregoś z nich, ale nie liczyłbym na to za bardzo).
Jak widać, ubytki w kadrze BVB są dzisiaj naprawdę duże. Frankfurt traktuje ten puchar bardzo poważnie i dzisiaj na wyprzedanym do ostatniego miejsca stadionie dadzą z siebie na pewno wszystko. Trzeba do tego dodać również fakt, że Borussii nigdy szczególnie łatwo nie grało się we Frankfurcie. Co do sytuacji kadrowej gospodarzy, to jest ona, pomimo tego że niepewne są występy Fluma i Schweglera, na pewno lepsza niż sytuacja gości.
Podsumowując, według mnie BVB czeka dzisiaj cholernie ciężka przeprawa i granie na nich po takim kursie mija się po prostu z celem. Nie wykluczam tego, że Dortmund może dzisiaj wejść do półfinału, ale jeśli miałbym coś w tym spotkaniu stawiać, to grałbym raczej w stronę gospodarzy (i piszę to jako kibic klubu z Dortmundu). We Frankfurcie naprawdę drzemie dość duży potencjał sportowy, nie ma co się sugerować jedynie ich obecną pozycją w tabeli; drużyna Veha ma w swoich szeregach kilku ciekawych piłkarzy jak: Trapp, Jung, Rode, Schwegler (występ niepewny), Aigner, Meier czy Kadlec. Poza tym nie zapominajmy, że Eintracht wyszedł również w bardzo przekonywujący sposób z grupy LE.
Sam dzisiaj raczej nie będę nic stawiał w tym meczu i oddam się jedynie oglądaniu, ale jakbym miał coś grać, to przy tych kursach na pewno za drobne w stronę gospodarzy:
Eintracht - BVB
1x @ (2,28)
Eintracht awans @ (2,92)
1DNB @ (3,77)
Fortuna ⛔
@edit: Mecz na styku, spotkanie walki - ostatecznie o wyniku spotkania zadecydował stały fragment gry; &quot;ozdobą&quot; spotkania pojedynki Lewego z Zambrano.. :mrgreen: Co do typów, to tak jak pisałem wcześniej - po takich kursach warto było mimo wszystko spróbować za drobne w stronę gospodarzy, niż pakować się w obliczu tych urazów w awans BVB po kursie około 1,25-1,30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
BTS - obydwie druzyny strzela gola ⛔
@1.57
Bet365

Juz dzis we Frankfurcie Eintracht podejmować będzie coraz bardziej osłabioną kontuzjami Borussię Dortmund. Borussia nie może czuć się pewna wygranej, mimo że zespół Frankfurtu znajduje się dopiero na dwunastym miejscu w tabeli. Kłopotem dla Kloppa są kontuzje, z powodu których pauzować musieli ostatnio Hummels, Subotić, Gündogan i Błaszczykowski. Na dodatek w ostatniej kolejce kontuzji doznali Sven Bender i Marco Reus.
Frankfurt może i nie zachwyca swoją grą, ale wygrał już domowe spotkania z Herthą Berlin (1:0) i Eintrachtem Brunszwik (3:0). Gdy jednak przyszło im zmierzyć się z Bayernem w Monachium, skończyło się na porażce 0:5.
W Pucharze Niemiec Frankfurt i Dortmund ostatni raz spotkaly sie ze sobą w 2007 roku. Górą byli zawodnicy z Zagłębia Ruhry, którzy zwyciężyli 2:1.
Podsumowujac borussia wciaz ma problemy w obronie a na dodatek duzą strata bedzie brak Reusa i Bendera. Mysle ze Frankfurt spokojnie zdobedzie chociaz tą jedna bramke a w druzynie gosci licze na kolejna bramke Lewandowskiego ????
Przewidywane składy:
Frankfurt: Trapp - S. Jung, Zambrano, Russ, Djakpa - Schwegler - Rode, Flum - Meier - Aigner, Kadlec
Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, M. Friedrich, Sokratis, Schmelzer - Kehl, Sahin - Aubameyang, H. Mkhitaryan, Großkreutz - Lewandowski
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Popieram analizę przedmówców, wszystkie informację wyszczególnione.
Tak jak kolega wyżej wspomniał, Borussia dzisiaj wystąpi bez kilku podstawowych graczy. Eintracht, jako gospodarz, będzie miał atut własnego boiska. BVB ma problem w swoich szeregach. Obrona nie wygląda optymalnie, urazu ponownie nabawił się Mats Hummels. Manuel Friedrich, to nie jest ten sam &#39;bundesligowy&#39; wyjadacz, co kilka lat temu. Borussia przeprowadzająca akcje atakiem pozycyjnym, powinna być przygotowana na kontry, które będą zapewne bronią w tym meczu zawodników z Frankfurtu nad Menem.
BVB w ostatnim okresie nie razi oszałamiającą formą, jednak ostatni mecz pokazał, że mimo osłabień potrafią wypunktować przeciwnika, 5:1 na wyjeździe z Werderem, 2 bramki Lewandowskiego, 2 bramki Mkhitaryana + trafienie Friedricha. Jeżeli skuteczność nie zawiedzie obu drużyn, powinniśmy zobaczyć kilka bramek łącznie obu ekip.

Moje typy na ten mecz nie będą zaskakujące, ale raczej myślę godne przemyślenia i uwagi.
Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
BTS @ 1,43 ⛔
Liczba goli: Over 2,5 @ 1,43
⛔
Unibet

W ekipie gości w bramce jednak wystąpi Weidenfeller.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
@edit: Mecz na styku, spotkanie walki - ostatecznie o wyniku spotkania zadecydował stały fragment gry; &quot;ozdobą&quot; spotkania pojedynki Lewego z Zambrano.. :mrgreen: Co do typów, to tak jak pisałem wcześniej - po takich kursach warto było mimo wszystko spróbować za drobne w stronę gospodarzy, niż pakować się w obliczu tych urazów w awans BVB po kursie około 1,25-1,30.
Jak dla mnie lepsze zarobione po kursie 1,28 - 2,80 zł niż stracone na twoich typach 30zł ( w stawkach 10zł), więc jak najbardziej było warto, no chyba, że zamiast pieniędzy używałeś zapałek. Co do meczu mi się gra Dortmundu podobała, bardzo uważnie zagrali w defensywie, Klopp bardzo mądrze to rozegrał. To dobrze rokuje na przyszłość. Frankfurt to było wiele hałasu o nic, nawet jak by doszło do dogrywki Dortmund by to ogarnął. Czysta 2 była rzeczywiście zagrożona, ale nie kwestia awansu. To oczywiście tylko moje zdanie.
I na jutro jeszcze ode mnie taki bet:
Bayer Leverkusen v Kaiserslautern
Bayer Leverkusen kurs: 1,44 buk: Bet365 ⛔
Bayer Leverkusen AH:-1,-1,5 kurs: 2,075 buk: Bet365 ⛔
Nie widzę żadnych szans na wygranie tego meczu przez Kaiserslautern. Leverkusen gra u siebie, meczu w pucharach nie wolno odpuścić. Nie znalazłem jeszcze kadry na Leverkusen, ale i bez tego uważam, że ograją 3 drużynę II ligi. Leverkusen po spadku formy na początku roku weszło już na właściwy tor.
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Nie znalazłem jeszcze kadry na Leverkusen, ale i bez tego uważam, że ograją 3 drużynę II ligi.
Ale ja znalazłem
Leno - Donati, Wollscheid, Toprak, Guardado - L. Bender, Rolfes, Castro - Sam, Derdiyok, Son
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DFB Pokal
Spotkanie: HSV-Bayern M.
Typ: Bayern wygra obydwie połowy
Kurs: 2.10✅
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie będę się bawił w mega długie analizy bo to nie ma sensu. Bayern Wygrał kolejnych 12 meczy na niemieckich boiskach, a HSV kolejnych 6 przegrało. W ostatnich 3 meczach dostali od każdego 3:0. Trener niemalże na wylocie, a kibice straszą zawodników. Klub z 2 czy 3 budżetem w Bundeslidze jest na 17 miejscu. Dramat i jeszcze raz dramat.
Przewidywane składy:
Hamburger SV: Adler - Diekmeier, Tah, L. Sobiech, Jansen - Badelj, Rincon - Ilicevic, John - van der Vaart, Calhanoglu
FC Bayern: Neuer - Rafinha, J. Boateng, Dante, Alaba - Lahm - T. Müller, Thiago, T. Kroos, M. Götze - Mandzukic
Ribery po operacji zada będzie pauzował parę meczy. Robben pewnie wejdzie w drugiej połowie aby się ogrywać po kontuzji. Nie powinno mieć to jednak większego wpływu na obraz spotkania. Przewiduję tu szybkie 3-4:0 dla Bawarczyków i wątpię abym się wylił. Kurs na wygrane w obydwu połowach jest moim zdaniem bardziej niż zadowalający.
Dodatkowo polecam bardzo gorąco:
Muller strzeli 1.50 (bwin) Muller strzeli 2 lub więcej 3.50 (bwin) (zwrot, nie zagrał ani minuty)
Na bet365 nie ma kursów na strzelców póki co. A trzeba nadmienić, że Thomas w tym sezonie jest istnym królem Pucharu Niemiec. W 3 meczach strzelił 6 bramek i ma chyba 3 asysty. Przy czym w każdym meczu strzelał co najmniej jedną bramkę. Myślę,że rozbitemu HSV też zaaplikuje minimum jedną, a może i dwie.
No i prawdziwy biały kruk na to spotkanie!!!
over 3,5 kartki (azjan) bet365 - 1.900 ⛔ (tylko 3 kartki :p)
HSV mimo tego, że rozbite i skazane na porażkę to będzie walczyło aby odbić się od dna i pokazać kibicom oraz zarządowi, że są jeszcze coś warci. I chociażby dlatego Bastian i Robben którzy wracają nie będą grali w pierwszym składzie (o ile w ogóle się pokażą na boisku).
&quot;otyczka z HSV może być okazją na długo wyczekiwany powrót Bastiana Schweinsteigera. Zdaniem Bildu, wicekapitan jest już fizycznie gotowy do wyjścia na boisko. Trener może jednak nie byc skory do wystawienia go w pierwszym składzie. Nie tylko ze względu na trwającą passę zwycięstw, ale nawet bardziej z powodu napięć wewnątrz drużyny przeciwnej. Mecz będzie bardzo zacięty i brutalny, co dla wracającego do zdrowia Schweinsteigera może okazać się przykre w skutkach.&quot;
W kolejnych meczach DFB myślę, że warto postawić tak:
Leverkusen wygra i w meczu powyżej 2,5 gola: 2.20 bet365 ⛔
Hoffe.-Wolfsurg over 2,5 1.57 bet365 ✅
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Półfinały Pucharu Niemiec



We wtorek i środę rozegrane zostaną dwa półfinały Pucharu Neimiec. Najpierw Borussia Dortmund podejmie VFL Wolfsburg, a w środę Bayern Monachium zagra z 1.FC Kaiserslautern. O ile w drugim meczu sprawa jest oczywista i jeśli Guardiola nie skomplikuje sprawy nadmierną rotacją to we wtorek czeka nas świetny mecz. Borussia pokazała, że nawet osłabiona nie może być lekceważona i wczoraj zniszczyła Bayern 3-0 i to na wyjeździe. w tej edycji Pucharu jeszcze nie straciła bramki kolejno wygrywając z Wilhelmshaven 3-0, TSV 2-0 (po dogrywce), Saarbrucken 2-0 i Eintrachtem Frankfurt 1-0. Wolfsburg miał wyboistą, bo łatwych rywali nie miał. KSC 3-1, Aalen 2-0, Ingolstadt 2-1, Hoffenheim 3-2. Wilki są w dobrej formie, wczoraj rozgromiły Norymbergę 4-1 i tracą punkt do miejsca dającego kwale Ligi Mistrzów. Obie drużyny spotkały się tydzień temu w lidze, również w Dortmundzie i wygrała Borussia 2-1, choć VFL zagrał dobre spotkanie. Emocji nie zabraknie i teraz. Środa to jak już wspomniałem konfrontacja Bayernu z Kaiserslautern i w obozie Czerwonych Diabłów chyba nikt nawet nie myśli o awansie. Już i tak wygrana z Leverkusen w 1/4 była sensacyjna. Goście skupiają się na lidze i choć wątpię, żeby Runjaic rotował składem to jednak priorytet ma niedzielna potyczka z FSV Frankfurt, w której jeśli nie zdobędą 3 punktów to sezon jest stracony na amen.​
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
BVB - Vfl Wolfsburg
Miałem okazję oglądać ligową potyczkę obydwu drużyn i bardzo szkoda było Wolfsburga, który bił na głowę Dortmund. Mieli wiele sytuacji, brakowało skutecznego napastnika. A przegrali przez błąd rezerwowego bramkarza Gruna, zastępującego Benaglio. Oczywistym betem na to spotkanie jest dla mnie bts, aczkolwiek mam ostatnio pecha bo zawsze gdy gram bts to zawodzi mnie nie słabsza drużyna, a ta lepsza (Bayern-Augsburg czy Bayern-BVB). Dlatego dziś pobieram gol dla Wolfsburga. Dortmund w Bundeslidze, w LM, w pucharze gra praktycznie 13stką zawodników, co na pewno piłkarze BVB czują w nogach. Zresztą stąd zawsze tyle kontuzji w Dortmundzie. Po kursach widzę że buki bardzo lekceważą Wilki. 6 na zwycięstwo? 2.7 na x2? Are you kidding me? Ktoś chyba za bardzo podjarał się wygraną BVB w Monachium. Grzechem byłoby nie zagrać takich kursów, choćby małą stawką, żeby chociaż na doładowanie do telefonu było ???? Oto składy:

Weidenfeller - Piszczek, Sokratis, Hummels, Durm - Kehl - H. Mkhitaryan, Jojic, Reus, Großkreutz - Lewandowski
Trainer: Klopp
Grün - Träsch, Naldo, Knoche, M. Schäfer - Luiz Gustavo, Junior Malanda - de Bruyne, Arnold, Perisic - Olic
Trainer: Hecking
Jak widzimy znów Wolfsburg bez Benaglio, co sprzyja btsowi. Ja jednak biorę gola Wolfsburga.
Wolfsburg strzeli ⛔
1.44 William Hill
Bts ⛔
1.57
Wolfsburg X2 ⛔
2.7
Wolfsburg +3 ✅
1.26 betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
BVB - VFL
Obydwie drużyny grają o najwyższe cele w lidze. Borussia o wicemistrzostwo, a Wolfsburg o 4 miejsce dające eliminacje LM. Koledzy wspomnieli już o ostatnim meczu tych drużyn w Dortmundzie. Wolfsburg miał kilka okazji, wydawało się, że prowadzi grę, miał większe posiadanie piłki. Ale jednak nie potrafili wywieźć choćby punktu z Signal Iduna Park. Siła ofensywna obydwu drużyn jest imponująca, ale buki nie doceniają chyba ekipy Wilków. BTS jst tu chyba najlepszą opcją, a kto wie czy Wolfsburg nie pokusi się o niespodziankę, a i kursy na x2 lub 2 DNB zachęcają.
typ: BTS @1,52 expekt
ewentualnie: x2 @2,85
2 DNB @4,75
Wolfsburg +2 @1,62
Wolfsburg over 1,5 @3,2
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg
Pojedynek bardzo istotny z punktu widzenia obu zespołów. Dla Dortmundu to szansa na ostatnie trofeum w tym roku i ponownie utarcia nosa Bayernowi. Dla Wolfsburga, awans do finału, to gwarancja występów w Lidze Europy w przyszłym sezonie, ponieważ mimo piątego miejsca w lidze, nie mogą być jeszcze tego pewni.
Wyrównane między tymi drużynami ostatnie mecze, sugerują pójście w stronę gości. Ja jednak jestem pewien, że po zeszłotygodniowych, prestiżowych wygranych, Klopp odpowiednio ustawi i zmotywuje drużynę, aby zapewnić sobie udział w finale. Wolfsburg, choć w dobrej formie, w każdym z ostatnich 11 meczy traci przynajmniej jedną bramkę. Wypomnę również, chociaż to już ponad miesiąc temu, wyjazdową porażkę 2:6 z Hoffenheim. Takie wpadki nie zdarzają się choćby właśnie Borussii, która przecież skład ma w tym roku wyjątkowo skromny. Gra będzie toczyć się na Signal Iduna, gdzie tydzień temu prawie odrobili trzybramkową stratę z Realem Madryt. O sytuacji kadrowej BVB nie ma co pisać, u gości natomiast nie zagra Ricardo Rodriguez (30/5).
Dla mnie pewne zwycięstwo i awans piłkarzy z Dortmundu.
Borussia Dortmund -1.25 @ 1.869 Pinnacle ✅ (2:0)
(przy wygranej jedną bramką, zwrot połowy stawki)
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Borussia Wolfsburg:
powyżej 4 kartek 1.90 Bet365

4,5,7,4,8,7,4,6,5 - Grafe lubi sypnąć kartkami
do tego dochodzi fakt, że jeden mecz, więc oszczędzania się nie będzie, wypada postawić twarde warunki.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Borussia - Wolfsburg
Typ: Liczba rzutów rożnych: over 9,5 @ 1,82 Unibet 10 rożnych w 60min ✅✅✅


Na szybko przed meczem. Linia na te rogi jest dosyć wysoka, jednak usprawiedliwiona faktem ostatniego pojedynku w lidze, który miał miejsce dokładnie 10 dni temu. Liczba rożnych w tamtym spotkaniu osiągnęła 9. Pewnie niektórzy pomyślą, było 9 w tamtym meczu, to dlaczego ma być ich więcej dzisiejszego wieczoru? A to dlatego, że jest to puchar, jeden mecz, przegrany odpada. Równie dobrze możliwa jest dogrywka. Borussia i Klopp znani są z tego, że nawet jeśli nie idzie, to zawodnicy mają za obowiązek wybiegać więcej niż przeciwnicy. A co za tym idzie? Mnóstwo przypadkowych rożnych.
W ostatnim meczu z Bayernem pod względem rogów zawodnicy BVB nie zabłysnęli. Z Realem tych rożnych było sporo. Tak samo Wolfsburg, w ostatnim meczu z Norymbergą nabili ich 11. Myślę, że także w dzisiejszym spotkaniu rożne się posypią. Jeżeli nie będzie obu ekipom szło z gry, to będą właśnie starali się zagrozić bramkarzom ze stałych fragmentów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom