>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

DFB-Pokal (Puchar Niemiec) Zbiorczy 2011/2012

Status
Zamknięty.
K 246

krysti24

Użytkownik
No Borussia zgodnie z planem ;) Co do murawy to było widać podczas spotkania, że nie była w najlepszym stanie .. piłkarze jeździli jak na lodowisku, Klopp po meczu w studiu ARD był bardzo zły, że musieli grać na takim boisku, gdyż w takich warunkach nietrudno o jakiś poważniejszy uraz, na szczęście skończyło się dla wszystkich dobrze.
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Hoffenheim - Furth
08.02.2012 19:00
Typ:1
Kurs:1,99
Bukmacher: Pinnacle Sports
To spotkanie jest ćwierćfinałem Pucharu Niemiec, drużyny, które rozegrają ten pojedynek spotykały się wcześniej trzy razy i każdym razem to TSG, wychodziło zwycięską ręką.
W tamtym roku na tym etapie rozgrywek pucharu dzisiejszych gospodarzy wyeliminowała Energia Cottbus.
Hoffe, które zajmuję ósme miejsce w Bundeslidze chce w tym meczu odbudować formę ponieważ nie wygrali jeszcze meczu od czterech spotkań a w nowym roku zdobyli w trzech meczach tylko dwa punkty.
Kibice liczą na powrót dyspozycji z jesieni kiedy to zdobywali sporo punktów.
Ostatnie pięć meczy na własnej murawie zawodników z Sinsheim zakończyło się remisem, zawodnicy TSG na pewno będą chcieli wygrać w tym meczu aby przerwać tą passe i sprawić wielką przyjemność swoim fanom, którzy dziś przyjdą na Rhein-Neckar-Arena oczekiwać awansu do półfinału Pucharu Niemiec.
Drużyna gości nie wygrała na wyjeździe od trzech meczy mimo iż jest na czwartym miejscu w 2 Bundeslidze nie widzę wielkich szans na zwycięstwo tej drużyny.
W tym roku rozegrali tylko jedno spotkanie, które na Glücksgas Stadion w Dresden przegrali z miejscową drużyna 3:1.
Holger Stanisławski dołoży wszelkich starań aby jego drużyna dała mu szanse na dalszą walkę o puchar i w tym meczu według mnie gospodarzę zapewnią sobie awans.
Przewidywane składy:
Hoffenheim: Starke - Beck, Vestergaard, Compper, Braafheid - Williams, Kaiser - Mlapa, Musona, Johnson - Lakić
Greuther: Grun - Nehrig, Kleine, Mavraj, Schmidtgal - Sararer, Furstner, Prib, Schrock - Norhe, Occean

NIEMCY: DFB Pokal
Hertha - Moenchengladbach
08.02.2012 19:00
Typ:2
Kurs: 2,25
Bukmacher:pinnacle Sports
Emocji nie powinno zabraknąć dzisiaj w Berlinie, gdzie Hertha rywalizować będzie z Borussią Mönchengladbach o wejście do półfinałów Pucharu Niemiec. Berlińczycy rozpoczęli wiosnę fatalnie – od trzech porażek, z tego dwóch na własnym boisku. Przeciwnie Gladbach, które zgromadziło w trzech kolejkach siedem punktów wygrywając na wyjeździe ze Sttutgartem 3:0 oraz Bayernem Monachium na własnym stadionie 3:1 i wciąż liczy się w walce o Champions League. Awans do ćwierćfinału dzisiejsi goście zapewnili sobie wygraną 3:1 nad Schalke 04 Gelsenkirchen. Hertha w identycznym stosunku rozprawiła się z FC Kaiserslautern. Stawiam dziś zdecydowanie na Borussię ponieważ jest zaskoczeniem tego sezonu i na pewno mając szansę na kolejne sukces jakim byłby na pewno awans do półfinału Pucharu Niemiec, nie oddadzą tego spotkania bez walki, Hertha natomiast to przeciętna drużyna która co roku znajduje się na granicy spadku i awansu do Bundesligi, a ich forma w ostatnich meczach wydaję się być bardzo przeciętna. Podsumowując jest to moim zdaniem pewniak dnia, gorąco polecam ten typ!!
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

W tym spotkaniu bardzo fajnie wygląda zakład na sumę goli - under 3. Obserwując poczynania Hoffenheim można stwierdzić, że mają problemy ze strzelaniem bramek, wbrew wynikom które przyjmijmy na to nie wskazują. Zwracając uwagę na indywidualne statystyki to Salihovic strzelił 7 bramek, Ibisevic przeniósł się do Stuttgartu, a Ryanowi Babelowi brakuje tego czegoś, Firmino też jest niewystarczający jak na oczekiwanie - w końcu to jest klub Miliardera wiec można się było spodziewać, że celem nie jest pozycja w środku tabeli ;). Moim zdaniem Hoffenheim jest bez formy ale jeszcze tego nie okazują. Furth to ostatni przedstawiciel drugiej Bundesligi w pucharze Niemiec i pewnie wielu słyszało spiskową teorię, która mówi że oni do BL nie chcą awansować :] ale już nie przykładając do tego uwagi to wyglądają na solidny zespół, będący w czołówce ligi i ciągle zachowujący szansę na awans, pierwszy mecz w rundzie wiosennej przegrali w wyjazdowym meczu z Dynamem Drezno ale myślę, że są drużyną która może postawić się Wieśniakom. Obie, zarówno pierwsza jaki druga liga są silne i wcale aż takiej różnicy poziomów nie ma, co było widać podczas wcześniejszych edycji. Ja spróbuje under 3 goli, na Hoffenheim w tym spotkaniu w życiu bym nie postawił, mimo że są raczej faworytami.

1899 Hoffenheim - SpVgg Greuther Fürth Typ: Poniżej 3 goli Kurs:1,52 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Die Bayern müssen nach Gladbach​


Wkleję pary spotkań półfinałowych DFB-Pokal, zapewne wszystkich interesuje z kim gra BVB i muszę przyznać, że trafili bardzo dobrze i bardzo możliwe, że Borussia Dortmund zagra w finale po drodze nie eliminując żadnej drużyny pierwszoligowej. Bayern jak się już domyślacie trafił na Gladbach czyli ekipę, która ostatnio daje im mocno w kość.

Wstępne daty: 20.03.2012/21.03.2012

SpVgg Greuther Fürth - Borussia Dortmund

Borussia M&#39;gladbach - Bayern München
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
DFB 1/2 :: 2012-03-20/21::
DFB 1/2


W środku tygodnia czas na półfinałowe rozgrywki pucharu Niemiec (DFB). Najciekawsze spotkanie to z pewnością potyczka Bayernu Monachium z Gladbach. Dortmund zmierzy się z drugoligowcem Greuther Furth jednak zagrają w roli gości i z pewnością łatwo nie będzie. Zapraszam do komentowania i pisania analiz.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Greuther Furth - Borussia Dortmund 2 @ 1.58 Pinnacle

Wow, takiego kursu na BVB czasem nie ma nawet w Bundeslidze. Podopieczni Kloppa dostali prezent od losu. Podczas gdy Bayern będzie bił się z Gladbach ci mają do ogrania drugoligowca. Borussia bez osłabień, więc kadr nie ma co porównywać. W lidze w sumie robią co chcą z dużo lepszymi zespołami, nie wyobrażam sobie by odpadli z pucharu w takich okolicznościach. Kurs jak najbardziej do gry, szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś ok 1.35, może deczko więcej.

Jeśli ktoś chce grać handi to polecam poczekać, kursy cały czas idą do góry.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

No może zacznę od typu:

Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola Kurs:2,7
Bwin

Myślę, że bardzo korzystna oferta. Po pierwsze BVB powinno w tym roku zaliczyć finał, zwłaszcza dlatego że odpadli z Ligi Mistrzów i na podwójne rozgrywki mają wystarczający skład. W ogóle mają drużynę z 2BL wiec naturalną koleją rzeczy jest, że powinni. Powiem tak, dziś BVB nie jest już tak mocnym zespołem jak może kilka tygodni temu, Lewy złapał dołek i trochę bramek brakuje. Co nie zmienia tego, że Borussia to nada solidny zespół o dużych ambicjach. Ciężki mecz czeka oba zespoły, wbrew pozorom Fürth to drużyna która u siebie będzie liczyła na awans, bo niby dlaczego miałaby spocząć na laurach, w ostatnim sezonie MSV Duisburg awansował do finału. W Niemczech to jest normalne, że drużyna z drugiej ligi gra w końcowych fazach bo 2BL to jedna z najmocniejszych drugich lig w Europie, ba na pewno jest mocniejsza od Polskiej ekstraklasy ;), zresztą tu nie ma co porównywać bo wymogiem licencyjnym jaki trzeba spełnić aby grać w 2BL jest posiadanie akademii piłkarskiej i wydawać na nią rocznie minimum 5 mln €.

Coś czuję, że ciekawy, wyrównany mecz nas czeka. Wszyscy w Niemczech czekają na finał Bayern - Borussia D. oczywiście są mecze ligowe ale to nie będzie to samo co jeden mecz o wszystko na Olympiastadion w Berlinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
SpVgg Greuther Fürth - Borussia Dortmund
Jutro w ramach półfinału pucharu Niemiec zmierzy się drugoligowa Greuther Furth a Borussia Dortmund obie drużyny przewodzą w tabeli zarówno II bundesligi jak i pierwszej. W drugiej parze półfinałowej znajduje się Bayernu\ Monachium i Borussiia M&#39;gladbach. Także Greuther już osiągnęło bardzo wiele znajduje się w tak doborowym towarzystwie. Najciekawsza informacja to ta że obie drużyny nie straciły jak dotąd w pucharze bramki :!:. Borussia wygrywała kolejno z SV Sandhausen (0:3), Dynamem Drezno (2:0), Fortuną Düsseldorf (0:0 k. 4:5) i Holstein Kiel (0:4). Natomiast jutrzejsi gospodarze na swojej drodze mieli Eimsbütteler TV (0:10), SC Pedeborn (4:0), FC Nürnberg (0:1) i TSG Hoffenheim (0:1). Z graczy których jutro nie zobaczymy to na pewno w zespole Jurgena Kloppa będą Julian Koch oraz Mario Gotze. W jutrzejszym spotkaniu na placu gry powinniśmy oglądać Polskie-trio, Zespół Kloppa jest na fali wnoszącej ustalił właśnie nowy rekord 20 spotkań bez porażki. Szkoleniowiec Futh będzie musiał w tym spotkaniu radzić sobie bez Stephana Schröcka. W tym spotkaniu wydaje się faworyt jeden jest nim drużyna z pierwszej Bundesligi.
Greuther Fürth: Grün - Nehrig, Kleine, Mavraj, Schmidtgal - Fürstner, Prib - Klaus, Sararer - Occean, Nöthe
Rezerwowi: Fejzic - Zillner, Pekovic, Baumgärtel, Karaslavov, Pektürk, Asamoah

Borussia Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schemzler - Kehl, Gündogan - Błaszczykowski, Kagawa, Großkreutz - Lewandowski

Win Dortmund @@ 1,50
 
gks-katowice 13

gks-katowice

Użytkownik
Borussia M&#39;gl.-Bayern Munich typ 2
Elegancki mecz sie szykuje w DFB pokal-do obejrzenia w Orange sport na zywo.
Uwazam ze Bayern spokojnie ogra zespoł Borusii,ostatnio przegrali w lidze z nimi 2 razy ale to juz jest inny Bayern-dawno nie był az tak skuteczny jak teraz.Zemsta za porazki ligowe bedzie napewno-moze nie bedzie to wynik 7:0 lub 6:0 ale wydajemi sie ze 2 bramki min.im wrzuca.Dla mnie spokojna 2 ka na bawarczykow.

Greuther Furth - Borussia Dort. typ X

Bardzo ciekawy mecz-Furth nie na daremno zaszedł tak daleko,jest liderem 2 bundesligi i dla mnie tu widze czysty remis.Kazdy powie co ja pisze ale Dortmund ostatnio wymecza wygrane w lidze i widac u nich zmeczenie,Lewandowski spadek formy i jak dla mnie to remis jak nic.Ile mozna wygrywac?.Dortmund awansuje bo finał tuz tuz ale w 90 min.bedzie remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Kursy na Dortmund to jakiś śmiech na sali. Nie nauczyliście się jeszcze, że w tej lidze 1,5 na wyjazdach czy 1,3 to żart ?. Niby różnica w klasach ale warto przypomnieć jak BVB męczyło się z Fortuną a zdaje mi się, że Furth obecnie jest troszeczkę mocniejszą ekipą. Jakbym miał szukać na siłe Value to BVB + U 3,5 @ 2,70 w bwinie czy gdzieś indziej o tym typie darius10 mi wspominał. Value nie ma co nie znaczy, że nie wygrywają ale fajerwerków bym się nie spodziewał tym bardziej, że skuteczność razi w oczy. Masówa...
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Odnośnie meczu Borussii z Furth, to stawka jest ogromna. Piłkarze Greuther oprócz możliwości gry w 1 Bundeslidze mogą sobie zapewnić również grę w europejskich pucharach. No to by było jednak coś niesamowitego. Na uwagę zasługuję również fakt, że piłkarze Greuther na własnym boisku nie przegrali od 31.10.2011r (porażka 1:3 z Brunszwik). A co ciekawsze ostatni mecz w którym Furth nie zdobył bramki u siebie odbył się ponad rok temu - 14 marca 2011 (porażka 0:2 z Hertha Berlin). Dodatkowo gospodarze mają w składzie świetnie spisującego się Kanadyjczyka Olivera Occeana (26/15), który widać, że jest w formie. Nie życzę Borussii źle - bo oczywiście im kibicuję, ale dzisiejszy mecz może być o wiele trudniejszy niżeli się pozornie wydaję.
t0mson dobrze zaznaczył, że Borussia miała problem z Fortuną, która nie oszukujmy się ale jest troszkę w gorszej dyspozycji niżeli Furth.
Mecz bardzo trudny do typowania, nie ma się co podpalać na czyste Winy na Borussie. Bo może być niezwykle ciężko.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
No to może i ja coś dodam od siebie. W oparciu o pare ostatnich spotkań widać, że gra Borussii obecnie nie jest już tak radosna, piłkarze wydają się bardziej oszczędzać na boisku, nie widać już tej zadziorności na murawie, ale tego się każdy mógł spodziewać .. Wiadome z góry było, że Borussia przez 34 kolejki w lidze nie będzie grała pięknie i z pasją, nie ma chyba takiej drużyny, która potrafiłaby tego dokonać. Co jest jednak warte podkreślenia, pomimo tego, że Borussia nie gra już tak pięknie, to wyniki są piękne, chłopaki biją kolejne klubowe rekory, a 20 meczy bez porażki w lidze mówi samo za siebie. To cechuje poważne i klasowe ekipy, że pomimo gdy gra się nie klei, drużyna ma pod górkę i nic nie wychodzi, to oni potrafią zgarnąć 3 pkt.
Niby różnica w klasach ale warto przypomnieć jak BVB męczyło się z Fortuną
Tak zgadza się, Borussia w tym spotkaniu wymęczyła awans, ale dla mnie ten mecz to żaden wyznacznik. Przypomnijmy sobie w jak okrojonym składzie wtedy grali piłkarze z Westfalii, grał wtedy niemalże rezerwowy skład, dlatego też ani trochę mnie nie dziwi, że mecz wyglądał jak wyglądał.
Piłkarze Greuther oprócz możliwości gry w 1 Bundeslidze mogą sobie zapewnić również grę w europejskich pucharach.
Zgadza się, jednak trzeba sobie szczerze powiedzieć, że dla tego klubu nie jest to obecnie priorytet, fajnie jak się uda, ale priorytetem dla drugoligowca jest obecnie awans do BL i nic tego nie zmieni.
Teraz przechodząc już do dzisiejszego spotkania, wbrew pozorom Borussii wcale nie będzie łatwo. Greuther świeci obecnie formą w rozgrywkach 2 BL, do tego dochodzi ich terener Buskens i jego przeszłość i nadal istniejąca emocjonalna wieź z Schalke 04, chyba każdy kto choć trochę interesuje się BL wie co mam na myśli i jakie panują stosunki pomiędzy S04 a BVB. Dlatego też uważam, że Buskens strasznie zepnie na dzisiejsze spotkanie, a to, że przeciwnikiem jest Borussia doda mu tylko dodatkowej motywacji. Następny aspekt drużyna z Furth gra na własnym boisku, co dla drugoligowca jest bardzo ważne i dodaje pewności siebie, do tego dochodzi cała otoczka meczy pucharowego, do tego juz półfinał, więc motywacji na pewno nie zabraknie, a jak wiemy DFB Pokal rządzi się swoimi prawami.
Z drugiej strony mam jednak mistrza Niemiec i obecnego lider BL. I tutaj jestem pewien, że drużynie z Dortmundu również nie zabraknie motywacji, nie przy trenerze Kloppie .. Szkoleniowiec Borussii, jak i zresztą cala drużyna są strasznie napaleni na finał w Berlinie, przynajmniej tak będą sobie mogli powetować szybkie odpadnięcie z europejskich pucharów. O Borussii już wiele napisałem powyżej, już może nie brylują tak swoją grą jak miało to miejsce w poprzednim sezonie, za to wydaje mi się , ze drużyna w końcu dorosła piłkarsko, młodzi piłkarze dojrzeli, i teraz mecze w którym im nie idzie, potrafią rozstrzygnąć na swoją korzyść.
Podsumowując, chciałem przedstawić obiektywnie sytuację obu ekip przed tym meczem, sam się typowania nie podejmę raczej. Myślę jednak, że to Borussia jest ekipą dojrzalszą piłkarsko i bardziej klasową, z większymi umiejętnościami, nie spodziewam się jednak żadnego pogromu jak co niektórzy tutaj przypuszczają. Jednak mimo wszystko uważam, że Klopp i jego ekipa dopną swego i wywalczą dzisiaj awans do upragnionego przez Kloppa finału w Berlinie :wink:
 
psm 921

psm

Użytkownik
Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola Kurs:2,7 Bwin
Nie zaleznie od wyniku to dla mnie najlepsza opcja na to spotkanie.Brac to 1,50 i nie daj Boze w razie remisu wyrzucac do smieci kupon to glupota.Szukac na sile sensacji,biorac pod uwage klase Borussii tez glupota.Spodziewac sie overu,bo gospodarze mocni i skuteczni u siebie?..No nikt im tego nie odmówi ale przyjezdza mistrz Niemiec,z Suboticem,Hummelsem,Piszczkiem z tylu,najlepszymi obroncami w Niemczech,to nie Bochum,Podeborn czy Union ze zaaplikuja im 5 czy 6,do tego Dortmund na wyjazdach 70% underow 2,5. Podszedlbym do tego spotkania z szacunkiem do gospodarzy,bo to pewniak do awansu do Bundesligi,swoja gra juz sa na pewno na poziomie conajmniej zespolow z dolnej czesci Bundesligi,tj Kaiserslautern,Freiburg,Koln,Augsburg czy nawet Hamburger,ale z wiekszoscia z nich(po za Augsburgerem 0-0) BvB tez wygrywalo na wyjazdach.Faktem jest ze stawka meczu dla GF jest gra w pucharach i to na pewno doda im motywacji a takze podniesie emocje w tym meczu.Dla Dortmundu to poprostu polfinal Pucharu Niemiec ktorego sa faworytem.O roznicy klas nie wolno zapominac,dlatego goscie,ktorzy wyjda na pewno w pierwszym skladzie beda faworytem,ale nie bezdyskusyjnym i moj typ,aby nie powtarzac po darius010 to
Greuther Furth - Borussia Dortmund (1-0) X 3,70 expekt⛔
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Greuther Furth - Dortmund
▶ 1st Half: under 1 @ 2.08 pinnacle 3/10 ✅ 3,24j
Ja proponuje under 1 bramki do przerwy. Półfinał, więc żaden z zespołów nie otworzy się od razu. Różnica klas jest oczywista i uważam, że Greuther zagra z kontry, czyli to co umie robić najlepiej. Na ten element gry Dortmund musi uważać, dlatego nie sądzę, aby już w pierwszej połowie chcieli szybko rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Tutaj nie można popełnić błędu ze względu na stawkę spotkania i oba zespoły przez pierwsze 45 minut powinny zagrać mocno skoncentrowane na tym, aby nie stracić i jak nadarzy się dogodna okazja to coś ustrzelić. Nie przewiduje, że Dortmund na siłę będzie pchał akcje do przodu. Co do składów podanych przez Dobermana, to raczej w pierwszym składzie zobaczymy Pekovicia - zawodnika walecznego i sprawdzającego się w zadaniach defensywnych - bo jednak istotne dla Buskensa jest to, aby tu szybko nie stracić, bo będzie ciężko odwrócić im losy spotkania. Buskens odpowiednio zabezpieczy tyły i o bramki przynajmniej w pierwszej połowie nie będzie łatwo. Pójście na wymianę ciosów z Dortmundem nie ma sensu, bronić się przez 90 minut także nie dadzą rady. Greuther ma mocne skrzydła, do tego Occean jest w formie, ma młody skład i co najważniejsze nie ciąży na nich żadna presja, bo zaszli już bardzo daleko. Niewiadomo jak chłopaki z Furth zaprezentują się na tle bardziej znanych zawodników, jednak brak presji związanej z tym meczem może tylko im pomóc. Oni chcą się dobrze zaprezentować i sprawdzić się w starciu z takim rywalem. Prawdopodobny jest under, bo nie sądzę, aby Furth jako gospodarz dał się łatwo rozstrzelać Borussii. Grają u siebie i na pewno spróbują zaatakować jak trafi się szansa. Zabezpieczenie tyłów to jednak podstawa. Dortmund jest faworytem, jednak na pewno podejdą z respektem do zespołu, który jest aktualnie w wysokiej formie i w następnym sezonie wielce prawdopodobne, że zagra w Bundeslidze. Stawka meczu jest wysoka i w pierwszej połowie żadna z drużyn raczej nie zaryzykuje i prawdopodobne jest, że zobaczymy wynik 0-0. Dortmund nie może w pierwszej połowie zagrać bardzo ofensywnie, bo ze skrzydeł w każdym momencie może pójść jakaś kontra, Sararer jest bardzo szybkim zawodnikiem i jak boczni Dortmundu za bardzo zapędzą się pod pole karne, to mogą nadziać się na kontrę. Furth jest bardzo skuteczny w ataku i nie można im zostawiać miejsca, bo dwie akcje im wystarczą do zdobycia bramki. Oczywiście nie sądzę, że Furth to wygra, bo różnica poziomów jest duża, jednak jak Dortmund nie będzie odpowiednio skoncentrowany, to mogą sobie narobić kłopotów, bo Greuther nie zagra dzisiaj w roli chłopca do bicia dla utytułowanego rywala. Spodziewam się sporo walki w pierwszej połowie i max jedną bramkę.
FT: 0-0 (0-0) ET: 0-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
No i jest pierwsza niespodzianka. Cały świat grał na Dortmund ;). Podopieczni Kloppa nie zaprezentowali nic specjalnego podobnie jak w spotkaniu z Augsburgiem, kilka sytuacji było ale też nie za dużo po za tym skuteczność woła o pomstę do nieba i jak dalej tak będą grać to szybko stracą kolejne punkty na wyjeździe i Bayern zdobędzie Majstra. Dzisiaj Gladbach - Bayern kurs na przyjezdnych byłby do grania jakby oscylował w granicach 1,9/2,00 ale obecnie na to się nie zanosi by doszło do tak wysokiej linii ale jest jeszcze LIVE :razz:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Jeszcze nie jest aż tak strasznie z tym kursem, no oczywiście nie jest to oferta, która skłaniałaby do grania 10/10. Jeśli spojrzeć na to w odniesienie do ligi hiszpańskiej to tam na Barcelonę z Valencią jest zdecydowanie niższy kurs, moim zdaniem porównanie jak najbardziej na miejscu. Bayern ostatnio ma imponujące statystyki, zawodnicy z Monachium strzelili w ostatnich trzech spotkaniach 20 bramek, nie spodziewam się że po dzisiejszym spotkaniu ta liczba zmieni się w 30 czy też 25 ale mimo wszytko ;). Robben w wysokiej formie i pewnie do następnej kontuzji, będzie szarżował ile się da, Gomez to maszyna do strzelania goli, domniemywam że gdyby nie był zawodnikiem Bayernu to dziś rozmawialibyśmy o jego transferze do Realu, Manchesteru i w grę wchodziły by rekordowe sumy. Na lewym skrzydle gra Ribery, o którym nie mówi się aż tyle co o dwóch pierwszych panach ale Francuz też w bardzo dobrej dyspozycji. Dodatkowo Müller z meczu na mecz coraz lepiej gra i lada moment o nim też zrobi się głośno. Co do Gladbach to balonik pękł i teraz każde punkty muszą sobie wywalczyć, początkowo napompowani sukcesami nie mieli problemu ogrywać każdego, dziś już nie jest tak kolorowo. Reus utrzymuje wysoki poziom, ostatnio wygrana z Leverkusen to był jego gol i jego asysta :], podobno dyspozycyjny jest już Patrick Herrmann chyba numer dwa w Borussii, chociaż nic nie wskazuje na występ od pierwszych minut ale bardzo możliwe, że podobnie jak z Schweinsteiger sam fakt powrotu wiele da drużynie. Jeśli chodzi o brak w drużynach to w Bayernie nie ma właśnie Bastiana :?, widocznie jest jeszcze bardzo oszczędzany, a reszta w obu drużynach po staremu. Myślę, że teraz kiedy Bayern jest w formie, a jest i ma dodatkowo coś do udowodnienie to można stawiać na Bawarczyków. Jeśli ktoś nie pamięta, to Bayern w tym roku dwa razy przegrał z dzisiejszym rywalem co chyba jest dla FC Hollywood wystarczającą motywacją.

Borussia Mönchengladbach - Bayern München Typ:2 kurs:1,67
Tobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom